FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Monta, 25

hmm frizūru un meikapu taisīt pie pazīstamiem kur ir zināmas atsauces! Es biju plānojusi nevis plīvuri bet sietiņu ar puķi matos- rezultātā es aizbraucu mājas un labi lad ar kleitu kopā bija arī plīvuris savādāk butu traki! nācās nomainīr tīklinu pret plīvuri! kā arī meikaps pēc krāsošanas salonā es izskatijos pēc krievu maitas ar lilā ēnām vienīgi lūpas bija skaisti uzkrāsotas ! par meikapu ir kārtīgi jaizvēlas un frizuru ari !

Ieva, 29

Ļauties tam trakajam, bet patīkamu emociju bagātajam skrējienam kāzu gatavošanās laikā. Tas arī ir viens liels pirmskāzu pārbaudījums Jums abiem. Kaut vai vīna šķirni izvēloties, ko likt uz kāzu galda - tas nav vairs tik vienkārši, jo tak vienīgo reizi mūžā! Un gribas, lai VISS ir tieši tā kā gribas, vajag un izsapņots

Līga, 23

Kāzu dienā smaidiet, un daudz smaidiet, šī diena tik ātri pienāca un tik ātri pagāja! Izbaudiet gatavošanās laiku, kāzu dienā neuztraucieties! Es kāzu dienu tiešām izbaudīju, pat ja puse nenotiek kā plānots un izsapņots, tāpat šī diena ir Tava un Tava mīļotā īpašā un pati skaistākā diena! :)

Brown Eyes, 26

Mīliet savus topošos un iesaistiet arī viņus procesā! Izbaudīt šo skaisto dienu - tiešām no pirmās līdz pēdējai kāzu dienas minūtei. Darīt tieši tā, kā jums pašiem gribas un, ja kāds kaut ko aizrāda, neklausīties, jo ja jūtat, ka tā vajag, tad noteikti tā arī jādara;)

Laura, 24

Sākt gatavoties laicīgi. Man personīgi ir svaīgi sīkumi, piemēam, kāzu krāsa, salvetes, galda kartes un citi sīkumi.

Madara, 27

Neuztraukties par kāzu dienas norisi - manās kāzās viss gāja pavisam citādi kā plānots, galvenais mācēt par visu pasmieties. Tgd atpakaļ skatoties viss, liekas, bija kā nākas.

Jūlija, 25

Ja ir iespēja atdot kāzu organizēšanu citu rokās - dariet to! Citādi beigās pašām būs tik daudz jādara, būsiet izsmeltas un zudīs prieks.

Anna, 30

ja iespējams, paņemt vairāk brīva laika pirms kāzām

Elīna, 29

Neskatīties, kā dara citi, bet sajust, kā pašai gribas, uzticēties šai sajūtai un realizēt savu sapņu dienu :) Un, ja kas nav tā, kā bija cerēts- nesatraukties par to un nepārdzīvot, bet koncentrēties uz visu labo un foršo.

Solvita, 28

Pašām nesagrābties visu .. savādāk pārlieku smagi.. (man nebija vedēju un gandrīz visu darīju pati.. )

Vivy, 29

1. Izbaudiet. Mierīgi, bez satraukuma, taču ar plānu un kalendāru pie rokas. 2. Nedusmo, ja kaut kas nesanāk, nenorisinās pēc Tava prāta. 3. Nodrošinies ar lielisku kāzu komandu (līgavainis, ģimene, draugi, kāzu rīkotāji utml.) 4. Tās ir jūsu abu kāzas, Tev nav jāizpatīk citiem, taču noteikti ņem vērā līgavaiņa vēlmes!!! Lielisks laiks kompromisiem. 5. Kāzu žurnāli nav īpaši noderīgi (taču šad un tad var atrast noderīgas fotogrāfijas scrapbook 6. Internets ir ļoti noderīgs. 7. Kāzu plānošanas grāmatas un kalendāri ir diezgan vienveidīgi un ne tik noderīgi.

Elīna, 26

Neplānot 101 atrakciju tāpēc, ka tas pieņemts, ja vien tiešām visas tās izdarības nevēlaties. Izbaudiet savu jauno statusu kopā ar vīru, atrodiet nesteidzīgus mirkļus divatā bez scenārija, kad varat vienkārši skatīties viens uz otru, izteikt savas sajūtas, apzināties savu mīlestību! Tas ir tas galvenais, nevis monētu kalšana, maizes cepšana utt. Neļaujiet ieraut sevi ''tgad daram to, tagad sēdiet šeit, tagad nākat šurp'' virpulī, ja vien tiešām tas nav tas, ko abi vēlaties.

Zane, 29

Galvenais - saglabāt mieru un nestresot! Un noteikti ieplānojiet atpūtu pēc lielās dienas Jums diviem ar vīru

Krista, 23

izbaudiet so dienu

Liene, 26

Noteikti izmantot darba sarakstu, lai beigu periodā neiestājas apjukums un haoss, kas ir padarīts un kas nav. Iesaku arī pierakstīt ikkatru mazāko izdevumu, jo reāli tā summa izrādās ir manāmi lielāka, nekā liekas saskaitot tikai lielās pozīcijas. Noteikti jāparūpējas par "drošības spilvenu", jo uz beigām tie sīkumi svācas. Un pats galvenais - nesabojāt savu īpašo dienu īgņojoties par lietām, kas nenoris tā kā ieplānots. Tieši šīs lietas beigās būs tās, kas tiks apspriestas visvairāk un paliks atmiņā kā smieklīgākie kuriozi.

Anda, 27

Lai arii kaazu diena buus neatkaartojama, ieplaanojiet atpuutu peec tam kopaa ar viiru! Buus vairaak stresa nekaa gribeesies, pat tad ja liksies, ka esat mieriiga.

Liene, 27

Izvēlēties sev tuvus vedējus, kas būtu "uz viena viļņa". Laicīgi sākt plānošanas un sagatavošanas darbus, bet neaizmirst, ka tas ir jābauda, nevis jāstreso.

Evita, 28

Izbaudīt šo īpašo dienu, jo tikai šajā dienā Tu jutīsies, kā īsta princese, visu lolota un apčubināta. Nesatraukties, pat ja kaut kas neiet, kā vajag.

Anda, 24

Lieki nestresot, uzticēt darbus arī citiem, lai pašas neesat nogurušas.

Lāsma, 25

Iesaistīties organizēšanas procesā tik, cik pašām gribas, bet līdz pēdējai dienai visu saskaņot tā, ka īstajā dienā citi visu izdara tavā vietā un pašai ne par ko nav jāsatraucas. (Mēs neko nezinājām)

Sintija, 22

Galvenais nesatraukties, jo viss tajā dienā būs ideāli.

Ieva, 20

Ieteiktu kāzu dienā nedomāt par kādām neizdarītām lietām utt. Izbaudiet šo dienu!

Aiga, 21

Esiet drošas un droši izsakiet savas vēlmes, nebaidieties no neparedzamiem notikumiem-tie padara mūsu dzīvi košāku. Un mīliet savus izredzētos!

Katrina, 25

Nestresot.

Marina, 30

Pats galvenais, saglabājiet mieru bez stresa. Viss, kas tai dienā notiek ne tā, kā planots ,tikai mieru .Viss nokartojas vēl labāk, nekā ir plānots.

Alise, 24

1) Sākt laicīgi gatavoties! Es arī gandrīz visus 14 mēnešus gatavojos un tas bija super - pa bišķītim, pa vakariem, bez nekāda stresa vai satraukumiem, jo man darba slodze diezgan pamatīga. Ja grib visu pats darīt, tad neatstāt uz vēlāku laiku to, ko var izdarīt šodien. :) 2) iesaistīt topošos vīrus kāzu plānošanā, varbūt ne pašu ielūgumu griešanu, bet apjautāties - ko gribētu kāzu dienā, piem. kādu krāsu izvēlēties (manējais izdomāja dzeltenās kāzas un tā bija super ideja), viesu namu bildes rādīt un kopīgi izlemt kuru. Īstenībā viņi labprāt pieņem lēmumus un pēc tam paši ir lepni, un saka "Šito jau es izdomāju". 3) Kopīgi pavadiet laiku, tomēr saderināšanās laiks ir ļoti īpašs, jūs iepazīstat viens otru, vairāk romantikas, mīlestības. 4) Iesaistiet vecākus, draugus un radus, viņi labprāt šo to piepalīdzēs. Jutīsies nozīmīgāki, svarīgāki, noderīgāki un vajadzīgāki saviem bērniem. Mums tā vismaz bija. 5) Izvērtēt pašu svarīgāko SEV un uz to arī pastāvēt. Katrai jau mums ir savs untums un ja nu tas ir pamatots un nav galīgs kosmoss atļaujies sev šajā dienā to arī dāvāt. Manā gadījumā tas bija video, visi (t.ski. līgavainis) uz šo ieteica taupīt un neņemt, bet es savu untumu neatmetu un tagad visi viesi sajūsmā par skaisto video un cik tā esot lieliska lieta.

Līva, 25

Visu uztvert vieglāk :)

Maija, 30

Pirms sākt panikā ķert un grābt, zvanīt uz viesu namiem un fotogrāfiem, pavadīt krietnu laiku iekšejā dialogā ar sevi pat to, kas tad ir tas, ko es gribu un kā es gribu justies. Tad kad tas noskaidrosies, tad gan kāzu krāsa atradīsies, gan tēma gan viss cits. Noteikti smērējiet saules aizargkremu. Gan sev virsū, gan līgavainim uz deguna. Un velciet ērtas kurpes.

Līgava, 32

Īpaši neuztraukties par to, ja kaut kas noies greizi. Mūsu dienā tik daudz kas nogāja greizi un netika izdarīts pat tas, ko vajadzēja. Iepriekš biju domājusi, ka nepārdzīvošu, ja kaut kas noies greizi. Lielajā dienā viss bija pilnīgi vienalga. Nebija tam laika. :)

Jeļena, 26

Nebaidīties no tā, ko teiks radi un draugi, kad uzzinās, ka esat slepus apprecējušies. Toties tā būs tikai Jūsu diena :)

Inga, 29

Man daudzi to teica, neklausījos. Iepriekšējā dienā laicīgi ejiet gulēt un ļaujieties, lai notikumi Jūs nes, ja iespējams, nedariet neko... Nav vērts sīkumu dēļ sabojāt savu iepriekšējo vakaru...

Ilāna, 27

Kāzu dienā domāt tikai par to, ka skaistā diena ir klāt. Izbaudīt to pēc iespējas vairāk. Nesatraukties par sīkumiem. Uzticēt citiem sīkās rūpes.

Zaiga, 25

ko es varētu ieteikt... nu droši vien jau to pašu, ko visi pārējie - skaisti pavadīt savu izsapņoto dienu, nekrist panikā arī tad, ja kaut kas nenotiek tā kā gribētos, noteikti neuzticiet svarīgus darbus cilvēkiem, kurus labi nezināt vai īsti neesat pārliecināti, ka viņi tajā ir tiešām ieinteresēti, necentieties uzņemties pārāk daudz darbu uz saviem pleciem, lai nenomāktu skaisto sagatavošanās laiku ar lielu nogurumu un pārdzīvojumiem par lietām, kas varbūt neizdodas.Noteikti esat stingri pret vedējiem, it īpaši ja cilvēki nav tik labi zināmi kaut vai vienam no jaunā pāra, jautājiet kaut vai punkts pa punktam kas būs, kas saplānots, cik saplānots, varbūt vajag palīdzību, kādu savu ideju. Saku pēc savas sāpīgās pieredzes - paņēmām cilvēkus, kurus pazina mans vīrs, es tik biju redzējusi vedējtēvu pāris reizes, vedējmāti nekad...pēc kāzām sapratām, ka cilvēki piekrita tikai tāpēc, ka varēja no tā visa gūt kādu labumu (finansiālu, protams) no viņu puses mēs vairāk saņēmām nosodījumu par to, ka mums jau ir bērns, nekā kādu atbalstu vai uzmundrinājuamu...vienīgais, par ko cilvēkiem paldies, tas ir kuģītis un fotogrāfs, ko viņi bija sarunājuši, protams, par mūsu līdzekļiem, ja nebūtu mums tādu līdzekļu tad mums būtu tikai 1 sausi nolasīts dzejolis no viņu puses visa vakara gaitā. No sirds novēlu, lai Jums viss izdodas līdz pēdējam sīkumam, lai smaids nepamet seju un prieks sirdi, lai vīrs nēsā uz rokām ne tikai kāzu dienā, bet vismaz arī katrā kāzu gada dienā, jo ikdienā, taču kādam ir arī jāstrādā :D

Zane, 28

Baudīt dienu

Marija, 30

Gatavoties kāzām tā, it kā tās ir nedēļu agrāk. Laicīgi visu sapakot/aizvest/sagatavot, lai pēdējā dienā nebūtu jāņemas ar daudziem sīkumiem, kuri sakrājoties var aizņemt visu dienu. Izbaudiet katru šīs dienas mirkli, jo tā paskries nemanāmi.

Baiba, 34

Mācīties no mūsu kļūdām.

Linda, 27

mazāk stresa, viss tāpat būs lieliski.

Jana, 25

izbaudiet

Līva, 26

Tu nenožēlosi neko, kas būs darīts saskaņā ar iekšējām sajūtām, nevis upurējot savas vēlmes citu labad. Kāzās tu vari atļauties būt egoiste!

Anete, 31

Tā kā līgavas ir tās, kuras parasti uzņemas vadību pār plānošanu - bez steigas izdomāt, kādas tieši kāzas gribat! Palasīt citu kāzu aprakstus, it īpaši ārzemju resursus par oriģinālām un mazbudžeta kāzām, un padomāt, vai gadījumā jūs nevēlaties kaut ko pavisam atšķirīgu no ierastā scenārija. Tikai tad sākt meklēt viesu namu un visu pārējo.