FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Līva, 26

Noteicām prioritātes - mūziķi, fotogrāfs, svinību vieta. Uz šīm lietām netaupījām, toties uz visu pārējo gan - negribējām nekādas liekas ārišķības - ne salūtu, ne īrētu auto, ne dāvaniņas viesiem, ne liekus dekorus (tikai pašu minimumu).

Anete, 31

Uz dažām pozīcijām kaut ko ietaupījām (piemēram, kleita nebija ļoti dārga, neīrējām mašīnu), bet iztērējām vairāk, nekā bijām domājuši - visādi sīkumi ļoti ātri salasās kopā! Taču nenožēlojam izmaksas, jo tās lielākoties bija vērstas uz to, lai gan mēs, gan viesi justos labi.

Veronika, 24

Pudeļu etiķetes, viesu nama noformēšanu, atsevišķiem numuriem un vēl šo to..

Svetlana, 24

Praktiski uz visu - jo kāzas mums notika martā ceturtdienā - tā ir darba diena un nesezona.

Egija, 26

Ne uz ko īpaši. Vienīgi nevajadzēja man pirkt balto mētelīti, jo jau bija tāds. Centāmies dabūt atlaides visās vietās. Kā arī alkoholu pirkām uz atlaidēm.

Alise, 23

Uz visu gandrīz. Dekorācijas paši, rotājām paši, alkohols uz skidkām, daudz ko caur paziņām. Pat gredzeni uz normālo atlaidi dabūjām.

Zane, 32

Uz ielūgumiem, auto īri

Ilze, 37

Floristu neņēmām, Viesu māju dekorējām paši. Arī fotogrāfēja fotogrāfs amatieris, bet es vēlējos nevis mākslu, bet lai būtu cilvēks, kurš iemūžina mirkļus.

Gunita, 33

Uz kūku, uz auto, jo tās bija dāvanas.

Zaiga, 28

Ietaupījām uz to, ka visu plānojām laicīgi un jau bija skaidri zināms - ko un kā mēs vēlamies...

Inna, 25

Uz furšeta galda pēc ceremonijas - vecāki izlūdzās mums to organizēt, un mēs ļāvāmies!

Renāte, 26

ļoti daudz darba ieguldījām dekorējumos, ja būtu algojuši kompāniju, kas to visu dara- tad sanāktu dārgāk, bet pie privātpersonām un pašu spēiem sanāca gaidītais rezultāts.

Laura, 35

Alkoholu pirkām uz atlaidēm

Dace, 33

Uz apģērbu, dekoriem, auto. Patiesībā uz daudz ko, lai gan no malas neviens to nemanīja. ;)

Sanita, 26

Uz ēdināšanu, jo pārējie prasīja salīdzinoši dārgāk. Uz alkoholu.

Sintija, 25

Kāzu dziesmu grāmatas drukājām paši:)

Jeļena, 24

Kleitu šuvām un dekorus un visus sīkumus pati taisīju!

Liene, 23

gandrīz uz visu sanāca ietaupīt.. un tas pat nebija speciāli. Mēs jau bijām plānojuši tādas skaistas un vienkāršas kāzas - bez maz - nosvinēt sarakstīšanos foršā tusiņā! Un es nedomāju, ka mums būtu bijusi vajadzība šķiesties ar milzu naudām, jo viss, ko mēs gribējām, mums bija! pat nebija vairs uz ko tērēt! Apģērbs nemaksāja tūkstošus, arī ēdiens nē! Tāpēc es nesaprotu, ko uz galda liek tie, kuriem tie ir klāti par tūkstošiem! Jā, arī mums bija labi vīni un lašmaizītes, ēdiens kā pa lieliem svētkiem, bet ja to pagatavo vecmāmiņa un mammas, tas pat ir vēl superīgāk, nekā šikā restorānā!

Antra, 25

Īsti nemāku teikt, jo visas izmaksas par katru lietu atsevišķi nemaz nezinu. Vedēji par visu parūpējās, tik pateica ik pa laikam cik naudas vēl vajag.

Rita, 23

Daudz darījām paši.

Anda, 25

Uz dekorēšanu - pašiem bija pieredze; auto - draugiem ir retro auto kolekcija, nebija jāmaksā ne par īri, ne benzīnu, ne šoferi

NATĀLIJA, 36

Uz visu, ko sarunājām no pazīstamiem, draugiem. Taisījām daudz ko paši.

agate, 30

Īsti uz neko. Vienīgais galda kartes taisīju pati, jo gribēju ielikt savu ieguldījumu. Neņēmām vakara vadītāju, jo negribējām, lai svešs cilvēks vada un organizē mūsu īpašo dienu. Pa lielam visu organizējām un izdomājām paši, lai neapgrūtinātu vedējus. Pati sastādīju detalizētu plānu, to gatavu jau nododot vedējiem. Pēc negatīvas pieredzes draugu kāzās, kad gados paveci vedēji bija izdomājuši absolūti neatdekvātu plānu, gribējām, lai mums viss notiek, kā paši vēlamies. Beigās rezultāts bija perfekta kāzu diena ar vēl papildus pārsteigumiem! Bija salūts utt.

Kristīne, 26

Uz pasākuma vietu (ļoti paveicās), uz tērpiem(kleitu pasūtīju no interneta) un gredzeniem (lējām no esoša zelta) un transportu - paveicās ar tuvākajiem radiniekiem, kas nodarbojas ar auto! Arī uz dekorācijām ieekonomējām, jo izmantojām dabas veltes :)

Sintija, 33

Netaupījām, darījām visu tā, lai pašiem viss patiktu

Signe, 25

Ietaupījām uz alkoholu, automašīnas nomu, ielūgumiem, dekorācijām.

Kristīne, 27

Mums nebija salūta, bet gan lidojošās laternas, tās ir lētākas, bet izskatās arī labi. Tikai aizdedzināšana nav vienkārša!!! Ietaupījām arī uz alkohola rēķina. Paši esam nedzējāji un gribējām sarīkot ''sausās'' kāzas. Vecāki to pieļaut negribēja un nopirka alkoholu par savu naudu.

Kristīne, 29

Uz ļoti daudz kā - ir daudz paziņu, kas noorganizē ļoti smukas atlaides.

Kristīne, 26

Nu principā uz daudz ko - uz kāzu dekorācijām, uz torti, uz fotogrāfu, uz ēdināšanu, uz alkoholu, uz kāzu kleitu uz ielūgumiem, uz gredzeniem, uz otrās dienas apģērbiem. Viss tikai dēļ pazstamajiem. Ļoti ar to paveicās. Ja tas viss nebūtu, budžetam būtu jāpieskaita vismaz vēl 1 500 Ls.

Madara, 29

Nevarētu teikt, ka bija uzstādījums "ietaupīt", bet drīzāk saprātīgi izvēlēties. Alko jau pirkām ļoti laicīgi - uz atlaidēm, pakalpojumus apskatījām, rūpīgi salīdzinot. Vienkārši ļoti prātīgi tērējām izvēlēto naudas summu - laicīgi gatavojoeties tas ir viegli izdarāms.

Rita, 27

uz kāzu tērpiem, floristu, vakara vadīšanas izmaksām, alkoholu

Agne, 22

Nesanāca ietaupīt!

Laila, 26

Vēlme taupīt bija sākumā. Plānošanas procesā pārgājām uz kvalitātes un cenas izvērtēšanu.

Megija, 19

Ietaupīt neizdevās.

Alisa, 21

uz to ka ļoti daudz ko gatavojām paši, alkoholu pirkām pēc jaunā gada - kad atlaides.

Jeļena, 23

1. Vadītāji- draugi 2. Mašīna- drauga 3. Ielūgumi- draudzene palīdzēja 4. Fotogrāfs- draugs. Nevaru pateikt, ka taupīšanas dēļ, bet kad ir tik atraktīvi draugi, kāpēc to neizmantot. It īpaši visi ar prieku gribēja palīdzēt.

Ligita, 27

Alkoholu pirkām Lietuvā

Marta, 28

Floristiem, vakara vadītājiem, fotogrāfs mums bija tikai uz pusi dienas, mašīnu, kūku.

Monta, 21

Uz kleitas pāršūšanu man, jo vīramātei zelta rokas. Uz auto nomu. uz auto dekorēšanu. Uz ielūgumiem. Cik varējām- darījām paši.

Sankiks, 20

Pirku to, ko gribēju un vajadzēja :)