FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Alda, 27

Taupījām kur vien varējām, bet protams ar mēru. Jo uz visu nav iespējams ietaupīt.

Ilze, 29

Izdevumus par kāzu auto, kas mums bija pilnīgi bez maksas.

Dace, 27

Sīkumus - galda kartes/ielūgumus/plakātus/viesu grāmatu veidoju pati.. kāzu auto bija pašu.. Vairāk vai mazāk netaupījām, bet baudījām! :)

Maija, 21

Uz krēslu pārvalkiem.

Laura, 25

Daudz ko gatavoju pati - ielūgumus, dekorācijas. Īpaši netaupījām.

Jana, 27

Kāzu mašīnu. Ielūgumiem, florista pakalpojumiem - jo visu gatavojām paši.

Tanita, 25

pārsvarā visas dekorācijas, galda kartes, ielūgumus, balonus utm. pasūtījam caur aliexpress tas arī palīdzēja ļoti daudz ietaupīt :)

Ilva, 25

Domāju, ka tika ietaupīts uz daudz ko, sākot ar apģērbu, svinību vietu, ēdienu un vēl daudz ko! Iepriekš nav pieminētas visas pārējās izmaksas. Pirmām kārtām pats zags izmaksāja 59 euro. Gredzeni abiem kopā - 385 euro. Dāvanas vedējiem un vecākiem - vedējiem nopirkām SPA 95 euro, vecākiem maikas ar apdruku - 50 euro (cenas ieskaitot saiņošanu). Bezalkoholiskais šampanietis - 19 euro. Viesu māja "Mežvidi" uz vienu nakti numuriņš - 45 euro. Frizieris, manikīrs un vizāžists atkrita, jo to paveicām kopā ar vīra māsu. Pa cik lieku mākslīgās skropstas, tās arī rēķināju klāt - 15 euro. Vēl naudu tērējām mašīnu lentām, konfektēm un groziņam priekš tām, ožamajam spirtam (gadījumā ja ceremonijā kāds noģībst), mums par laimi nekas tāds nenotika, ibumetinu nopirkām, jo sāpes var atnākt negaidot. Tā es tiku gan kāzu vakarā gan otrās dienas rītā pa otram lāgam pie galvassāpēm(apsaldēju vējā galvu) un ibumetins noderēja! :) Vēl pirku balinātaju un oksidantu, lai matus savestu kārtībā. Tika pirktas vīna pudeles, korķi un pudeļu cepurītes, lai var sapildīt mājas vīnu. Aplīmēju pudeles ar mežģīnēm un uzrakstīju mūsu iniciāļus, ka arī kāzu datumu. Pirkām gaisa laternas, ko pēc mičošanas laist gaisā (ja nedaudz smidzina, tas nav traucēklis). Balonus zāles dekorēšanai. Iegādājāmies arī termosus, lai viesi un mēs paši varam malkot siltu tēju un kafiju. Sīkāk par šīm izmaksām varu pastāstīt, ja man rakstīsiet uz e-pastu - edgars.ilva@inbox.lv Bildes no kāzām var apskatīties manā profilā draugiem.lv - Ilva Adsone - Čaple.

Lelde, 23

Uz kāzu auto, Bet principā katrai lietai izvērtējām cenu un apskatījām dažādus variantus.

Evita, 22

Lielākoties sanāca ietaupīt uz kāzu svinību vietu, kāzu torti un mašīnu dekorācijām.

Inese, 27

Uz kāzu auto, viesu namu un galda kartēm, jo tās veidoju pati.

Katerīna, 21

Fotogrāfu - nekad tā nedariet!

Zane, 25

Nolēmām uz neko netaupīt. Tā tomēr bija mūsu diena. Ja precas, tad kārtīgi.

Sigita, 28

Sanita, 28

Praktiski ne uz ko. Darìjàm visu,ko vèlèjàmies,lai bùtu.

Kristine, 20

Uz kāzu auto

Anete, 29

Ietaupījām uz kāzu organizatoru, jo palīdzēja draugi un paziņas. Ļoti palīdzēja draudzenes māsa ar dekorēšanu. Īstenībā cilvēki ir ļoti atsaucīgi un labprāt palīdz kāzu organizēšanā. Viesu nama dekorēšanai tika izmantoti arī dāvinātie ziedi. Meitene, kas dekorēja, bija pati izgatavojusi daudz dekorāciju - šuvusi karodziņus un virtenes. Mēs paši krājām burciņas, aplīmējām ar mežģīnēm, bet domāju, ka tagad daudzas līgavas ir gatavas atdot savas iepriekšējās burkas un tad tam var laiku un enerģiju netērēt, tā vietā var ko citu pagatavot. Diezgan daudz izdevās ietaupīt, jo kāzas organizējām darba dienā. Arī šo to, pa pazīšanos sanāca sarunāt lētāk - fotogrāfes, bārmeni, dj.

Ilze, 41

Uz to,ka saskaņojām savas iespējas ar vēlmēm.

Aļesja, 26

Ietaupīt nesanāca, jo gribējas visu perfekti.

Katerina, 26

Ietaupījām uz kāzu dekoriem. Taisījām tos paši no pieejamiem materiāliem.

Edīte, 34

Par liekiem un nevajadzīgiem uzskatījām visus tradicionālos sīkumus - ielūgumus (bija līgavaiņa brāļa dizains + krāsainā druka - vairāk kā 60 ielūgumi izmaksāja 17 EUR), visādus brunčus un bantes (krēsliem, galdiem), nedekorējām ne auto ne telpu. Neīrējām nekādus dekorus. Nebija tortes (bija ļoti gardi un skaisti saldie ēdieni). Nekādas atribūtkas atrakcijām.

Inese, 27

Uz kleitu, jo izvēlētais dizains neprasīja nekādas papildus dārgas detaļas. Šuvēja bija pazīstama, tāpēc par šūšanu arī nebija dārgi. Principā visur sanāca ietaupīt, jo visu sanāca noorganizēt caur pazīšanos, tādā veidā panākot efektu, kad ir kvalitatīvi, gaumīgi, bet par pieņemamu cenu

Dagnija, 32

Uz apģērbu, viesu skaitu.

Agnese, 24

Ja godīgi, netaupījām, ja gribējām, ņēmām, nemeklējot variantus, jo abi rīkojām kāzas ar vienu domu - mūsu diena vienreiz un galvenais, lai viss patīk mums.

Monta, 25

Ietaupījām uz mūziku, fotogrāfu, ēdienu, vakara vadītaju

Ieva, 29

Uz vakara vadītāju. Labāk ņemt labu fotogrāfu, nekā lētāku fotogrāfu un videooperatoru. Labāk lai paliek kvalitatīvas bildes! Ietaupījām uz sīkumiem un dekoriem, daudz gtavoju pati. Arī alkoholu pirkām bāzēs, un uz akcijām - tad sanāk izdevīgi. No visām bāzēm - kopumā lētākā sanāca - PROMO cash&carry Vienības gatves galā.

Līga, 23

Dekorācijas, ielūgumus veidoju pati, vadīja visu vedēji, muzikantus svinības vietas dēļ neņēmām, bet tāpat bija lieliski. Dekorācijas daudz pasūtīju no ebay.

Brown Eyes, 26

Uz šo un to - pirmkārt jau atsijājām lietas, kuras mums nešķita svarīgas - kā piemēram limuzīna īre:D, šādus tādus palīgus sarunājām bartera veidā.

Laura, 24

Es nezinu īsti. Tā kā mēs plānojām kāzas veselu gadu, tad meklējām atlaides, gaidījām, kad būs atlaides un tādā veidā nebija nemaz tik traki ar taupīšanu.

Madara, 27

Organizējot kāzas īsti netaupījām. Pirkām visu atlaižu laikos, skatījāmies uz saprātīgiem piedāvājumiem. Noteikti sanāca ietaupīt uz alko - pērkot to bāzēs.

Jūlija, 25

Kleitu pirku decembrī, kad tām ir atlaides. Mašīna bija draugu. Viesu nama īpašnieks - paziņa, bija atlaide. Tortei, lai arī dārga diezgan, arī bija atlaide. Alkohols bija izlejams, bet labs. Ļoti daudz palika pāri. Dekorācijām un ielūgumiem pirkām visu bāzēs, laicīgi, daudz ko taisījām paši, draudzene un rediniece taisīja dekorācijas, daudz izmantojām lauku puķes, sanāca diezgan lēti un skaisti. Daudz ko izdarīja vedēji par saviem līdzekļiem.

Anna, 30

neīrējām auto

Elīna, 29

Budžets bija nozīmīgs, organizējot pasākumu. Diemžēl ietaupīt nācās uz to, ka taisījām nelielu pasākumu, tādēļ neaicinājām draugus, tikai ģimeni un lieciniekus. Pārējās lietās arī piedomājām, ko un kā- paši visu dekorējām- auto, viesu namu, taisīju pušķi sev, vecāku sveikšanai. Nebija muzikantu, neīrējām auto, nepasūtījām speciālu kūku u.tm.l. Uz svarīgāko- ēdienu, alkoholu,viesu namu- speciāli neko nepiegriezām, bet arī ņēmām alkoholu bāzē uz akcijām.

Ilze, 28

1) pasākuma foto - dāvana no drauga fotogrāfa (labs amatieris ar profesionāļa tehniku) 2) floristika baznīcā - dāvana no draudzenes, kam pieejami bezmaksas ziedi un patīk greznot 3) pasākuma vadītāji - vedēji, nebija atrakciju "no malas" 4) krēslu pārvalkus īrēju kopā ar līgavu, kam kāzas dienu iepriekš tai pašā viesu namā, maksājam uz pusēm

Solvita, 28

Nepirkām vīram jaunu uzvalku, meklējām pa bāzēm alkoholu lētāku.

Vivy, 29

Īpaši neietaupījām, lai arī prātīgi pieņēmām visus lēmumus, un uzmanīgi skatījāmies izmaksas. Protams, netērējām pāri saviem līdzekļiem, taču noteikti ir pozīcijas, kurās būtu varējuši mazāk tērēties.

Elīna, 26

Naudas ziņā uz samaksu dažiem pakalpojumiem-floristam, dekoratoriem, vižāzistei, bet tas prasīja daudz laika un darba no pašiem. Braucām ar savu auto, make up man un ģimenei veidoja vedējmāte. Vēl ietaupījām uz gredezeniem, jo mammas iedeva daļu no nepieciešamā zelta.

Zane, 29

Ietaupījām uz kāzu rīkotājiem un vakara vadītājiem, jo visu organizēšanu uzņēmāmies mēs ar vīru

Krista, 23

nekur

Liene, 26

Ietaupījām uz rotājumiem, kas viesu namā jau bija gatavi, uz ielūgumiem, kurus taisījām paši. Vakara noslēgumā nebija ne salūta, ne laternu, bet gan lēti iegādāti LED baloni, kas izskatījās ļoti labi. Būtībā centāmies nedaudz ietaupīt uz visu, protams, saprāta robežās, lai nebūtu nožēlas sajūtas, ka sapnis par skaistāko dienu paliek tāds puspiepildīts.