FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?

Pievienot savu pieredzi
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas?
Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

Izlēmām ietaupīt uz video operatoru - to izņēmām ārā no plāniem. Atteicos arī no dzīvās mūzikas. Vēl ieekonomēju sīkumos - pledus, groziņus un fotorāmīšus pirku pepco, saldumus pirku Lidlā un kafijas sīrupus atradu Promo. Kāzu kleitu, kurpes un gredzenus pirku atlaižu sezonā, ar dažiem pakalpojumu sniedzējiem pakaulējos. Ielūgumus gatavoja mana māsa; viesu namu dekorēja paši īpašnieki. Šķiet, ka visvairāk ieekonomēju uz to, ka, lielos vilcienos, pasākumu plānoju pati, izpētīju piedāvājumu cenas, salīdzināju un izvēlējos tīkamāko/atbilstošāko.

Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Uz dažām dekorācijām, bet īpaši neko, bet arī neko nemainītu.

Kāzu datums:03.06.2022

Šķiet, ka ne uz ko.

Kāzu datums:14.05.2022

Droši vien uz ielūgumiem un dažādiem drukas darbiem (galda kartes, plakāti, kokteiļu receptes, utt). Tāpat rūpīgi sekojām līdzi alkohola cenām - bijām papētījuši, kas skaitās "laba cena". Kāzu auto arī nevajadzēja īrēt - paldies par to radiniekiem. Kleitu es nopirku "Melnajā piektdienā". Prinicipā - ja ir laiks lēnām un mierīgi gatavoties, tad var uzspēt izpētīt dažādas cenas, variantus un izdomāt, kas sanāk vislabāk.

Kāzu datums:03.09.2021

Ietaupījām slēdzot līgumus laicīgi un vairākas lietas gatavojot paši. Detaļas, kuras pasūtījām, sūtījām ne-sezonā, līdz ar to bija iespēja vienoties par atlaidēm.

Kāzu datums:27.08.2021

Ne uz ko neizdevās ietaupīt.

Kāzu datums:11.08.2021

Es nerekomendēju uz šī pozīcijas ietaupīt, bet mums vienkārši paveicas - gredzeni (1000eur vietā par komplektu samaksājam tikai 250eur(klasisie laulību gredzeni no baltā zelta), jo līgavas mamma iedeva savu zeltu un gredzenus pasūtījam pie pazīstama meistara). Viesu nams - neizvēlējamies pirmo variantu , kas patika, bet turpinājam meklēt un atradam lābak.

Kāzu datums:31.07.2021

Īpaši uz neko baigi neietaupījām. Nu protams, lietas, kuras gatavoju pati, bija lētākas, nekā kaut kur sūtīt - ielūgumi, dāvanas viesiem, vārdu kartītes, ceremonijas programmiņas, zīda lentes, citi sīkumi. Arī cenas Jelgavā atšķiras no cenām Rīgā. Ja Jums ir zināms, cik daudz un kādu alko un bezalko dzērienus Jums vajag, iesaku šo pieprasījumi izsūtīt visiem lielajiem alko tirgotājiem. Ietaupījām izvērtējot piedāvājumu un nepērkot visu vienā vietā.

Kāzu datums:02.07.2021

Noteikti uz gredzeniem. Mums nav svarīgi dārgi gredzeni, zelta rotaslietas nenēsāju un arī baltais zelts šķiet lieks. Tiesa, izstaigājām Rīgu krustu šķērsu, lai atrastu skaistus sudraba gredzenes veikalā, ne pasūtot, kas noteikti maksātu krietni dārgāk. Tā kā abi gredzeni maksāja zem simta, varēju atļauties savu sapni par pusdārgakmeņu kroni un dažus citus untumus un vēlmes :) Arī vietas izvēle un izmaksas bija liels atspaids. Fantastiskie ēdinātāji par demokrātisku samaksu, jo, meklējot galda klājējus, bija iespaids, ka zem 30 EUR uz personu vispār neko skaistu un gardu nevar atrast. Karbonādes un rasoli mums šoreiz neinteresēja. Tā ka ēdinātāju izvēle ar kvalitātes un cenas attiecību bija trāpījums desmitniekā. Netērējāmies alkoholam, jo tas bija 6 h pasākums un lielākā daļa bija braucēji vai nu mājās, vai uz naktsmītni, lai baudītu kopīgu laiku pie ezera nākamajā dienā

Kāzu datums:10.10.2020

Šķiet, ka visveiksmīgāk izdevās ietaupīt uz telpām un dažādiem sīkumiem - nedalījām viesiem dāvaniņas un citus niekus.

Kāzu datums:12.09.2020

Ļoti sekojām līdzi saviem uzstādītajiem mērķiem un izveidotajai excel tabuliņai. Beigās īsti nekur neietaupijām, izņemot to, ka brīžos, kad bija jāizvēlas kādas dekorācijas vai sīkumiņi kāzu dienai, izvēlējāmies par labu lietderīgākajam un nedaudz lētakajam variantam. Piemēram, ceremonijas vietā sākumā vēlējos ziedu arku, tomēr, kad sapratu, ka arkas izmaksas ir ap 200 eiro (un uz augšu) un ka tā tiktu izmantota vien ceremonijas vietā, ar vīru tomēr izlēmām arku neuzstādīt, tā vietā dekoratore izveidoja skaistu ziedu kompozīciju uz ceremonijas galdiņa, ko vēlāk varēja izmantot viesu nama dekorēšanai.

Kāzu datums:09.09.2020

Noteikti ietaupijām uz svinību vietu! No sākuma bijām plānojuši pilnībā citu dienas plānu!

Kāzu datums:20.08.2020

Meikapu, frizieri un fotogrāfu jo šie meistari ir ģimene. Un neatteica savu mākslu ielikt mūsu dienā, un pēc tam jūsmoja cik skaisti viņiem sanāca.

Kāzu datums:07.08.2020

Mēs kāzu organizēšanā nolēmām netaupīt, jo šo dienu taču piedzīvojam tikai vienu reizi. Tomēr liels ieguvums bija kāzu organizatores piedāvātie sadarbības partneri, kas ilgās pieredzes un sadarbības vārdā mums caur organizatori pakalpojumus sniedza ar atlaidi. Tāpat mūsu radu un draugu lokā ir daudz cilvēku, kas piedāvāja savu palīdzību ar dažādiem maziem organizatoriskiem darbiem, kas ļāva gan samazināt izdevumus, gan darbiņus paveikt ātrāk un efektīvāk. Lai gan kopējais kāzu budžets tomēr pārsniedza sākotnēji nosprausto latiņu, nenožēlojam nevienu iztērēto centu. Arī viesi atzinīgi novērtēja visas detaļas, kopējo kāzu atmosfēru un emocijas, ko radīja šī diena.

Kāzu datums:06.08.2020

Dekorācijas veidojām paši, aizņēmāmies no draugiem :)

Kāzu datums:26.06.2020

Mēs īsti neskatījāmies, kur varētu ietaupīt, jo organizējām visu tā, lai paši pēc tam būtu apmierināti. Sanāca ietaupīt uz ēdienu un viesnīcas izmaksām, jo puse viesu neieradās, bet tas bija neplānoti.

Kāzu datums:14.02.2020

Centāmies netaupīt, jo precamies taču vienreiz dzīvē!

Kāzu datums:28.09.2019

Uz tērpiem, ne-florista pakalpojumiem (lūdzām viesiem dāvināt viena veida un krāsas ziedus, lai tos varētu salikt pa vāzēm uz viesu galdiem- mazāk herbāriju un arī naudiņas ietaupījās), uz dekorēšanu (visu saplānojām/ sagādājām paši, draugi un radi palīdzēja izdekorēt), auto īre - tādas nebija un vēl uz dažādiem sīkumiem. Mēģinājām negrābt pirmo, ko atradām, bet pačekot vai nav labāki piedāvājumi.

Kāzu datums:26.07.2019

Ietaupījām uz gredzeniem (nopirkām uz labu akciju), līgavaiņa uzvalku (Mans drēbju skapis lētas cenas), muzikantu, viesu namu, mašīnu. Tomēr izvēlētie pakalpojumi un vietas bija kvalitatīvas, ar labām atsauksmēm - jāmāk tikai atrast informāciju un pētīt. Dekorējām viesu namu paši. Vērts atrast cilvēkus un vietas, kuriem nav plaša reklāma, jo tad uzreiz ir pārspīlēta cena.

Kāzu datums:01.06.2019

Gredzeniem noteikti. Mūsu draugs kopējais taisa gredzenus un viņš ieteica no lombarda nopirkt zelta lūžņus, kurus viņš pārkausēja un uztaisīja ļoti skaistus gredzenus.

Kāzu datums:27.04.2019

Uz dekorācijām, tās pa gariem ziemas vakariem sataisījām paši.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums frizūras taisīja māsīcas, kas ir friziere, tāpēc par to nemaksājām. Mums bija fotogrāfs ar lielu atlaidi, jo rezervējām to laicīgi. Bet tā īsti nesanāca ekonomēt.

Kāzu datums:18.08.2018

Uz guldināšanu.

Kāzu datums:18.08.2018

Ļoti ietaupījām uz to, ka neņēmām muzikantus un uzreiz pēc saderināšanās uzrunājām vedējus, kas deva iespēju laicīgi iegādāt lietas internetā priekš dekorācijām utt.

Kāzu datums:18.08.2018

Uz kāzu auto īri, uz kleitu un vakara vadītāju, un ēdinātājiem.

Kāzu datums:18.08.2018

Ielūgumiem un dekoracijam ko veidoju pati (maketi, plāni, dāvanas viesiem)

Kāzu datums:17.08.2018

Uz daudz ko. Daudz lietu sarunājām caur pazīstamajiem un kāzu viesiem, kā barteri.

Kāzu datums:04.08.2018

Mēs necentāmies kāzās kaut ko taupīt, jo tomēr precamies vienu reizi. Mēs ietaupījām uz viesu grāmatu, jo taisījām to paši kā tādu atmiņu kladi (viesiem bija jāielīmē polaroid bilde, kā arī jāatbild uz mūsu jautājumiem - jāturpina teikums). Ietaupījām vēl uz dekorācijām, jo galda kartes, sēdvietu plānus un guļvietu plānus taisījām paši. Tāpat ietaupījām arī uz kāzu organizatora pakalpojumiem, jo visu paši darījām un organizējām.

Kāzu datums:07.07.2018

Mūsuprāt, nevajadzētu ietaupīt uz fotogrāfa un filmētāja pakalpojumiem, jo bildes un video ir vienīgais, kas liek atmiņām dzīvot ilgāk. Mūsu galvenais mērķis nebija ietaupīt, bet izdarīt iespējami labāko par labāko iespējamo cenu.

Kāzu datums:23.09.2017

Uz ielūgumiem, galda kartēm, torti, mūziku - visu darījām paši vai radi. Bija pazīstama gan fotogrāfe, gan friziere/meikapa speciāliste, tāpēc tur saņēmām atlaides. Vīram nepirkām jaunu ietērpu, bet gan izmantojām jau esošo. Mašīnu izmantojām savu.

Kāzu datums:23.09.2017

Šķiet, ka īpaši ne uz ko netaupījām, darījām visu kā vēlamies. Bet daudzi no pakalpojumu sniedzējiem mums bija pazīstami.

Kāzu datums:09.09.2017

Uz pilnīgi visu. Visas lietiņas, ko kāzās darījām, pirkām, sarunājām, mēs dabūjām lētāk, nekā vidēji par to maksā. Kā arī - es ļoti daudz papīra dizaina lietiņas izdarīju pati, par ko nevienam atsevišķi nebija jāmaksā. Neiespringām uz sīkumiem, piemēram, kāda jēga no dārgām kāzu kurpēm? Nopirku H&M laiviņas pa 10 eur. Neviens uz viņām pat nepaskatījās, labs lēmums.

Kāzu datums:12.08.2017

Uz fotogrāfu.

Kāzu datums:21.07.2017

Uz auto īrēšanu, uz vadītājiem, kurus neņēmām, uz viesu namu, uz galda kartēm un pudeļu noformēšanu.

Kāzu datums:07.07.2017

Pēdējā brīdī uz dekorācijām, bet tā kopumā darījām to, ko vēlējāmies.

Kāzu datums:23.12.2016

Taupījām kur vien varējām, bet protams ar mēru. Jo uz visu nav iespējams ietaupīt.

Kāzu datums:17.09.2016

Izdevumus par kāzu auto, kas mums bija pilnīgi bez maksas.

Kāzu datums:03.09.2016

Sīkumus - galda kartes/ielūgumus/plakātus/viesu grāmatu veidoju pati.. kāzu auto bija pašu.. Vairāk vai mazāk netaupījām, bet baudījām! :)

Kāzu datums:20.08.2016

Uz krēslu pārvalkiem.