FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Daina, 26

Iesaistīt kāzu plānošanas procesā savus vīriešus, tik ļoti nesatraukties par katru sīkumu. Izbaudīt kāzu dienu, jo tā paskrien tik ātri... Un kāzu dienā vairs ne par ko nesatraukties, tikai smaidīt!!!

Inese, 25

Izbaudīt to dienu!

Irina, 28

Domāt tikai par Jums un darīt tā, kā Jūs gribat, nevis vecāki vai draugi. Ieteiktu pašiem visu izdomāt, plānot, gatavoties - nepaļauties uz citiem. Tikai ar pašu spēkiem Jūsu kāzas būs tādas, kādas Jūs gribat.

Anete, 26

Izraudāties pāris dienas pirms kāzām, lai "noņemtu" stresu, tas palīdz un tad kāzu dienā ir pilnīgs miers:)!

Inga, 26

Ja visu izdarīsiet laicīgi, tad būsiet brīvas no stresa (man tā bija).

Auda, 24

Mazāk uztraukties.

Kristīne, 25

Izvēlēties labus vedējus vai kāzu plānotāju, kas palīdzēs jums šajā trakajā pirmskāzu drudzī! Citādi būs kā mums - kaut ko noteikti aizmirsīsiet. :)

Gatis, 26

Izbaudīt to dienu, lai arī kāda viņa būtu.

Guna, 26

Nebaidīties īstenot savas sapņu kāzas.

Inga, 24

Izbaudiet šo dienu! Katru brīdi izbaudiet un mēģiniet iemūžināt sajūtas!

Līga, 24

Uj, neuzņemties uz sevi pārāk daudz, ja ir iespēja visus darbus novelt kādam citam, kas nebūs uz kāzām - dariet to, jo savādāk būs bezmiega naktis - mums tā bija. Nevienam nenovēlu. Bet kāzu dienā izbaudiet visu, ko tā sniedz, jo tā paskries ātrāk nekā visa gatavošanās.

Sandra, 30

Noteikti izmēģiniet kāzu frizūru un vienu dienu nostaigājiet, make up, iestaigāt kāzu kurpes, lai līdz 4 rītā varat dejot... Neplānojiet kāzas tā, lai nesamērīgi agri jāceļas, es cēlos tik ap 10, bet vienalga no lielās uzmanības jau ap 24 biju tā kā sagurusi ....

Elina, 23

Nevis pirkt, bet šūt kleitu un arī aiziet pie stilista - būs daudz personīgāk un atbilstošāk tev pašai.

Laura, 26

Dariet visu, kā pašām gribas un nevienu neklausiet :)

Anta, 21

Kā jau daudzas, iesaku izbaudīt dienu, jo man tā pagāja ļoti, ļoti ātri. Tikko biju zagsā, un nu jau viesi mūs liek gulēt.

Rina, 23

Nepārdzīvojiet par sīkumiem. Pat, ja kaut kas nesanāk tā, kā gribētos, kaut kam trūkst naudiņas vai vēl kas, tas nenozīmē, ka Jūsu kāzas būs sliktākas... Jebkurā gadījumā tās būs lieliskas, jo tā ir JŪSU LIELĀ DIENA, un tā nevar būt slikta!

Gundega, 28

Neklausīties visos rados, bet darīt visu tā kā pašām gribas!!!

Velta, 24

Izbaudīt šo dienu. Neuztraukties par citiem, kā viesiem iet, ko dara... Un neuztraukties par to, ka kavējaties. Mēs nokavējāmies 2 h, bet mēs to neņēmām galvā, jo viss vakars priekšā. Līdz ar to arī mičošana iekavējās... Tā mums notika plkst. 2 naktī, bet tam laikam tad nav nozīme, mums viss tāpat notika pēc plāna :)

kristine, 25

Nestresot, visu darīt vēsu prātu!!!

Agnese, 22

Jaunajām līgavām ieteiktu mazāk domāt par to, kas nav izdarīts un vairāk domāt par to, kas jau ir izdarīts... Tad būs vieglāk nomierināties:D.

Elīna , 26

Neuztraukties. Es uztraucos tik pirms ieiešanas baznīcā. Pēc tam vnk baudīju. Biju neticami laimīga... viss bija kā rozā burbulī, kā sapnī. Tikai pēc kāzam uzzinaju, ka daudz kas bija aizmirsts, sajaukts utt. Mičošana izgazās. Tagad biku par to pardzīvoju, bet tad likas - nu, riktīgi kā mūsu kāzas - trakas un jautras :D Nekad nekas nesanāks 100%, kā iecerēts un to vajag paturēt prātā un neuztraukties.

Kristine, 38

Izgulēties!

Bea, 27

Visu uztvert mierīgi. Man nebija laika pirms kāzām par tām daudz domāt, tāpēc arī satraukumi gāja secen. Un, ja vedēji arī tā ir ar mieru - atstāt to dienu viņu ziņā - tas gan pie nosacījuma, ja vedēji jūs labi pazīst.

Aiga, 29

Plānot laicīgi, lai pēdējās dienas pirms kāzām varētu izbaudīt prieku par svētku tuvošanos.

Ieva, 27

Izbaudīt šo skaisto dienu, jo tā paiet tik ātri!!!!

Santa, 29

Izbaudīt līgavas statusu un gatavošanās prieku, jo viss, kas saistīts ar kāzām, ir vēl ilgi pirms īpašās dienas un vēl pēc kāzām... tas ir ļoti patīkami un saviļņojoši.

Iveta, 28

Gatavojieties laicīgi, bez stresa. Izbaudiet šo skaisto dienu, tā ātri paskries! Izmantojiet visas priekšrocības, kuras jums dotas, jo tā ir skaistākā diena mūžā! :) Lai veicas!

Ieva, 28

Nestresot un izbaudīt mirkli!!! Tā diena ir tikai viena!!!!

Astra, 22

Baudīt :)! Jo tā viennozīmīgi IR skaistākā diena mūžā. Un iesaku, lai līgavainis Jūs ierauga tikai pie altāra kāzu dienā. Tas ir ļoti pacilājoši un emocionāli.

Solveiga, 30

Atkārtošos, bet IZBAUDIET DIENU!!!! Tā ātri paies... Un galvenais - ne par ko nestresojiet, ļaujiet, lai viss ir tā kā ir... Mums, piemēram, pašā sākumā jau izbraucot no mājas, pirmajā līkumā nokrita mašīnas dekors.. Es pat nedomāju par stiprināšanu vai meklēšanu, šoferis no bagāžnieka izņēma kaut kādu savu dekoru, uzstellējām to un braucām tālāk:)))!

Anita, 26

Savlaicīgi atrast kāzu kleitu, un, ja gadījumā vajadzēs kaut ko labot, jums būtu pietiekami dadz laika, lai to izdarītu; netaupīt uz frizūras un make-up, obligāti izmēģināt; apmeklēt deju kursus.

aija, 28

Šūt kleitu pēc savas idejas. Mēģināt neiespringt uz laika apstākļu prognozēm un censties pirms kāzām nekašķēties un nestresot.

Aija, 25

Tā kā sievietes vairāk iesaistās kāzu rīkošanā, ieteiktu ieklausīties vecākos un iespēju robežās pieņemt ieteiktos padomus un risinājumus, jo šo ieteikumu rezultātā mums bija fantastiskas kāzas!

Linda, 23

Izbaudiet gatavošanās laiku! Tā diena paiet vienā acumirklī!

Ginta, 25

Lai kāds arī būtu Tavs uztraukums, neļaujies stresam, ar prieku izbaudi visu notiekošo, jo šī diena paskrien vēja spārniem.

džemina, 36

Gatavoties laicīgāk. Ļoti rūpīgi padomātu par frizūru un izmēģinātu iepriekš - manā gadījumā es nepratu frizierei paskaidrot, ko gribu, un viņa uztaisīja pa savam - nebija slikti - bet tomēr... Pirms kāzām iedzeriet miega zāles, lai labi izgulētos - tas tik ļoti palīdzēja justies otrā dienā svaigai un mundrai!

Ilze, 26

Mieru, tikai mieru. Viss būs labi, tikai bez panikas :) Un galvenais, ja neesi no tām, kas nav visu izplānojušas jau mazām esot un kam jau gadu pirms kāzām viss ir sagatavots, tad mieru, tikai mieru. Forums ir idejām, ne vadlīnijām, un, ja galda kartes nebūs pilnībā saskaņotas ar ielūgumiem, tas arī nebūs pasaules gals. Gūstiet iedvesmu, bet ne stresu no šī foruma. Un plānojiet kāzas tieši tādas, kā jūs gribiet, nevis kādām tām pēc citu domām vajadzētu būt.

Natālija, 27

Laicīgi sākt gatavoties savai skaistākajai dienas, lai izbaudītu visus gatavošanas mirkļus. Izplānot to dienu, kā pašai gribētos un neklausīties pārējo spriedumos.

Laura , 24

uij, take it eazij. laut lai palidz visi, kas vien var, savadak vienam ir baigi gruti ar visu tikt gala! un galvenais ticet, ka viss bus labi, un nestresot kaazu diena, vnk baudit un priecaaties no sirds! :)

Laura, 24

1)Palauties un ticet, ka bus labi, bur mieriga, neko nevar nokavet. 2) lauties brinumam - neuzzinat visu pasai un nenorganizet visu pasai, tad ir daudz interesantak. Laut par sevi parupeties tai dienaa. 3) NOTEIKTI iesaistit kazu rikoshana citus - draugus, radus, mammas, teetus, cik vien var - pasiem mazak stresa un viniem labaka sajuta, kad ir nozimigi un svarigi. Loti vieno visus!