FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:06.07.2012

Bez panikas! Kāzu dienā tāpat kaut kas noies greizi - bet tāpat viss būs fantastiski!

Kāzu datums:30.06.2012

Nesatraukties un izbaudīt katru dienu pirms kāzam, jo tas ir ļoti skaists notikums. Gatavoties, gaidīt kāzas un arī pašā kazu dienā būt laimīgām un starojošām.

Kāzu datums:16.06.2012

Netaupīt uz fotogrāfa un frizūras/make up rēķina.

Kāzu datums:09.06.2012

Laicīgi visam gatavoties, izrunāt ar līgavaini un tad stresam nebūs pamata.

Kāzu datums:02.06.2012

Laika apstākļus nav iespējams ietekmēt, netērējiet uz to savus nervus. Un kāzas notiek arī ziemā, sniegā, lietū, krusā un vētrā, tas tikai piešauj asumu!

Kāzu datums:26.05.2012

Nestresot lieki, jo nekad viss nebūs, kā saplānots. Vienkārši vajag baudīt un priecāties. Un vēl iesaku kāzu svinību laikā veltīt kaut minūtīti katram viesim, kas grib aprunāties, sevišķi tantes, kuras grib personīgi un mutiski novēlēt laimi :)! Viņām tas ir svarīgi. Un jauki arī pašiem dzirdēt tik daudz jauku vārdu.

Kāzu datums:26.05.2012

Ar vēsu prātu izdomāt visu, ko vēlaties un kā un pie tā visa stingri turēties.

Kāzu datums:26.05.2012

Kā jau visi šeit saka - neuztraukties, tā tāpat būs visskaistākā diena jūsu mūžā. Esiet laimīgi, un neizmirstiet, ka arī pēc kāzām ir jāpaliek tikpat labām attiecībām un jāuztur sevi formā!

Kāzu datums:19.05.2012

Nestresot.

Kāzu datums:19.05.2012

Mieru, tikai mieru! :)

Kāzu datums:12.05.2012

Izbaudiet savas pēdējās dienas līgavas statusā un izbaudiet to satraukumu, jo tas ir tik skaists laiks :)!

Kāzu datums:12.05.2012

Kāzu dienā nedrīkst aizmirst, ka ir tādas lietas, kas ir neprognozējamas un nemaināmas, kā piemēram laika apstākļi un bubinoši cilvēki. Jācenšas šīs lietas un cilvēkus neņemt vērā un ignorēt.

Kāzu datums:10.05.2012

Nesatraukties un izbaudīt mirkli!

Kāzu datums:05.05.2012

Nestresot un izbaudīt dienu. Es nemācēju un nožēloju :(!

Kāzu datums:12.04.2012

Sākt gatavoties laicīgi, jo visi lielie izdevumi rodas visu darot pēdējā mirklī, vienmēr visāda dekoratīvas lietas papētīt ebay, jo var atrast visa'das skaistas lietas un idejas, kas ieekonomē.. to dienu uztvert kā savu un nedzirdēt, ko runā citi, jo citādi viss būs sabojāts

Kāzu datums:04.02.2012

Atrodiet lieliskus vedējus, kas Jūs pazīst, tad Jums ne par ko nebūs jāsatraucās :)!

Kāzu datums:21.01.2012

Padomāt par kāzām ziemas sezonā. Kādi ir plusi: 1) Iespējams noorganizēt daudz īsākā laika periodā, jo telpas/muziķi/ēdināšana nav tik aizņemti, kā tas ir vasaras periodā. 2) Vedējiem nav jāplāno n scenāriji, ja ir labi vai slikti laika apstākļi, jo ziemā jau pārsvarā orientējas uz atrakcijām iekštelpās. 3)Iespējams uzburt pavisam lielisku balto noskaņu un siltuma sajūtu, kādu neizdosies vasarā. Šādas kāzas nav tik tipiskas, tāpēc viesiem visticamāk nesajuks ar jau ntajām kāzām, kas bijušas vasarā. 4) Arī es pirms tam gandrīz 20 gadus biju iedomājusies, ka manas kāzas būs vasarā, bet ticiet man ne pret ko savējās nemainītu. Tās bija īpašas arī ar savu gadalaiku un noskaņu. 5) Padomāt vai tiešām nepieciešams viesus izguldīt. No pieredzes zinu, ka 2. diena lielākoties tāda nīkšana, visi noguruši. Ja kāzas 1 dienu, tad, manuprāt, beidzas uz tādas patīkamas nots. 6) Kāzas iespējams uzrīkot pašiem bez ļoti lieliem stresiem, ja ir skaidri zināms kas nepieciešams un to darīt soli pa solim. Mūsu kāzās bija atsevišķi telpas jāmeklē, ēdinātāji, torte, mūziķi, florists utt. Bet viss izdevās lieliski. Jāsāk noteikti ar piemērotu telpu atrašanu.

Kāzu datums:10.12.2011

Nestresot par "ideālo" tērpu, "ideālo" frizūru, "ideālo" programmu, "ideālo" mūziku, "ideālo" fotosesijas vietu, "ideālo" kūkas izskatu utt. - Atļauj vīrietim būt vīrietim un vadīt un plānot to visu. Pārējo ļauj vedējiem. Tiec galā ar savu miegu un mieru, tas jau būs daudz.

Kāzu datums:28.11.2011

To saka daudzas precētās un es atkārtošos - liela daļa pirmskāzu un kāzu stresu ir lieki. Baudiet šo laiku un kāzu dienu, jo tā jebkurā gadījumā būs visskaistākā! Es gan arī saprotu, ka neviena no līgavām tāpat šajā padomā neklausīsies :D

Kāzu datums:24.09.2011

Turēties kopā kāzu gatavošanās posmā, visi stresi un kašķi - tas ir tikai normāli. Labāk iepazīsiet jaunā vīra ģimeni, ipaši, ja viņu ģimene ir iesaistīta kāzu gatavošanā. Kādu nedēļu pirms kāzām aizejiet uz masāžu, tas ļoti palīdz noņemt stresu.

Kāzu datums:17.09.2011

Iesaistīties kāzu organizēšanā, lai pēc tam nav jāviļas. Ar 2 mēnešiem pilnībā pietiek, lai visu saorganizētu. Jo ilgāks laiks plānošanai, jo vairāk kašķu, stresa utt.

Kāzu datums:17.09.2011

Līgaviņas ne par ko neuztraucieties, kāzu dienā nav svarīgi, vai kūkai ir baltas vai zaļas lapas, vai pušķī ir lilijas vai puķuzirņi, vai Jūs brauct ar limuzīnu vai vecu golfu, es zinu, ka tam ir grūti noticēt, bet tā ir! Un jā, baudat dienu, baudiet, viņa tik ātri pagāja, lai gan man viss sākās 12, laiks paskrēja.... Baudiet savu dienu, ne par ko neuztraucieties!

Kāzu datums:16.09.2011

Ja iespējams, kāzu kleitu ņemt no šuvējas pirms kāzām. Manējā tomēr bija paspējusi nedaudz saburzīties.

Kāzu datums:10.09.2011

Nepievērst uzmanību sīkumiem, es skatos video un redzu, kā es ar glīto kleitu skraidīju, visu kontrolēju, tagad saprotu, ka tas vispār bija lieki, izbaudiet dienu!

Kāzu datums:10.09.2011

Iesaku laicīgi iesākt gatavoties kāzām, nežēlot naudu fotogrāfam un paņemt labāko. Man kāzu dienā nebija stresa, jo viss bija laicīgi padarīts. Izbaudīt kāzu dienu, jo tā paliks atmiņā neaizmirstama.

Kāzu datums:10.09.2011

Izbaudīt to dienu, izmēģināt laikus frizūru, pamēģināt pastaigāt ar apakšsvārkiem un kleitu, ienēsāt kurpītes vai nopirkt ērtas ne uz augstiem papēžiem. Izbaudīt gatavošanās procesu, jo diena paskrien ļoti ātri.

Kāzu datums:03.09.2011

Mazāk stresot pirms kāzām...

Kāzu datums:02.09.2011

Nestresot:)! Pabeigt sagatavošanas laicīgi!!

Kāzu datums:26.08.2011

Izbaudīt visu gatavošanos un nebaidīties piepildīt savu kāzu dienu ar pārdrošākajiem sapņiem. Un izvēlēties PAŠU labāko fotogrāfu, kas Jūsu dienu bildēs parādīs ar emocijām, jo Jūs tā pat neko īsti neatcerēsieties. :)

Kāzu datums:20.08.2011

Galvenais nenervozējiet un iepriekšējās dienās atpūtieties. Šī diena ir jāizbauda, jo tā paiet pārāk ātri!

Kāzu datums:20.08.2011

Gatavoties laicīgi un neiespringt uz sīkumiem...

Kāzu datums:19.08.2011

Mīļās līgavas, šī dieniņa paiet ļoti, ļoti ātri. Izbaudiet to un ļoti nestresojiet, viss būs labi!!!

Kāzu datums:19.08.2011

Tikai dažas lietas - šī diena paskries vienā elpas vilcienā - BAUDIET ik minūti! Un globāli nav nozīmes, ne Jūsu kleitas krāsai, ziedu buķetei, frizūras apjomam un make-up spilgtumam, jo, ja vien patiesi baudīsiet šo dienu, Jūs iegūsiet fantastiskas emocijas, kuras pavadīs Jūs visu atlikušo dzīvi!!! Tikai izdariet visu maksimumu no sevis, lai vakarā pirms kāzām Jums ir sajūta, ka visu, ko spējāt, Jūs paveicāt, un ja tomēr kas nav izdarīts, vienkārši atmetiet ar roku, jo diena būs ideāla tāpat - BAUDIET savas kāzas!!!!

Kāzu datums:19.08.2011

No sirds priecāties un neķert kreņķi, ja gatavošanās laikā garastāvoklis ir kā pa viļņiem augšā/lejā un domas par dažādām lietām mainās vēja ātrumā. Tas ir normāli. Beigās viss saliksies pa plauktiņiem. Uzticēt līgavainim viņa atbildības sfēras, lai arī viņš var izpausties un iesaistīties, jo nereti līgavas ar savu organizatorisko entuziasmu drusku nomāc vīrieša vēlmi aktīvi līdzdarboties.

Kāzu datums:13.08.2011

Mēģiniet izbaudīt šo dienu, pārlieku nekreņķēties par sīkumiem, kas varētu gadīties.

Kāzu datums:13.08.2011

Neuztraukties un baudīt kāzu dienu!!!

Kāzu datums:13.08.2011

Daudz smaidīt un izbaudīt skaisto dienu!

Kāzu datums:13.08.2011

Izbaudiet, tā diena ir forša!

Kāzu datums:12.08.2011

Nav ko ieteikt. Tāpat viss tajā dienā būs aizmirsies un ies savu gaitu.

Kāzu datums:11.08.2011

Darīt laicīgi darbiņus, bet vēl labāk ieteiktu pašām pēc iespējas mazāk ar dažādu lietiņu/atribūtu/aksesuāru taisīšanu priekš kāzām. Kāpēc? Jo vienkārši nebūs interesanti - jo zināsiet visu - kas un kā izskatīsies utt.