FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:06.12.2003

Vairāk pozitīvu emociju un atslēgt stresu!!

Kāzu datums:27.09.2003

pacietību un veiksmi atrast savu sapņu kleitu.

Kāzu datums:06.09.2003

Visu, kas Jūsu dienā notiek, uztvert kā kaut ko neatkārtojamu, tieši JŪSU dienai raksturīgu. Tad arī nekādas neveiksmes nevar gadīties, jo arī tās var uztvert kā kaut ko tādu, kas jūsu dienu padara par neatkārtojamu. Galvenais taču, ka jūs esat kopā ar jūsu īsto cilvēku!:)

Kāzu datums:07.08.2003

Neuzņematies nekādus pienākumus. Lai visu dara pārējie!

Kāzu datums:03.05.2003

Pirms kāzām lieki neuztraukties, jo kāzas ir domātas Jums abiem. Viss būs kārtībā!!! :)

Kāzu datums:03.05.2003

Meitenes izbaudiet šo dienu no visas sirds!!! Par kāzām nav nekas skaistāks, ja nekaita bērniņa piedzimšanu!

Kāzu datums:23.02.2003

Precaties so dienu neaizmiirsiisiet nekad.

Kāzu datums:22.07.2001

Dariet to, ko sirds liek. Neierobežojiet savas vēlmes, jo tad šī diena tiešām tāda būs vienīgā dzīvē. Ja kāds kāzu dienas sapnītis netiks piepildīts, var rasties vēlme atkārtot! :)

Kāzu datums:08.04.2001

Neķert kreņķi par sīkumiem, pievērsties tikai sev un vīram- pārējie paši tiks galā

Kāzu datums:23.09.2000

neaicināt par vedējiem draugus, vai radus, kuriem nav pieredzes kāzu rīkošanā un vadīšanā...ja tomēr tā dariet - aiciniet arī vakara vadītāju.

Kāzu datums:15.11.1997

Izbaudiet so dienu! Organizejiet to ka jums patiik un galvenais neuztraucaties par to ko teiks citi, jo sii diena ir domata tikai jums abiem. Obligaati pirms tam iestaigaajiet kurpes kuras vilksiet.

Kāzu datums:07.06.1997

Trīs pārus zeķes līdzi kāzu dienā!!!!!