FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Rita, 28

Realizējiet visus savus sapņus un ieceres, jo tāda diena ir tikai vienreiz mūžā. Piemēram, es realizēju savu sapni, ka 4 mazām meitenītēm uzšuva vienādas kleitiņas un viņas baznīcā gāja pa priekšu ar vienādiem pušķīšiem rokās. Nu ļoti aizkustinošii un skaisti. :-)

Iveta, 27

Nesatraukties, paļauties uz savu komandu un izbaudīt visu ko sniedz šī skaistā dienā!

Elīna, 26

Nevajag iespringt uz sīkumiem, tos tāpat tikai jūs pašas arī pamanīsiet. Kā arī rēķināties, ka ne visiem jūsu kāzu diena kaut ko izsaka - respektīvi, ja viesi ir brīvdomātāji ikdienā, tas nenozīmē, ka jūsu kāzu dienā baigi mainīsies un uzvedīsies priekšzīmīgi. Tāpēc nevajag uzstādīt ekspektācijas un cienīt savus draugus, ģimeni un baudīt šo dienu.

Helēna, 24

Baudīt šo vienreizējo dienu.

Lita, 24

1.No sākuma saprast kāda ir kāzu krāsa vai kāda būs tematika, tad viss ies daudz raitāk un vieglāk. 2.Mēģinot kāzu deju, iesaku padejot vienai-vai tādus soļus vsp kāzu kleitā var izpilīt. 3.Nestresot par sīkumiem, viss tā pat notiks kā tam jānotiek. 4.Pieteikt visu laicīgi, lai paliek tikai precizēšanas darbi (muzikanti, kāzu vieta, ēdinātāji). 5.Sastādīt plānotās izmaksas un pašpikot kādas pozīcijas tajā jāiekļauj no precos.lv 6.Noteikti izmēģināt pirms tam grimmu un kāzu frizūru. 7.Sarunāt, ka līgavainis vismaz divas dienas pirms kāzām ir kopā ar tevi :) 8.Lai zinātu, ka ir īstais grims, kāzu frizūru un kleita-iesaku nobildēties un paskatīties, kā izskatās uzņēmumā. Tā es darīju kāzu veikalā un atnākot mājās ar gribu un frizūru.

Dace, 23

Visu darīt laicīgi! :) Iesaistīties savu kāzu plānošanā, dekorēšanā, nieciņu sagatavošanā viesiem, jo tas ir neaizmirstams laiks, kurš ir jāizbauda no sirds. Vēl jaukāks tas ir tad, ja iesaistās draugi, radi, nekad neatsakiet, ja kāds piedāvā savu palīdzību. Pēdējās dienās pārrunāt ar vedējmāti un fotogrāfu svinību gaitu un svarīgākos mirkļus. Kā arī atpūsties un uz pēdējām dienām neatstāt lielus darbus. :)

Jolanta, 26

Izbaudīt un tik ļoti nestresot!

Agne, 28

Mazāk darīt pašām un vairāk likt darīt citiem. Visu nekontrolēt, lai ir vieta pārsteigumiem.

Simona, 24

Izbaudīt to dienu, jo viņa paskrien ātri! Un protams kāzām sākt gatavoties laicīgi, jo mūsu gadījumā daudz ko darījām pēdējās nedēļās un tas ļoti uzdzen stresu!

Linda, 22

Noturēties līdz galam, plānošana var būt grūta, sist pa nerviem, taču nedrīkst padoties, jo beigās būs milzīgs gandarījums par visu saplānoto, sarīkoto. Bet pašā kāzu dienā aizmirst par visu un ļauties, kur vedīs tur iesiet.

Baiba, 24

Ieturiet vēsu prātu!!! Neieciklējaties uz kādu vienu lietu pārāk ilgi, neiedziļinieties kādā jautājumā/izvēlē par ilgu - atcerieties, ka tā, lai gan ir LIELA diena, bet tā ir TIKAI 1 diena Jūsu dzīvē :) Es paļāvos uz domu, ka pirmā ideja ir tā labākā un tas arī strādāja!!! :)

Ilze, 25

Nestresot par sīkumiem un paļauties uz profesionāļiem, viņi zina, ko dara (par ziediem, ēdieniem, u.tml), rūpīgi izvēlēties vedējus un arī ļaut viņiem darboties, uzticēties!

Una, 28

Īstajā dienā nesatraukties!

Artūrs, 27

Organizēšanā veidojiet visu paši! Tas ir, pirmkārt, Jūsu svētki!

Katrīna, 24

Ja laulājas baznīcā - izvēlēties opciju, ka līgavainis gaida tevi pie altāra - tik emocionāla satikšanās - vārdos neaprakstāmi!

Sigita, 27

pirms kāzu vakarā mazliet iemalkot vīnu un jauki papļāpāt ar mammu vai draudzenēm, aiziet gulēt ne vēlāk kā 24.00, pamosties ar vēsu prātu, padzert rīta kafiju pagalmā vai skatoties pa logu, mēģināt kaut ko ieēst, lēnām iet dušā ar visām smaržīgajām dušas želejām un krēmiem un gatavoties, smaidīt, izbaudīt dienu, kura ir veltīta Tev un mīļotajam! Iesaku pēc iespējas vairāk uzdevums dot citiem darīt, jo pašai nebūs laika. Un nedomā par to, ko citi teiks, domās un kā patiks citiem - galvenais, lai Jums ir labi!!!

Oļesja, 24

Kāzu dienā aizmirst organizātoriskās lietas! Vienkārši atpūsties :)

Tatjana, 24

neuztraukties ne par ko kāzu dienā, ļaut visam notikt, kā tas notiek, jo vairs neko nevar mainīt, galvenais ir izbaudīt šo dienu...

Agnese, 21

Nepirkt kleitu ar šleifi - bija baigi grūti, lai gan skaisti izskatījās.

Marita, 36

neko :) baudīt dienu!

Līga, 24

Neiespringt uz sīkumiem

Olga, 27

Nomierināties!

Arta, 27

Diena ir šausmīgi īsa, izbaudiet to un dariet tikai to, ko vēlaties Jūs!

Inese, 24

Esiet no sirds egoistiskas attiecībā pret visu, izņemot līgavaini.

Ilze, 27

Iesaku good old - dariet kā jums gribās, nesatraucieties, mīliet viens otru. Stereotipi ir lieki!

Jolanta, 29

Ne visu vajag gatavot un noteikt pašām, atstājiet arī sev pārsteigumus šajā dienā.

Zane, 22

izbaudīt dienu no visas sirds, jo tā paiet ātriem soļiem

Sintija, 22

Vairāk uzticēt darbus arī citiem. Es daudz darīju pati un biju nogurusi.

Vizma, 21

Neuztraukties par sīkumiem. Jo galu galā galvenā lieta taču notiks šā vai tā - apprecēsiet savu mīļoto cilvēku.

Baiba, 26

Neko neatstāt uz pēdējo mirkli, aizmirst frāzi "gan jau paspēšu..." :) Kā arī maksimāli censties izbaudīt šo dienu!

Agnese, 30

Laicīgi sākt izmēģināt kāzu frizūras (un sataisīt smukas bildes)! vēlams, lai Tu jau iepriekš apmēram zinātu, ko vēlies, un būtu izdrukājusi no interneta bilžu piemērus, ko frizierei parādīt. es pamatīgi nočakarējos, jo sāku ar gariem, taisnotiem matiem, bet beigās kāzās mati bija sapīti stilīgi nekārtīgā franču bizē. Sazīmē arī kādā brīvā brīdī kādus plakātiņus ar uzrakstiem, ko varētu izmantot kāzu fotosesijā. man bija sarkanīgās krāsās uzrakstiņš uz kartona "sapņi piepildās" - ziemas sniegā ļoti skaisti mums rokās izskatījās :)

Omārs, 28

Nestresot, arī ja līst lietus un pušķis nav izdevies. Kā mūsu gadijumā. Bet tas mums netraucēja un savā kāzu dienā riktīgi izpriecājāmies. Paši nebijām dzēruši visu dienu un nakti līdz ar to bija daudz vairāk enerģijas un pacietības.

marita, 35

Pēc iespējas ilgāk saglabāt šo sapni par realitāti, tas nav viegli.. :)

Dita, 25

Ja iespējams, kāzu ritā pucēties kopā ar savām māsām vai tuvākajām draudzenēm - tas ir tiešām forši, un stress ir daudz mazāks. Izbaudīt savu mūža nozīmīgāko, skaistāko dienu un visus organizatoriskos jautājumus uzticēt vedējiem, vakara vadītājiem. Šī ir tā diena, kad drīkst aizmirst par visiem un visu - domāt un priecāties tikai par jums abiem! :)

Indra, 36

Visas vēlmes, vīzijas u.c. izdrukāt, aprakstīt utt.un nodot visiem pasākuma veicējiem, to pašu izdarīt ar scenāriju. Jo - neviens, nekad to, ko esi vizualizējusi, nevar tik labi iztēloties, ja nav 20 bilžu un sīks apraksts, nevienam šī diena nav tik sīkumaini svarīga kā tikai tev!

Kristīne, 25

Realizēt savas sapņu kāzas! Kaut arī līdzekļu un iespēju nav daudz, bet tomēr, ļauties plūsmai, vedēji par visu būs padomājuši. Izbaudiet šo dienu, jo šī ir tikai Jūsu - tevis un tava topošā vīriņa īpaša diena!

dace, 52

Nevajag satraukties, kā ir, tā ir būs labi!!!!!

Laura, 29

Necelt paniku un nestresot, ja kaut kas pamainās vai neizdodas... Atcerieties, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek - uz labu :) Galvenais pozitīvu attieksmi.

Ilma, 24

Galvenais - kāzu rītā nestresot, bet gan visu uztvert Chillout atmosfērā un izbaudīt dienu. Man tas izdevās, jo no paša rīta nekāda stresa, ļāvu, lai mani sapucē un devos izbaudīt dienu un viss bija pasakaini. Nepievērst uzmanību laika apstākļiem, ja pat līst. Tas nekas, tā diena ir Jūsu un neviens to nesabojās. Visu uztvert viegli:). Mums tas izdevās.

Edgija, 32

Rīkot tādas svinības, kādas patīk pašiem.