FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:12.12.2014

Izbaudīt procesu. Un sagatavoties. Un nestresot.

Kāzu datums:25.10.2014

Izgulēties un laikus dzert nervu zāles, jo, lai tās dotu rezultātu, jālieto viņas vismaz 3 mēnešus. Man bija problēmas ar miegu :)

Kāzu datums:11.10.2014

hmm frizūru un meikapu taisīt pie pazīstamiem kur ir zināmas atsauces! Es biju plānojusi nevis plīvuri bet sietiņu ar puķi matos- rezultātā es aizbraucu mājas un labi lad ar kleitu kopā bija arī plīvuris savādāk butu traki! nācās nomainīr tīklinu pret plīvuri! kā arī meikaps pēc krāsošanas salonā es izskatijos pēc krievu maitas ar lilā ēnām vienīgi lūpas bija skaisti uzkrāsotas ! par meikapu ir kārtīgi jaizvēlas un frizuru ari !

Kāzu datums:18.09.2014

Ļauties tam trakajam, bet patīkamu emociju bagātajam skrējienam kāzu gatavošanās laikā. Tas arī ir viens liels pirmskāzu pārbaudījums Jums abiem. Kaut vai vīna šķirni izvēloties, ko likt uz kāzu galda - tas nav vairs tik vienkārši, jo tak vienīgo reizi mūžā! Un gribas, lai VISS ir tieši tā kā gribas, vajag un izsapņots

Kāzu datums:13.09.2014

Kāzu dienā smaidiet, un daudz smaidiet, šī diena tik ātri pienāca un tik ātri pagāja! Izbaudiet gatavošanās laiku, kāzu dienā neuztraucieties! Es kāzu dienu tiešām izbaudīju, pat ja puse nenotiek kā plānots un izsapņots, tāpat šī diena ir Tava un Tava mīļotā īpašā un pati skaistākā diena! :)

Kāzu datums:12.09.2014

Mīliet savus topošos un iesaistiet arī viņus procesā! Izbaudīt šo skaisto dienu - tiešām no pirmās līdz pēdējai kāzu dienas minūtei. Darīt tieši tā, kā jums pašiem gribas un, ja kāds kaut ko aizrāda, neklausīties, jo ja jūtat, ka tā vajag, tad noteikti tā arī jādara;)

Kāzu datums:09.09.2014

Sākt gatavoties laicīgi. Man personīgi ir svaīgi sīkumi, piemēam, kāzu krāsa, salvetes, galda kartes un citi sīkumi.

Kāzu datums:30.08.2014

Neuztraukties par kāzu dienas norisi - manās kāzās viss gāja pavisam citādi kā plānots, galvenais mācēt par visu pasmieties. Tgd atpakaļ skatoties viss, liekas, bija kā nākas.

Kāzu datums:28.08.2014

Ja ir iespēja atdot kāzu organizēšanu citu rokās - dariet to! Citādi beigās pašām būs tik daudz jādara, būsiet izsmeltas un zudīs prieks.

Kāzu datums:23.08.2014

ja iespējams, paņemt vairāk brīva laika pirms kāzām

Kāzu datums:23.08.2014

Neskatīties, kā dara citi, bet sajust, kā pašai gribas, uzticēties šai sajūtai un realizēt savu sapņu dienu :) Un, ja kas nav tā, kā bija cerēts- nesatraukties par to un nepārdzīvot, bet koncentrēties uz visu labo un foršo.

Kāzu datums:16.08.2014

Pašām nesagrābties visu .. savādāk pārlieku smagi.. (man nebija vedēju un gandrīz visu darīju pati.. )

Kāzu datums:16.08.2014

1. Izbaudiet. Mierīgi, bez satraukuma, taču ar plānu un kalendāru pie rokas. 2. Nedusmo, ja kaut kas nesanāk, nenorisinās pēc Tava prāta. 3. Nodrošinies ar lielisku kāzu komandu (līgavainis, ģimene, draugi, kāzu rīkotāji utml.) 4. Tās ir jūsu abu kāzas, Tev nav jāizpatīk citiem, taču noteikti ņem vērā līgavaiņa vēlmes!!! Lielisks laiks kompromisiem. 5. Kāzu žurnāli nav īpaši noderīgi (taču šad un tad var atrast noderīgas fotogrāfijas scrapbook 6. Internets ir ļoti noderīgs. 7. Kāzu plānošanas grāmatas un kalendāri ir diezgan vienveidīgi un ne tik noderīgi.

Kāzu datums:09.08.2014

Neplānot 101 atrakciju tāpēc, ka tas pieņemts, ja vien tiešām visas tās izdarības nevēlaties. Izbaudiet savu jauno statusu kopā ar vīru, atrodiet nesteidzīgus mirkļus divatā bez scenārija, kad varat vienkārši skatīties viens uz otru, izteikt savas sajūtas, apzināties savu mīlestību! Tas ir tas galvenais, nevis monētu kalšana, maizes cepšana utt. Neļaujiet ieraut sevi ''tgad daram to, tagad sēdiet šeit, tagad nākat šurp'' virpulī, ja vien tiešām tas nav tas, ko abi vēlaties.

Kāzu datums:08.08.2014

Galvenais - saglabāt mieru un nestresot! Un noteikti ieplānojiet atpūtu pēc lielās dienas Jums diviem ar vīru

Kāzu datums:08.08.2014

izbaudiet so dienu

Kāzu datums:02.08.2014

Noteikti izmantot darba sarakstu, lai beigu periodā neiestājas apjukums un haoss, kas ir padarīts un kas nav. Iesaku arī pierakstīt ikkatru mazāko izdevumu, jo reāli tā summa izrādās ir manāmi lielāka, nekā liekas saskaitot tikai lielās pozīcijas. Noteikti jāparūpējas par "drošības spilvenu", jo uz beigām tie sīkumi svācas. Un pats galvenais - nesabojāt savu īpašo dienu īgņojoties par lietām, kas nenoris tā kā ieplānots. Tieši šīs lietas beigās būs tās, kas tiks apspriestas visvairāk un paliks atmiņā kā smieklīgākie kuriozi.

Kāzu datums:02.08.2014

Lai arii kaazu diena buus neatkaartojama, ieplaanojiet atpuutu peec tam kopaa ar viiru! Buus vairaak stresa nekaa gribeesies, pat tad ja liksies, ka esat mieriiga.

Kāzu datums:02.08.2014

Izvēlēties sev tuvus vedējus, kas būtu "uz viena viļņa". Laicīgi sākt plānošanas un sagatavošanas darbus, bet neaizmirst, ka tas ir jābauda, nevis jāstreso.

Kāzu datums:02.08.2014

Izbaudīt šo īpašo dienu, jo tikai šajā dienā Tu jutīsies, kā īsta princese, visu lolota un apčubināta. Nesatraukties, pat ja kaut kas neiet, kā vajag.

Kāzu datums:02.08.2014

Lieki nestresot, uzticēt darbus arī citiem, lai pašas neesat nogurušas.

Kāzu datums:02.08.2014

Iesaistīties organizēšanas procesā tik, cik pašām gribas, bet līdz pēdējai dienai visu saskaņot tā, ka īstajā dienā citi visu izdara tavā vietā un pašai ne par ko nav jāsatraucas. (Mēs neko nezinājām)

Kāzu datums:25.07.2014

Galvenais nesatraukties, jo viss tajā dienā būs ideāli.

Kāzu datums:25.07.2014

Ieteiktu kāzu dienā nedomāt par kādām neizdarītām lietām utt. Izbaudiet šo dienu!

Kāzu datums:18.07.2014

Esiet drošas un droši izsakiet savas vēlmes, nebaidieties no neparedzamiem notikumiem-tie padara mūsu dzīvi košāku. Un mīliet savus izredzētos!

Kāzu datums:18.07.2014

Nestresot.

Kāzu datums:12.07.2014

Pats galvenais, saglabājiet mieru bez stresa. Viss, kas tai dienā notiek ne tā, kā planots ,tikai mieru .Viss nokartojas vēl labāk, nekā ir plānots.

Kāzu datums:12.07.2014

1) Sākt laicīgi gatavoties! Es arī gandrīz visus 14 mēnešus gatavojos un tas bija super - pa bišķītim, pa vakariem, bez nekāda stresa vai satraukumiem, jo man darba slodze diezgan pamatīga. Ja grib visu pats darīt, tad neatstāt uz vēlāku laiku to, ko var izdarīt šodien. :) 2) iesaistīt topošos vīrus kāzu plānošanā, varbūt ne pašu ielūgumu griešanu, bet apjautāties - ko gribētu kāzu dienā, piem. kādu krāsu izvēlēties (manējais izdomāja dzeltenās kāzas un tā bija super ideja), viesu namu bildes rādīt un kopīgi izlemt kuru. Īstenībā viņi labprāt pieņem lēmumus un pēc tam paši ir lepni, un saka "Šito jau es izdomāju". 3) Kopīgi pavadiet laiku, tomēr saderināšanās laiks ir ļoti īpašs, jūs iepazīstat viens otru, vairāk romantikas, mīlestības. 4) Iesaistiet vecākus, draugus un radus, viņi labprāt šo to piepalīdzēs. Jutīsies nozīmīgāki, svarīgāki, noderīgāki un vajadzīgāki saviem bērniem. Mums tā vismaz bija. 5) Izvērtēt pašu svarīgāko SEV un uz to arī pastāvēt. Katrai jau mums ir savs untums un ja nu tas ir pamatots un nav galīgs kosmoss atļaujies sev šajā dienā to arī dāvāt. Manā gadījumā tas bija video, visi (t.ski. līgavainis) uz šo ieteica taupīt un neņemt, bet es savu untumu neatmetu un tagad visi viesi sajūsmā par skaisto video un cik tā esot lieliska lieta.

Kāzu datums:12.07.2014

Visu uztvert vieglāk :)

Kāzu datums:09.07.2014

Pirms sākt panikā ķert un grābt, zvanīt uz viesu namiem un fotogrāfiem, pavadīt krietnu laiku iekšejā dialogā ar sevi pat to, kas tad ir tas, ko es gribu un kā es gribu justies. Tad kad tas noskaidrosies, tad gan kāzu krāsa atradīsies, gan tēma gan viss cits. Noteikti smērējiet saules aizargkremu. Gan sev virsū, gan līgavainim uz deguna. Un velciet ērtas kurpes.

Kāzu datums:02.07.2014

Īpaši neuztraukties par to, ja kaut kas noies greizi. Mūsu dienā tik daudz kas nogāja greizi un netika izdarīts pat tas, ko vajadzēja. Iepriekš biju domājusi, ka nepārdzīvošu, ja kaut kas noies greizi. Lielajā dienā viss bija pilnīgi vienalga. Nebija tam laika. :)

Kāzu datums:21.06.2014

Nebaidīties no tā, ko teiks radi un draugi, kad uzzinās, ka esat slepus apprecējušies. Toties tā būs tikai Jūsu diena :)

Kāzu datums:20.06.2014

Man daudzi to teica, neklausījos. Iepriekšējā dienā laicīgi ejiet gulēt un ļaujieties, lai notikumi Jūs nes, ja iespējams, nedariet neko... Nav vērts sīkumu dēļ sabojāt savu iepriekšējo vakaru...

Kāzu datums:20.06.2014

Kāzu dienā domāt tikai par to, ka skaistā diena ir klāt. Izbaudīt to pēc iespējas vairāk. Nesatraukties par sīkumiem. Uzticēt citiem sīkās rūpes.

Kāzu datums:20.06.2014

ko es varētu ieteikt... nu droši vien jau to pašu, ko visi pārējie - skaisti pavadīt savu izsapņoto dienu, nekrist panikā arī tad, ja kaut kas nenotiek tā kā gribētos, noteikti neuzticiet svarīgus darbus cilvēkiem, kurus labi nezināt vai īsti neesat pārliecināti, ka viņi tajā ir tiešām ieinteresēti, necentieties uzņemties pārāk daudz darbu uz saviem pleciem, lai nenomāktu skaisto sagatavošanās laiku ar lielu nogurumu un pārdzīvojumiem par lietām, kas varbūt neizdodas.Noteikti esat stingri pret vedējiem, it īpaši ja cilvēki nav tik labi zināmi kaut vai vienam no jaunā pāra, jautājiet kaut vai punkts pa punktam kas būs, kas saplānots, cik saplānots, varbūt vajag palīdzību, kādu savu ideju. Saku pēc savas sāpīgās pieredzes - paņēmām cilvēkus, kurus pazina mans vīrs, es tik biju redzējusi vedējtēvu pāris reizes, vedējmāti nekad...pēc kāzām sapratām, ka cilvēki piekrita tikai tāpēc, ka varēja no tā visa gūt kādu labumu (finansiālu, protams) no viņu puses mēs vairāk saņēmām nosodījumu par to, ka mums jau ir bērns, nekā kādu atbalstu vai uzmundrinājuamu...vienīgais, par ko cilvēkiem paldies, tas ir kuģītis un fotogrāfs, ko viņi bija sarunājuši, protams, par mūsu līdzekļiem, ja nebūtu mums tādu līdzekļu tad mums būtu tikai 1 sausi nolasīts dzejolis no viņu puses visa vakara gaitā. No sirds novēlu, lai Jums viss izdodas līdz pēdējam sīkumam, lai smaids nepamet seju un prieks sirdi, lai vīrs nēsā uz rokām ne tikai kāzu dienā, bet vismaz arī katrā kāzu gada dienā, jo ikdienā, taču kādam ir arī jāstrādā :D

Kāzu datums:15.06.2014

Baudīt dienu

Kāzu datums:14.06.2014

Gatavoties kāzām tā, it kā tās ir nedēļu agrāk. Laicīgi visu sapakot/aizvest/sagatavot, lai pēdējā dienā nebūtu jāņemas ar daudziem sīkumiem, kuri sakrājoties var aizņemt visu dienu. Izbaudiet katru šīs dienas mirkli, jo tā paskries nemanāmi.

Kāzu datums:07.06.2014

Mācīties no mūsu kļūdām.

Kāzu datums:07.06.2014

mazāk stresa, viss tāpat būs lieliski.

Kāzu datums:31.05.2014

izbaudiet