FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Olga, 28

Netaupīt uz fotogrāfa un frizūras/make up rēķina.

Solvita, 30

Laicīgi visam gatavoties, izrunāt ar līgavaini un tad stresam nebūs pamata.

Anna, 33

Laika apstākļus nav iespējams ietekmēt, netērējiet uz to savus nervus. Un kāzas notiek arī ziemā, sniegā, lietū, krusā un vētrā, tas tikai piešauj asumu!

Edite, 28

Nestresot lieki, jo nekad viss nebūs, kā saplānots. Vienkārši vajag baudīt un priecāties. Un vēl iesaku kāzu svinību laikā veltīt kaut minūtīti katram viesim, kas grib aprunāties, sevišķi tantes, kuras grib personīgi un mutiski novēlēt laimi :)! Viņām tas ir svarīgi. Un jauki arī pašiem dzirdēt tik daudz jauku vārdu.

Ance, 20

Ar vēsu prātu izdomāt visu, ko vēlaties un kā un pie tā visa stingri turēties.

Linzy, 23

Kā jau visi šeit saka - neuztraukties, tā tāpat būs visskaistākā diena jūsu mūžā. Esiet laimīgi, un neizmirstiet, ka arī pēc kāzām ir jāpaliek tikpat labām attiecībām un jāuztur sevi formā!

Ildze, 26

Nestresot.

Sandija, 33

Mieru, tikai mieru! :)

Agnese, 22

Izbaudiet savas pēdējās dienas līgavas statusā un izbaudiet to satraukumu, jo tas ir tik skaists laiks :)!

Daiga, 24

Kāzu dienā nedrīkst aizmirst, ka ir tādas lietas, kas ir neprognozējamas un nemaināmas, kā piemēram laika apstākļi un bubinoši cilvēki. Jācenšas šīs lietas un cilvēkus neņemt vērā un ignorēt.

Diāna, 28

Nesatraukties un izbaudīt mirkli!

sinta, 26

Nestresot un izbaudīt dienu. Es nemācēju un nožēloju :(!

Aija, 24

Sākt gatavoties laicīgi, jo visi lielie izdevumi rodas visu darot pēdējā mirklī, vienmēr visāda dekoratīvas lietas papētīt ebay, jo var atrast visa'das skaistas lietas un idejas, kas ieekonomē.. to dienu uztvert kā savu un nedzirdēt, ko runā citi, jo citādi viss būs sabojāts

Zane, 20

Atrodiet lieliskus vedējus, kas Jūs pazīst, tad Jums ne par ko nebūs jāsatraucās :)!

Ilze, 28

Padomāt par kāzām ziemas sezonā. Kādi ir plusi: 1) Iespējams noorganizēt daudz īsākā laika periodā, jo telpas/muziķi/ēdināšana nav tik aizņemti, kā tas ir vasaras periodā. 2) Vedējiem nav jāplāno n scenāriji, ja ir labi vai slikti laika apstākļi, jo ziemā jau pārsvarā orientējas uz atrakcijām iekštelpās. 3)Iespējams uzburt pavisam lielisku balto noskaņu un siltuma sajūtu, kādu neizdosies vasarā. Šādas kāzas nav tik tipiskas, tāpēc viesiem visticamāk nesajuks ar jau ntajām kāzām, kas bijušas vasarā. 4) Arī es pirms tam gandrīz 20 gadus biju iedomājusies, ka manas kāzas būs vasarā, bet ticiet man ne pret ko savējās nemainītu. Tās bija īpašas arī ar savu gadalaiku un noskaņu. 5) Padomāt vai tiešām nepieciešams viesus izguldīt. No pieredzes zinu, ka 2. diena lielākoties tāda nīkšana, visi noguruši. Ja kāzas 1 dienu, tad, manuprāt, beidzas uz tādas patīkamas nots. 6) Kāzas iespējams uzrīkot pašiem bez ļoti lieliem stresiem, ja ir skaidri zināms kas nepieciešams un to darīt soli pa solim. Mūsu kāzās bija atsevišķi telpas jāmeklē, ēdinātāji, torte, mūziķi, florists utt. Bet viss izdevās lieliski. Jāsāk noteikti ar piemērotu telpu atrašanu.

Anete, 22

Nestresot par "ideālo" tērpu, "ideālo" frizūru, "ideālo" programmu, "ideālo" mūziku, "ideālo" fotosesijas vietu, "ideālo" kūkas izskatu utt. - Atļauj vīrietim būt vīrietim un vadīt un plānot to visu. Pārējo ļauj vedējiem. Tiec galā ar savu miegu un mieru, tas jau būs daudz.

Dace, 27

To saka daudzas precētās un es atkārtošos - liela daļa pirmskāzu un kāzu stresu ir lieki. Baudiet šo laiku un kāzu dienu, jo tā jebkurā gadījumā būs visskaistākā! Es gan arī saprotu, ka neviena no līgavām tāpat šajā padomā neklausīsies :D

Zane, 31

Turēties kopā kāzu gatavošanās posmā, visi stresi un kašķi - tas ir tikai normāli. Labāk iepazīsiet jaunā vīra ģimeni, ipaši, ja viņu ģimene ir iesaistīta kāzu gatavošanā. Kādu nedēļu pirms kāzām aizejiet uz masāžu, tas ļoti palīdz noņemt stresu.

Vita, 34

Iesaistīties kāzu organizēšanā, lai pēc tam nav jāviļas. Ar 2 mēnešiem pilnībā pietiek, lai visu saorganizētu. Jo ilgāks laiks plānošanai, jo vairāk kašķu, stresa utt.

Egita, 24

Līgaviņas ne par ko neuztraucieties, kāzu dienā nav svarīgi, vai kūkai ir baltas vai zaļas lapas, vai pušķī ir lilijas vai puķuzirņi, vai Jūs brauct ar limuzīnu vai vecu golfu, es zinu, ka tam ir grūti noticēt, bet tā ir! Un jā, baudat dienu, baudiet, viņa tik ātri pagāja, lai gan man viss sākās 12, laiks paskrēja.... Baudiet savu dienu, ne par ko neuztraucieties!

Aija, 28

Ja iespējams, kāzu kleitu ņemt no šuvējas pirms kāzām. Manējā tomēr bija paspējusi nedaudz saburzīties.

Aleksandra, 27

Nepievērst uzmanību sīkumiem, es skatos video un redzu, kā es ar glīto kleitu skraidīju, visu kontrolēju, tagad saprotu, ka tas vispār bija lieki, izbaudiet dienu!

Ilze, 28

Iesaku laicīgi iesākt gatavoties kāzām, nežēlot naudu fotogrāfam un paņemt labāko. Man kāzu dienā nebija stresa, jo viss bija laicīgi padarīts. Izbaudīt kāzu dienu, jo tā paliks atmiņā neaizmirstama.

Inguna, 26

Izbaudīt to dienu, izmēģināt laikus frizūru, pamēģināt pastaigāt ar apakšsvārkiem un kleitu, ienēsāt kurpītes vai nopirkt ērtas ne uz augstiem papēžiem. Izbaudīt gatavošanās procesu, jo diena paskrien ļoti ātri.

Ingus, 29

Mazāk stresot pirms kāzām...

Jevgenija, 23

Nestresot:)! Pabeigt sagatavošanas laicīgi!!

Santa, 23

Izbaudīt visu gatavošanos un nebaidīties piepildīt savu kāzu dienu ar pārdrošākajiem sapņiem. Un izvēlēties PAŠU labāko fotogrāfu, kas Jūsu dienu bildēs parādīs ar emocijām, jo Jūs tā pat neko īsti neatcerēsieties. :)

Ilva, 25

Galvenais nenervozējiet un iepriekšējās dienās atpūtieties. Šī diena ir jāizbauda, jo tā paiet pārāk ātri!

Santa, 23

Gatavoties laicīgi un neiespringt uz sīkumiem...

Elīna, 25

Mīļās līgavas, šī dieniņa paiet ļoti, ļoti ātri. Izbaudiet to un ļoti nestresojiet, viss būs labi!!!

Ievuxs, 25

Tikai dažas lietas - šī diena paskries vienā elpas vilcienā - BAUDIET ik minūti! Un globāli nav nozīmes, ne Jūsu kleitas krāsai, ziedu buķetei, frizūras apjomam un make-up spilgtumam, jo, ja vien patiesi baudīsiet šo dienu, Jūs iegūsiet fantastiskas emocijas, kuras pavadīs Jūs visu atlikušo dzīvi!!! Tikai izdariet visu maksimumu no sevis, lai vakarā pirms kāzām Jums ir sajūta, ka visu, ko spējāt, Jūs paveicāt, un ja tomēr kas nav izdarīts, vienkārši atmetiet ar roku, jo diena būs ideāla tāpat - BAUDIET savas kāzas!!!!

SR, 27

No sirds priecāties un neķert kreņķi, ja gatavošanās laikā garastāvoklis ir kā pa viļņiem augšā/lejā un domas par dažādām lietām mainās vēja ātrumā. Tas ir normāli. Beigās viss saliksies pa plauktiņiem. Uzticēt līgavainim viņa atbildības sfēras, lai arī viņš var izpausties un iesaistīties, jo nereti līgavas ar savu organizatorisko entuziasmu drusku nomāc vīrieša vēlmi aktīvi līdzdarboties.

Gunta, 31

Mēģiniet izbaudīt šo dienu, pārlieku nekreņķēties par sīkumiem, kas varētu gadīties.

Svetlana, 25

Neuztraukties un baudīt kāzu dienu!!!

Sintija, 26

Daudz smaidīt un izbaudīt skaisto dienu!

Alise, 26

Izbaudiet, tā diena ir forša!

Dārta, 22

Nav ko ieteikt. Tāpat viss tajā dienā būs aizmirsies un ies savu gaitu.

Kristīne, 23

Darīt laicīgi darbiņus, bet vēl labāk ieteiktu pašām pēc iespējas mazāk ar dažādu lietiņu/atribūtu/aksesuāru taisīšanu priekš kāzām. Kāpēc? Jo vienkārši nebūs interesanti - jo zināsiet visu - kas un kā izskatīsies utt.

Līga, 30

Gatavojoties kāzām, vairāk ņemiet vērā tieši jūsu pašu vēlmes un no sirds izbaudiet savu kāzu dienu!

Daiguu, 25

Sākt gatavoties laicīgi! Maksimāli pie darba likt līgavaiņus - pie ielūgumu gatavošanas, viesu apzvanīšanas utt. Nestresot, ja neizdodas noorganizēt kādu atribūtu kāzās - viss tas ir daudz mazāk svarīgi, nekā jums tas tagad liekas. :)) Atslābināties un baudīt savu kāzu dienu.