FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Veronika, 24

Nestresot UN izvērtēt savas prioritātes.

Svetlana, 24

Plānot kāzas gadu pirms, jo tad nesteidzoties var mierīgi sagatavoties un daudz ietaupīt.

Natalja, 33

Izbaudīt ik mirkli:)

Līga, 30

Sastādot viesu sarakstu, neaizmirstiet pierakstīt arī sevi. Mums sanāca mazs misēklis.

Egija, 26

Nepārspīlēt ar visa kontroli pār savu svarīgo dienu. Izbaudi to.

Alise, 23

No stress, es tā trīcēju, grūti nomierināties, bet pēc līgavas izpirkšanas (pēc pirmā posma) jau bija vieglāk, jo vīrs bija jau blakus.

Inga, 28

Sākt gatavoties diezgan laicīgi un lielu dalu darbiņus padarīt pašām. Tas sagādas milzīgu laimi un prieku par padarīto.

Zane, 32

Vairāk darīt pašām nekā uzticēties citiem, lai to izdara.

Ilze, 37

Lieki nestresot. Jo tāpat neviens nezin kā esat ieplānojušas pasākumu.

Gunita, 33

Viss notiks tā, kā tam jānotiek...

Zaiga, 28

Jaunajām līgaviņām gribu ieteikt pārlieku neiespringt uz sīkumiem... un baudīt skaisto gatavošanās laiku... izsapņot un realizēt savu sapņu dienu :) Un gatavošanās procesā iesaistīt arī savu otro pusīti un pieejot mīļotajam klāt kādu lieku reizīti vienkārši viņu samīļot, jo arī viņam tas ir stresa un pārdzīvojumu pilns laiks ;)

Inna, 25

Mieru, tikai mieru, viss, kas nav izdarīts, paspēts, paņemts līdzi - tas nav nozīmīgs un to nevajadzēja!! :D Baudiet savu dienu!!

Renāte, 26

Izbaudiet šo laiku!!! Pats bildinājuma laiks jau ir fantastisks, bet kāzu diena ir nepārspējama.. Tagad atceroties - gribētos, lai ceremonija un geredzena uzvilkšanas brīdis ilgtu ilgāk.. izbaudiet no sirds brīdi, kad lēnām Jūs uzvelciet gredzenu pirkstā savai otrajai pusītei, tā ir Jūsu diena!! Lai tuvākie cilvēki parūpējas par Jums :)

Laura, 35

Likt make-up pie profesionāļa. Mīlēt topošo vīru.

Dace, 33

Mīļās, foršās līgavas, lai kas notiktu, lai kā notiktu, atcerieties - nekas nemainīs to skaisto faktu, ka jūs stājaties laulībā. Tā ir tā svētku būtība! Bet viss pārējais - nosmulēta kleita, lietus, nīgras tantes... tas viss ir tikai nesvarīgs fons dienā, kas ir tikai jūsu divu vien.

Sanita, 26

Nestresot kāzu dienā. Jo tad vairs mainīt nevar neko ;) Man šie vārdi palīdzēja. Bet brīdī kad pa logu ieraudzīju, ierodamies līgavaini, gandrīz sirds apstājās. :)

Sintija, 25

Uj, baudiet!:)) Tā diena paskries nenormālos ātrumos, ticiet man. No brīža, kad Jūs iznāksiet no baznīcas vai "zaksa" , Jūs jau nemanīsiet, kad rīts klāt! Un ja ir iespēja, ballējaties līdz pašām beigām- jo TĀ ir JŪSU diena! Mēs ar vīru dejojām kopā ar visiem līdz 7:00 no rīta:) Tad 2 h pagulējam un devāmies atpakaļ pie viesiem.

Jeļena, 24

Runāt to, ko gribās ar fotografu un pārējiem!! Ja ir kāda ideja kāzu dienā, tad to jāispauž, jo tā diena beidzās tik ātri!

Liene, 23

Ļaut vīrietim arī piedalīties kāzu plānošanā un neuzņemties visu uz sevi, protams ja viņš izrāda interesi

Antra, 25

Uzticēt kāzu rīkošanu un organizēšanu kādam citam! Nekas nav fantastiskāks kā izbaudīt nesatraucoties kāzu dienu, ar prieku un relaksējosu sajūtu visu dienu ne par ko nedomāt. Lai streso tie, kam nav jāprecas!

Rita, 23

Ziniet, lai arī kā jus strsojat un naktīs neguļat, beigās viss tāpat būs labi. Tomēr pamatā ir jūsu kāzas, tu un līgavainis. Pārējais viss ir iestudēts teātris, kas izdosies pat tad, ja viss neaizies strikti pēc scenārijā.

Anda, 25

kartīgi pārdomāt vedēju izvēli. mūsējie īpaši neiesaistījās, kāzas līdz sīkumiem izplānoju pati. kaut arī iepriekš izskatījās, ka ir gatavi palīdzēt - bet reāli nekā. Biju sarūgtināta un izpalika pārsteiguma momneti kāzās.

NATĀLIJA, 36

Lai izbauda un ir laimīgas!

agate, 30

Plānot visu laicīgi! Un galvenais - izbaudīt šo dienu, nedomājot par vakara gaitu vai viesiem, bet tikai par sevi un līgavaini! Kāzu dienā to drīkst!

Kristīne, 26

netērēt pārāk daudz naudas kleitai :) Labāk šūt! Padomāt par fotogrāfu. Un galvenais - nestresot!!! Dažas dienas pirms, nodoties kaut kam citam, lai mūžīgais stress, nesabojā dienu! Tā būs brīnišķīga jebkurā gadījumā!

Sintija, 33

Nestresot, kontrolēt vedējmātes, kāzu dekorātores un organizatora darba gaitu, jo kā izrādījās dekorātore tikai solīja, solīja un 3 nedēļas pirms kāzām pateica, ka viss ir par grūtu un atteicās....

Signe, 25

Es nerakstīšu banālo frāzi - neuztraukties! :) Tā pat būs uztraukums un stress. :) Tomēr iesaku visu darīt pakāpeniski un drudžaini neķert galvu par katru problēmu, bet "domāt plašāk".

Kristīne, 27

Iesaku izlēgt galvu. Man visu laiku bija vainas sajūta, ka nevaru veltīt pietiekami daudz laika viesiem.

Kristīne, 29

Apziniet savus paziņas un līgavaini iesaistiet, iespējams viņam ir kāds paziņa, kas var piešķirt milzu atlaides tažādām lietām (piemēram ēdienam, dzērieniem)

Kristīne, 26

Nesastresināt savus topošos vīrus, jo attiecības pārbaudās šādos grūtos brīžos! Jo pašām, ticiet man, būs milzīgs stress! Sagatavot sarakstu ar darāmajiem darbiem, principā dikti palīdz precos.lv saraksts! Man vienīgi ija palildus darbi, jo mums piemēram bija līgavas māsas un līgavaiņa brāļi! Izdalīt kam vienvar, darāmos darbus, lai palīdz! Padomāt par liekām zeķēm, matu laku, utt! Un pirms baznīcas aiziet uz WC!!!! Lai nesanāk kā man, čurāt aiz žigulīša pie baznīcas :D

Madara, 29

Mazāk stresot par lietām, kas neizdodas - viss būs lieliski tāpat....vienkārši jābūt radošiem un jārod risinājums. Un lai kāzu rīts ir forš un nesteidzīgs izvēlēties labu meitarīti matiem un make up-ar ko izveidojas forš komunikācija...man dikti patika Kristīne Papša-ļoti forši un ļoti labi sapratāmies jau taisot izmēginājumu.

Rita, 27

Izvēlēties skaistus gredzenus, neuztraucieties, kāzu rītā domājiet tikai par pucēšanos, neko citu.

Agne, 22

Baudīt un nesteigties! :)

Laila, 26

Nesatraucieties un izjūtiet gatavošanās procesa burvību! Pats gatavošanās process arī jau ir kā svētki!

Alisa, 21

Ne par ko neuztraukties, ja pat pēdējā dienā kaut kas nav paspēts izdarīt, tad tas jādara mierīgi. Un, protams, kārtīgi izgulēties un nesākt no rīta jau smaidīt, savādāk uz vakaru vairs nesapratīsi vai smaidi vai ne (man vaigi jau bija saguruši no smaidīšanas)!

Jeļena, 23

Sadaliet visus pienākumus starp tuviem draugiem, radiniekiem, lai Jūsu dienā, Jums nevajadzētu ne par ko domāt. Vienmēr būs kādi jautājumi, problēmas- izdaliet pienākumus, kurš ko risinā, lai Jūs būtu vienkārši princese, kura ne par ko nedomā tājā dienā. Ļoti svarīgi, lai Jūs būtu skaista, smaidiet. Ja Jums būs labi, visiem būs labi!

Ligita, 27

Kāzu rītu pavadīt tikai ar frizieru, make-up meistaru un kādu,kurš palīdzēs saģērbties, lai neviens neuzdzen lieku stresu un mierīgi var sataisīties, domājot tikai par sevi :)

Marta, 28

Rēķināties ka kāzu dienā ir milzīgs stress, MILZĪGS, un viss notiek uz pusi ātrāk kā parastā dienā, tapēc sanāk steiga. Vēl rēķināties ka mammas māsas un draudzenes dzīvē ir daudz egositiskākas kā romantiskās komēdijas un viņām būs ļoti svarīgas savas kleitas, frizūras un pašajūtas, nevis dienas sākumu pavadīt ar tevi, līksmi čalojot un tevi apbrīnojot. :D

Monta, 21

Neuztraukties, jo ir jāizbauda katrs mirklis. Iesaku visu izdarīt tā, lai izskatītos kā skaistākā sievietes pasaulē- komplimentu jūra ir neaprakstāmi patīkama.

Sankiks, 20

Izbaudiet,Izbaudiet!!! Ceļaties kāzu rītā agri,ieslēdzat mūziku iedzerat tēju mierīgi. Pirms ceremonijas pati biju uztraukusies,tapēc velti teikt lai neuztraucas,jo to tā pat darīsies,bet galvenais visai dienai - iemūžiniet to savās atmiņās, izbaudiet katru deju ar ciemiņiem, katru mirki atceraties!!! Jo tas notiks tikai vienreiz!!! Un galvenais esat laimīgas un starojiet!!