FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Monta, 25

Ietaupījām uz mūziku, fotogrāfu, ēdienu, vakara vadītaju

Ieva, 29

Uz vakara vadītāju. Labāk ņemt labu fotogrāfu, nekā lētāku fotogrāfu un videooperatoru. Labāk lai paliek kvalitatīvas bildes! Ietaupījām uz sīkumiem un dekoriem, daudz gtavoju pati. Arī alkoholu pirkām bāzēs, un uz akcijām - tad sanāk izdevīgi. No visām bāzēm - kopumā lētākā sanāca - PROMO cash&carry Vienības gatves galā.

Līga, 23

Dekorācijas, ielūgumus veidoju pati, vadīja visu vedēji, muzikantus svinības vietas dēļ neņēmām, bet tāpat bija lieliski. Dekorācijas daudz pasūtīju no ebay.

Brown Eyes, 26

Uz šo un to - pirmkārt jau atsijājām lietas, kuras mums nešķita svarīgas - kā piemēram limuzīna īre:D, šādus tādus palīgus sarunājām bartera veidā.

Laura, 24

Es nezinu īsti. Tā kā mēs plānojām kāzas veselu gadu, tad meklējām atlaides, gaidījām, kad būs atlaides un tādā veidā nebija nemaz tik traki ar taupīšanu.

Madara, 27

Organizējot kāzas īsti netaupījām. Pirkām visu atlaižu laikos, skatījāmies uz saprātīgiem piedāvājumiem. Noteikti sanāca ietaupīt uz alko - pērkot to bāzēs.

Jūlija, 25

Kleitu pirku decembrī, kad tām ir atlaides. Mašīna bija draugu. Viesu nama īpašnieks - paziņa, bija atlaide. Tortei, lai arī dārga diezgan, arī bija atlaide. Alkohols bija izlejams, bet labs. Ļoti daudz palika pāri. Dekorācijām un ielūgumiem pirkām visu bāzēs, laicīgi, daudz ko taisījām paši, draudzene un rediniece taisīja dekorācijas, daudz izmantojām lauku puķes, sanāca diezgan lēti un skaisti. Daudz ko izdarīja vedēji par saviem līdzekļiem.

Anna, 30

neīrējām auto

Elīna, 29

Budžets bija nozīmīgs, organizējot pasākumu. Diemžēl ietaupīt nācās uz to, ka taisījām nelielu pasākumu, tādēļ neaicinājām draugus, tikai ģimeni un lieciniekus. Pārējās lietās arī piedomājām, ko un kā- paši visu dekorējām- auto, viesu namu, taisīju pušķi sev, vecāku sveikšanai. Nebija muzikantu, neīrējām auto, nepasūtījām speciālu kūku u.tm.l. Uz svarīgāko- ēdienu, alkoholu,viesu namu- speciāli neko nepiegriezām, bet arī ņēmām alkoholu bāzē uz akcijām.

Ilze, 28

1) pasākuma foto - dāvana no drauga fotogrāfa (labs amatieris ar profesionāļa tehniku) 2) floristika baznīcā - dāvana no draudzenes, kam pieejami bezmaksas ziedi un patīk greznot 3) pasākuma vadītāji - vedēji, nebija atrakciju "no malas" 4) krēslu pārvalkus īrēju kopā ar līgavu, kam kāzas dienu iepriekš tai pašā viesu namā, maksājam uz pusēm

Solvita, 28

Nepirkām vīram jaunu uzvalku, meklējām pa bāzēm alkoholu lētāku.

Vivy, 29

Īpaši neietaupījām, lai arī prātīgi pieņēmām visus lēmumus, un uzmanīgi skatījāmies izmaksas. Protams, netērējām pāri saviem līdzekļiem, taču noteikti ir pozīcijas, kurās būtu varējuši mazāk tērēties.

Elīna, 26

Naudas ziņā uz samaksu dažiem pakalpojumiem-floristam, dekoratoriem, vižāzistei, bet tas prasīja daudz laika un darba no pašiem. Braucām ar savu auto, make up man un ģimenei veidoja vedējmāte. Vēl ietaupījām uz gredezeniem, jo mammas iedeva daļu no nepieciešamā zelta.

Zane, 29

Ietaupījām uz kāzu rīkotājiem un vakara vadītājiem, jo visu organizēšanu uzņēmāmies mēs ar vīru

Krista, 23

nekur

Liene, 26

Ietaupījām uz rotājumiem, kas viesu namā jau bija gatavi, uz ielūgumiem, kurus taisījām paši. Vakara noslēgumā nebija ne salūta, ne laternu, bet gan lēti iegādāti LED baloni, kas izskatījās ļoti labi. Būtībā centāmies nedaudz ietaupīt uz visu, protams, saprāta robežās, lai nebūtu nožēlas sajūtas, ka sapnis par skaistāko dienu paliek tāds puspiepildīts.

Anda, 27

Viesu maajai pashi pirkaam dekoraacijas, nenoliigaam floristu. Bija ljoti skaisti beigaas! Kaazu mashiinu neiireejaam, izmantojaam mammas. Torti cepa draugs un abu pushu maasas iesaistiijaas ieluugumu veidoshanaa un galda karshu griezshanaa un kopaa liimeeshanaa.

Liene, 27

Centāmies iekļauties budžetā un pārāk neizvērsties visās jomās. Izmantojām savu mašīnu, floriste bija sarunāta no vīramātes paziņām. Ekskluzīvas lietas neiegādājāmies, bet par katru notērēto eiro arī neieciklējāmies.

Evita, 28

Daudz palīdzēja draudzenes, fotogrāfs vienas vīrs, man frizūru taisīja draudzene, meikapu nadziņus lika arī tā pati. Viena cita bija vakara vadītāja. Vīra draugs mašīnu piedāvāja pa velti. :) Alkoholu pirkām izlejamo, tur ietaupījām.

Anda, 24

Baigi netaupījām. Varbūt uz ielūgumiem, jo tos taisīju pati.

Lāsma, 25

Caur paziņām sarunāta automašīna, fotogrāfs, vairākas dekorācijas viesu namam veidoju pati. Šampanietis pirkts uz Jaunā gada atlaidēm, alkohols bāzē utt.

Sintija, 22

Ielūgumus paši taisījām, ietaupījām uz mašīnas īri izmantojot vedēju mašīnu. Īsti netaupījām, jo kāzas taču ir vienreiz dzīvē.

Ieva, 20

Ietaupījām uz kāzu torti, ko cepa vīra māte, kāzu auto bija mana brālēna AUDI, tas laikam viss.

Aiga, 21

Uz kāzu ceļojumu, jo pašas kāzas jau bija kā ceļojums.

Katrina, 25

*lēta svinību vieta (kultūras nams) *uguņošana bez maksas (tētis) *muzikanti bez maksas (mamma) *paši dekorējām.

Marina, 30

Neko neietaupījām

Alise, 24

Principā uz visu, neņēmām nekādus kāzu organizatorus, dekorētājus, plānotājus vai vadītājus. Visam cenas baigi pētīju pirms rezervēju.

Līva, 25

Mazliet ietaupījām uz alkoholu, jo pirkām, kad bija akcijas.

Maija, 30

Tā īsti ne uz ko. Varbūt vienīgi uz to, ka mums nebija vakara vadītāju. Mums bija labi nodomi būt taupīgiem, bet gala beigās izdarījāmies galīgi ne-taupīgi un sapirkām daudz par daudz vīna un ēdiena un vēl visādus "ļoti svarīgus" sīkumus.

Lote, 31

Laicīgi rezervējot "lielās izmaksu sadaļas" - viesu nams, fotogrāfs, muzikanti tikām vēl pie vecā gada un vecās valūtas cenām. Uzvalku laicīgi pirkām, kad bija labas atlaides. Daudz ko gatavojām paši, laicīgi meklējām un skatījāmies atlaides. Ik pa laikam der ielūkoties kuponu piedāvājumos - tā līgava skaisti sapucējas kāzām (dažādos kuponu saitos bija labs viena un tā paša salona piedāvājums - vispirms piezvanīju un sarunāju vienā dienā visus pierakstus, lai viss smuki pēc kārtas - manikīrs, pedikīrs, skropstas), tikām pie kāzu dejas, nobukojām viesnīcas un SPA pēckāzu braucienam, pasūtījām dāvanas vecvecākiem - apdrukātas brīnumkrūzes. Alko pirkām laicīgi, kad bija labas atlaides - dzirkstošos vīnus pat dabūjām ar dubultatlaidi (nez kāpēc pirms svētkiem veikalā atlaides summējās) un par labāku dzērienu maksājot tikpat cik bez atlaides ne tik garšīgie burbuļūdeņi.

Līgava, 32

Taupījām uz visu, ko vien bija iespējams.

Jeļena, 26

Ojjj...uz steriotipiem par to, kam obligāti vajag būt, bet mums nebija :)

Inga, 29

Pa drusciņai uz visu - uz telti, uz apģērbu, uz ēdienu, fotogrāfu, mūziku, alkoholu, dekorācijām...

Ilāna, 27

Ietaupījām uz kāzu rīkotājiem. Un arī uz to, ka paši daudz ko domājām, plānojām. Bija grūti, bet tomēr tā, kā mēs paši vēlējāmies. Vēl pluss bija tas, ka ceremonijas un viesu nama vietu izpušķoja pazīstama floriste.

Zaiga, 25

Ja godīgi, tad mēs tā īsti necentāmies taupīt... vienīgais, mums nebija tik ļoti šajos laikos populārās dāvanas viesiem, tā vietā mēs devām dāvaniņas tikai bērniem, lai viņiem vakara gaitā ir ar ko nodarboties.

Zane, 28

Tipogrāfiju, Maketēšanu, Mūziķiem, Apskaņošanu, Viesu namu, Ēšanu, Auto. Viss pateicoties labiem draugiem.

Marija, 30

Uz drēbēm, restorāna dekorēšanu, foto, video un citiem palīgiem (mums bija nepilnas dienas kāzas, līdz ar to cenas zemākas), alko pirkām kvalitatīvāku bet uz atlaidēm. Bet par ietaupīto naudiņu pasūtījām citas ekstras, līdz ar to īpaši ietaupīt nesanāca

Baiba, 34

Tas nav pasākums, kurā var ietaupīt.

Linda, 27

vīram gredzens bija mantojumā no vecvecākiem, uz fotogrāfu, jo sarunāts vedēju draugs.

Jana, 25

nevajadzēja īrēt ransportu viesiem, jo lielākā daļa brauca ar saviem auto