FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Pievienot savu pieredzi
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:27.09.2003

kleita, mašina

Kāzu datums:06.09.2003

Uz muzikantiem (tie bija vedēji paši), filmētāju (filmēja draugi), auto (iedeva draugi) un auto pušķošanu (pušķoja draugi). Arī baznīcu dekorējām paši.

Kāzu datums:07.08.2003

Draugi ļoti atsaucīgi. Paši piedāvājās visu kaut ko. Alkoholu pa lēto, cits uzceps kūku, cits nodrošinās transportu, cits nodrošinās spēles un izklaidi u.t.t. Pirmo reizi dzīvē sajutu, ka mums apkārt ir forši un devīgi draugi. Un tieši tas padarīja mūsu kāzas par tik skaistu notikumu.

Kāzu datums:03.05.2003

Uz pilnīgi visu. Gan ēdināšana, gan alkohols, gan kāzu tērpi, mašīna, ielūgumi, gredzeni, telpu īre, fotogrāfs, video operators - viss notika caur paziņām ar milzīgām atlaidēm.

Kāzu datums:03.05.2003

Uz visu! Par mašīnu nemaksājām, jo tā bija no paziņām. Par alkoholu parūpējās vecvecāki. Tērpus dabūjām par lētām naudiņām. Lai visu to sarīkotu tika kustināti visi iespējamie draugi un paziņas, kas palīdzēja ar daž ne dažādām atlaidēm.

Kāzu datums:23.02.2003

Neko

Kāzu datums:22.07.2001

Uz muzikantiem.

Kāzu datums:08.04.2001

Auto; Kāzu torte; Vedēju izdevumi Auto dekors- dāvana

Kāzu datums:23.09.2000

uz galdu klāšanu, svinību vietu

Kāzu datums:08.07.2000

Centāmies ietaupīt visur, bet tā, lai netiktu kas atrauts

Kāzu datums:07.06.1997

Un kāzu norises vietu!