FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Pievienot savu pieredzi
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:12.12.2014

Uz apģērbu, viesu skaitu.

Kāzu datums:25.10.2014

Ja godīgi, netaupījām, ja gribējām, ņēmām, nemeklējot variantus, jo abi rīkojām kāzas ar vienu domu - mūsu diena vienreiz un galvenais, lai viss patīk mums.

Kāzu datums:11.10.2014

Ietaupījām uz mūziku, fotogrāfu, ēdienu, vakara vadītaju

Kāzu datums:18.09.2014

Uz vakara vadītāju. Labāk ņemt labu fotogrāfu, nekā lētāku fotogrāfu un videooperatoru. Labāk lai paliek kvalitatīvas bildes! Ietaupījām uz sīkumiem un dekoriem, daudz gtavoju pati. Arī alkoholu pirkām bāzēs, un uz akcijām - tad sanāk izdevīgi. No visām bāzēm - kopumā lētākā sanāca - PROMO cash&carry Vienības gatves galā.

Kāzu datums:13.09.2014

Dekorācijas, ielūgumus veidoju pati, vadīja visu vedēji, muzikantus svinības vietas dēļ neņēmām, bet tāpat bija lieliski. Dekorācijas daudz pasūtīju no ebay.

Kāzu datums:12.09.2014

Uz šo un to - pirmkārt jau atsijājām lietas, kuras mums nešķita svarīgas - kā piemēram limuzīna īre:D, šādus tādus palīgus sarunājām bartera veidā.

Kāzu datums:09.09.2014

Es nezinu īsti. Tā kā mēs plānojām kāzas veselu gadu, tad meklējām atlaides, gaidījām, kad būs atlaides un tādā veidā nebija nemaz tik traki ar taupīšanu.

Kāzu datums:30.08.2014

Organizējot kāzas īsti netaupījām. Pirkām visu atlaižu laikos, skatījāmies uz saprātīgiem piedāvājumiem. Noteikti sanāca ietaupīt uz alko - pērkot to bāzēs.

Kāzu datums:28.08.2014

Kleitu pirku decembrī, kad tām ir atlaides. Mašīna bija draugu. Viesu nama īpašnieks - paziņa, bija atlaide. Tortei, lai arī dārga diezgan, arī bija atlaide. Alkohols bija izlejams, bet labs. Ļoti daudz palika pāri. Dekorācijām un ielūgumiem pirkām visu bāzēs, laicīgi, daudz ko taisījām paši, draudzene un rediniece taisīja dekorācijas, daudz izmantojām lauku puķes, sanāca diezgan lēti un skaisti. Daudz ko izdarīja vedēji par saviem līdzekļiem.

Kāzu datums:23.08.2014

neīrējām auto

Kāzu datums:23.08.2014

Budžets bija nozīmīgs, organizējot pasākumu. Diemžēl ietaupīt nācās uz to, ka taisījām nelielu pasākumu, tādēļ neaicinājām draugus, tikai ģimeni un lieciniekus. Pārējās lietās arī piedomājām, ko un kā- paši visu dekorējām- auto, viesu namu, taisīju pušķi sev, vecāku sveikšanai. Nebija muzikantu, neīrējām auto, nepasūtījām speciālu kūku u.tm.l. Uz svarīgāko- ēdienu, alkoholu,viesu namu- speciāli neko nepiegriezām, bet arī ņēmām alkoholu bāzē uz akcijām.

Kāzu datums:16.08.2014

1) pasākuma foto - dāvana no drauga fotogrāfa (labs amatieris ar profesionāļa tehniku) 2) floristika baznīcā - dāvana no draudzenes, kam pieejami bezmaksas ziedi un patīk greznot 3) pasākuma vadītāji - vedēji, nebija atrakciju "no malas" 4) krēslu pārvalkus īrēju kopā ar līgavu, kam kāzas dienu iepriekš tai pašā viesu namā, maksājam uz pusēm

Kāzu datums:16.08.2014

Nepirkām vīram jaunu uzvalku, meklējām pa bāzēm alkoholu lētāku.

Kāzu datums:16.08.2014

Īpaši neietaupījām, lai arī prātīgi pieņēmām visus lēmumus, un uzmanīgi skatījāmies izmaksas. Protams, netērējām pāri saviem līdzekļiem, taču noteikti ir pozīcijas, kurās būtu varējuši mazāk tērēties.

Kāzu datums:09.08.2014

Naudas ziņā uz samaksu dažiem pakalpojumiem-floristam, dekoratoriem, vižāzistei, bet tas prasīja daudz laika un darba no pašiem. Braucām ar savu auto, make up man un ģimenei veidoja vedējmāte. Vēl ietaupījām uz gredezeniem, jo mammas iedeva daļu no nepieciešamā zelta.

Kāzu datums:08.08.2014

Ietaupījām uz kāzu rīkotājiem un vakara vadītājiem, jo visu organizēšanu uzņēmāmies mēs ar vīru

Kāzu datums:08.08.2014

nekur

Kāzu datums:02.08.2014

Ietaupījām uz rotājumiem, kas viesu namā jau bija gatavi, uz ielūgumiem, kurus taisījām paši. Vakara noslēgumā nebija ne salūta, ne laternu, bet gan lēti iegādāti LED baloni, kas izskatījās ļoti labi. Būtībā centāmies nedaudz ietaupīt uz visu, protams, saprāta robežās, lai nebūtu nožēlas sajūtas, ka sapnis par skaistāko dienu paliek tāds puspiepildīts.

Kāzu datums:02.08.2014

Viesu maajai pashi pirkaam dekoraacijas, nenoliigaam floristu. Bija ljoti skaisti beigaas! Kaazu mashiinu neiireejaam, izmantojaam mammas. Torti cepa draugs un abu pushu maasas iesaistiijaas ieluugumu veidoshanaa un galda karshu griezshanaa un kopaa liimeeshanaa.

Kāzu datums:02.08.2014

Centāmies iekļauties budžetā un pārāk neizvērsties visās jomās. Izmantojām savu mašīnu, floriste bija sarunāta no vīramātes paziņām. Ekskluzīvas lietas neiegādājāmies, bet par katru notērēto eiro arī neieciklējāmies.

Kāzu datums:02.08.2014

Daudz palīdzēja draudzenes, fotogrāfs vienas vīrs, man frizūru taisīja draudzene, meikapu nadziņus lika arī tā pati. Viena cita bija vakara vadītāja. Vīra draugs mašīnu piedāvāja pa velti. :) Alkoholu pirkām izlejamo, tur ietaupījām.

Kāzu datums:02.08.2014

Baigi netaupījām. Varbūt uz ielūgumiem, jo tos taisīju pati.

Kāzu datums:02.08.2014

Caur paziņām sarunāta automašīna, fotogrāfs, vairākas dekorācijas viesu namam veidoju pati. Šampanietis pirkts uz Jaunā gada atlaidēm, alkohols bāzē utt.

Kāzu datums:25.07.2014

Ielūgumus paši taisījām, ietaupījām uz mašīnas īri izmantojot vedēju mašīnu. Īsti netaupījām, jo kāzas taču ir vienreiz dzīvē.

Kāzu datums:25.07.2014

Ietaupījām uz kāzu torti, ko cepa vīra māte, kāzu auto bija mana brālēna AUDI, tas laikam viss.

Kāzu datums:18.07.2014

Uz kāzu ceļojumu, jo pašas kāzas jau bija kā ceļojums.

Kāzu datums:18.07.2014

*lēta svinību vieta (kultūras nams) *uguņošana bez maksas (tētis) *muzikanti bez maksas (mamma) *paši dekorējām.

Kāzu datums:12.07.2014

Neko neietaupījām

Kāzu datums:12.07.2014

Principā uz visu, neņēmām nekādus kāzu organizatorus, dekorētājus, plānotājus vai vadītājus. Visam cenas baigi pētīju pirms rezervēju.

Kāzu datums:12.07.2014

Mazliet ietaupījām uz alkoholu, jo pirkām, kad bija akcijas.

Kāzu datums:09.07.2014

Tā īsti ne uz ko. Varbūt vienīgi uz to, ka mums nebija vakara vadītāju. Mums bija labi nodomi būt taupīgiem, bet gala beigās izdarījāmies galīgi ne-taupīgi un sapirkām daudz par daudz vīna un ēdiena un vēl visādus "ļoti svarīgus" sīkumus.

Kāzu datums:03.07.2014

Laicīgi rezervējot "lielās izmaksu sadaļas" - viesu nams, fotogrāfs, muzikanti tikām vēl pie vecā gada un vecās valūtas cenām. Uzvalku laicīgi pirkām, kad bija labas atlaides. Daudz ko gatavojām paši, laicīgi meklējām un skatījāmies atlaides. Ik pa laikam der ielūkoties kuponu piedāvājumos - tā līgava skaisti sapucējas kāzām (dažādos kuponu saitos bija labs viena un tā paša salona piedāvājums - vispirms piezvanīju un sarunāju vienā dienā visus pierakstus, lai viss smuki pēc kārtas - manikīrs, pedikīrs, skropstas), tikām pie kāzu dejas, nobukojām viesnīcas un SPA pēckāzu braucienam, pasūtījām dāvanas vecvecākiem - apdrukātas brīnumkrūzes. Alko pirkām laicīgi, kad bija labas atlaides - dzirkstošos vīnus pat dabūjām ar dubultatlaidi (nez kāpēc pirms svētkiem veikalā atlaides summējās) un par labāku dzērienu maksājot tikpat cik bez atlaides ne tik garšīgie burbuļūdeņi.

Kāzu datums:02.07.2014

Taupījām uz visu, ko vien bija iespējams.

Kāzu datums:21.06.2014

Ojjj...uz steriotipiem par to, kam obligāti vajag būt, bet mums nebija :)

Kāzu datums:20.06.2014

Pa drusciņai uz visu - uz telti, uz apģērbu, uz ēdienu, fotogrāfu, mūziku, alkoholu, dekorācijām...

Kāzu datums:20.06.2014

Ietaupījām uz kāzu rīkotājiem. Un arī uz to, ka paši daudz ko domājām, plānojām. Bija grūti, bet tomēr tā, kā mēs paši vēlējāmies. Vēl pluss bija tas, ka ceremonijas un viesu nama vietu izpušķoja pazīstama floriste.

Kāzu datums:20.06.2014

Ja godīgi, tad mēs tā īsti necentāmies taupīt... vienīgais, mums nebija tik ļoti šajos laikos populārās dāvanas viesiem, tā vietā mēs devām dāvaniņas tikai bērniem, lai viņiem vakara gaitā ir ar ko nodarboties.

Kāzu datums:15.06.2014

Tipogrāfiju, Maketēšanu, Mūziķiem, Apskaņošanu, Viesu namu, Ēšanu, Auto. Viss pateicoties labiem draugiem.

Kāzu datums:14.06.2014

Uz drēbēm, restorāna dekorēšanu, foto, video un citiem palīgiem (mums bija nepilnas dienas kāzas, līdz ar to cenas zemākas), alko pirkām kvalitatīvāku bet uz atlaidēm. Bet par ietaupīto naudiņu pasūtījām citas ekstras, līdz ar to īpaši ietaupīt nesanāca

Kāzu datums:07.06.2014

Tas nav pasākums, kurā var ietaupīt.