FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.05.2014

Tu nenožēlosi neko, kas būs darīts saskaņā ar iekšējām sajūtām, nevis upurējot savas vēlmes citu labad. Kāzās tu vari atļauties būt egoiste!

Kāzu datums:10.05.2014

Tā kā līgavas ir tās, kuras parasti uzņemas vadību pār plānošanu - bez steigas izdomāt, kādas tieši kāzas gribat! Palasīt citu kāzu aprakstus, it īpaši ārzemju resursus par oriģinālām un mazbudžeta kāzām, un padomāt, vai gadījumā jūs nevēlaties kaut ko pavisam atšķirīgu no ierastā scenārija. Tikai tad sākt meklēt viesu namu un visu pārējo.

Kāzu datums:26.04.2014

Nestresot UN izvērtēt savas prioritātes.

Kāzu datums:13.03.2014

Plānot kāzas gadu pirms, jo tad nesteidzoties var mierīgi sagatavoties un daudz ietaupīt.

Kāzu datums:08.03.2014

Izbaudīt ik mirkli:)

Kāzu datums:11.12.2013

Sastādot viesu sarakstu, neaizmirstiet pierakstīt arī sevi. Mums sanāca mazs misēklis.

Kāzu datums:07.12.2013

Nepārspīlēt ar visa kontroli pār savu svarīgo dienu. Izbaudi to.

Kāzu datums:07.12.2013

No stress, es tā trīcēju, grūti nomierināties, bet pēc līgavas izpirkšanas (pēc pirmā posma) jau bija vieglāk, jo vīrs bija jau blakus.

Kāzu datums:11.10.2013

Sākt gatavoties diezgan laicīgi un lielu dalu darbiņus padarīt pašām. Tas sagādas milzīgu laimi un prieku par padarīto.

Kāzu datums:27.09.2013

Vairāk darīt pašām nekā uzticēties citiem, lai to izdara.

Kāzu datums:13.09.2013

Lieki nestresot. Jo tāpat neviens nezin kā esat ieplānojušas pasākumu.

Kāzu datums:07.09.2013

Viss notiks tā, kā tam jānotiek...

Kāzu datums:07.09.2013

Jaunajām līgaviņām gribu ieteikt pārlieku neiespringt uz sīkumiem... un baudīt skaisto gatavošanās laiku... izsapņot un realizēt savu sapņu dienu :) Un gatavošanās procesā iesaistīt arī savu otro pusīti un pieejot mīļotajam klāt kādu lieku reizīti vienkārši viņu samīļot, jo arī viņam tas ir stresa un pārdzīvojumu pilns laiks ;)

Kāzu datums:07.09.2013

Mieru, tikai mieru, viss, kas nav izdarīts, paspēts, paņemts līdzi - tas nav nozīmīgs un to nevajadzēja!! :D Baudiet savu dienu!!

Kāzu datums:31.08.2013

Izbaudiet šo laiku!!! Pats bildinājuma laiks jau ir fantastisks, bet kāzu diena ir nepārspējama.. Tagad atceroties - gribētos, lai ceremonija un geredzena uzvilkšanas brīdis ilgtu ilgāk.. izbaudiet no sirds brīdi, kad lēnām Jūs uzvelciet gredzenu pirkstā savai otrajai pusītei, tā ir Jūsu diena!! Lai tuvākie cilvēki parūpējas par Jums :)

Kāzu datums:31.08.2013

Likt make-up pie profesionāļa. Mīlēt topošo vīru.

Kāzu datums:31.08.2013

Mīļās, foršās līgavas, lai kas notiktu, lai kā notiktu, atcerieties - nekas nemainīs to skaisto faktu, ka jūs stājaties laulībā. Tā ir tā svētku būtība! Bet viss pārējais - nosmulēta kleita, lietus, nīgras tantes... tas viss ir tikai nesvarīgs fons dienā, kas ir tikai jūsu divu vien.

Kāzu datums:24.08.2013

Nestresot kāzu dienā. Jo tad vairs mainīt nevar neko ;) Man šie vārdi palīdzēja. Bet brīdī kad pa logu ieraudzīju, ierodamies līgavaini, gandrīz sirds apstājās. :)

Kāzu datums:24.08.2013

Uj, baudiet!:)) Tā diena paskries nenormālos ātrumos, ticiet man. No brīža, kad Jūs iznāksiet no baznīcas vai "zaksa" , Jūs jau nemanīsiet, kad rīts klāt! Un ja ir iespēja, ballējaties līdz pašām beigām- jo TĀ ir JŪSU diena! Mēs ar vīru dejojām kopā ar visiem līdz 7:00 no rīta:) Tad 2 h pagulējam un devāmies atpakaļ pie viesiem.

Kāzu datums:24.08.2013

Runāt to, ko gribās ar fotografu un pārējiem!! Ja ir kāda ideja kāzu dienā, tad to jāispauž, jo tā diena beidzās tik ātri!

Kāzu datums:24.08.2013

Ļaut vīrietim arī piedalīties kāzu plānošanā un neuzņemties visu uz sevi, protams ja viņš izrāda interesi

Kāzu datums:23.08.2013

Uzticēt kāzu rīkošanu un organizēšanu kādam citam! Nekas nav fantastiskāks kā izbaudīt nesatraucoties kāzu dienu, ar prieku un relaksējosu sajūtu visu dienu ne par ko nedomāt. Lai streso tie, kam nav jāprecas!

Kāzu datums:23.08.2013

Ziniet, lai arī kā jus strsojat un naktīs neguļat, beigās viss tāpat būs labi. Tomēr pamatā ir jūsu kāzas, tu un līgavainis. Pārējais viss ir iestudēts teātris, kas izdosies pat tad, ja viss neaizies strikti pēc scenārijā.

Kāzu datums:17.08.2013

kartīgi pārdomāt vedēju izvēli. mūsējie īpaši neiesaistījās, kāzas līdz sīkumiem izplānoju pati. kaut arī iepriekš izskatījās, ka ir gatavi palīdzēt - bet reāli nekā. Biju sarūgtināta un izpalika pārsteiguma momneti kāzās.

Kāzu datums:17.08.2013

Lai izbauda un ir laimīgas!

Kāzu datums:10.08.2013

Plānot visu laicīgi! Un galvenais - izbaudīt šo dienu, nedomājot par vakara gaitu vai viesiem, bet tikai par sevi un līgavaini! Kāzu dienā to drīkst!

Kāzu datums:10.08.2013

netērēt pārāk daudz naudas kleitai :) Labāk šūt! Padomāt par fotogrāfu. Un galvenais - nestresot!!! Dažas dienas pirms, nodoties kaut kam citam, lai mūžīgais stress, nesabojā dienu! Tā būs brīnišķīga jebkurā gadījumā!

Kāzu datums:10.08.2013

Nestresot, kontrolēt vedējmātes, kāzu dekorātores un organizatora darba gaitu, jo kā izrādījās dekorātore tikai solīja, solīja un 3 nedēļas pirms kāzām pateica, ka viss ir par grūtu un atteicās....

Kāzu datums:10.08.2013

Es nerakstīšu banālo frāzi - neuztraukties! :) Tā pat būs uztraukums un stress. :) Tomēr iesaku visu darīt pakāpeniski un drudžaini neķert galvu par katru problēmu, bet "domāt plašāk".

Kāzu datums:09.08.2013

Iesaku izlēgt galvu. Man visu laiku bija vainas sajūta, ka nevaru veltīt pietiekami daudz laika viesiem.

Kāzu datums:09.08.2013

Apziniet savus paziņas un līgavaini iesaistiet, iespējams viņam ir kāds paziņa, kas var piešķirt milzu atlaides tažādām lietām (piemēram ēdienam, dzērieniem)

Kāzu datums:09.08.2013

Nesastresināt savus topošos vīrus, jo attiecības pārbaudās šādos grūtos brīžos! Jo pašām, ticiet man, būs milzīgs stress! Sagatavot sarakstu ar darāmajiem darbiem, principā dikti palīdz precos.lv saraksts! Man vienīgi ija palildus darbi, jo mums piemēram bija līgavas māsas un līgavaiņa brāļi! Izdalīt kam vienvar, darāmos darbus, lai palīdz! Padomāt par liekām zeķēm, matu laku, utt! Un pirms baznīcas aiziet uz WC!!!! Lai nesanāk kā man, čurāt aiz žigulīša pie baznīcas :D

Kāzu datums:03.08.2013

Mazāk stresot par lietām, kas neizdodas - viss būs lieliski tāpat....vienkārši jābūt radošiem un jārod risinājums. Un lai kāzu rīts ir forš un nesteidzīgs izvēlēties labu meitarīti matiem un make up-ar ko izveidojas forš komunikācija...man dikti patika Kristīne Papša-ļoti forši un ļoti labi sapratāmies jau taisot izmēginājumu.

Kāzu datums:03.08.2013

Izvēlēties skaistus gredzenus, neuztraucieties, kāzu rītā domājiet tikai par pucēšanos, neko citu.

Kāzu datums:27.07.2013

Baudīt un nesteigties! :)

Kāzu datums:27.07.2013

Nesatraucieties un izjūtiet gatavošanās procesa burvību! Pats gatavošanās process arī jau ir kā svētki!

Kāzu datums:27.07.2013

Ne par ko neuztraukties, ja pat pēdējā dienā kaut kas nav paspēts izdarīt, tad tas jādara mierīgi. Un, protams, kārtīgi izgulēties un nesākt no rīta jau smaidīt, savādāk uz vakaru vairs nesapratīsi vai smaidi vai ne (man vaigi jau bija saguruši no smaidīšanas)!

Kāzu datums:21.07.2013

Sadaliet visus pienākumus starp tuviem draugiem, radiniekiem, lai Jūsu dienā, Jums nevajadzētu ne par ko domāt. Vienmēr būs kādi jautājumi, problēmas- izdaliet pienākumus, kurš ko risinā, lai Jūs būtu vienkārši princese, kura ne par ko nedomā tājā dienā. Ļoti svarīgi, lai Jūs būtu skaista, smaidiet. Ja Jums būs labi, visiem būs labi!

Kāzu datums:20.07.2013

Kāzu rītu pavadīt tikai ar frizieru, make-up meistaru un kādu,kurš palīdzēs saģērbties, lai neviens neuzdzen lieku stresu un mierīgi var sataisīties, domājot tikai par sevi :)

Kāzu datums:19.07.2013

Rēķināties ka kāzu dienā ir milzīgs stress, MILZĪGS, un viss notiek uz pusi ātrāk kā parastā dienā, tapēc sanāk steiga. Vēl rēķināties ka mammas māsas un draudzenes dzīvē ir daudz egositiskākas kā romantiskās komēdijas un viņām būs ļoti svarīgas savas kleitas, frizūras un pašajūtas, nevis dienas sākumu pavadīt ar tevi, līksmi čalojot un tevi apbrīnojot. :D