FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko ieteiktu jaunajām līgavām?

Pievienot savu pieredzi
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām?
Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:26.06.2020

Jaunajām līgavām ieteiktu realizēt savus sapņus par šo dienu un neko sev neaizliegt, ja gribas kko tad to arī ņemt, jo šī diena ir vienreiz un tā ir jāizbauda. Kā arī uzticēties apkārtējiem, ja vēlas palīdzēt. Galvenais visus organizātoriskos darbus izdarīt laicīgi, lai pāris dienas pirms kāzām nav stresa.

Kāzu datums:14.02.2020

Pievērst lielāku uzmanību sīkumiem, tieši tie visvairāk bojā nervus!

Kāzu datums:28.09.2019

Dāmas, centieties visu darīt mierīgi un, lūdziet palīdzību draudzenēm un radiem (kuriem uzticaties). Plānojiet tā, lai vismaz pēdējā dienā pirms kāzām nekas pašām nav jādara. un, ticiet man, neviens neredz detaļas, varbūt tikai tie, kas par tām vispār zin. Mums ļoti daudz kas neizdevās, kā vēlējāmies... izdevās pat labāk un, pirms sākat darboties, apzinaties savus sakarus UN ievāciet maksimāli daudz info! Lai veicās!

Kāzu datums:26.07.2019

Noteikti atrast palīgus - draudzenes, māsas u.t., kas iesaistīties kāzu rīkošanā ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem, t.i. būs patiesi ieinteresētas organizēt, jo vienai līgavai tās lietas sakārtot ir grūti. Bet ne neiespējami. Pārliecināties vai vecāki vispār grib iesaistīties kāzu aktivitātēs, organizēšanā. Visas lietas plānot un sagatavot ļoti laicīgi. Izvēlēties vedējus, kuri nepaļausies tikai uz tavām norādēm, bet arī ar savu iniciatīvu uzrīkos pārsteigumus.

Kāzu datums:01.06.2019

Gatavojaties laicīgi un nebaidaties lūgt draugu atbalstu, lai ietaupītu uz kaut ko. Cilvēki labprāt palīz. Un saglabājiet savu ideju kāzām. Neļaujiet, lai citi diktē JŪSU dienu.

Kāzu datums:27.04.2019

Mazāk uztraukties un vairāk izbaudīt visu to pasākumu.

Kāzu datums:06.10.2018

Nekādus plānošanas darbus neatlikt uz pašu kāzu dienu. Ieteiktu arī neko nedekorēt pašām. Tajā īpašajā dienā ir jābauda viss, ko piedzīvojiet. Es pati pārdzīvoju tikai to, ka nesanāca nogaršot pilnīgi visus gardos ēdienus un uzkodas (nebija laika). Ja ir daudz viesu kā mums (65), tad atcerieties, ka ar visiem papļāpāt neizdosies, nevajag pārdzīvot. Visi to saprot, ka jaunais pāris "tiek rauts"uz visām pusēm.

Kāzu datums:18.08.2018

Neuztraukties, jo tik un tā ideāli nekad nekas nesanāk. Un priecāties un baudīt šo dienu, jo mums īsti nesanāca tam laika. :D

Kāzu datums:18.08.2018

Atļaut brīvu vaļu, lai viss notiek kā jānotiek, ja arī ne pēc plāna, tā pat neviens nezin kā īsti tam bija jābūt.

Kāzu datums:18.08.2018

Mīli savu līgavaini, bet neaizmirsti arī par sevi un ja tev vajag palīdzību nebaidies to meklēt un lūgt.

Kāzu datums:18.08.2018

Būt mierīgām savā kāzu dienā un izbaudīt savu kāzu dienu.

Kāzu datums:18.08.2018

Nav par ko stresot. Vienmer var izdomat visam alternativu ja kaut kas nesanāk.

Kāzu datums:04.08.2018

Izbaudīt savu skaisto dienu, jo tā paskrien ļoti ātri. Paredziet kāzu ceremonijā vai mičošanā kādu vietu, kad abi ar vīru sakat sev solījumus vai kādu skaistu runu (tas būs ļoti skaisti un emocionāli). Laicīgi izvēlēties savus skaistumkopšanas speciālistus, kā arī obligāti veikt izmēģinājuma meikapu un frizūru. Nekrāsojiet matus dažas dienas pirms kāzām, jo tad nevarēsiet notīrīt savas netīrās pieres un nokrāsotās ausis. Neaiciniet kāzās viesus, kuri dzērumā paliek kā idioti. Tas nekas, ka viņi ir tuvi cilvēki, bet, ja neprot uzvesties un sevi kontrolēt, tad labāk nevajag. Tāpat varu ieteikt atvēlēt laiku aktivitātēm ar rezervi. Tai pašai fotosesijai, jo skaisto mirkļu iemūžināšana nav iespējama pāris minūtēs, tāpēc labāk visu dienas scenāriju/plānu taisiet ar laika rezervi. Piedomāt par fonu un lietām, ko parasti iemūžina fotogrāfijās un video, kad pucē līgavas un līgavaiņus. Iesaku paskatīties, kas allaž ir jaunlaulāto galda aizmugurē (kāds fons), lai nesanāk tā, ka jums aizmugurē ir kaut kas neforšs. Ieteiktu arī kāzu naktī ar ko skaistu pārsteigt vīru.

Kāzu datums:07.07.2018

Jaunajām līgavām es ieteiktu ieklausīties sevī - kas ir tas, ko vēlaties. Baudiet katru mirkli ne tikai kāzu dienā, bet arī plānošanas procesā. Viss patiešām notiek īstajā laikā, satiekat tos cilvēkus, kuri jāsatiek. Dzīvē nav nejaušību. Atceraties, ka šī diena ir stāsts par jauno pāri.

Kāzu datums:23.09.2017

Veltiet kādu dienu, lai aptvertu laulības faktu, to, ka solīsities savam mīļajam uz mūžu. Lai tas pēc visas gatavošanās rosības nav ar paniku jāaptver, piemēram, kāzu naktī, kā man.

Kāzu datums:23.09.2017

Paļaujies uz savu līgavaini gatavošanās procesā, necenties visu izlemt un izdarīt viena. Izbaudīt kāzu dienu. Nesatraukties, jo mainīt tāpat neko vairs nevar. Pati esmu cilvēks, kas parasti par daudz ko satraucas, bet šajā dienā ne par ko citu nedomāju.

Kāzu datums:09.09.2017

Nevajag uztraukties par to, ka jūs stresojat. Tās ir jūsu kāzas - kāpēc gan jūs nevarētu uztraukties? Galvenais - lai tas beidzas kāzu rītā. Tajā brīdī visam jābūt tā, lai jums par neko nebūtu jādomā. Tad būs lieliski!

Kāzu datums:12.08.2017

Vairāk ļauties visam, izbaudīt procesu un kāzu dienā tik ļoti nestresot. Es savā kāzu dienā biju ļoti uztraukusies, nespēju ne ēst, ne saprast, kas notiek apkārt, tagad to nožēloju, bet kāzu diena vienu reizi mūžā.

Kāzu datums:21.07.2017

Neatlikt neko uz pēdējo brīdi un baudīt lielisko dienu.

Kāzu datums:07.07.2017

Izbaudīt laiku kad vēl neesi sieva, bet vēl tikai līgava, tas ir patīkams laiks!

Kāzu datums:23.12.2016

Nestrebiet karstu! Pirms iegādājaties kaut ko pārdomājat vai tiešām tas noderēs.

Kāzu datums:17.09.2016

Censties izbaudīt pašu kāzu dienu un arī gatavošanos kāzām, jo tas ir tāds kā piedzīvojums kopā ar mīļoto. Mums iepriekš nebija kopā sanācis iet uz manikīru un deju kursiem. Ļoti interesanta un jauka pieredze.

Kāzu datums:03.09.2016

Izbaudiet pasākumu! Un neļaujiet vecākiem jaukties, ja arī ļaujat, tad neņemiet galvā viņu piezīmes, jo tā ir jūsu diena! baudiet! :) Mēs ar līgavaini atpūtāmies līdz rītam un brokastīs bijam ēl jautrā prātā, bet tas bija SUPER! :)

Kāzu datums:20.08.2016

Gatavoties laicīgi, un izbaudīt procesu!:)

Kāzu datums:13.08.2016

Rēķināties ar līgavaini, nesatraukties par sīkumiem, baudīt gatavošanās procesu.

Kāzu datums:18.07.2016

Neatstāt visus organizēšanas sīkumus uz pēdējo brīdi, jo tie aizņem ārkārtīgi daudz laika.

Kāzu datums:16.07.2016

Censties mazāk uztraukties un izbaudīt šo skaisto dienu, jo tai tik ilgi mēs gatavojamies, bet paskrien viņa tik ātri!

Kāzu datums:09.07.2016

Izbaudit un atslabinaties. Visu sakartojiet lidz dienai ieprieksh un pasha diena atdodiet grozhus citiem un baudit savu mirkli. Abiem - galvenais esiet pashi priecigi un atslabinajushies un atverti - tad ari jusu viesi un svetki tadi bus. Viss parejais jau ir sikums.

Kāzu datums:10.10.2015

Noteikti ņemt vērā līgavaiņa domas un vēlmes, protams, par sevi arī neaizmirsti! Izstāstat vedējiem vai kāzu rīkotājiem visu, kas ienāk prātā, kādas ir jūsu abu vēlmes. Ja kopā sadarbosieties, būs daudz vieglāk sagaidīt kāzu dienu! Es nesatraucos visār, tikai pirms zagsa! :) Pat diez gan mierīgi izgulējos pirms kāzu dienas, lai arī gulējām ar vīru atsevišķās mājās!

Kāzu datums:03.10.2015

Noteikti ņemt talkā savu līgavaini, lai dalītu darbiņus uz diviem. Tas ļoti palīdz un ir jauki sadarboties, dzirdēt sava topošā vīra idejas un vēlmes. Izbaudiet procesu!

Kāzu datums:22.08.2015

Mīļās, jaukās un skaistās līgavas, kuras precās vasarā. Kāzu dienā nelietojiet tonālo krēmu. Es iztiku vien ar pūderi un mākslīgajām skropstām, kā arī lūpukrāsu un acu ēnām. Tonālais nokrāsos kleitu. Arī kleitu nevajadzētu izvēlēties ar pusgarajām vai garajām rokām vasaras karstajā dienā, jo jāsvīst ir pamatīgi. Lai arī kleita man bija ar korsetes augšdaļu un vienu lencīti - svīst nācās pamatīgi. Vienmēr pa rokai (kaut aiz krūštura) nēsājat salvetīti.

Kāzu datums:15.08.2015

Visu sākt kārtot laicīgi, tad nebūs vilšanās, ka jūsu izvēlētajā datumā kaut kas ir aizņemts.

Kāzu datums:08.08.2015

Neko neuzticiet vīramātei, vai arī kontrolējiet, vai ir izdarīts. Sāciet laicīgi visu darīt, nesakiet sev un neļaujiet citiem teikt - vēl ir daudz laika.

Kāzu datums:31.07.2015

Šūt kleitu, un protams, nesatraukties. Saprotu, ka šis ieteikums ir lieks, jo stress ir liels. Bet tā ir tā viena diena, kurā Jūsu vīrs ir pats mīļākais kāds vien var būt. Katru nedēļu skatos uz kāzu bildēm un veidoto video- un ne mirkli neko nenožēloju, neko.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

Izbaudiet šo procesu,dariet ar visu sirdi un dvèseli,un piepildiet izsapñoto,ìstenojiet to kà esat vèlèjušàs. Tà ir diena,kurà mès esam pašas,pašas burvìgàkàs princeses.

Kāzu datums:04.07.2015

Neņemt uz saviem pleciem pārāk daudz. No tā rodas vairāk stressa. Dod uzdevumus un norādes saviem tuviniekiem, līdz ar to varēs redzēt, cik daudz tu viņiem nozīmē- ar kādu attieksmi tie izpildīs tavu lūgumu. Personīgi es taisīju istabā uz sienas lielu plānu - salīmēju vecas tapetes uz otru pusi, lai ir balts, un sarakstīju visu, kas ir jādara, ko vajag nopirkt un cik, kur un kas. Tas ļoti palīdzēja organizēšanā, jo kaut kādu blociņu virināt nav ērti. Turklāt pēc kāzām ir diez gan interesanti paskatīties, kas ir sarakstīts, kā arī izrēķināt kopējās reālās izmaksas.

Kāzu datums:10.06.2015

Noteikti jādara tā kā pašiem gribās, var un vajag ieklausīties, ko saka citi - viesu nama personāls, vecmāmiņas utt., bet jādara tā, kā patīk Tev pašai. Atrodi cilvēkus, kam vari uzticēt organizēšanas darbus, lai kāzu dienā Tev neviens nenāk klāt un neprasa, kur man būs jāguļ. Mēs par 100% izbaudījām savas kāzas, jo pirms tam bijām ļoti rūpīgi plānojuši un daļu darbu uzticējuši citiem un galvenais nejaucāmies tajā, ko viņi dara - rezultāts fantastisks.

Kāzu datums:25.04.2015

Mīliet savu vīru! Ļaujiet viņam būt vīrietim,lai jūs varētu izbaudīt būt sievietei.

Kāzu datums:14.02.2015

Neuztraukties un baudīt šo dienu kopā ar savu līgavaini.