FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:27.09.2003

jā, salonā Flēra Miera ielā

Kāzu datums:06.09.2003

Jā:) Kauguru kultūras centrā, un fotogrāfs bija mērenā pālī. Vedēji bija šokā, bet man bija patiesi jautri. Tādu bilžu noteikti nav nevienam!!!:)

Kāzu datums:07.08.2003

Nē. Jo pie Ogres dzimtsarakstu mājās ir lielas kāpnes uz kurām viesiem ir ļoti ērti sastāties uz bildi. Tā kā fotogrāfs nāca pie mums. Bet vispār fotogrāfs bija burvīgs tik daudz skaistu bilžu. Divu dienu laikā viņš uztaisīja apmērmam 2000 bilžu (digitāli). Mēs šīs fotogrāfijas ierakstījām CD un nosūtījām kāzu viesiem kopā ar pateicībām par dāvanām.

Kāzu datums:03.05.2003

Jā, Neatceros fotosalona nosaukumu, bet zinu, ka tas bija blakus Kongresa namam. apmēram 40Ls

Kāzu datums:03.05.2003

Fotografējāmies salonā kas ir uz Pulkveža Brieža ielas Rīgā. Izmaksas neatceros, jo visu kāzu norisi arī fotografēja cilvēks no šī paša salona. Maksājām par salona bildēm un arī papildus vēl par 375 fotogrāfijām kuras tika safotogŗafētas kāzu laikā

Kāzu datums:23.02.2003

Nee

Kāzu datums:22.07.2001

Jā, fotografējāmies salonā Berģos. Izmaksas... ap Ls 40.

Kāzu datums:08.04.2001

Foto studija Brīvības iela ? Izmaksāja 70 LVL

Kāzu datums:23.09.2000

nep... fotogrāfs mūs nesagaidīja...

Kāzu datums:08.07.2000

Fotografējāmies paši. Bija savs fotogrāfs, kurš reizē arī bija filmētājs. Sanāca ļoti skaistas bildes gan uz baznīcas kāpnēm, gan arī citur.

Kāzu datums:07.06.1997

Ja salonā Janševskis.Maksāja -1.bilde 1,50