FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Pievienot savu pieredzi
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:26.06.2020

Mēs īsti neskatījāmies, kur varētu ietaupīt, jo organizējām visu tā, lai paši pēc tam būtu apmierināti. Sanāca ietaupīt uz ēdienu un viesnīcas izmaksām, jo puse viesu neieradās, bet tas bija neplānoti.

Kāzu datums:14.02.2020

Centāmies netaupīt, jo precamies taču vienreiz dzīvē!

Kāzu datums:28.09.2019

Uz tērpiem, ne-florista pakalpojumiem (lūdzām viesiem dāvināt viena veida un krāsas ziedus, lai tos varētu salikt pa vāzēm uz viesu galdiem- mazāk herbāriju un arī naudiņas ietaupījās), uz dekorēšanu (visu saplānojām/ sagādājām paši, draugi un radi palīdzēja izdekorēt), auto īre - tādas nebija un vēl uz dažādiem sīkumiem. Mēģinājām negrābt pirmo, ko atradām, bet pačekot vai nav labāki piedāvājumi.

Kāzu datums:26.07.2019

Ietaupījām uz gredzeniem (nopirkām uz labu akciju), līgavaiņa uzvalku (Mans drēbju skapis lētas cenas), muzikantu, viesu namu, mašīnu. Tomēr izvēlētie pakalpojumi un vietas bija kvalitatīvas, ar labām atsauksmēm - jāmāk tikai atrast informāciju un pētīt. Dekorējām viesu namu paši. Vērts atrast cilvēkus un vietas, kuriem nav plaša reklāma, jo tad uzreiz ir pārspīlēta cena.

Kāzu datums:01.06.2019

Gredzeniem noteikti. Mūsu draugs kopējais taisa gredzenus un viņš ieteica no lombarda nopirkt zelta lūžņus, kurus viņš pārkausēja un uztaisīja ļoti skaistus gredzenus.

Kāzu datums:27.04.2019

Uz dekorācijām, tās pa gariem ziemas vakariem sataisījām paši.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums frizūras taisīja māsīcas, kas ir friziere, tāpēc par to nemaksājām. Mums bija fotogrāfs ar lielu atlaidi, jo rezervējām to laicīgi. Bet tā īsti nesanāca ekonomēt.

Kāzu datums:18.08.2018

Uz guldināšanu.

Kāzu datums:18.08.2018

Ļoti ietaupījām uz to, ka neņēmām muzikantus un uzreiz pēc saderināšanās uzrunājām vedējus, kas deva iespēju laicīgi iegādāt lietas internetā priekš dekorācijām utt.

Kāzu datums:18.08.2018

Uz kāzu auto īri, uz kleitu un vakara vadītāju, un ēdinātājiem.

Kāzu datums:18.08.2018

Ielūgumiem un dekoracijam ko veidoju pati (maketi, plāni, dāvanas viesiem)

Kāzu datums:17.08.2018

Uz daudz ko. Daudz lietu sarunājām caur pazīstamajiem un kāzu viesiem, kā barteri.

Kāzu datums:04.08.2018

Mēs necentāmies kāzās kaut ko taupīt, jo tomēr precamies vienu reizi. Mēs ietaupījām uz viesu grāmatu, jo taisījām to paši kā tādu atmiņu kladi (viesiem bija jāielīmē polaroid bilde, kā arī jāatbild uz mūsu jautājumiem - jāturpina teikums). Ietaupījām vēl uz dekorācijām, jo galda kartes, sēdvietu plānus un guļvietu plānus taisījām paši. Tāpat ietaupījām arī uz kāzu organizatora pakalpojumiem, jo visu paši darījām un organizējām.

Kāzu datums:07.07.2018

Mūsuprāt, nevajadzētu ietaupīt uz fotogrāfa un filmētāja pakalpojumiem, jo bildes un video ir vienīgais, kas liek atmiņām dzīvot ilgāk. Mūsu galvenais mērķis nebija ietaupīt, bet izdarīt iespējami labāko par labāko iespējamo cenu.

Kāzu datums:23.09.2017

Uz ielūgumiem, galda kartēm, torti, mūziku - visu darījām paši vai radi. Bija pazīstama gan fotogrāfe, gan friziere/meikapa speciāliste, tāpēc tur saņēmām atlaides. Vīram nepirkām jaunu ietērpu, bet gan izmantojām jau esošo. Mašīnu izmantojām savu.

Kāzu datums:23.09.2017

Šķiet, ka īpaši ne uz ko netaupījām, darījām visu kā vēlamies. Bet daudzi no pakalpojumu sniedzējiem mums bija pazīstami.

Kāzu datums:09.09.2017

Uz pilnīgi visu. Visas lietiņas, ko kāzās darījām, pirkām, sarunājām, mēs dabūjām lētāk, nekā vidēji par to maksā. Kā arī - es ļoti daudz papīra dizaina lietiņas izdarīju pati, par ko nevienam atsevišķi nebija jāmaksā. Neiespringām uz sīkumiem, piemēram, kāda jēga no dārgām kāzu kurpēm? Nopirku H&M laiviņas pa 10 eur. Neviens uz viņām pat nepaskatījās, labs lēmums.

Kāzu datums:12.08.2017

Uz fotogrāfu.

Kāzu datums:21.07.2017

Uz auto īrēšanu, uz vadītājiem, kurus neņēmām, uz viesu namu, uz galda kartēm un pudeļu noformēšanu.

Kāzu datums:07.07.2017

Pēdējā brīdī uz dekorācijām, bet tā kopumā darījām to, ko vēlējāmies.

Kāzu datums:23.12.2016

Taupījām kur vien varējām, bet protams ar mēru. Jo uz visu nav iespējams ietaupīt.

Kāzu datums:17.09.2016

Izdevumus par kāzu auto, kas mums bija pilnīgi bez maksas.

Kāzu datums:03.09.2016

Sīkumus - galda kartes/ielūgumus/plakātus/viesu grāmatu veidoju pati.. kāzu auto bija pašu.. Vairāk vai mazāk netaupījām, bet baudījām! :)

Kāzu datums:20.08.2016

Uz krēslu pārvalkiem.

Kāzu datums:13.08.2016

Daudz ko gatavoju pati - ielūgumus, dekorācijas. Īpaši netaupījām.

Kāzu datums:18.07.2016

Kāzu mašīnu. Ielūgumiem, florista pakalpojumiem - jo visu gatavojām paši.

Kāzu datums:16.07.2016

pārsvarā visas dekorācijas, galda kartes, ielūgumus, balonus utm. pasūtījam caur aliexpress tas arī palīdzēja ļoti daudz ietaupīt :)

Kāzu datums:10.10.2015

Domāju, ka tika ietaupīts uz daudz ko, sākot ar apģērbu, svinību vietu, ēdienu un vēl daudz ko! Iepriekš nav pieminētas visas pārējās izmaksas. Pirmām kārtām pats zags izmaksāja 59 euro. Gredzeni abiem kopā - 385 euro. Dāvanas vedējiem un vecākiem - vedējiem nopirkām SPA 95 euro, vecākiem maikas ar apdruku - 50 euro (cenas ieskaitot saiņošanu). Bezalkoholiskais šampanietis - 19 euro. Viesu māja "Mežvidi" uz vienu nakti numuriņš - 45 euro. Frizieris, manikīrs un vizāžists atkrita, jo to paveicām kopā ar vīra māsu. Pa cik lieku mākslīgās skropstas, tās arī rēķināju klāt - 15 euro. Vēl naudu tērējām mašīnu lentām, konfektēm un groziņam priekš tām, ožamajam spirtam (gadījumā ja ceremonijā kāds noģībst), mums par laimi nekas tāds nenotika, ibumetinu nopirkām, jo sāpes var atnākt negaidot. Tā es tiku gan kāzu vakarā gan otrās dienas rītā pa otram lāgam pie galvassāpēm(apsaldēju vējā galvu) un ibumetins noderēja! :) Vēl pirku balinātaju un oksidantu, lai matus savestu kārtībā. Tika pirktas vīna pudeles, korķi un pudeļu cepurītes, lai var sapildīt mājas vīnu. Aplīmēju pudeles ar mežģīnēm un uzrakstīju mūsu iniciāļus, ka arī kāzu datumu. Pirkām gaisa laternas, ko pēc mičošanas laist gaisā (ja nedaudz smidzina, tas nav traucēklis). Balonus zāles dekorēšanai. Iegādājāmies arī termosus, lai viesi un mēs paši varam malkot siltu tēju un kafiju. Sīkāk par šīm izmaksām varu pastāstīt, ja man rakstīsiet uz e-pastu - edgars.ilva@inbox.lv Bildes no kāzām var apskatīties manā profilā draugiem.lv - Ilva Adsone - Čaple.

Kāzu datums:03.10.2015

Uz kāzu auto, Bet principā katrai lietai izvērtējām cenu un apskatījām dažādus variantus.

Kāzu datums:22.08.2015

Lielākoties sanāca ietaupīt uz kāzu svinību vietu, kāzu torti un mašīnu dekorācijām.

Kāzu datums:15.08.2015

Uz kāzu auto, viesu namu un galda kartēm, jo tās veidoju pati.

Kāzu datums:08.08.2015

Fotogrāfu - nekad tā nedariet!

Kāzu datums:31.07.2015

Nolēmām uz neko netaupīt. Tā tomēr bija mūsu diena. Ja precas, tad kārtīgi.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

Praktiski ne uz ko. Darìjàm visu,ko vèlèjàmies,lai bùtu.

Kāzu datums:04.07.2015

Uz kāzu auto

Kāzu datums:10.06.2015

Ietaupījām uz kāzu organizatoru, jo palīdzēja draugi un paziņas. Ļoti palīdzēja draudzenes māsa ar dekorēšanu. Īstenībā cilvēki ir ļoti atsaucīgi un labprāt palīdz kāzu organizēšanā. Viesu nama dekorēšanai tika izmantoti arī dāvinātie ziedi. Meitene, kas dekorēja, bija pati izgatavojusi daudz dekorāciju - šuvusi karodziņus un virtenes. Mēs paši krājām burciņas, aplīmējām ar mežģīnēm, bet domāju, ka tagad daudzas līgavas ir gatavas atdot savas iepriekšējās burkas un tad tam var laiku un enerģiju netērēt, tā vietā var ko citu pagatavot. Diezgan daudz izdevās ietaupīt, jo kāzas organizējām darba dienā. Arī šo to, pa pazīšanos sanāca sarunāt lētāk - fotogrāfes, bārmeni, dj.

Kāzu datums:25.04.2015

Uz to,ka saskaņojām savas iespējas ar vēlmēm.

Kāzu datums:11.04.2015

Ietaupīt nesanāca, jo gribējas visu perfekti.

Kāzu datums:14.02.2015

Ietaupījām uz kāzu dekoriem. Taisījām tos paši no pieejamiem materiāliem.