FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.09.2012

Galvenais - kāzu rītā nestresot, bet gan visu uztvert Chillout atmosfērā un izbaudīt dienu. Man tas izdevās, jo no paša rīta nekāda stresa, ļāvu, lai mani sapucē un devos izbaudīt dienu un viss bija pasakaini. Nepievērst uzmanību laika apstākļiem, ja pat līst. Tas nekas, tā diena ir Jūsu un neviens to nesabojās. Visu uztvert viegli:). Mums tas izdevās.

Kāzu datums:15.09.2012

Rīkot tādas svinības, kādas patīk pašiem.

Kāzu datums:07.09.2012

Nestresot - tas nav nekas briesmīgs. Visu sākt darīt ļoti laicīgi, lai mēnesi pirms kāzām var atpūsties, nevis skriet, grābt un meklēt vēl nez ko.

Kāzu datums:07.09.2012

Ja gribat samazināt kāzu izmaksas, tad iesaku šūt kleitu, bet ne Rīgā.

Kāzu datums:31.08.2012

Neļaujieties stresam, pirms sāciet kaut ko darīt, apsēdieties un sarakstiet visu uz lapas, mēģiniet saprast, kuras ir tās lietas uz kurām vajag iespringt, kuras var atlikt uz vēlāko brīdi un kuras vispār ir tās lietas, kuras var darīt tikai pēdējā brīdī. Rēķinieties ar to, ka citiem arī būs savs viedoklis un daudzi mēģinās ietekmēt iesakot kaut ko darīt / nedarīt. Apdomājiet visu, ko jums saka un tad kopā ar līgavaini pieņemiet lēmumu.

Kāzu datums:25.08.2012

Sākt gatavoties, ja tas ir iespējams, laikus un neielaist sevī tādu atrunu "vēl jau laika diezgan"! Bet vispār izbaudiet gatavošanās procesu, arī tas ir skaists! :)

Kāzu datums:24.08.2012

Skaidri sadalīt pienākumus, organizējot kāzas, kas par ko atbild, un tad par tām lietām, kas uzticētas citiem, neiespringt. Un, protams, atcerēties, ka tad, kad pienāk īstā diena, vairs jau neko nemainīs un vienkārši jābauda.... Atcerieties, ka jūs jau tik paši zināsiet, kas ieplānots un, ja arī būs mazi fušieri, neviens cits tos nepamanīs.

Kāzu datums:24.08.2012

Izbaudīt gatavošanās procesu, mīlēt līgavaini.

Kāzu datums:24.08.2012

Joprojām bieži iegrimstu atmiņās par to dienu.. Kaut gan man ceremonija bija tikai vēlā pēcpusdienā, diena paskrēja nemanot... Stress bija tikai kā liels saviļņojums un uztraukums par gaidāmo satikšanos pie altāra! Vēlētos to izbaudīt vēl un vēl.. un 3x ilgāk!!! Novēlu to arī Jums - baudiet!!! Esiet klātesošas! Baudiet! Mīliet! Sviniet!!! Un novēlu Jums tikai 1 šādu dienu savā mūžā!! :) Esiet Laimīgas!

Kāzu datums:23.08.2012

Dažkārt atkāpties no savām iecerēm, ka vajag tieši tā un viss, jo ne vienmēr tas ir tas labākais. Arī es centos pie dažām idejām turēties līdz pēdējam, bet kad mani pierunāja ka tā nevajag biju priecīga, jo rezultāts bija vēl labāks nekā biju sākumā domājusi. Vajag ļauties notikumiem un pavērsieniem.

Kāzu datums:23.08.2012

Darāmos darbus pierakstīt uz lapiņas, piemēram, pa nedēļai, kas ir jāizdara, savādāk viss putrojas, izmantot precos.lv darāmo lieto sarakstu!

Kāzu datums:18.08.2012

Raudulīgajām izraudāties laicīgi un nervu nomierinošas zālītes, netaupīt uz makeup, lai bildēs nepazūd uzacis, un izbaudīt dienu!

Kāzu datums:18.08.2012

Ļoti svarīgi jau no paša sākuma saprast, ka tā diena ir tikai jums un nesanāks nekad visus apmierināt. Vienmēr būs kāds, kam kaut kas nepatīk, tāpēc uzreiz jau darīt visu tā, kā paši vēlaties. Organizēšanā neiesaistīt pārāk daudz cilvēku, sākas bardaks, un katrs cenšas pierādīt savu taisnību - pēdējās dienās tas pirmskāzu stress nevienam nav vajadzīgs. Ienēsā kāzu kurpes! Izmēģini frizūru un grimu! Pievērst uzmanību apakšveļai un ķermeņa sakopšanai, tai dienā būs citādāka sajūta, ja zināsi, ka no pēdām līdz matu galiņiem esi ideāla.

Kāzu datums:14.08.2012

Jaunajām līgavām ieteiktu censties izbaudīt kāzu dienu un katru mirkli pēc iespējas ilgāk pavilkt un iegaumēt, jo kāzu diena palido nemanot.

Kāzu datums:12.08.2012

Lai kā es centos nomierināties, bija pamatīgs uztraukums, it īpaši pirms ieiešanas baznīcā. Lai gan, ja tā padomā - par ko? Par ko uztraukties laimīgākajā dienā? Jāizbauda! Jo tik ātri paskrien laiks! Un man arī... gribas to izdzīvot atmiņas vēl un vēl! Un rūpīgi iesaku izvēlēties pakalpojumu sniedzējus. Meklēju atsauksmes, satikāmies, ja bija iespējams, noslēdzām līgumus utt. Un pirms kāzām... patiešām paņemiet vismaz 1 nedēļu brīvu... svētīgi un darbīgi!

Kāzu datums:11.08.2012

Nestresot un izbaudīt skaisto dienu!

Kāzu datums:11.08.2012

Kāzu dienā nesatraukties ne par ko, ne par vienu, smaidīt un priecāties... Viss notiks tā kā tā.

Kāzu datums:11.08.2012

Neuzņemties visu turēt savās rokās, jo tas nogurdina.

Kāzu datums:10.08.2012

Vairāk ko sarunāt ar saviem tuviniekiem, viņi darbiņam pievērš pilnīgi citu attieksmi. Mums ļoti daudz ko darīja tuvinieki.

Kāzu datums:09.08.2012

Nesatraukties par sīkumiem, tos tāpat neviens nepamana. Satraukties, lai būtu smuka un priecīga, jo to gan visi pamanīs. Iztrakoties!

Kāzu datums:04.08.2012

Mazāk iesaistīties organizēšanā - tad nebūs tik daudz ko uztraukties kāzu dienā! :D

Kāzu datums:04.08.2012

Visu uztvert mierīgi, un būs labi.

Kāzu datums:04.08.2012

Mēģināt izgulēties naktī pirms kāzām.

Kāzu datums:03.08.2012

Mazāk uztraukties par sīkumiem.

Kāzu datums:28.07.2012

Droši vien atkārtošos, bet izbaudiet šo dienu. Jūs taču tik ilgu laiku ņēmāties un cīnījāties, lai šī diena būtu izdevusies, tāpēc TAJĀ dienā - izbaudiet!

Kāzu datums:28.07.2012

Ne par ko neuztraukties kāzu dienā :)

Kāzu datums:28.07.2012

Mazāk stresot, jo galu galā tas ir priekš jums :)

Kāzu datums:28.07.2012

Nestresot, bet baudīt :)

Kāzu datums:28.07.2012

Ļoti piedomājiet par vedējiem, mums bija fantastiski un, ja cilvēki ir radoši, tad daudz ko var izdarīt, nemaksājot milzīgas naudas summas. Izbaudiet dienu, neuztraucieties!

Kāzu datums:28.07.2012

Sāciet laicīgi gatavoties šai dienai. Jūs neticēsiet, kādi atklājumi pēdējā nedēļā uzrodas ar to kas jāizdara vēl - 100 un viena lieta, lietiņa. Nesakiet viesu nama, pirts īpašniekiem uzreiz skatoties iestādi, ka jums kāzas, momentā uzsitīs cenu. Tā iemesla dēļ vienu citu vietu atteicām, jo, kad uzzināja, ka kāzas, summa pieauga par 60 Ls. Vispirms norunājiet datumu, naudas lietas un tad sakiet - kam. Iedzeriet šampanieša glāzi pirms došanās ;)

Kāzu datums:27.07.2012

Kārtīgi pārdomājiet un izdomājiet, vai viss ko esat ieplānojuši darīt un pirkt, ir vajadzīgs. Jo tajā īpašajā dienā pietrūkst laika pusei no jūsu izplānotajām vēlmēm. Diena aizskrien vēja spārniem. Arī vedēji bija sagatavojušies kārtīgi, bet puse no atrakcijām nemaz netika izmantotas.

Kāzu datums:21.07.2012

Ja kaut kas nenotiek tā, kā tu esi iedomājusies, tas nenozīmē, ka ir slikti. Un katrs pats ir atbildīgs par to, lai justos labi, priecīgi un laimīgi.

Kāzu datums:19.07.2012

Lai visām izdodas izsapņot šo skaisto dienu tā, kā Jūs to pašas vēlaties!

Kāzu datums:14.07.2012

Izbaudīt burvīgo kāzu gatavošanos laiku.... tas ir sākums īstajai dzīvei, ģimenei...

Kāzu datums:14.07.2012

Nesatraukties un izbaudīt šo dienu. Visu sākt gatavot pēc iespējas laicīgāk. Nesatraukties, ja kaut kas nesanāk, kā plānots, izdomāt citu variantu.

Kāzu datums:14.07.2012

Atrast vairāk palīgu, lai mazāk ir jādara pašām. Neatstāt daudz ko pēdējai nedēļai pirms kāzām. Izbaudīt šo dienu, jo pat nepaspēj atjēgties, ka viss jau ir aiz muguras. Atceros rītu kā mani tikai pucē un tad jau pēkšņi viss, jau vācu galdus un mantas mājās braukšanai:(.

Kāzu datums:13.07.2012

Ieteiktu atlicināt laiku atpūtai vismaz 2 dienas pirms kāzām. :)

Kāzu datums:07.07.2012

Necensties darīt visu pašām, iesaistīt radus, draugus, izvēlēties atbildīgus vedējus.

Kāzu datums:07.07.2012

..arī līgavaiņiem --- Cienīt viens otru un uz mūžiem atcerēties, ka dzīves lielākā laime ir: mīlēt un būt mīlētam =)

Kāzu datums:06.07.2012

Baudīt šo procesu, izstresoties pirms kāzām! Es baudīju un priecājos... Smaidīju un jutāmies laimīgi!