FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?

Pievienot savu pieredzi
Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt?
Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni?
Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:06.09.2003

Jā, tepat pa Latviju ar izslēgtiem mobilajiem un devīzi "kur acis rāda". Pat dodoties uz mašīnu ar ceļasomu rokās, vēl nezinājām, kurp dosimies. Tas bija viens no fantastiskākajiem piedzīvojumiem manā mūžā.

Kāzu datums:07.08.2003

Devāmies. Otrajā dienā pēc kāzām iesēdāmies savā jaukajā autiņā un divām nedēļām pazudām Eiropā. Aizbraucām līdz Ungārijam. Neko nebijām plānojuši. Vienu nakti gulēm piecu zvaigžnu viesnīcā, citu - telti kempingā, citu - mašīnā. Tajā vietā, kur patika uzkavējāmies ilgāk.

Kāzu datums:03.05.2003

Jā, tepat uz kaimiņu valstiņu Igauniju.

Kāzu datums:03.05.2003

Saņēmām dāvanā no vecākiem mēnesi pēc kāzām divu dienu atpūtas braucienu uz Igauniju. Atpūtāmies brīnišķīgi!

Kāzu datums:23.02.2003

Nee

Kāzu datums:22.07.2001

Jā, uz Ungāriju!

Kāzu datums:08.04.2001

Nē, pēc 3 gadiem uz Horvātiju

Kāzu datums:23.09.2000

Kāzu datums:08.07.2000

Kāzu ceļojuma nebija, jo līdzekļi to neatļāva.

Kāzu datums:15.11.1997

Nee

Kāzu datums:07.06.1997

Jā un Zviedriju Norvēģiju un Somiju