FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Lāsma, 24

Ne uz ko īpaši netaupījām.

Kitija, 24

Liekas, ka uz ļoti daudz lietām - līgavas kleitu, ēdināšanu, viesu namu, muzikantiem, auto, rotāšanu. Daudz lietas darījām paši saviem un radu/draugu spēkiem. Mūsu mērķis nebija sarīkot kāzas par kurām būtu jāmaksā vēl nākamos mūža gadus,bet gribējām nepiespiestu tusiņu saviem radiem un draugiem.

Viktorija, 33

Gandrīz ne uz ko, uz kāzām netaupa!:) Ja taisa, tad taisa! :):):)

Ieva, 23

Auto īri, ielūgumus un galda kartes gatavojām paši, laicīgi sākām iepirkt alkoholu uz akcijām.

Līga, 29

Uz auto, uz video (filmēja draugs), uz foto (fotografēja draugs).

Laura, 27

Rūpīgi atlasījām kāzām piegādātājus, daudz var ietaupīt ņemot vietējus profesionāļus, nevis atpazīstamus Rīgas vārdus, jo pieredze apstiprināja, ka mazāki un nepazīstamāki piegādātāji vairāk cenšas.

Elīna, 27

Centāmies visu kārtīgi izrēķināt un lieki neko netērējāmies.

Inese, 32

Neņēmām auto no nomas un viesiem negādājām transportu, alkoholu pirkām pa akcijām un no bāzes. Bet principā ieekonomēt ir ļoti grūti.

Inese, 24

Uz nerviem, jo atdevām grozus vedējiem, vismaz man nebija stress par organizatoriskiem jautājumieem un cik kas maksā.

Vera, 25

Fotogrāfs sanāca pa velti, jo esam ar viņu draugos. Līgavas un līgavaiņa tērpi sanāca lēti. Nebija atsevišķi torte jāpasūta. Uz auto.

Maija, 24

Ietaupījām uz to, ka kāzas svinējām tikai vienu dienu, līdz ar to nebija nepieciešams viesus izguldīt, īrēt viesu nama kompleksu utml. Kā arī daudz ko gatavojām paši - ielūgumus, rotājumus zālei, galdam, nebija muzikanti. Ietaupījām uz tērpiem - pasūtot internetā kleitu.

Iina, 26

Uz visu! Viens no iemesliem, kādēļ apprecējāmies svētdien, daudziem pakalpojumiem ir zemākas izmaksas: piem., viesu namam. Taupījām: alkohols (Caur paziņām), ziedi (pazīstama floriste), pazīstams fotogrāfs, abiem tērpi uz atlaidēm, paši gatavojām ielūgumus, šoferis un kāzu auto - dāvana utt.

Linda, 25

Uz visu, meklējām lētākos variantus, bet tai pat laikā labākos.

Līga, 31

Gandrīz pa bišķim uz visu, jo daudz labu paziņu un draugu.

Anda, 24

Necentāmies baigi ietaupīt, jo ne jau katru dienu precās.

Dace, 24

Uz floristu, viesu namu, kūku.

Alise, 28

Kāzu auto, kāzu video, vakara vadītājs. Laulību gredzeni bija vienkārši balta zelta riņķīši, kurus pirkām Lietuvā uz 40 % atlaidem. Alkoholu pirkām bāzē.

Ieva, 21

Neko netaupījām, piepildījām visus savus sapņus.

Madi, 24

Ietaupīt neizdevās! :)

Alīna, 25

Daudz ko darījām pašu rokām - ielūgumus, dekorācijas, audzējām ziedus. Dāvinājām pašmāju medu.

Dace, 24

Ietaupījām uz ziediem un muzikantiem, jo tos uzsauca vecāki. Kā arī par laicīgu pieteikšanos uz v/n saņēmām nelielu atlaidi!

Tatjana, 26

Īpaši nedomājām par taupību.

Līva, 24

Uz ielūgumiem, viesu auto.

Guna, 23

Galdus klājām paši, dekorācijas paši... (paši domāts ir ģimene)

Dace, 21

Sanāca ietaupīt uz vairākām lietām - auto, atribūtiem, jo vedēji ļoti radoši, floristu, apģērbu.

Kristīne, 27

Uz transportu ietaupījām, uz kleitu, uzvalku, man kosmētiskās procedūras.

Laura, 27

Uz auto izdevumiem, kāzu torti, uz vakara vadīšanu.

Elīna, 23

Uz visu un neko. Visam meklējām lētākos un labākos variantus.

Jūlija, 26

Mums nebija nepieciešams vakara vadītājs, mūsu liecinieki ļoti jauki un atraktīvi novadija paši.

Laura, 23

Mēs paši ļoti daudz darījām paši. Tā kā mums rokas aug no pareizās vietas, mēs varējām daudzus sīkumus uztaisīt paši, un arī liela loma ir draugu lokam, kuri var izpalīdzēt ar foto un video.

Nela, 24

Lietota kleita, šis tas no apģērba uz atlaidēm, paštaisīti ielūgumi un galda kartes un dāvanas viesiem, frizieris Jēkabpilī, nevis Rīgā, krāsojos pati.

Lāsma, 23

Uz vakara vadītāju profesionālu, uz mašīnas īri, uz alkoholu sarunājot pa pazīšanos, uz floristi un puķēm, tās pērkot centrāltirgus nakts tirgū, uz fotosalonu, vispār centāmies ietaupīt visur.

Egija, 23

Ietaupījām uz apģērbu, floristu, dekoratoru, kāzu vadītāju. Gredzenus izgatavojām pie juveliera nevis pirkām veikalā.

Iveta, 26

Ietaupījām uz labiem kontaktiem - draugu tipogrāfijā, fotogrāfēšanu. Vīrs darba dēļ ļoti bieži brauc uz Berlīni, tādēļ ar alkohols bija lēnā garā savests no turienes un izmaksāja krietni lētāk nekā LV.

Indra, 25

Uz ēdināšanu (pazīstams), floristiku (pazīstams un bija kā dāvana kāzās),ziediem (jo bija pļavas puķes - paši lasījām), make up (māsa ir vizāžiste), kāzu torti (dāvināja vedēji), gredzeni (dāvināja vecāki), fotogrāfi (pazīstami), filmētājs (pazīstams), arī kāzu kleitu (jo šuva+nāca klāt kāju lente, spilventiņš, kurpītēm puķītes, matu sprādze utt.)

Eva, 26

Ielūgumu izgatavošana, auto, bet īpaši necentāmies ietaupīt.

Lolita, 21

Domāju, ka ar pušķi vairāk tika ietaupīts, jo to gatavoja krustmāte.

Olga, 28

Centāmies ietaupīt pēc iespējas vairāk, bet lai viss tomēr būtu, kā gribējām. Centāmies daudz ko darīt saviem spēkiem un savām rokām.

Solvita, 30

Ne uz ko, kāzas izmaksāja daudz, bet negribējās uz mums svarīgām lietām taupīt. Vienīgi video paņēmām pa 50Ls tikai uz ceremoniju baznīcā, toties bija dārgs fotogrāfs.

Anna, 33

Kleitu pirku pirms Jaunā gada kāzu salonu izpārdošanā, kurpes, līgavaiņa kreklu un apakšveļu pirku janvāra izpārdošanā veikalos, kosmetologam, solārijam, manikīram/pedikīram, dāvanām kāzu viesiem, debesu dekoru iepirkšanai izmantoju kolektīvās iepirkšanās kuponus, apakšsvārkus, plīvuru, lietussargu, somiņu, līgavaiņa vesti sūtīju e-bay, privāts florists izmaksā lētāk nekā pasūtīt ziedus salonā, kāzu torti pasūtot neteicu, ka kāzām, gredzenus izgatavojām no sava zelta pie juveliera, ielūgumus izgatavoju pati, šampanieti sapirkām uz atlaidēm pirms Jaunā gada, pārējo alkoholu un bezalkohoslikos arī vaktējām labākās atlaides. Bet sveces vizidevīgāk ir sapirkt izpārdošanā pēc Jaunā gada. Viesu namu arī paši vēl papildus dekorējām ar ceriņiem, kuri bija par velti :)