FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Anete, 26

Gredzeniem noteikti. Mūsu draugs kopējais taisa gredzenus un viņš ieteica no lombarda nopirkt zelta lūžņus, kurus viņš pārkausēja un uztaisīja ļoti skaistus gredzenus.

Ieva, 25

Uz dekorācijām, tās pa gariem ziemas vakariem sataisījām paši.

Jekaterina, 23

Mums frizūras taisīja māsīcas, kas ir friziere, tāpēc par to nemaksājām. Mums bija fotogrāfs ar lielu atlaidi, jo rezervējām to laicīgi. Bet tā īsti nesanāca ekonomēt.

Laurensija, 35

Uz guldināšanu.

Daira, 22

Ļoti ietaupījām uz to, ka neņēmām muzikantus un uzreiz pēc saderināšanās uzrunājām vedējus, kas deva iespēju laicīgi iegādāt lietas internetā priekš dekorācijām utt.

Gunita , 32

Uz kāzu auto īri, uz kleitu un vakara vadītāju, un ēdinātājiem.

Monta, 21

Ielūgumiem un dekoracijam ko veidoju pati (maketi, plāni, dāvanas viesiem)

Alise, 24

Uz daudz ko. Daudz lietu sarunājām caur pazīstamajiem un kāzu viesiem, kā barteri.

Vita, 25

Mēs necentāmies kāzās kaut ko taupīt, jo tomēr precamies vienu reizi. Mēs ietaupījām uz viesu grāmatu, jo taisījām to paši kā tādu atmiņu kladi (viesiem bija jāielīmē polaroid bilde, kā arī jāatbild uz mūsu jautājumiem - jāturpina teikums). Ietaupījām vēl uz dekorācijām, jo galda kartes, sēdvietu plānus un guļvietu plānus taisījām paši. Tāpat ietaupījām arī uz kāzu organizatora pakalpojumiem, jo visu paši darījām un organizējām.

Ieva, 29

Mūsuprāt, nevajadzētu ietaupīt uz fotogrāfa un filmētāja pakalpojumiem, jo bildes un video ir vienīgais, kas liek atmiņām dzīvot ilgāk. Mūsu galvenais mērķis nebija ietaupīt, bet izdarīt iespējami labāko par labāko iespējamo cenu.

Ieva, 30

Uz ielūgumiem, galda kartēm, torti, mūziku - visu darījām paši vai radi. Bija pazīstama gan fotogrāfe, gan friziere/meikapa speciāliste, tāpēc tur saņēmām atlaides. Vīram nepirkām jaunu ietērpu, bet gan izmantojām jau esošo. Mašīnu izmantojām savu.

Sandra, 25

Šķiet, ka īpaši ne uz ko netaupījām, darījām visu kā vēlamies. Bet daudzi no pakalpojumu sniedzējiem mums bija pazīstami.

Alīna, 25

Uz pilnīgi visu. Visas lietiņas, ko kāzās darījām, pirkām, sarunājām, mēs dabūjām lētāk, nekā vidēji par to maksā. Kā arī - es ļoti daudz papīra dizaina lietiņas izdarīju pati, par ko nevienam atsevišķi nebija jāmaksā. Neiespringām uz sīkumiem, piemēram, kāda jēga no dārgām kāzu kurpēm? Nopirku H&M laiviņas pa 10 eur. Neviens uz viņām pat nepaskatījās, labs lēmums.

Eva Elizabete, 25

Uz fotogrāfu.

Krista, 27

Uz auto īrēšanu, uz vadītājiem, kurus neņēmām, uz viesu namu, uz galda kartēm un pudeļu noformēšanu.

Alise, 24

Pēdējā brīdī uz dekorācijām, bet tā kopumā darījām to, ko vēlējāmies.

Alda, 27

Taupījām kur vien varējām, bet protams ar mēru. Jo uz visu nav iespējams ietaupīt.

Ilze, 29

Izdevumus par kāzu auto, kas mums bija pilnīgi bez maksas.

Dace, 27

Sīkumus - galda kartes/ielūgumus/plakātus/viesu grāmatu veidoju pati.. kāzu auto bija pašu.. Vairāk vai mazāk netaupījām, bet baudījām! :)

Maija, 21

Uz krēslu pārvalkiem.

Laura, 25

Daudz ko gatavoju pati - ielūgumus, dekorācijas. Īpaši netaupījām.

Jana, 27

Kāzu mašīnu. Ielūgumiem, florista pakalpojumiem - jo visu gatavojām paši.

Tanita, 25

pārsvarā visas dekorācijas, galda kartes, ielūgumus, balonus utm. pasūtījam caur aliexpress tas arī palīdzēja ļoti daudz ietaupīt :)

Ilva, 25

Domāju, ka tika ietaupīts uz daudz ko, sākot ar apģērbu, svinību vietu, ēdienu un vēl daudz ko! Iepriekš nav pieminētas visas pārējās izmaksas. Pirmām kārtām pats zags izmaksāja 59 euro. Gredzeni abiem kopā - 385 euro. Dāvanas vedējiem un vecākiem - vedējiem nopirkām SPA 95 euro, vecākiem maikas ar apdruku - 50 euro (cenas ieskaitot saiņošanu). Bezalkoholiskais šampanietis - 19 euro. Viesu māja "Mežvidi" uz vienu nakti numuriņš - 45 euro. Frizieris, manikīrs un vizāžists atkrita, jo to paveicām kopā ar vīra māsu. Pa cik lieku mākslīgās skropstas, tās arī rēķināju klāt - 15 euro. Vēl naudu tērējām mašīnu lentām, konfektēm un groziņam priekš tām, ožamajam spirtam (gadījumā ja ceremonijā kāds noģībst), mums par laimi nekas tāds nenotika, ibumetinu nopirkām, jo sāpes var atnākt negaidot. Tā es tiku gan kāzu vakarā gan otrās dienas rītā pa otram lāgam pie galvassāpēm(apsaldēju vējā galvu) un ibumetins noderēja! :) Vēl pirku balinātaju un oksidantu, lai matus savestu kārtībā. Tika pirktas vīna pudeles, korķi un pudeļu cepurītes, lai var sapildīt mājas vīnu. Aplīmēju pudeles ar mežģīnēm un uzrakstīju mūsu iniciāļus, ka arī kāzu datumu. Pirkām gaisa laternas, ko pēc mičošanas laist gaisā (ja nedaudz smidzina, tas nav traucēklis). Balonus zāles dekorēšanai. Iegādājāmies arī termosus, lai viesi un mēs paši varam malkot siltu tēju un kafiju. Sīkāk par šīm izmaksām varu pastāstīt, ja man rakstīsiet uz e-pastu - edgars.ilva@inbox.lv Bildes no kāzām var apskatīties manā profilā draugiem.lv - Ilva Adsone - Čaple.

Lelde, 23

Uz kāzu auto, Bet principā katrai lietai izvērtējām cenu un apskatījām dažādus variantus.

Evita, 22

Lielākoties sanāca ietaupīt uz kāzu svinību vietu, kāzu torti un mašīnu dekorācijām.

Inese, 27

Uz kāzu auto, viesu namu un galda kartēm, jo tās veidoju pati.

Katerīna, 21

Fotogrāfu - nekad tā nedariet!

Zane, 25

Nolēmām uz neko netaupīt. Tā tomēr bija mūsu diena. Ja precas, tad kārtīgi.

Sigita, 28

Sanita, 28

Praktiski ne uz ko. Darìjàm visu,ko vèlèjàmies,lai bùtu.

Kristine, 20

Uz kāzu auto

Anete, 29

Ietaupījām uz kāzu organizatoru, jo palīdzēja draugi un paziņas. Ļoti palīdzēja draudzenes māsa ar dekorēšanu. Īstenībā cilvēki ir ļoti atsaucīgi un labprāt palīdz kāzu organizēšanā. Viesu nama dekorēšanai tika izmantoti arī dāvinātie ziedi. Meitene, kas dekorēja, bija pati izgatavojusi daudz dekorāciju - šuvusi karodziņus un virtenes. Mēs paši krājām burciņas, aplīmējām ar mežģīnēm, bet domāju, ka tagad daudzas līgavas ir gatavas atdot savas iepriekšējās burkas un tad tam var laiku un enerģiju netērēt, tā vietā var ko citu pagatavot. Diezgan daudz izdevās ietaupīt, jo kāzas organizējām darba dienā. Arī šo to, pa pazīšanos sanāca sarunāt lētāk - fotogrāfes, bārmeni, dj.

Ilze, 41

Uz to,ka saskaņojām savas iespējas ar vēlmēm.

Aļesja, 26

Ietaupīt nesanāca, jo gribējas visu perfekti.

Katerina, 26

Ietaupījām uz kāzu dekoriem. Taisījām tos paši no pieejamiem materiāliem.

Edīte, 34

Par liekiem un nevajadzīgiem uzskatījām visus tradicionālos sīkumus - ielūgumus (bija līgavaiņa brāļa dizains + krāsainā druka - vairāk kā 60 ielūgumi izmaksāja 17 EUR), visādus brunčus un bantes (krēsliem, galdiem), nedekorējām ne auto ne telpu. Neīrējām nekādus dekorus. Nebija tortes (bija ļoti gardi un skaisti saldie ēdieni). Nekādas atribūtkas atrakcijām.

Inese, 27

Uz kleitu, jo izvēlētais dizains neprasīja nekādas papildus dārgas detaļas. Šuvēja bija pazīstama, tāpēc par šūšanu arī nebija dārgi. Principā visur sanāca ietaupīt, jo visu sanāca noorganizēt caur pazīšanos, tādā veidā panākot efektu, kad ir kvalitatīvi, gaumīgi, bet par pieņemamu cenu

Dagnija, 32

Uz apģērbu, viesu skaitu.

Agnese, 24

Ja godīgi, netaupījām, ja gribējām, ņēmām, nemeklējot variantus, jo abi rīkojām kāzas ar vienu domu - mūsu diena vienreiz un galvenais, lai viss patīk mums.