FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Anete, 26

Gatavojaties laicīgi un nebaidaties lūgt draugu atbalstu, lai ietaupītu uz kaut ko. Cilvēki labprāt palīz. Un saglabājiet savu ideju kāzām. Neļaujiet, lai citi diktē JŪSU dienu.

Ieva, 25

Mazāk uztraukties un vairāk izbaudīt visu to pasākumu.

Megija, 28

Nekādus plānošanas darbus neatlikt uz pašu kāzu dienu. Ieteiktu arī neko nedekorēt pašām. Tajā īpašajā dienā ir jābauda viss, ko piedzīvojiet. Es pati pārdzīvoju tikai to, ka nesanāca nogaršot pilnīgi visus gardos ēdienus un uzkodas (nebija laika). Ja ir daudz viesu kā mums (65), tad atcerieties, ka ar visiem papļāpāt neizdosies, nevajag pārdzīvot. Visi to saprot, ka jaunais pāris "tiek rauts"uz visām pusēm.

Jekaterina, 23

Neuztraukties, jo tik un tā ideāli nekad nekas nesanāk. Un priecāties un baudīt šo dienu, jo mums īsti nesanāca tam laika. :D

Laurensija, 35

Atļaut brīvu vaļu, lai viss notiek kā jānotiek, ja arī ne pēc plāna, tā pat neviens nezin kā īsti tam bija jābūt.

Daira, 22

Mīli savu līgavaini, bet neaizmirsti arī par sevi un ja tev vajag palīdzību nebaidies to meklēt un lūgt.

Gunita , 32

Būt mierīgām savā kāzu dienā un izbaudīt savu kāzu dienu.

Monta, 21

Nav par ko stresot. Vienmer var izdomat visam alternativu ja kaut kas nesanāk.

Vita, 25

Izbaudīt savu skaisto dienu, jo tā paskrien ļoti ātri. Paredziet kāzu ceremonijā vai mičošanā kādu vietu, kad abi ar vīru sakat sev solījumus vai kādu skaistu runu (tas būs ļoti skaisti un emocionāli). Laicīgi izvēlēties savus skaistumkopšanas speciālistus, kā arī obligāti veikt izmēģinājuma meikapu un frizūru. Nekrāsojiet matus dažas dienas pirms kāzām, jo tad nevarēsiet notīrīt savas netīrās pieres un nokrāsotās ausis. Neaiciniet kāzās viesus, kuri dzērumā paliek kā idioti. Tas nekas, ka viņi ir tuvi cilvēki, bet, ja neprot uzvesties un sevi kontrolēt, tad labāk nevajag. Tāpat varu ieteikt atvēlēt laiku aktivitātēm ar rezervi. Tai pašai fotosesijai, jo skaisto mirkļu iemūžināšana nav iespējama pāris minūtēs, tāpēc labāk visu dienas scenāriju/plānu taisiet ar laika rezervi. Piedomāt par fonu un lietām, ko parasti iemūžina fotogrāfijās un video, kad pucē līgavas un līgavaiņus. Iesaku paskatīties, kas allaž ir jaunlaulāto galda aizmugurē (kāds fons), lai nesanāk tā, ka jums aizmugurē ir kaut kas neforšs. Ieteiktu arī kāzu naktī ar ko skaistu pārsteigt vīru.

Ieva, 29

Jaunajām līgavām es ieteiktu ieklausīties sevī - kas ir tas, ko vēlaties. Baudiet katru mirkli ne tikai kāzu dienā, bet arī plānošanas procesā. Viss patiešām notiek īstajā laikā, satiekat tos cilvēkus, kuri jāsatiek. Dzīvē nav nejaušību. Atceraties, ka šī diena ir stāsts par jauno pāri.

Ieva, 30

Veltiet kādu dienu, lai aptvertu laulības faktu, to, ka solīsities savam mīļajam uz mūžu. Lai tas pēc visas gatavošanās rosības nav ar paniku jāaptver, piemēram, kāzu naktī, kā man.

Sandra, 25

Paļaujies uz savu līgavaini gatavošanās procesā, necenties visu izlemt un izdarīt viena. Izbaudīt kāzu dienu. Nesatraukties, jo mainīt tāpat neko vairs nevar. Pati esmu cilvēks, kas parasti par daudz ko satraucas, bet šajā dienā ne par ko citu nedomāju.

Alīna, 25

Nevajag uztraukties par to, ka jūs stresojat. Tās ir jūsu kāzas - kāpēc gan jūs nevarētu uztraukties? Galvenais - lai tas beidzas kāzu rītā. Tajā brīdī visam jābūt tā, lai jums par neko nebūtu jādomā. Tad būs lieliski!

Eva Elizabete, 25

Vairāk ļauties visam, izbaudīt procesu un kāzu dienā tik ļoti nestresot. Es savā kāzu dienā biju ļoti uztraukusies, nespēju ne ēst, ne saprast, kas notiek apkārt, tagad to nožēloju, bet kāzu diena vienu reizi mūžā.

Krista, 27

Neatlikt neko uz pēdējo brīdi un baudīt lielisko dienu.

Alise, 24

Izbaudīt laiku kad vēl neesi sieva, bet vēl tikai līgava, tas ir patīkams laiks!

Alda, 27

Nestrebiet karstu! Pirms iegādājaties kaut ko pārdomājat vai tiešām tas noderēs.

Ilze, 29

Censties izbaudīt pašu kāzu dienu un arī gatavošanos kāzām, jo tas ir tāds kā piedzīvojums kopā ar mīļoto. Mums iepriekš nebija kopā sanācis iet uz manikīru un deju kursiem. Ļoti interesanta un jauka pieredze.

Dace, 27

Izbaudiet pasākumu! Un neļaujiet vecākiem jaukties, ja arī ļaujat, tad neņemiet galvā viņu piezīmes, jo tā ir jūsu diena! baudiet! :) Mēs ar līgavaini atpūtāmies līdz rītam un brokastīs bijam ēl jautrā prātā, bet tas bija SUPER! :)

Maija, 21

Gatavoties laicīgi, un izbaudīt procesu!:)

Laura, 25

Rēķināties ar līgavaini, nesatraukties par sīkumiem, baudīt gatavošanās procesu.

Jana, 27

Neatstāt visus organizēšanas sīkumus uz pēdējo brīdi, jo tie aizņem ārkārtīgi daudz laika.

Tanita, 25

Censties mazāk uztraukties un izbaudīt šo skaisto dienu, jo tai tik ilgi mēs gatavojamies, bet paskrien viņa tik ātri!

Maija, 32

Izbaudit un atslabinaties. Visu sakartojiet lidz dienai ieprieksh un pasha diena atdodiet grozhus citiem un baudit savu mirkli. Abiem - galvenais esiet pashi priecigi un atslabinajushies un atverti - tad ari jusu viesi un svetki tadi bus. Viss parejais jau ir sikums.

Ilva, 25

Noteikti ņemt vērā līgavaiņa domas un vēlmes, protams, par sevi arī neaizmirsti! Izstāstat vedējiem vai kāzu rīkotājiem visu, kas ienāk prātā, kādas ir jūsu abu vēlmes. Ja kopā sadarbosieties, būs daudz vieglāk sagaidīt kāzu dienu! Es nesatraucos visār, tikai pirms zagsa! :) Pat diez gan mierīgi izgulējos pirms kāzu dienas, lai arī gulējām ar vīru atsevišķās mājās!

Lelde, 23

Noteikti ņemt talkā savu līgavaini, lai dalītu darbiņus uz diviem. Tas ļoti palīdz un ir jauki sadarboties, dzirdēt sava topošā vīra idejas un vēlmes. Izbaudiet procesu!

Evita, 22

Mīļās, jaukās un skaistās līgavas, kuras precās vasarā. Kāzu dienā nelietojiet tonālo krēmu. Es iztiku vien ar pūderi un mākslīgajām skropstām, kā arī lūpukrāsu un acu ēnām. Tonālais nokrāsos kleitu. Arī kleitu nevajadzētu izvēlēties ar pusgarajām vai garajām rokām vasaras karstajā dienā, jo jāsvīst ir pamatīgi. Lai arī kleita man bija ar korsetes augšdaļu un vienu lencīti - svīst nācās pamatīgi. Vienmēr pa rokai (kaut aiz krūštura) nēsājat salvetīti.

Inese, 27

Visu sākt kārtot laicīgi, tad nebūs vilšanās, ka jūsu izvēlētajā datumā kaut kas ir aizņemts.

Katerīna, 21

Neko neuzticiet vīramātei, vai arī kontrolējiet, vai ir izdarīts. Sāciet laicīgi visu darīt, nesakiet sev un neļaujiet citiem teikt - vēl ir daudz laika.

Zane, 25

Šūt kleitu, un protams, nesatraukties. Saprotu, ka šis ieteikums ir lieks, jo stress ir liels. Bet tā ir tā viena diena, kurā Jūsu vīrs ir pats mīļākais kāds vien var būt. Katru nedēļu skatos uz kāzu bildēm un veidoto video- un ne mirkli neko nenožēloju, neko.

Sigita, 28

Sanita, 28

Izbaudiet šo procesu,dariet ar visu sirdi un dvèseli,un piepildiet izsapñoto,ìstenojiet to kà esat vèlèjušàs. Tà ir diena,kurà mès esam pašas,pašas burvìgàkàs princeses.

Kristine, 20

Neņemt uz saviem pleciem pārāk daudz. No tā rodas vairāk stressa. Dod uzdevumus un norādes saviem tuviniekiem, līdz ar to varēs redzēt, cik daudz tu viņiem nozīmē- ar kādu attieksmi tie izpildīs tavu lūgumu. Personīgi es taisīju istabā uz sienas lielu plānu - salīmēju vecas tapetes uz otru pusi, lai ir balts, un sarakstīju visu, kas ir jādara, ko vajag nopirkt un cik, kur un kas. Tas ļoti palīdzēja organizēšanā, jo kaut kādu blociņu virināt nav ērti. Turklāt pēc kāzām ir diez gan interesanti paskatīties, kas ir sarakstīts, kā arī izrēķināt kopējās reālās izmaksas.

Anete, 29

Noteikti jādara tā kā pašiem gribās, var un vajag ieklausīties, ko saka citi - viesu nama personāls, vecmāmiņas utt., bet jādara tā, kā patīk Tev pašai. Atrodi cilvēkus, kam vari uzticēt organizēšanas darbus, lai kāzu dienā Tev neviens nenāk klāt un neprasa, kur man būs jāguļ. Mēs par 100% izbaudījām savas kāzas, jo pirms tam bijām ļoti rūpīgi plānojuši un daļu darbu uzticējuši citiem un galvenais nejaucāmies tajā, ko viņi dara - rezultāts fantastisks.

Ilze, 41

Mīliet savu vīru! Ļaujiet viņam būt vīrietim,lai jūs varētu izbaudīt būt sievietei.

Katerina, 26

Neuztraukties un baudīt šo dienu kopā ar savu līgavaini.

Edīte, 34

Vairāk domāt par to kādu es pati šo pasākumu vēlos nevis sekot tam "kā jābūt". "Necepties" par sīkumiem un "nespringt" par lentu salvešu un citu nevajadzīgu detaļu saskaņošanu. Padomājiet un pārbaudiet vai savā sapņu kleitā varēsiet brīvi kustēties, dejot, sēdēt utml. Varbūt labāk, lai sapnis paliek par sapni.

Inese, 27

Nestresot un domāt par to, ko pati vēlas ne to, ko sagaida viesi. Tāpat vajag padomāt, kādas aktivitātes vēlas, jo nogurums tāpat būs liels un vajag vairāk baudīt dienu nevis piedalīties 101 aktivitātēs un izbraucienos. Bez visām tradicionālajām izdarībām var mierīgi iztikt.

Dagnija, 32

Izbaudīt procesu. Un sagatavoties. Un nestresot.

Agnese, 24

Izgulēties un laikus dzert nervu zāles, jo, lai tās dotu rezultātu, jālieto viņas vismaz 3 mēnešus. Man bija problēmas ar miegu :)