FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Inese, 26

Auto. Galda kartes, ziedu galdu dekorus gatavojām paši. Fotogrāfs nebija, ģimenes locekļi aizraujas ar fotografēšanu, tagad nespējam vien apkopot iesūtītās bildes. Vedēji uzdāvināja fotosesiju starp baznīcu un viesu namu.

Agnese, 35

Uz ēdamo. Un kāzu kleitu.

Laiminja, 21

Uz to, ko varēja uztaisīt radinieki vai paši.

Ilze un Agnis, 26

Visus dekorus, ielūgumus, gredzenu spilventiņu, karogu, galda kartes, visus ziedu dekorus un daudz ko citu gatavojām paši. Uzvalku pirkā Viļņā - 2x lētāk, kā Rīgā.

Sarmīte, 21

Uz alkoholu, vecāki paši taisīja. Nevarētu teikt, ka baigi uz kaut ko taupījām, bet vienkārši skatījāmies ko un kā un cik vajag.

Laura, 22

Iipashi netaupiijaam, gribeejaas, lai ir taa, ka neko nenozheelotu un nekas nebuutu par "iisu" Vieniigi skaistaa fotosesija bija kaa daavana no gimenes draudzenes.

Olesja, 29

Ietaupīju uz kleitas ar aksesuāriem ( jo visu pērku e-bay, nedārgi izmaksāja).

Inese, 28

viesu namu sarunāja draugi lētāk kleitu nopirku uz lielām atlaidēm mašīna draugu alkoholu nopirkām lētāk( draugi sarunāja) ne bija muzikantu- draugi muzicēja draudzenes izpušķoja ļoti skaisti svinību zāli fotogrāfs nebija no dārgākajiem, bet strādāja izcili! ielūgumus taisīju pati pīrādziņus cepa tante ar omīti folkloras kopa neizmaksāja neko, jo tie bija paziņas, kas bija priecīgi mūs apsveikt. busiņš viesiem otrajā dienā tika sarunāt ar paziņām, apmaksājām tikai benzīnu. kāzu frizūra, meikaps- dāvana no vislabākās friezieres;) kāzu vadītāja- paziņa.

Vita&Agnis, 27

Auto īre, dekorēšana, fotosalons, videooperators.

Silva, 26

Pirmkārt jau uz kleitu, otrkārt uz milzīgiem viesu bariem, treškārt ļoti palīdzēja dāvanas - naudas izteiksmē - tās nosedza daudzas lietas!

Māra, 27

Plānojot paši, nevis maksājot par to kādam. Izgatavojot ielūgumus. Neīrējot īpašu kāzu autoun nerotājot to. Laicīgi rezervējot muzikantus, fotogrāfu, video operatoru, viesu namu.

Laila, 23

uz to, ka daudzi palīdzēja no labas sirds

Dana , 24

iipashi ne uz ko... uz ieliigumiem, galda karteem,

Madara, 23

fotogrāfs sanāca lētāk, muzikanti arī, uz gredzeniem, jo devām zeltu, tāpat arī auto vedēji sarunāja,..

Zaiga, 24

Ietaupījām auto īri, galda kartes, arī uz līgavas kurpēm, jo tās es vēl varu vilkt ikdienā (vasarā). Var teikt, ka ietaupījām arī uz līgavaiņa uzvalku, jo pirkām tādu, kuru var vilkt arī uz citiem pasākumiem.

Linda, 26

Ietaupiijaam uz tortes, fotograafa (nosaakuma domaajaam njemt zavadski par 600Ls, bet beigu beigaas palikaam ar Ratnieku par 320Ls). DJ arii bija caur pazinju un kaazu vadiitaaja bija leetaakaa kaadu var tik dabuut. Taa speciaali necentaamies ljolti taupiit, bet sanaaca.

concodee, 23

Kleita iznāca par 200,-LVL lētāk, nekā, ja būtu pirkusi gatavu to, kuru biju noskatījusi. Šūtā sanāca 100x skaistāka :) Uzvalku necerēti ieguvām ar atlaidi. Līdzekļi ietaupījās, jo kāzas svinējām rudenī - viesu nams, ēdināšāna iznāca lētāk. Alkoholu iepirkām bāzē. Viesu nama un baznīcas dekorācijas gatavojām paši. Auto ieteica paziņa, līdz ar to bija tikai simboliska samaksa.

IN, 25

Visu principā skatījāmies ar atlaidēm, kur un kā varam sarunāt lētāk. Arī alkoholu uz atlaidēm veikalos un bāzē.

Viki, 24

Uz fotogrāfu- fotografēja brālēns, kam tas ir hobijs (bildes lieliskas un daudz komplimenti) Uz viesu māju- pa velti Uz kāzu auto- vedēju Uz muzikantiem- dāvana Uz filmēšanu- filmēja vecaistēvs un draugs Uz ielūgumiem- gatavojām paši Uz dažādiem sīkumiem- kas tika sarunāti

Agnese, 24

uz muzikantiem, alkoholu, kleitu, uzvalku, ziediem, ēdieniem, fotogrāfēšanos - praktsiki uz visu :)

Inese, 30

Mums bija dienas kāzas, saviesīgā daļa ar viesiem - līdz 16.00.

Malvīne, 25

Tā īpaši ne uz ko. Vienkārši katram lielākam tēriņam meklējām labāko variantu, lai nebūtu lieki jāpārmaksā. Bija lietas, uz ko negribēju taupīt - piemēram, muzikanti.

Elza, 23

Ietaupījām uz Dj, fotogrāfu, un kāzu auto.

Elīna, 24

Frizūru un grimmu taisīja māsa!

Marta, 25

Budžetu bijām pārrēķinājuši, laikam jau krīze tagad, jo daudz ko atradām pa zemākām naudiņām nekā iesākumā bijām domājuši

Laimiņa, 21

Tā īpaši netaupījām ne uz ko! gribējām, lai sanāk viss, ko vēlamies!

Una, 25

Nekur

Aija, 24

Uz floristi - paziņu, uz šuvēju - paziņu, alkoholu pirkām vēl ziemassvētkos pirms jaunās akcīzes. vēl uz torti - mamma cepa.

Viktorija, 22

Vēl nevaram pateikt.

Iveta, 26

Uz izdevumiem par ielūgumiem, galda kartēm, diplomiem, medaļām, etiķetēm - to gatavoju pati. Auto īre nibija jāmaksā. Pakaulējāmies ar muzikantiem un viesu namu.

Evita, 26

Uz dārgu viesu namu un tā ēdināšanu, uz limuzīnu un mūziķiem.

Ilze, 20

Tā īpaši jau nav uz ko ietaupīt, bet limo vietā bija vedēju mašīna, pasūtītu ielūgumu vietā- pašu taisītu, tas pats ar galda kartēm un visu to ko pats ar savām rokām vari izdarīt.

Agnese, 20

uz visu. gandrīz visur bija kādi paziņas un draugi, kas deva atlaides nepieciešamajām lietām.

Lilita, 22

Ietaupiijaam gan uz eedienu,gan uz ziediem,jo viss bija caur paziishanos.

Aiga, 25

Uz auto īri, jo neīrējām. Visur kur bija jāmaksā, mazliet piedomājām, lai sanāktu lētāk.

Sandra, 27

Uz daudz ko...

Inese, 27

Sakarā ar krīzi valstī- pakalpojumu cenas ievērojami kritās:)Gandrīz visam varēja dabūt atlaides.

Juta, 21

Operators bija tikai uz ceremoniju, pirmo glāzi, hēlija balonu palaišanu gaisā.

tamara, 40

uz neko

Elīna, 24

Viesu nams nebija no dārgajiem, muzikanti, fotogrāfs, operators- visi pazīstami cilvēki, tādēļ lētāk ;) Ielūgumus gatavojām paši ;)