FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:19.07.2013

Neuztraukties, jo ir jāizbauda katrs mirklis. Iesaku visu izdarīt tā, lai izskatītos kā skaistākā sievietes pasaulē- komplimentu jūra ir neaprakstāmi patīkama.

Kāzu datums:18.07.2013

Izbaudiet,Izbaudiet!!! Ceļaties kāzu rītā agri,ieslēdzat mūziku iedzerat tēju mierīgi. Pirms ceremonijas pati biju uztraukusies,tapēc velti teikt lai neuztraucas,jo to tā pat darīsies,bet galvenais visai dienai - iemūžiniet to savās atmiņās, izbaudiet katru deju ar ciemiņiem, katru mirki atceraties!!! Jo tas notiks tikai vienreiz!!! Un galvenais esat laimīgas un starojiet!!

Kāzu datums:13.07.2013

Realizējiet visus savus sapņus un ieceres, jo tāda diena ir tikai vienreiz mūžā. Piemēram, es realizēju savu sapni, ka 4 mazām meitenītēm uzšuva vienādas kleitiņas un viņas baznīcā gāja pa priekšu ar vienādiem pušķīšiem rokās. Nu ļoti aizkustinošii un skaisti. :-)

Kāzu datums:13.07.2013

Nesatraukties, paļauties uz savu komandu un izbaudīt visu ko sniedz šī skaistā dienā!

Kāzu datums:13.07.2013

Nevajag iespringt uz sīkumiem, tos tāpat tikai jūs pašas arī pamanīsiet. Kā arī rēķināties, ka ne visiem jūsu kāzu diena kaut ko izsaka - respektīvi, ja viesi ir brīvdomātāji ikdienā, tas nenozīmē, ka jūsu kāzu dienā baigi mainīsies un uzvedīsies priekšzīmīgi. Tāpēc nevajag uzstādīt ekspektācijas un cienīt savus draugus, ģimeni un baudīt šo dienu.

Kāzu datums:13.07.2013

Baudīt šo vienreizējo dienu.

Kāzu datums:13.07.2013

1.No sākuma saprast kāda ir kāzu krāsa vai kāda būs tematika, tad viss ies daudz raitāk un vieglāk. 2.Mēģinot kāzu deju, iesaku padejot vienai-vai tādus soļus vsp kāzu kleitā var izpilīt. 3.Nestresot par sīkumiem, viss tā pat notiks kā tam jānotiek. 4.Pieteikt visu laicīgi, lai paliek tikai precizēšanas darbi (muzikanti, kāzu vieta, ēdinātāji). 5.Sastādīt plānotās izmaksas un pašpikot kādas pozīcijas tajā jāiekļauj no precos.lv 6.Noteikti izmēģināt pirms tam grimmu un kāzu frizūru. 7.Sarunāt, ka līgavainis vismaz divas dienas pirms kāzām ir kopā ar tevi :) 8.Lai zinātu, ka ir īstais grims, kāzu frizūru un kleita-iesaku nobildēties un paskatīties, kā izskatās uzņēmumā. Tā es darīju kāzu veikalā un atnākot mājās ar gribu un frizūru.

Kāzu datums:12.07.2013

Visu darīt laicīgi! :) Iesaistīties savu kāzu plānošanā, dekorēšanā, nieciņu sagatavošanā viesiem, jo tas ir neaizmirstams laiks, kurš ir jāizbauda no sirds. Vēl jaukāks tas ir tad, ja iesaistās draugi, radi, nekad neatsakiet, ja kāds piedāvā savu palīdzību. Pēdējās dienās pārrunāt ar vedējmāti un fotogrāfu svinību gaitu un svarīgākos mirkļus. Kā arī atpūsties un uz pēdējām dienām neatstāt lielus darbus. :)

Kāzu datums:06.07.2013

Izbaudīt un tik ļoti nestresot!

Kāzu datums:05.07.2013

Mazāk darīt pašām un vairāk likt darīt citiem. Visu nekontrolēt, lai ir vieta pārsteigumiem.

Kāzu datums:05.07.2013

Izbaudīt to dienu, jo viņa paskrien ātri! Un protams kāzām sākt gatavoties laicīgi, jo mūsu gadījumā daudz ko darījām pēdējās nedēļās un tas ļoti uzdzen stresu!

Kāzu datums:29.06.2013

Noturēties līdz galam, plānošana var būt grūta, sist pa nerviem, taču nedrīkst padoties, jo beigās būs milzīgs gandarījums par visu saplānoto, sarīkoto. Bet pašā kāzu dienā aizmirst par visu un ļauties, kur vedīs tur iesiet.

Kāzu datums:21.06.2013

Ieturiet vēsu prātu!!! Neieciklējaties uz kādu vienu lietu pārāk ilgi, neiedziļinieties kādā jautājumā/izvēlē par ilgu - atcerieties, ka tā, lai gan ir LIELA diena, bet tā ir TIKAI 1 diena Jūsu dzīvē :) Es paļāvos uz domu, ka pirmā ideja ir tā labākā un tas arī strādāja!!! :)

Kāzu datums:21.06.2013

Nestresot par sīkumiem un paļauties uz profesionāļiem, viņi zina, ko dara (par ziediem, ēdieniem, u.tml), rūpīgi izvēlēties vedējus un arī ļaut viņiem darboties, uzticēties!

Kāzu datums:16.06.2013

Īstajā dienā nesatraukties!

Kāzu datums:16.06.2013

Organizēšanā veidojiet visu paši! Tas ir, pirmkārt, Jūsu svētki!

Kāzu datums:15.06.2013

Ja laulājas baznīcā - izvēlēties opciju, ka līgavainis gaida tevi pie altāra - tik emocionāla satikšanās - vārdos neaprakstāmi!

Kāzu datums:15.06.2013

pirms kāzu vakarā mazliet iemalkot vīnu un jauki papļāpāt ar mammu vai draudzenēm, aiziet gulēt ne vēlāk kā 24.00, pamosties ar vēsu prātu, padzert rīta kafiju pagalmā vai skatoties pa logu, mēģināt kaut ko ieēst, lēnām iet dušā ar visām smaržīgajām dušas želejām un krēmiem un gatavoties, smaidīt, izbaudīt dienu, kura ir veltīta Tev un mīļotajam! Iesaku pēc iespējas vairāk uzdevums dot citiem darīt, jo pašai nebūs laika. Un nedomā par to, ko citi teiks, domās un kā patiks citiem - galvenais, lai Jums ir labi!!!

Kāzu datums:15.06.2013

Kāzu dienā aizmirst organizātoriskās lietas! Vienkārši atpūsties :)

Kāzu datums:08.06.2013

neuztraukties ne par ko kāzu dienā, ļaut visam notikt, kā tas notiek, jo vairs neko nevar mainīt, galvenais ir izbaudīt šo dienu...

Kāzu datums:08.06.2013

Nepirkt kleitu ar šleifi - bija baigi grūti, lai gan skaisti izskatījās.

Kāzu datums:05.06.2013

neko :) baudīt dienu!

Kāzu datums:01.06.2013

Neiespringt uz sīkumiem

Kāzu datums:01.06.2013

Nomierināties!

Kāzu datums:25.05.2013

Diena ir šausmīgi īsa, izbaudiet to un dariet tikai to, ko vēlaties Jūs!

Kāzu datums:25.05.2013

Esiet no sirds egoistiskas attiecībā pret visu, izņemot līgavaini.

Kāzu datums:24.05.2013

Iesaku good old - dariet kā jums gribās, nesatraucieties, mīliet viens otru. Stereotipi ir lieki!

Kāzu datums:18.05.2013

Ne visu vajag gatavot un noteikt pašām, atstājiet arī sev pārsteigumus šajā dienā.

Kāzu datums:11.05.2013

izbaudīt dienu no visas sirds, jo tā paiet ātriem soļiem

Kāzu datums:11.05.2013

Vairāk uzticēt darbus arī citiem. Es daudz darīju pati un biju nogurusi.

Kāzu datums:27.04.2013

Neuztraukties par sīkumiem. Jo galu galā galvenā lieta taču notiks šā vai tā - apprecēsiet savu mīļoto cilvēku.

Kāzu datums:05.04.2013

Neko neatstāt uz pēdējo mirkli, aizmirst frāzi "gan jau paspēšu..." :) Kā arī maksimāli censties izbaudīt šo dienu!

Kāzu datums:16.02.2013

Laicīgi sākt izmēģināt kāzu frizūras (un sataisīt smukas bildes)! vēlams, lai Tu jau iepriekš apmēram zinātu, ko vēlies, un būtu izdrukājusi no interneta bilžu piemērus, ko frizierei parādīt. es pamatīgi nočakarējos, jo sāku ar gariem, taisnotiem matiem, bet beigās kāzās mati bija sapīti stilīgi nekārtīgā franču bizē. Sazīmē arī kādā brīvā brīdī kādus plakātiņus ar uzrakstiem, ko varētu izmantot kāzu fotosesijā. man bija sarkanīgās krāsās uzrakstiņš uz kartona "sapņi piepildās" - ziemas sniegā ļoti skaisti mums rokās izskatījās :)

Kāzu datums:05.02.2013

Nestresot, arī ja līst lietus un pušķis nav izdevies. Kā mūsu gadijumā. Bet tas mums netraucēja un savā kāzu dienā riktīgi izpriecājāmies. Paši nebijām dzēruši visu dienu un nakti līdz ar to bija daudz vairāk enerģijas un pacietības.

Kāzu datums:15.11.2012

Pēc iespējas ilgāk saglabāt šo sapni par realitāti, tas nav viegli.. :)

Kāzu datums:03.11.2012

Ja iespējams, kāzu ritā pucēties kopā ar savām māsām vai tuvākajām draudzenēm - tas ir tiešām forši, un stress ir daudz mazāks. Izbaudīt savu mūža nozīmīgāko, skaistāko dienu un visus organizatoriskos jautājumus uzticēt vedējiem, vakara vadītājiem. Šī ir tā diena, kad drīkst aizmirst par visiem un visu - domāt un priecāties tikai par jums abiem! :)

Kāzu datums:12.10.2012

Visas vēlmes, vīzijas u.c. izdrukāt, aprakstīt utt.un nodot visiem pasākuma veicējiem, to pašu izdarīt ar scenāriju. Jo - neviens, nekad to, ko esi vizualizējusi, nevar tik labi iztēloties, ja nav 20 bilžu un sīks apraksts, nevienam šī diena nav tik sīkumaini svarīga kā tikai tev!

Kāzu datums:21.09.2012

Realizēt savas sapņu kāzas! Kaut arī līdzekļu un iespēju nav daudz, bet tomēr, ļauties plūsmai, vedēji par visu būs padomājuši. Izbaudiet šo dienu, jo šī ir tikai Jūsu - tevis un tava topošā vīriņa īpaša diena!

Kāzu datums:21.09.2012

Nevajag satraukties, kā ir, tā ir būs labi!!!!!

Kāzu datums:15.09.2012

Necelt paniku un nestresot, ja kaut kas pamainās vai neizdodas... Atcerieties, ka viss notiek tā, kā tam ir jānotiek - uz labu :) Galvenais pozitīvu attieksmi.