FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:06.08.2011

Gatavojoties kāzām, vairāk ņemiet vērā tieši jūsu pašu vēlmes un no sirds izbaudiet savu kāzu dienu!

Kāzu datums:06.08.2011

Sākt gatavoties laicīgi! Maksimāli pie darba likt līgavaiņus - pie ielūgumu gatavošanas, viesu apzvanīšanas utt. Nestresot, ja neizdodas noorganizēt kādu atribūtu kāzās - viss tas ir daudz mazāk svarīgi, nekā jums tas tagad liekas. :)) Atslābināties un baudīt savu kāzu dienu.

Kāzu datums:06.08.2011

Iesaistīt kāzu plānošanas procesā savus vīriešus, tik ļoti nesatraukties par katru sīkumu. Izbaudīt kāzu dienu, jo tā paskrien tik ātri... Un kāzu dienā vairs ne par ko nesatraukties, tikai smaidīt!!!

Kāzu datums:06.08.2011

Izbaudīt to dienu!

Kāzu datums:30.07.2011

Domāt tikai par Jums un darīt tā, kā Jūs gribat, nevis vecāki vai draugi. Ieteiktu pašiem visu izdomāt, plānot, gatavoties - nepaļauties uz citiem. Tikai ar pašu spēkiem Jūsu kāzas būs tādas, kādas Jūs gribat.

Kāzu datums:30.07.2011

Izraudāties pāris dienas pirms kāzām, lai "noņemtu" stresu, tas palīdz un tad kāzu dienā ir pilnīgs miers:)!

Kāzu datums:30.07.2011

Ja visu izdarīsiet laicīgi, tad būsiet brīvas no stresa (man tā bija).

Kāzu datums:29.07.2011

Mazāk uztraukties.

Kāzu datums:26.07.2011

Izvēlēties labus vedējus vai kāzu plānotāju, kas palīdzēs jums šajā trakajā pirmskāzu drudzī! Citādi būs kā mums - kaut ko noteikti aizmirsīsiet. :)

Kāzu datums:23.07.2011

Izbaudīt to dienu, lai arī kāda viņa būtu.

Kāzu datums:23.07.2011

Nebaidīties īstenot savas sapņu kāzas.

Kāzu datums:23.07.2011

Izbaudiet šo dienu! Katru brīdi izbaudiet un mēģiniet iemūžināt sajūtas!

Kāzu datums:22.07.2011

Uj, neuzņemties uz sevi pārāk daudz, ja ir iespēja visus darbus novelt kādam citam, kas nebūs uz kāzām - dariet to, jo savādāk būs bezmiega naktis - mums tā bija. Nevienam nenovēlu. Bet kāzu dienā izbaudiet visu, ko tā sniedz, jo tā paskries ātrāk nekā visa gatavošanās.

Kāzu datums:17.07.2011

Noteikti izmēģiniet kāzu frizūru un vienu dienu nostaigājiet, make up, iestaigāt kāzu kurpes, lai līdz 4 rītā varat dejot... Neplānojiet kāzas tā, lai nesamērīgi agri jāceļas, es cēlos tik ap 10, bet vienalga no lielās uzmanības jau ap 24 biju tā kā sagurusi ....

Kāzu datums:16.07.2011

Nevis pirkt, bet šūt kleitu un arī aiziet pie stilista - būs daudz personīgāk un atbilstošāk tev pašai.

Kāzu datums:16.07.2011

Dariet visu, kā pašām gribas un nevienu neklausiet :)

Kāzu datums:09.07.2011

Kā jau daudzas, iesaku izbaudīt dienu, jo man tā pagāja ļoti, ļoti ātri. Tikko biju zagsā, un nu jau viesi mūs liek gulēt.

Kāzu datums:09.07.2011

Nepārdzīvojiet par sīkumiem. Pat, ja kaut kas nesanāk tā, kā gribētos, kaut kam trūkst naudiņas vai vēl kas, tas nenozīmē, ka Jūsu kāzas būs sliktākas... Jebkurā gadījumā tās būs lieliskas, jo tā ir JŪSU LIELĀ DIENA, un tā nevar būt slikta!

Kāzu datums:09.07.2011

Neklausīties visos rados, bet darīt visu tā kā pašām gribas!!!

Kāzu datums:09.07.2011

Izbaudīt šo dienu. Neuztraukties par citiem, kā viesiem iet, ko dara... Un neuztraukties par to, ka kavējaties. Mēs nokavējāmies 2 h, bet mēs to neņēmām galvā, jo viss vakars priekšā. Līdz ar to arī mičošana iekavējās... Tā mums notika plkst. 2 naktī, bet tam laikam tad nav nozīme, mums viss tāpat notika pēc plāna :)

Kāzu datums:08.07.2011

Nestresot, visu darīt vēsu prātu!!!

Kāzu datums:08.07.2011

Jaunajām līgavām ieteiktu mazāk domāt par to, kas nav izdarīts un vairāk domāt par to, kas jau ir izdarīts... Tad būs vieglāk nomierināties:D.

Kāzu datums:02.07.2011

Neuztraukties. Es uztraucos tik pirms ieiešanas baznīcā. Pēc tam vnk baudīju. Biju neticami laimīga... viss bija kā rozā burbulī, kā sapnī. Tikai pēc kāzam uzzinaju, ka daudz kas bija aizmirsts, sajaukts utt. Mičošana izgazās. Tagad biku par to pardzīvoju, bet tad likas - nu, riktīgi kā mūsu kāzas - trakas un jautras :D Nekad nekas nesanāks 100%, kā iecerēts un to vajag paturēt prātā un neuztraukties.

Kāzu datums:02.07.2011

Izgulēties!

Kāzu datums:02.07.2011

Visu uztvert mierīgi. Man nebija laika pirms kāzām par tām daudz domāt, tāpēc arī satraukumi gāja secen. Un, ja vedēji arī tā ir ar mieru - atstāt to dienu viņu ziņā - tas gan pie nosacījuma, ja vedēji jūs labi pazīst.

Kāzu datums:11.06.2011

Plānot laicīgi, lai pēdējās dienas pirms kāzām varētu izbaudīt prieku par svētku tuvošanos.

Kāzu datums:28.05.2011

Izbaudīt šo skaisto dienu, jo tā paiet tik ātri!!!!

Kāzu datums:28.05.2011

Izbaudīt līgavas statusu un gatavošanās prieku, jo viss, kas saistīts ar kāzām, ir vēl ilgi pirms īpašās dienas un vēl pēc kāzām... tas ir ļoti patīkami un saviļņojoši.

Kāzu datums:21.05.2011

Gatavojieties laicīgi, bez stresa. Izbaudiet šo skaisto dienu, tā ātri paskries! Izmantojiet visas priekšrocības, kuras jums dotas, jo tā ir skaistākā diena mūžā! :) Lai veicas!

Kāzu datums:21.05.2011

Nestresot un izbaudīt mirkli!!! Tā diena ir tikai viena!!!!

Kāzu datums:21.05.2011

Baudīt :)! Jo tā viennozīmīgi IR skaistākā diena mūžā. Un iesaku, lai līgavainis Jūs ierauga tikai pie altāra kāzu dienā. Tas ir ļoti pacilājoši un emocionāli.

Kāzu datums:20.05.2011

Atkārtošos, bet IZBAUDIET DIENU!!!! Tā ātri paies... Un galvenais - ne par ko nestresojiet, ļaujiet, lai viss ir tā kā ir... Mums, piemēram, pašā sākumā jau izbraucot no mājas, pirmajā līkumā nokrita mašīnas dekors.. Es pat nedomāju par stiprināšanu vai meklēšanu, šoferis no bagāžnieka izņēma kaut kādu savu dekoru, uzstellējām to un braucām tālāk:)))!

Kāzu datums:14.05.2011

Savlaicīgi atrast kāzu kleitu, un, ja gadījumā vajadzēs kaut ko labot, jums būtu pietiekami dadz laika, lai to izdarītu; netaupīt uz frizūras un make-up, obligāti izmēģināt; apmeklēt deju kursus.

Kāzu datums:07.05.2011

Šūt kleitu pēc savas idejas. Mēģināt neiespringt uz laika apstākļu prognozēm un censties pirms kāzām nekašķēties un nestresot.

Kāzu datums:30.04.2011

Tā kā sievietes vairāk iesaistās kāzu rīkošanā, ieteiktu ieklausīties vecākos un iespēju robežās pieņemt ieteiktos padomus un risinājumus, jo šo ieteikumu rezultātā mums bija fantastiskas kāzas!

Kāzu datums:30.04.2011

Izbaudiet gatavošanās laiku! Tā diena paiet vienā acumirklī!

Kāzu datums:12.03.2011

Lai kāds arī būtu Tavs uztraukums, neļaujies stresam, ar prieku izbaudi visu notiekošo, jo šī diena paskrien vēja spārniem.

Kāzu datums:12.02.2011

Gatavoties laicīgāk. Ļoti rūpīgi padomātu par frizūru un izmēģinātu iepriekš - manā gadījumā es nepratu frizierei paskaidrot, ko gribu, un viņa uztaisīja pa savam - nebija slikti - bet tomēr... Pirms kāzām iedzeriet miega zāles, lai labi izgulētos - tas tik ļoti palīdzēja justies otrā dienā svaigai un mundrai!

Kāzu datums:06.11.2010

Mieru, tikai mieru. Viss būs labi, tikai bez panikas :) Un galvenais, ja neesi no tām, kas nav visu izplānojušas jau mazām esot un kam jau gadu pirms kāzām viss ir sagatavots, tad mieru, tikai mieru. Forums ir idejām, ne vadlīnijām, un, ja galda kartes nebūs pilnībā saskaņotas ar ielūgumiem, tas arī nebūs pasaules gals. Gūstiet iedvesmu, bet ne stresu no šī foruma. Un plānojiet kāzas tieši tādas, kā jūs gribiet, nevis kādām tām pēc citu domām vajadzētu būt.

Kāzu datums:26.10.2010

Laicīgi sākt gatavoties savai skaistākajai dienas, lai izbaudītu visus gatavošanas mirkļus. Izplānot to dienu, kā pašai gribētos un neklausīties pārējo spriedumos.