FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Alda, 27

Nestrebiet karstu! Pirms iegādājaties kaut ko pārdomājat vai tiešām tas noderēs.

Ilze, 29

Censties izbaudīt pašu kāzu dienu un arī gatavošanos kāzām, jo tas ir tāds kā piedzīvojums kopā ar mīļoto. Mums iepriekš nebija kopā sanācis iet uz manikīru un deju kursiem. Ļoti interesanta un jauka pieredze.

Dace, 27

Izbaudiet pasākumu! Un neļaujiet vecākiem jaukties, ja arī ļaujat, tad neņemiet galvā viņu piezīmes, jo tā ir jūsu diena! baudiet! :) Mēs ar līgavaini atpūtāmies līdz rītam un brokastīs bijam ēl jautrā prātā, bet tas bija SUPER! :)

Maija, 21

Gatavoties laicīgi, un izbaudīt procesu!:)

Laura, 25

Rēķināties ar līgavaini, nesatraukties par sīkumiem, baudīt gatavošanās procesu.

Jana, 27

Neatstāt visus organizēšanas sīkumus uz pēdējo brīdi, jo tie aizņem ārkārtīgi daudz laika.

Tanita, 25

Censties mazāk uztraukties un izbaudīt šo skaisto dienu, jo tai tik ilgi mēs gatavojamies, bet paskrien viņa tik ātri!

Maija, 32

Izbaudit un atslabinaties. Visu sakartojiet lidz dienai ieprieksh un pasha diena atdodiet grozhus citiem un baudit savu mirkli. Abiem - galvenais esiet pashi priecigi un atslabinajushies un atverti - tad ari jusu viesi un svetki tadi bus. Viss parejais jau ir sikums.

Ilva, 25

Noteikti ņemt vērā līgavaiņa domas un vēlmes, protams, par sevi arī neaizmirsti! Izstāstat vedējiem vai kāzu rīkotājiem visu, kas ienāk prātā, kādas ir jūsu abu vēlmes. Ja kopā sadarbosieties, būs daudz vieglāk sagaidīt kāzu dienu! Es nesatraucos visār, tikai pirms zagsa! :) Pat diez gan mierīgi izgulējos pirms kāzu dienas, lai arī gulējām ar vīru atsevišķās mājās!

Lelde, 23

Noteikti ņemt talkā savu līgavaini, lai dalītu darbiņus uz diviem. Tas ļoti palīdz un ir jauki sadarboties, dzirdēt sava topošā vīra idejas un vēlmes. Izbaudiet procesu!

Evita, 22

Mīļās, jaukās un skaistās līgavas, kuras precās vasarā. Kāzu dienā nelietojiet tonālo krēmu. Es iztiku vien ar pūderi un mākslīgajām skropstām, kā arī lūpukrāsu un acu ēnām. Tonālais nokrāsos kleitu. Arī kleitu nevajadzētu izvēlēties ar pusgarajām vai garajām rokām vasaras karstajā dienā, jo jāsvīst ir pamatīgi. Lai arī kleita man bija ar korsetes augšdaļu un vienu lencīti - svīst nācās pamatīgi. Vienmēr pa rokai (kaut aiz krūštura) nēsājat salvetīti.

Inese, 27

Visu sākt kārtot laicīgi, tad nebūs vilšanās, ka jūsu izvēlētajā datumā kaut kas ir aizņemts.

Katerīna, 21

Neko neuzticiet vīramātei, vai arī kontrolējiet, vai ir izdarīts. Sāciet laicīgi visu darīt, nesakiet sev un neļaujiet citiem teikt - vēl ir daudz laika.

Zane, 25

Šūt kleitu, un protams, nesatraukties. Saprotu, ka šis ieteikums ir lieks, jo stress ir liels. Bet tā ir tā viena diena, kurā Jūsu vīrs ir pats mīļākais kāds vien var būt. Katru nedēļu skatos uz kāzu bildēm un veidoto video- un ne mirkli neko nenožēloju, neko.

Sigita, 28

Sanita, 28

Izbaudiet šo procesu,dariet ar visu sirdi un dvèseli,un piepildiet izsapñoto,ìstenojiet to kà esat vèlèjušàs. Tà ir diena,kurà mès esam pašas,pašas burvìgàkàs princeses.

Kristine, 20

Neņemt uz saviem pleciem pārāk daudz. No tā rodas vairāk stressa. Dod uzdevumus un norādes saviem tuviniekiem, līdz ar to varēs redzēt, cik daudz tu viņiem nozīmē- ar kādu attieksmi tie izpildīs tavu lūgumu. Personīgi es taisīju istabā uz sienas lielu plānu - salīmēju vecas tapetes uz otru pusi, lai ir balts, un sarakstīju visu, kas ir jādara, ko vajag nopirkt un cik, kur un kas. Tas ļoti palīdzēja organizēšanā, jo kaut kādu blociņu virināt nav ērti. Turklāt pēc kāzām ir diez gan interesanti paskatīties, kas ir sarakstīts, kā arī izrēķināt kopējās reālās izmaksas.

Anete, 29

Noteikti jādara tā kā pašiem gribās, var un vajag ieklausīties, ko saka citi - viesu nama personāls, vecmāmiņas utt., bet jādara tā, kā patīk Tev pašai. Atrodi cilvēkus, kam vari uzticēt organizēšanas darbus, lai kāzu dienā Tev neviens nenāk klāt un neprasa, kur man būs jāguļ. Mēs par 100% izbaudījām savas kāzas, jo pirms tam bijām ļoti rūpīgi plānojuši un daļu darbu uzticējuši citiem un galvenais nejaucāmies tajā, ko viņi dara - rezultāts fantastisks.

Ilze, 41

Mīliet savu vīru! Ļaujiet viņam būt vīrietim,lai jūs varētu izbaudīt būt sievietei.

Katerina, 26

Neuztraukties un baudīt šo dienu kopā ar savu līgavaini.

Edīte, 34

Vairāk domāt par to kādu es pati šo pasākumu vēlos nevis sekot tam "kā jābūt". "Necepties" par sīkumiem un "nespringt" par lentu salvešu un citu nevajadzīgu detaļu saskaņošanu. Padomājiet un pārbaudiet vai savā sapņu kleitā varēsiet brīvi kustēties, dejot, sēdēt utml. Varbūt labāk, lai sapnis paliek par sapni.

Inese, 27

Nestresot un domāt par to, ko pati vēlas ne to, ko sagaida viesi. Tāpat vajag padomāt, kādas aktivitātes vēlas, jo nogurums tāpat būs liels un vajag vairāk baudīt dienu nevis piedalīties 101 aktivitātēs un izbraucienos. Bez visām tradicionālajām izdarībām var mierīgi iztikt.

Dagnija, 32

Izbaudīt procesu. Un sagatavoties. Un nestresot.

Agnese, 24

Izgulēties un laikus dzert nervu zāles, jo, lai tās dotu rezultātu, jālieto viņas vismaz 3 mēnešus. Man bija problēmas ar miegu :)

Monta, 25

hmm frizūru un meikapu taisīt pie pazīstamiem kur ir zināmas atsauces! Es biju plānojusi nevis plīvuri bet sietiņu ar puķi matos- rezultātā es aizbraucu mājas un labi lad ar kleitu kopā bija arī plīvuris savādāk butu traki! nācās nomainīr tīklinu pret plīvuri! kā arī meikaps pēc krāsošanas salonā es izskatijos pēc krievu maitas ar lilā ēnām vienīgi lūpas bija skaisti uzkrāsotas ! par meikapu ir kārtīgi jaizvēlas un frizuru ari !

Ieva, 29

Ļauties tam trakajam, bet patīkamu emociju bagātajam skrējienam kāzu gatavošanās laikā. Tas arī ir viens liels pirmskāzu pārbaudījums Jums abiem. Kaut vai vīna šķirni izvēloties, ko likt uz kāzu galda - tas nav vairs tik vienkārši, jo tak vienīgo reizi mūžā! Un gribas, lai VISS ir tieši tā kā gribas, vajag un izsapņots

Līga, 23

Kāzu dienā smaidiet, un daudz smaidiet, šī diena tik ātri pienāca un tik ātri pagāja! Izbaudiet gatavošanās laiku, kāzu dienā neuztraucieties! Es kāzu dienu tiešām izbaudīju, pat ja puse nenotiek kā plānots un izsapņots, tāpat šī diena ir Tava un Tava mīļotā īpašā un pati skaistākā diena! :)

Brown Eyes, 26

Mīliet savus topošos un iesaistiet arī viņus procesā! Izbaudīt šo skaisto dienu - tiešām no pirmās līdz pēdējai kāzu dienas minūtei. Darīt tieši tā, kā jums pašiem gribas un, ja kāds kaut ko aizrāda, neklausīties, jo ja jūtat, ka tā vajag, tad noteikti tā arī jādara;)

Laura, 24

Sākt gatavoties laicīgi. Man personīgi ir svaīgi sīkumi, piemēam, kāzu krāsa, salvetes, galda kartes un citi sīkumi.

Madara, 27

Neuztraukties par kāzu dienas norisi - manās kāzās viss gāja pavisam citādi kā plānots, galvenais mācēt par visu pasmieties. Tgd atpakaļ skatoties viss, liekas, bija kā nākas.

Jūlija, 25

Ja ir iespēja atdot kāzu organizēšanu citu rokās - dariet to! Citādi beigās pašām būs tik daudz jādara, būsiet izsmeltas un zudīs prieks.

Anna, 30

ja iespējams, paņemt vairāk brīva laika pirms kāzām

Elīna, 29

Neskatīties, kā dara citi, bet sajust, kā pašai gribas, uzticēties šai sajūtai un realizēt savu sapņu dienu :) Un, ja kas nav tā, kā bija cerēts- nesatraukties par to un nepārdzīvot, bet koncentrēties uz visu labo un foršo.

Solvita, 28

Pašām nesagrābties visu .. savādāk pārlieku smagi.. (man nebija vedēju un gandrīz visu darīju pati.. )

Vivy, 29

1. Izbaudiet. Mierīgi, bez satraukuma, taču ar plānu un kalendāru pie rokas. 2. Nedusmo, ja kaut kas nesanāk, nenorisinās pēc Tava prāta. 3. Nodrošinies ar lielisku kāzu komandu (līgavainis, ģimene, draugi, kāzu rīkotāji utml.) 4. Tās ir jūsu abu kāzas, Tev nav jāizpatīk citiem, taču noteikti ņem vērā līgavaiņa vēlmes!!! Lielisks laiks kompromisiem. 5. Kāzu žurnāli nav īpaši noderīgi (taču šad un tad var atrast noderīgas fotogrāfijas scrapbook 6. Internets ir ļoti noderīgs. 7. Kāzu plānošanas grāmatas un kalendāri ir diezgan vienveidīgi un ne tik noderīgi.

Elīna, 26

Neplānot 101 atrakciju tāpēc, ka tas pieņemts, ja vien tiešām visas tās izdarības nevēlaties. Izbaudiet savu jauno statusu kopā ar vīru, atrodiet nesteidzīgus mirkļus divatā bez scenārija, kad varat vienkārši skatīties viens uz otru, izteikt savas sajūtas, apzināties savu mīlestību! Tas ir tas galvenais, nevis monētu kalšana, maizes cepšana utt. Neļaujiet ieraut sevi ''tgad daram to, tagad sēdiet šeit, tagad nākat šurp'' virpulī, ja vien tiešām tas nav tas, ko abi vēlaties.

Zane, 29

Galvenais - saglabāt mieru un nestresot! Un noteikti ieplānojiet atpūtu pēc lielās dienas Jums diviem ar vīru

Krista, 23

izbaudiet so dienu

Liene, 26

Noteikti izmantot darba sarakstu, lai beigu periodā neiestājas apjukums un haoss, kas ir padarīts un kas nav. Iesaku arī pierakstīt ikkatru mazāko izdevumu, jo reāli tā summa izrādās ir manāmi lielāka, nekā liekas saskaitot tikai lielās pozīcijas. Noteikti jāparūpējas par "drošības spilvenu", jo uz beigām tie sīkumi svācas. Un pats galvenais - nesabojāt savu īpašo dienu īgņojoties par lietām, kas nenoris tā kā ieplānots. Tieši šīs lietas beigās būs tās, kas tiks apspriestas visvairāk un paliks atmiņā kā smieklīgākie kuriozi.

Anda, 27

Lai arii kaazu diena buus neatkaartojama, ieplaanojiet atpuutu peec tam kopaa ar viiru! Buus vairaak stresa nekaa gribeesies, pat tad ja liksies, ka esat mieriiga.