FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Māra, 34

Nestresot - tas nav nekas briesmīgs. Visu sākt darīt ļoti laicīgi, lai mēnesi pirms kāzām var atpūsties, nevis skriet, grābt un meklēt vēl nez ko.

Lāsma, 24

Ja gribat samazināt kāzu izmaksas, tad iesaku šūt kleitu, bet ne Rīgā.

Kitija, 24

Neļaujieties stresam, pirms sāciet kaut ko darīt, apsēdieties un sarakstiet visu uz lapas, mēģiniet saprast, kuras ir tās lietas uz kurām vajag iespringt, kuras var atlikt uz vēlāko brīdi un kuras vispār ir tās lietas, kuras var darīt tikai pēdējā brīdī. Rēķinieties ar to, ka citiem arī būs savs viedoklis un daudzi mēģinās ietekmēt iesakot kaut ko darīt / nedarīt. Apdomājiet visu, ko jums saka un tad kopā ar līgavaini pieņemiet lēmumu.

Viktorija, 33

Sākt gatavoties, ja tas ir iespējams, laikus un neielaist sevī tādu atrunu "vēl jau laika diezgan"! Bet vispār izbaudiet gatavošanās procesu, arī tas ir skaists! :)

Laura, 27

Skaidri sadalīt pienākumus, organizējot kāzas, kas par ko atbild, un tad par tām lietām, kas uzticētas citiem, neiespringt. Un, protams, atcerēties, ka tad, kad pienāk īstā diena, vairs jau neko nemainīs un vienkārši jābauda.... Atcerieties, ka jūs jau tik paši zināsiet, kas ieplānots un, ja arī būs mazi fušieri, neviens cits tos nepamanīs.

Ieva, 23

Izbaudīt gatavošanās procesu, mīlēt līgavaini.

Līga, 29

Joprojām bieži iegrimstu atmiņās par to dienu.. Kaut gan man ceremonija bija tikai vēlā pēcpusdienā, diena paskrēja nemanot... Stress bija tikai kā liels saviļņojums un uztraukums par gaidāmo satikšanos pie altāra! Vēlētos to izbaudīt vēl un vēl.. un 3x ilgāk!!! Novēlu to arī Jums - baudiet!!! Esiet klātesošas! Baudiet! Mīliet! Sviniet!!! Un novēlu Jums tikai 1 šādu dienu savā mūžā!! :) Esiet Laimīgas!

Elīna, 27

Dažkārt atkāpties no savām iecerēm, ka vajag tieši tā un viss, jo ne vienmēr tas ir tas labākais. Arī es centos pie dažām idejām turēties līdz pēdējam, bet kad mani pierunāja ka tā nevajag biju priecīga, jo rezultāts bija vēl labāks nekā biju sākumā domājusi. Vajag ļauties notikumiem un pavērsieniem.

Inese, 32

Darāmos darbus pierakstīt uz lapiņas, piemēram, pa nedēļai, kas ir jāizdara, savādāk viss putrojas, izmantot precos.lv darāmo lieto sarakstu!

Inese, 24

Raudulīgajām izraudāties laicīgi un nervu nomierinošas zālītes, netaupīt uz makeup, lai bildēs nepazūd uzacis, un izbaudīt dienu!

Vera, 25

Ļoti svarīgi jau no paša sākuma saprast, ka tā diena ir tikai jums un nesanāks nekad visus apmierināt. Vienmēr būs kāds, kam kaut kas nepatīk, tāpēc uzreiz jau darīt visu tā, kā paši vēlaties. Organizēšanā neiesaistīt pārāk daudz cilvēku, sākas bardaks, un katrs cenšas pierādīt savu taisnību - pēdējās dienās tas pirmskāzu stress nevienam nav vajadzīgs. Ienēsā kāzu kurpes! Izmēģini frizūru un grimu! Pievērst uzmanību apakšveļai un ķermeņa sakopšanai, tai dienā būs citādāka sajūta, ja zināsi, ka no pēdām līdz matu galiņiem esi ideāla.

Maija, 24

Jaunajām līgavām ieteiktu censties izbaudīt kāzu dienu un katru mirkli pēc iespējas ilgāk pavilkt un iegaumēt, jo kāzu diena palido nemanot.

Iina, 26

Lai kā es centos nomierināties, bija pamatīgs uztraukums, it īpaši pirms ieiešanas baznīcā. Lai gan, ja tā padomā - par ko? Par ko uztraukties laimīgākajā dienā? Jāizbauda! Jo tik ātri paskrien laiks! Un man arī... gribas to izdzīvot atmiņas vēl un vēl! Un rūpīgi iesaku izvēlēties pakalpojumu sniedzējus. Meklēju atsauksmes, satikāmies, ja bija iespējams, noslēdzām līgumus utt. Un pirms kāzām... patiešām paņemiet vismaz 1 nedēļu brīvu... svētīgi un darbīgi!

Linda, 25

Nestresot un izbaudīt skaisto dienu!

Līga, 31

Kāzu dienā nesatraukties ne par ko, ne par vienu, smaidīt un priecāties... Viss notiks tā kā tā.

Anda, 24

Neuzņemties visu turēt savās rokās, jo tas nogurdina.

Dace, 24

Vairāk ko sarunāt ar saviem tuviniekiem, viņi darbiņam pievērš pilnīgi citu attieksmi. Mums ļoti daudz ko darīja tuvinieki.

Alise, 28

Nesatraukties par sīkumiem, tos tāpat neviens nepamana. Satraukties, lai būtu smuka un priecīga, jo to gan visi pamanīs. Iztrakoties!

Ieva, 21

Mazāk iesaistīties organizēšanā - tad nebūs tik daudz ko uztraukties kāzu dienā! :D

Madi, 24

Visu uztvert mierīgi, un būs labi.

Alīna, 25

Mēģināt izgulēties naktī pirms kāzām.

Daina, 26

Mazāk uztraukties par sīkumiem.

Dace, 24

Droši vien atkārtošos, bet izbaudiet šo dienu. Jūs taču tik ilgu laiku ņēmāties un cīnījāties, lai šī diena būtu izdevusies, tāpēc TAJĀ dienā - izbaudiet!

Tatjana, 26

Ne par ko neuztraukties kāzu dienā :)

Līva, 24

Mazāk stresot, jo galu galā tas ir priekš jums :)

Guna, 23

Nestresot, bet baudīt :)

Dace, 21

Ļoti piedomājiet par vedējiem, mums bija fantastiski un, ja cilvēki ir radoši, tad daudz ko var izdarīt, nemaksājot milzīgas naudas summas. Izbaudiet dienu, neuztraucieties!

Kristīne, 27

Sāciet laicīgi gatavoties šai dienai. Jūs neticēsiet, kādi atklājumi pēdējā nedēļā uzrodas ar to kas jāizdara vēl - 100 un viena lieta, lietiņa. Nesakiet viesu nama, pirts īpašniekiem uzreiz skatoties iestādi, ka jums kāzas, momentā uzsitīs cenu. Tā iemesla dēļ vienu citu vietu atteicām, jo, kad uzzināja, ka kāzas, summa pieauga par 60 Ls. Vispirms norunājiet datumu, naudas lietas un tad sakiet - kam. Iedzeriet šampanieša glāzi pirms došanās ;)

Laura, 27

Kārtīgi pārdomājiet un izdomājiet, vai viss ko esat ieplānojuši darīt un pirkt, ir vajadzīgs. Jo tajā īpašajā dienā pietrūkst laika pusei no jūsu izplānotajām vēlmēm. Diena aizskrien vēja spārniem. Arī vedēji bija sagatavojušies kārtīgi, bet puse no atrakcijām nemaz netika izmantotas.

Elīna, 23

Ja kaut kas nenotiek tā, kā tu esi iedomājusies, tas nenozīmē, ka ir slikti. Un katrs pats ir atbildīgs par to, lai justos labi, priecīgi un laimīgi.

Jūlija, 26

Lai visām izdodas izsapņot šo skaisto dienu tā, kā Jūs to pašas vēlaties!

Laura, 23

Izbaudīt burvīgo kāzu gatavošanos laiku.... tas ir sākums īstajai dzīvei, ģimenei...

Nela, 24

Nesatraukties un izbaudīt šo dienu. Visu sākt gatavot pēc iespējas laicīgāk. Nesatraukties, ja kaut kas nesanāk, kā plānots, izdomāt citu variantu.

Lāsma, 23

Atrast vairāk palīgu, lai mazāk ir jādara pašām. Neatstāt daudz ko pēdējai nedēļai pirms kāzām. Izbaudīt šo dienu, jo pat nepaspēj atjēgties, ka viss jau ir aiz muguras. Atceros rītu kā mani tikai pucē un tad jau pēkšņi viss, jau vācu galdus un mantas mājās braukšanai:(.

Egija, 23

Ieteiktu atlicināt laiku atpūtai vismaz 2 dienas pirms kāzām. :)

Iveta, 26

Necensties darīt visu pašām, iesaistīt radus, draugus, izvēlēties atbildīgus vedējus.

Evija, 24

..arī līgavaiņiem --- Cienīt viens otru un uz mūžiem atcerēties, ka dzīves lielākā laime ir: mīlēt un būt mīlētam =)

Indra, 25

Baudīt šo procesu, izstresoties pirms kāzām! Es baudīju un priecājos... Smaidīju un jutāmies laimīgi!

Eva, 26

Bez panikas! Kāzu dienā tāpat kaut kas noies greizi - bet tāpat viss būs fantastiski!

Lolita, 21

Nesatraukties un izbaudīt katru dienu pirms kāzam, jo tas ir ļoti skaists notikums. Gatavoties, gaidīt kāzas un arī pašā kazu dienā būt laimīgām un starojošām.