FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?

Agnese, 24

Fotosalonā? Nē :))

Monta, 25

Mums bija savi fotogrāfi, no 3 viesiem bildes super, pāri 4000! Mes nenožēlojam, ka neņēmām profesionālu fotogrāfu!

Ieva, 29

Salonā nebijām.

Līga, 23

Bija divi lieliski fotosalona Laiks Foto fotogrāfi no izpirkšanas līdz mičošanai :) 250 eur.

Brown Eyes, 26

Mums bija fotogrāfi uz visu dienu - Ingmārs Zaļmežs un Vivita Kokina. Super! Abi strādā gan kā fotogrāfi, gan arī filmē. Ļoti viegli sadarboties;) Gaidām bildes, bet esam pārliecināti, ka būs ļoti skaistas.

Laura, 24

Madara, 27

Jūlija, 25

Nē. Bija fotogrāfs visai diena, 450 eiro.

Elīna, 29

Nē, fotogrāfs braukāja līdzi, salonā atsevišķi nebildējāmies.

Ilze, 28

Nē, fotografēja mans draugs, kuram fotografēt ir hobijs. Tā bija dāvana, kuru viņam palūdzu, līdz ar to bez maksas.

Solvita, 28

Nē, mums līdzi braukāja fotogrāfs - Gunārs Timmermanis no Jelgavas. Bildes vēl neesmu saņēmusi, bet to kā viņš uzvedās un cik cītīgi meklēja "kadrus" - man patika!

Vivy, 29

(Man šķiet, šis ir ļoti novecojis jautājums). Mūsu fotogrāfs- Einārs Freimanis. Foto, komunikācija un attieksme = ++++ Noteikti iesaku. Lielisks fotogrāfs ar brīnišķīgu darba ētiku. Ļoti jaukas bildes! Un video meistars bija Dzintars Rudzītis. Es nevaru atrasts pietiekami labus vārdus, lai raksturotu Dzintara darbu. Saņemtie video ir tik īpaši, izvēlētie kadri, mūzika, viss izpildījums....

Elīna, 26

Mums bija fotogrāfs uz visu dienu.

Zane, 29

Nefotografējamies salonā, bet bija fotogrāfs Mārcis Baltskars. Par izmaksām vīrs klusē :)

Liene, 26

Anda, 27

Nee!

Liene, 27

Nē. Mums bija fotogrāfs Mārtiņš Leitis, ar kuru braucām nelielā fotosesijā, kamēr viesi ar vadītāju gatavoja mums sagaidīšanas pārsteigumu un baudīja uzkodas.

Evita, 28

Nē, mums līdzi bija fotogrāfs, nebija nepieciešamības.

Anda, 24

Nē, tas jau noiets etaps. Mums bija fotogrāfs Uģis Nagliņš sākot no ģērbšanās līdz mičošanai. Pa vidu baznīcai un viesu namam paspējām uztaisīt nelielu fotosesiju.

Lāsma, 25

Sintija, 22

Mums bija superīgas fotogrāfes, kas pavadīja ar mums visu dienu. Samaksājām 600 eiro. Iesaku - Spīgana Spektore - http://www.spigana.com/

Ieva, 20

Bija savs fotogrāfs, kurš arī nodrošināja mums foto sesiju.

Aiga, 21

Bija gan fotogrāfijas fotosalonā SBArt Avota ielā 4 Liepājā-75euro +make-up

Katrina, 25

Fotosalons mums likās galīgi garām ideja. Bija fotogrāfs Jānis Romanovskis (www.gribuvasaru.lv) Maksā 500 EUR.

Marina, 30

Fotogrāfs bija no Rīgas Mareks Steins visu dienu līdz mičošanai ar mums. 400 eiro

Alise, 24

Nē. Bija fotosesija brīvā dabā.

Līva, 25

Nē, fotogrāfējāmies tikai brīvā dabā.

Lote, 31

Salonā nē. Bija fotosesija brīvā dabā.

Līgava, 32

Nē, fotogrāfējāmies visas dienas garumā brīvā dabā. Bija nolīgts fotogrāfs.

Jeļena, 26

Bija savs fotogrāfs. Linda Rūķīte, iesaku ;)

Ilāna, 27

Nē, mums bija nolīgti fotogrāfs+2 filmētāji,kuri no 11.00 rīta līdz pusnaktij filmēja un fotografēja visus skaistākos tās dienas brīžus+ vēl mums kā pārim bija iekļauta atsevišķa fotosesija.

Zaiga, 25

Fotografējāmies Jelgavā, taču foto salona nosaukumu īpaši nekur nemanīju, tur bija tikai uzraksts Foto studija vai Foto salons, atrašanās vieta ir tur pie tā jaunā gājēju tiltiņa pāri upītei telpas ir ar skatu uz upes pusi. no malas noteikti liekas - super viņus fotografēja, bet viņi nezina kas :D tas mums bija noorganizēts no vedēju puses, tāpēc arī neko nezinām, izmaksas, cik es redzēju, bija 100 euro un kaste ar Kāruma sieriņiem, jo fotogrāfam tie ļoti garšo :)

Zane, 28

Marija, 30

Baiba, 34

Salonā nefotografējamies. Bija doma foķēties pa ceļam starp oficiālo daļu dzimtsarakstos līdz viesu namam. Tāpēc arī pa ceļam iebraucām Ogrē, Špakovska parkā. Tagad par fotogrāfu. Aleksejs Rutkovskis. www.rutkovskis.lv tā kā nebija visa diena, izmaksas samērā lētas, pēcapmaksa pie bilžu diska saņemšanas – 250€ + 20€ ceļa izmaksas. Nākamais nepatīkamais piedzīvojums. Bet ne jau kāzu dienā. Pirms tam izlasu internetā atsauksmes – lieliskas, viss ideāli. Arī mums tā bija. Viss bija lieliski un vairāk nekā lieliski. Fotogrāfs foršs, atsaucīgs, visu laiku foķē, ļoti pozitīvs, nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu… līdz brīdim, kad pēc nepilna mēneša saņēmu disku ar kāzu bildēm………… Diskā bija…. 399 bildes…… 5 bildes pēc viņa ieskatiem izprintētas uz A4 . Tagad teorētisks jautājums: kas ir 399 bildes no pasākuma kas ilgst no pl.15.00 līdz aptuveni 2 naktī (fotogrāfs bija runāts no pl.15.00 līdz mičošanai, bet reāli ievilkās mazliet ilgāk) un vēl no fotosesijas, kas bija parkā? Diskā 399 bildes, kas skaitās apstrādātas. Izvēlētas, pēc viņa ieskatiem normālākās. Rezultātā fotosesijas bildes ļoti sliktas, nav neko pabrīdinājis par muguras iztaisnošanu, galvas pagriešanu, žaketes atpogāšanu, lai nerēgojas šlipses gals utt. Dzimtsarakstu nodaļā visām bildēm fonā tā sieviete, kas maģī lika mūziku. Lieki teikt, ka bildes nelietojamas. Vai tad rakursu nevar citu paņemt?! No apsveicējiem pēc svinīgā pasākuma viesu namā bija tikai ar 11 viesiem un tad pat vēl no mugurpuses!!! Kopbildē galvenais laikam ir priekšplāna zālājs, kas aizņem pusi no visas bildes, visi cilvēki 3cm lieli!!! Vai tiešām 60 cilvēkus normāli nevar nofoķēt. Nezinu. Kompozīcija VISĀS bildēs pilnīgā pakaļā! (atvainojos pa izteicienu, bet tā diemžēl ir). Cilvēkiem nogrieztas pusgalvas un pakauši!!! Kad nomierinājos un nākamajā dienā zvanīju, prasīju, vai ir vēl kādas bildes, kaut vai no sveicējiem, fotogrāfs teica, ka esot. Ielikšot failiem.lv Ielika vēl aptuveni 70 bildes. Nezinu ar ko viņas nebija izpelnījušās viņa ievērību, ka netika ieliktas uzreiz diskā… to varu tikai minēt. Ne par matu nebija sliktākas par pārējām. Tad zvanīju vēlreiz un teicu, ka gribētu redzēt visas bildes, kas ir foķētas. Solīja ielikt failiem.lv tiklīdz atbrīvošoties vieta… 3 nedēļu laikā tā arī neatbrīvojās… Bija neskaitāmi zvani no manas puses un solījuma no viņa puses, bet, cepuri nost, dabūju visas kāzu bildes flešā. Es nerakstītu šo stāstu, ka viss būtu kā tam būtu jābūt. Nezinu, kas raksta tās atsauksmes internetā, vai tiešām mums tikai tā neveicās ar viņu? …

Linda, 27

Nē. Mums bija fotogrāfs.

Jana, 25

Līva, 26

Nē.

Anete, 31

Nē.

Veronika, 24

Fotogrāfējāmies DZN pie Valerijana Šaicāna. Pārējo fotografēja māsas vīrs. Sanāca kopā pie 700 bildēm.