FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Pievienot savu pieredzi
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:07.06.2014

vīram gredzens bija mantojumā no vecvecākiem, uz fotogrāfu, jo sarunāts vedēju draugs.

Kāzu datums:31.05.2014

nevajadzēja īrēt ransportu viesiem, jo lielākā daļa brauca ar saviem auto

Kāzu datums:17.05.2014

Noteicām prioritātes - mūziķi, fotogrāfs, svinību vieta. Uz šīm lietām netaupījām, toties uz visu pārējo gan - negribējām nekādas liekas ārišķības - ne salūtu, ne īrētu auto, ne dāvaniņas viesiem, ne liekus dekorus (tikai pašu minimumu).

Kāzu datums:10.05.2014

Uz dažām pozīcijām kaut ko ietaupījām (piemēram, kleita nebija ļoti dārga, neīrējām mašīnu), bet iztērējām vairāk, nekā bijām domājuši - visādi sīkumi ļoti ātri salasās kopā! Taču nenožēlojam izmaksas, jo tās lielākoties bija vērstas uz to, lai gan mēs, gan viesi justos labi.

Kāzu datums:26.04.2014

Pudeļu etiķetes, viesu nama noformēšanu, atsevišķiem numuriem un vēl šo to..

Kāzu datums:13.03.2014

Praktiski uz visu - jo kāzas mums notika martā ceturtdienā - tā ir darba diena un nesezona.

Kāzu datums:07.12.2013

Ne uz ko īpaši. Vienīgi nevajadzēja man pirkt balto mētelīti, jo jau bija tāds. Centāmies dabūt atlaides visās vietās. Kā arī alkoholu pirkām uz atlaidēm.

Kāzu datums:07.12.2013

Uz visu gandrīz. Dekorācijas paši, rotājām paši, alkohols uz skidkām, daudz ko caur paziņām. Pat gredzeni uz normālo atlaidi dabūjām.

Kāzu datums:27.09.2013

Uz ielūgumiem, auto īri

Kāzu datums:13.09.2013

Floristu neņēmām, Viesu māju dekorējām paši. Arī fotogrāfēja fotogrāfs amatieris, bet es vēlējos nevis mākslu, bet lai būtu cilvēks, kurš iemūžina mirkļus.

Kāzu datums:07.09.2013

Uz kūku, uz auto, jo tās bija dāvanas.

Kāzu datums:07.09.2013

Ietaupījām uz to, ka visu plānojām laicīgi un jau bija skaidri zināms - ko un kā mēs vēlamies...

Kāzu datums:07.09.2013

Uz furšeta galda pēc ceremonijas - vecāki izlūdzās mums to organizēt, un mēs ļāvāmies!

Kāzu datums:31.08.2013

ļoti daudz darba ieguldījām dekorējumos, ja būtu algojuši kompāniju, kas to visu dara- tad sanāktu dārgāk, bet pie privātpersonām un pašu spēiem sanāca gaidītais rezultāts.

Kāzu datums:31.08.2013

Alkoholu pirkām uz atlaidēm

Kāzu datums:31.08.2013

Uz apģērbu, dekoriem, auto. Patiesībā uz daudz ko, lai gan no malas neviens to nemanīja. ;)

Kāzu datums:24.08.2013

Uz ēdināšanu, jo pārējie prasīja salīdzinoši dārgāk. Uz alkoholu.

Kāzu datums:24.08.2013

Kāzu dziesmu grāmatas drukājām paši:)

Kāzu datums:24.08.2013

Kleitu šuvām un dekorus un visus sīkumus pati taisīju!

Kāzu datums:24.08.2013

gandrīz uz visu sanāca ietaupīt.. un tas pat nebija speciāli. Mēs jau bijām plānojuši tādas skaistas un vienkāršas kāzas - bez maz - nosvinēt sarakstīšanos foršā tusiņā! Un es nedomāju, ka mums būtu bijusi vajadzība šķiesties ar milzu naudām, jo viss, ko mēs gribējām, mums bija! pat nebija vairs uz ko tērēt! Apģērbs nemaksāja tūkstošus, arī ēdiens nē! Tāpēc es nesaprotu, ko uz galda liek tie, kuriem tie ir klāti par tūkstošiem! Jā, arī mums bija labi vīni un lašmaizītes, ēdiens kā pa lieliem svētkiem, bet ja to pagatavo vecmāmiņa un mammas, tas pat ir vēl superīgāk, nekā šikā restorānā!

Kāzu datums:23.08.2013

Īsti nemāku teikt, jo visas izmaksas par katru lietu atsevišķi nemaz nezinu. Vedēji par visu parūpējās, tik pateica ik pa laikam cik naudas vēl vajag.

Kāzu datums:23.08.2013

Daudz darījām paši.

Kāzu datums:17.08.2013

Uz dekorēšanu - pašiem bija pieredze; auto - draugiem ir retro auto kolekcija, nebija jāmaksā ne par īri, ne benzīnu, ne šoferi

Kāzu datums:17.08.2013

Uz visu, ko sarunājām no pazīstamiem, draugiem. Taisījām daudz ko paši.

Kāzu datums:10.08.2013

Īsti uz neko. Vienīgais galda kartes taisīju pati, jo gribēju ielikt savu ieguldījumu. Neņēmām vakara vadītāju, jo negribējām, lai svešs cilvēks vada un organizē mūsu īpašo dienu. Pa lielam visu organizējām un izdomājām paši, lai neapgrūtinātu vedējus. Pati sastādīju detalizētu plānu, to gatavu jau nododot vedējiem. Pēc negatīvas pieredzes draugu kāzās, kad gados paveci vedēji bija izdomājuši absolūti neatdekvātu plānu, gribējām, lai mums viss notiek, kā paši vēlamies. Beigās rezultāts bija perfekta kāzu diena ar vēl papildus pārsteigumiem! Bija salūts utt.

Kāzu datums:10.08.2013

Uz pasākuma vietu (ļoti paveicās), uz tērpiem(kleitu pasūtīju no interneta) un gredzeniem (lējām no esoša zelta) un transportu - paveicās ar tuvākajiem radiniekiem, kas nodarbojas ar auto! Arī uz dekorācijām ieekonomējām, jo izmantojām dabas veltes :)

Kāzu datums:10.08.2013

Netaupījām, darījām visu tā, lai pašiem viss patiktu

Kāzu datums:10.08.2013

Ietaupījām uz alkoholu, automašīnas nomu, ielūgumiem, dekorācijām.

Kāzu datums:09.08.2013

Mums nebija salūta, bet gan lidojošās laternas, tās ir lētākas, bet izskatās arī labi. Tikai aizdedzināšana nav vienkārša!!! Ietaupījām arī uz alkohola rēķina. Paši esam nedzējāji un gribējām sarīkot ''sausās'' kāzas. Vecāki to pieļaut negribēja un nopirka alkoholu par savu naudu.

Kāzu datums:09.08.2013

Uz ļoti daudz kā - ir daudz paziņu, kas noorganizē ļoti smukas atlaides.

Kāzu datums:09.08.2013

Nu principā uz daudz ko - uz kāzu dekorācijām, uz torti, uz fotogrāfu, uz ēdināšanu, uz alkoholu, uz kāzu kleitu uz ielūgumiem, uz gredzeniem, uz otrās dienas apģērbiem. Viss tikai dēļ pazstamajiem. Ļoti ar to paveicās. Ja tas viss nebūtu, budžetam būtu jāpieskaita vismaz vēl 1 500 Ls.

Kāzu datums:03.08.2013

Nevarētu teikt, ka bija uzstādījums "ietaupīt", bet drīzāk saprātīgi izvēlēties. Alko jau pirkām ļoti laicīgi - uz atlaidēm, pakalpojumus apskatījām, rūpīgi salīdzinot. Vienkārši ļoti prātīgi tērējām izvēlēto naudas summu - laicīgi gatavojoeties tas ir viegli izdarāms.

Kāzu datums:03.08.2013

uz kāzu tērpiem, floristu, vakara vadīšanas izmaksām, alkoholu

Kāzu datums:27.07.2013

Nesanāca ietaupīt!

Kāzu datums:27.07.2013

Vēlme taupīt bija sākumā. Plānošanas procesā pārgājām uz kvalitātes un cenas izvērtēšanu.

Kāzu datums:27.07.2013

Ietaupīt neizdevās.

Kāzu datums:27.07.2013

uz to ka ļoti daudz ko gatavojām paši, alkoholu pirkām pēc jaunā gada - kad atlaides.

Kāzu datums:21.07.2013

1. Vadītāji- draugi 2. Mašīna- drauga 3. Ielūgumi- draudzene palīdzēja 4. Fotogrāfs- draugs. Nevaru pateikt, ka taupīšanas dēļ, bet kad ir tik atraktīvi draugi, kāpēc to neizmantot. It īpaši visi ar prieku gribēja palīdzēt.

Kāzu datums:20.07.2013

Alkoholu pirkām Lietuvā

Kāzu datums:19.07.2013

Floristiem, vakara vadītājiem, fotogrāfs mums bija tikai uz pusi dienas, mašīnu, kūku.