FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?

Jekaterina, 23

Fotogrāfu atradu internetā, bija laba cena un laba kvalitāte - 350 eiro. Saņēmām 740 bildes pēc mēneša.

Monta, 21

Caur ieteikumiem. 480€ Vel gaidam bet solija nedēļas laikā.

Alise, 24

Fotogrāfs bija Toms Ločmelis. Izvēlējāmies gan pēc protfolio apskatīšanas, gan bijām kā viesi citās kāzās, kur viņš fotografēja un bijām ļoti patīkami pārsteigti par attieksmi, enerģiju un arī bilžu kvalitāti. Bildes solīja atsūtīt 3 mēnešu laikā.

Vita, 25

Mums kāzās bija divi fotogrāfi - Toms Ločmelis un Lauris Galsons. Toms bija mūsu galvenais kāzu fotogrāfs, bet Lauris bija viesis, kurš aizraujas ar foto mākslu. Mums ļoti patika viņu veikums un bildes, tāpēc izvēlējāmies viņus par saviem kāzu fotogrāfiem. No Toma mums bildes solās būt aptuveni trīs mēnešu laikā, bet Lauris atsūtīja bildes jau četrām dienām. Izmaksas fotogrāfiem - Toms Ločmelis 550 eiro (iekļauti ceļa izdevumi), bet Laurim Galsonam - 200 eiro. Mums kāzās arī bija video operators - Kristaps Jansons. Mums ļoti patika tas, ka viņa veidotie video ir emocionāli piesātināti, ķertas cilvēku emocijas un citādāki par pārējiem (nav tie klasiskie video, kas ir visiem). Video solās būt gatavs pāris mēnešu laikā. Tas būs tiks ilgs, cik mūsu izvēlētā dziesma (aptuveni trīs minūtes). Izmaksas: 400 eiro (iekļauti ceļa izdevumi).

Ieva, 29

Fotogrāfu izvēlējāmies pēc draugu ieteikumiem, Instagramā redzētā un savsarpējās komunikācijas. Fotogrāfa pakalpojumi izmaksāja 850 eur, saņēmām 730 bildes divu mēnešu laikā.

Ieva, 30

Fotogrāfu izvēlējos pazīstamu dāmu, apmierināja gan bildes, gan izmaksas (ap 300 EUR). Bildes vēl gaidu. Pēc pusotras nedēļas saņēmu pirmās trīs bildes. Visas bildes solītas pēc pāris mēnešiem, pirmā daļa pēc pāris nedēļām. Uzņemts ap 1000 bildēm.

Sandra, 25

Fotogrāfs Uldis Randohs bija pazīstams - vīrs iepriekš sastrādājies citos pasākumos. Izmaksāja 200 €. Svinību vakarā uz vietas jau izgatavoja 100 bildes no fotostūra, ko viesi varēja paņemt. Apmēram divu nedēļu laikā saņēmām gandrīz 800 bildes. Bildes bija saglabātas diskā, disks apdrukāts. Kopā bija 7 diski (ar mūsu bildi uz katra un uzrakstu). Kā video operatoru izvēlējāmies Rolandu Dripi no HeartToHeart. Laipna, draudzīga komunikācija. Skaists video. Izmaksāja 500€.

Alīna, 25

Fotogrāfe bija paziņa, bet lieliska savā amatā, aktīva, jautra, viesi slavēja. Facebookā atrast pēc Mariot Amber Photography. 300 EUR uz visu pasākuma laiku. Bildes vēl neesam saņēmuši, bet kāzās solīja mēnesi.

Eva Elizabete, 25

Pēc cenas 200.00 euro

Krista, 27

Pēc atsauksmēm un pēc viņa darbiem. Izmaksāja 450 Eiro. Vēl neesam bildes saņēmuši, bet domājam, ka 2 nedēļu laikā būs.

Alise, 24

Svarīga bija cena fotogrāfu pakalpojumiem. Saņēmām vairāk kā 500 bildes. Bildes bija gatavas pēc divām nedēļām, kāzu video bija gatavs vēl pēc nedēļas. Fotogrāfes bija iesācējas, bet tā ir viņu sirdslieta, tāpēc arī cena nebija ļoti augsta EUR 225,- Kvalitāte bildēm ir laba.

Alda, 27

Fotogrāfu arī izvēlējāmies pēc cenas un meklējām caur paziņām. Tas mums izmaksāja 120 eiro. Bildes bij gatavas apmēram nedēļu pēc kāzām.

Ilze, 29

Galvenais kritērijs bija portfolio un cena. Bija 2 fotogrāfi, kas strādāja tādā kā tandēmā.

Dace, 27

Tā ko vēlējos bija aizņemta, līdz ar to izvēlējāmies pazīstamu fotogrāfu ar ko bijusi vairākkārtēja sadarbība un izmaksas ir ļoti pateicīgas. Bildes ir ideālas. Jānis Luste bija nemanāms, zināja mirkļus kad ķert kadru un kad paiet nostāst, lai varam izbaudīt mirkli vienatnē.

Maija, 21

Izvēlējāmies pēc labākās cenas un kvalitātes apvienojuma. 300eiro+degvielas izmaksas. 1200bildes, 2nedēļu laikā.

Laura, 25

Bijām kāzās, kur bija šī fotogrāfe, patika bildes, tādēļ izvēlējāmies. ~ 350 EUR. Saņēmām aptuveni pēc 2 nedēļām.

Jana, 27

Fotogrāfs bija Toms Ločmelis. Fotogrāfu skatījos pēc LKFA mājas lapas, izgāju cauri visiem kāzu bilžu portfolio. Uztaisīju savu TOP un noskaidroju cenas. Izmaksāja EUR 470, bildes bija gatavas pēc 2 mēnešiem. Vislabākās atsauksmes gan par bilžu kvalitāti, gan darbu kopumā. Strādā kopā ar asistenti, kopā ierosina daudz pozu, kas bildēs izskatās fantastiski.

Tanita, 25

Fotogrāfs Juris Ross, viņš bija jau no paša rīta kad ģērbās līdz aptuveni 1 naktī, bildēja ļoti daudz un pirmās bildes, jau pēc nedēļas esam saņēmujuši

Ilva, 25

Fotogrāfējāmies visur, mūsu fotogrāfe izmaksāja uz visu dienu 70 euro.

Lelde, 23

Nē.

Evita, 22

Nebija mums fotografēšanās salonā. Mūsu kāzu dienā mums bija 2 fotogrāfi. Viens bija vīra tehnikumu laika skolotājs - prof. fotogrāfs, kurš uzņēma bildes dzimtsarakstu nodaļā - 60 eur, bet otrs bija mans brālēns, kurš uzņēma bildes visu atlikušo dienas daļu.

Inese, 27

Nē, nefotografējāmies salonā. Bet mums bija fotogrāfs Mārtiņš Leitis, izmaksāja ar visu ceļu 390 Eur.

Vera, 27

Uldis Lapiņš SUPER fotogrāfs! Viņa foto uzrunā! Viņš nav tā saucāmais "šablona" fotogrāfs! Viņam ir savs skatījums, kompozīcijas redzējums! Ja negribat (atkārtošos) šablona bildes, tad noteikti varat droši vērsties pie viņa! Var atrast facebokā :)

Zane, 25

Fotogrāfs bija Valters Pelns. Fotosesija bija Rīvas upes krastā, kur tika uzņemtas ļoti skaistas bildes. Izmaksas ja nemaldos bija ap 350 eiro.

Sigita, 28

Sanita, 28

Nē,salonà nefotogràfèjàmies

Kristine, 20

Kāzu fotogrāfu izvēējos es jo vīrs nebija no Latvijas un nepazina nevienu. Šo fotogrāfu jau pirms tiku bildināta vēlējos par savu kāzu fotogrāfu :) maksāja 300 eiro 500 vietā, jo bijām pazīstami ar ģimenēm. Bildes saņēmām apmēram pēc 2,5 mēnešiem.

Anete, 29

Mūs fotogrāfēja fotogrāfe Spīgana un Una.

Ilze, 41

Savs fotogrāfs

Aļesja, 26

Katerina, 26

Mēs fotografējamies brīvā dabā, un svinību zāle tika ierīkota fotozona. Fotogrāfs uz visu dienu izmaksāja 250EUR

Edīte, 34

Bija divi fotogrāfi. Viens - fotosesija pirms kāzām dāžādas telpās (arī Rīgas centrāltirgus paviljonos) un baznīcā. Otrs forogrāfs pasākuma norises vietā.

Inese, 27

Mums bija Natālija Petruhina, cena 350 eur, jo viņa fotogrāfēja gan mājās, gan ceremoniju, gan svinības līdz pusnaktij

Dagnija, 32

Bija atrast fotogrāfs, kas fotografēja ceremonijā un nedaudz arī pēctam.

Agnese, 24

Fotosalonā? Nē :))

Monta, 25

Mums bija savi fotogrāfi, no 3 viesiem bildes super, pāri 4000! Mes nenožēlojam, ka neņēmām profesionālu fotogrāfu!

Ieva, 29

Salonā nebijām.

Līga, 23

Bija divi lieliski fotosalona Laiks Foto fotogrāfi no izpirkšanas līdz mičošanai :) 250 eur.

Brown Eyes, 26

Mums bija fotogrāfi uz visu dienu - Ingmārs Zaļmežs un Vivita Kokina. Super! Abi strādā gan kā fotogrāfi, gan arī filmē. Ļoti viegli sadarboties;) Gaidām bildes, bet esam pārliecināti, ka būs ļoti skaistas.

Laura, 24