FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

Fotogrāfu sanāca meklēt pēdējā brīdī, jo sākotnēji plānotais fotogrāfs nevarēja ierasties. Izvēlējāmies Diānu Mickēviču un noteikti varu viņu ieteikt arī citiem - mums nebija fotosesiju pieredze, bet pirmskāzu fotosesijā un kāzu dienā Diāna prata ieteikt labākās pozas, un idejas bildēm. Sarunas ar viņu raisījās viegli un darbiņu veic lieliski!. Kāzu dienā tikai dzirdēju fotoaparāta klikšķus, pēc kuriem varēja nojaust kur ir Diāna. :D Esam laimīgi un pateicīgi, ka izvēlējāmies viņu. Tiešām nebija sajūta, ka viņa būtu sveša, bet drīzāk kā "savējā"! :)

Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Forogrāfs bija viens no svarīgākajiem, Sen jau bijām noskatījuši. Raivo Sarelainens Ap €1000 ieklaujot cełu, sāka darbu 09:00 - 01:00 1360 bildes, visas apstrādātas Līgumā bija 2 mēneši, parasti vińš cenšas sagatavot 1 mēneša laikā. Bet Tā kā mēs nedzīvojam Latvijā un nedēłu pēc kāzām devāmies projām, vińš to visu izdarīja nedēłas laikā. Tiešām super cilvēks, talantīgs un satruecošas bildes! No visas sirds iesaku!

Kāzu datums:03.06.2022

Fotogrāfs Billijs Locs - labāku nevarēja vēlēties. Bildes skaistas, divu mēnešu laikā. Cena domāju nu jau mainījusies, bija 900. Videogrāfs - Mārcis Birste no Brush films - arī super cilvēks, skaists gan īsais, gan garais mājas video. Abi lieliski sastrādājās no pusvārda.

Kāzu datums:14.05.2022

Fotogrāfi skatījāmies pēc Instagram profilu portfolio. Izvēlējāmies Ingu Vīņaudi, kura mūsu kāzas sabildēja par 700 eiro. (Jāsaka, ka Ingu arī mēs aizrunājām jau pagājušajā gadā, iespējams, šobrīd ir kas mainījies). Pirmās 100 bildes saņēmām jau pāris dienas pēc kāzām, visas kopā (ap 700) plānots saņemt 2 mēnešu laikā. Inga bija lieliska visu kāzu dienu - smaidīga, pozitīva un pārliecinoša pat tad, kad mēs paši nezinājām, kā tiksim uz Jelgavu :D

Kāzu datums:03.09.2021

Meklējām fotogrāfu, kura stils un bildes uzrunā/ patīk, kā arī papildus bonuss bija sadarbība ar videogrāfu. Protams, ietekmēja arī budžets. Kopā par foto un video ~850 EUR. Bildes un video vēl gaidām, jo nav pagājis tik ilgs laiks, bet solīja 2 mēnešu laikā.

Kāzu datums:27.08.2021

Fotogrāfs mums abiem sens draugs. Saņēmām pēc 4 dienām. Bildes daudz un skaistas.

Kāzu datums:11.08.2021

Fotografs Juris Zīģelis, ļoti iesaku! Patika viņa stils, komunikācija, bijam ar viņu uz viena viļņa. Izmaksas sanāks ap 900eur par 15h+ dienu. Pirmas 30 bildes saņemam nedēļas laika pēc kāzām, parējo sola 90 dienu laikā, tā kā vēl gaidam,

Kāzu datums:31.07.2021

Fotogrāfu izvēlējāmies https://www.facebook.com/MontaMontainPhotography Jo zināju, ko saigaidīšu no rezultāta. Fotogrāfijas uzņēma no ģērbšanās brīža ap 11:00 līdz kūkas ēšanai pusnaktī. Cena 670 eur Bildes saņēmām 3 mēnešus pēc kāzām.

Kāzu datums:02.07.2021

Izmantojām "Viesistabas" fotogrāfes pakalpojumus, kura zina, kurā brīdī kur kāda gaisma krīt. Viņai darbojoties, bija skaidrāks par skaidru, ka liela pieredze. Ļoti patika, ka palūdza pirms kāzām gredzenus un sabildēja arī citus aksesuārus - manus papīrtekstus, kurpītes, somiņu, smaržas, lentītes, pat nopirka mellenes fotosesijai, jo tam arī nozīme kopējā kāzu stāstā. Pucēšanās fotosesijas nebija, jo man bija būtiskāk, lai viņa ir kāzu norises vietā pirms viesiem un sabildē detaļas - dekorācijas, skaistos traukus, ko saimniece sadabūjusi no antikvariātiem, raspodiņus dzēriena krūzēs u.c. Izmaksas - 40 EUR/h, kur iekļauta arī aksesuāru fotografēšana+flash ar bildēm. Sarunājām, ka dos teju visu sabildēto pēc mana lūguma nešķirot daudz neko, jo man attiecībā uz fotogrāfijām savas patikšanas un vēlmes. Fotoapstrādei pirms drukas izmantošu radinieka profesionāļa palīdzību. Bildes - 10 dienas pēc kāzām. Iespējams, pirms tam vajadzēja atrunāt, cik bilžu būs, cik apstrādātas, cik ātri, bet man būtiskāk bija, lai viņa netraucēti strādā. Tik daudz fotografējusies nebiju nekad (jāteic - nogurdinošs pasākums). Amizanti brīži bija - ieraugu satriecošo raspodiņu dzērienu krūzi vai plūškoka ziedu dekoru un ar zīmēm ēšanas vai citā neformālā brīdī rādu, vai ir nofotografējusi. Un Laura (Strautiņa) māj ar galvu - jā, ir, jā, darīts! Ļoti to novērtēju, un bija sajūta - jā, varu paļauties.

Kāzu datums:10.10.2020

Fotogrāfam bija jābūt izcilam un pieredzējušam, jo tā bija mūsu lielākā kāzu dienas prioritāte. Fotografēja Lūcija Rošāne - izmaksas bija 800 eur plus ceļa izdevumi un bildes saņemsim trīs mēnešu laikā.

Kāzu datums:12.09.2020

Man jau bija vairāki fotogrāfi atlasīti, kuru fotogrāfijas man patika. Tikāmies ar diviem (pēc patikšanas un cenas). Izvēlējāmies Jāni Romanovski, jeb gribuvasaru.lv, jo viņš ir fotogrāfējis vairākas draugu/ģimenes kāzas, kā arī ļoti daudz dejotājus. Galvenais bija, lai fotogrāfijas ir dzīvas, krāsainas un lai ir noķerti mirkļi. Bildes saņēmām ~2 mēnešus vēlāk (aptuveni 850 bilžu). Izmaksas ~800 eiro.

Kāzu datums:09.09.2020

Es pats kā profesionāls kāzu fotogrāfs par šo tēmu jau domāju diezgan labu laiku, pirms vispār sākām organizēt! Es piesekoju jaunai meitenei Ievai Vizulei, un jutu, ka viņai ir ķēriens uz fotografēšanu, kā jau jaunajiem talantiem! Es pats ķeru patiesus mirkļus un vēlējos, tādu pašu cilvēku savā kāzu dienā! Kāzu bildes pirmās saņēmu jau 5 dienas pēc kāzām un viņas ir fantastiski skaistas! Pagaidām vēl gaidu pārējās fotogrāfijas. Izmaksas 300 euro uz 12 stundām.

Kāzu datums:20.08.2020

Fotogrāfs bija mans brāli,s viņam vienīgajam uzticu šo darbu. Nekad nav pievīlis, bildes vienmēr super.

Kāzu datums:07.08.2020

Arī fotogrāfa un video operatora izvēlē paļāvāmies uz kāzu organizatori. Viņa mums ieteica lielisku duetu: fotogrāfu Arthuru Oukunu (www.theartophoto.com) un video operatoru Tomu Uļjanovu. Tāpat mūsu labs draugs Kamrans Kurbanovs kāzas filmēja no sava skatupunkta, lai mums pašiem paliek pēc iespējas detalizētāks atskats uz skaisto dienu. Vēl neesam redzējuši gala rezultātu, taču gaidām ar nepacietību! Ja Toms veido kāzu noskaņas video dažu minūšu garumā, ko rādīt radiem un draugiem, tad Kamrans savukārt garāku kāzu filmu, kurā ir dzirdami arī mūsu solījumi, vecāku tosti un citas nianses. Savukārt no Arthura fotogrāfijām plānojam veidot foto albumu. Kopējās izmaksas par foto un video: 1500 EUR.

Kāzu datums:06.08.2020

Pieejamība, cena, bilžu kvalitāte, piedāvājums visai kāzu dienai. Izmaksas visai dienai, iekļaujot pirmskāzu fotosesiju EUR 500. Gaidam bildītes - būs 3 mēnešu laikā, bet pirmās 10 bildes saņēmām jau 2. kāzu rītā :) JĀZEPS PHOTO (IESAKĀM)

Kāzu datums:26.06.2020

Fotogrāfu meklēju Facebook. Apskatīju daudzus, bet uzrunāja Jāzeps foto bildes un stils, kā izskatās bildes. Kopējās izmaksas ar pirmskāzu fotosesiju un visas kāzu dienas iemūžināšana -500€. Pirmās 10 bildes bija nākamajā dienā, bet pārējās gaidu - solīja līdz 2mēn.

Kāzu datums:14.02.2020

Fotogrāfi izvēlējos pēc ieteikumiem un patika portfolio. Izmaksas - ļoti draudzīgas. Bildes saņēmām aptuveni nedēļu pēc kāzām.

Kāzu datums:28.09.2019

Pēc kompozīciju veidošanas, krāsām, kvalitātes un kopējās sajūtas. Fotogrāfe mums bija vienkārši burvīga. Mūsu kāzu dienā tiešām bija tāda sajūta, ka visur ir tikai savējie, neviena sveša cilvēka. Izmaksas 600 eiro, bet fotogrāfe bija ar mums VISU dienu un jau dienu pēc saņēmām nelielu ieskatu košākajos brīžos. Linda Strauta Brauere... tiešām iesaku!!! https://500px.com/lindastrauta

Kāzu datums:26.07.2019

Fotogrāfu primāri izvēlējos pēc cenas, otrkārt, pēc bilžu kvalitātes un stila. Izmaksāja 300 EUR. Bija 400 bildes, saņēmu 3 nedēļu laikā.

Kāzu datums:01.06.2019

Izmaksas bija ļoti svarīgas. Izvēlējos Zani Stīpnieci. Ļoti jauka meitene, vēl var just, ka apgūst šo mākslu, bet ļoti centīga un ātri sagatvo bildes, daudz foršu ideju bildēm. Sirsnīgi iesaku.

Kāzu datums:27.04.2019

Fotogrāfu izvēlējāmies pēc pieejamības + izpētot portfolio. Izmaksāja 320 eur (ceremonija-kūkas dalīšanai). ~800 bildēm līdz 10 dienām pēc pasākuma. Vēl mums bija fotostūris ar polaroid kameru,kur izdrukātās bildes varēja ielīmēt viesu grāmatā.

Kāzu datums:06.10.2018

Fotogrāfu izvēlējāmies Emīlu Vanagu (Valmiera) pēc citu pāru atsauksmēm internetā. Fotogrāfijas (vairāk kā 600) saņēmām 2 nedēļas pēc kāzām, tad arī samaksājām atlikušo summu. Parakstot līgumu, bija jāiemaksā avanss 100eur. Līgumu iesaku parakstīt visiem jaunajiem pāriem! Lai nav lieku stresu par to, ka kaut kas var neizdoties vai fotogrāfs var neierasties.

Kāzu datums:18.08.2018

Fotogrāfu atradu internetā, bija laba cena un laba kvalitāte - 350 eiro. Saņēmām 740 bildes pēc mēneša.

Kāzu datums:18.08.2018

Fotogrāfu dabūjām pēc vakara vadītājas ieteiktā, jo mūsu pirmais rezervētais atteica. Fotogrāfs bija visu laiku ar kamerām visur, tad tikai uzzinājām cik fotogrāfēšanăs ir nogurdinaša, mums neļāva nevienu momentu apstāties no pozēšamas. Saņēmām 1700 bildes 3 formātos un 2 dziesmu garu video saņēmām 3nedēļās, maksa 400€.

Kāzu datums:18.08.2018

Fotogrāfu mums ieteica draugs mēnesi pirms kāzām. Nedēļu vēlāk mūs aizveda izmēģinājuma fotosesijā, kas mums neko nemaksāja, lai mēs saprastu kā viņš strādā un kā mums iet ar "pozēšanu", uzreiz atradām kopīgu valodu. Par pakalpojumiem samaksājām 400 euro un vairāk kā 800 bildes saņēmām pēc 2-3 nedēļām skaistā koka kastītē iekš flešiņa, kad nāca ciemos. :)

Kāzu datums:18.08.2018

Pēc izmaksām izmaksas uz dienu 50 eiro. 1474 bildes uz reiz pēc kāzām.

Kāzu datums:18.08.2018

Caur ieteikumiem. 480€ Vel gaidam bet solija nedēļas laikā.

Kāzu datums:17.08.2018

Fotogrāfs bija Toms Ločmelis. Izvēlējāmies gan pēc protfolio apskatīšanas, gan bijām kā viesi citās kāzās, kur viņš fotografēja un bijām ļoti patīkami pārsteigti par attieksmi, enerģiju un arī bilžu kvalitāti. Bildes solīja atsūtīt 3 mēnešu laikā.

Kāzu datums:04.08.2018

Mums kāzās bija divi fotogrāfi - Toms Ločmelis un Lauris Galsons. Toms bija mūsu galvenais kāzu fotogrāfs, bet Lauris bija viesis, kurš aizraujas ar foto mākslu. Mums ļoti patika viņu veikums un bildes, tāpēc izvēlējāmies viņus par saviem kāzu fotogrāfiem. No Toma mums bildes solās būt aptuveni trīs mēnešu laikā, bet Lauris atsūtīja bildes jau četrām dienām. Izmaksas fotogrāfiem - Toms Ločmelis 550 eiro (iekļauti ceļa izdevumi), bet Laurim Galsonam - 200 eiro. Mums kāzās arī bija video operators - Kristaps Jansons. Mums ļoti patika tas, ka viņa veidotie video ir emocionāli piesātināti, ķertas cilvēku emocijas un citādāki par pārējiem (nav tie klasiskie video, kas ir visiem). Video solās būt gatavs pāris mēnešu laikā. Tas būs tiks ilgs, cik mūsu izvēlētā dziesma (aptuveni trīs minūtes). Izmaksas: 400 eiro (iekļauti ceļa izdevumi).

Kāzu datums:07.07.2018

Fotogrāfu izvēlējāmies pēc draugu ieteikumiem, Instagramā redzētā un savsarpējās komunikācijas. Fotogrāfa pakalpojumi izmaksāja 850 eur, saņēmām 730 bildes divu mēnešu laikā.

Kāzu datums:23.09.2017

Fotogrāfu izvēlējos pazīstamu dāmu, apmierināja gan bildes, gan izmaksas (ap 300 EUR). Bildes vēl gaidu. Pēc pusotras nedēļas saņēmu pirmās trīs bildes. Visas bildes solītas pēc pāris mēnešiem, pirmā daļa pēc pāris nedēļām. Uzņemts ap 1000 bildēm.

Kāzu datums:23.09.2017

Fotogrāfs Uldis Randohs bija pazīstams - vīrs iepriekš sastrādājies citos pasākumos. Izmaksāja 200 €. Svinību vakarā uz vietas jau izgatavoja 100 bildes no fotostūra, ko viesi varēja paņemt. Apmēram divu nedēļu laikā saņēmām gandrīz 800 bildes. Bildes bija saglabātas diskā, disks apdrukāts. Kopā bija 7 diski (ar mūsu bildi uz katra un uzrakstu). Kā video operatoru izvēlējāmies Rolandu Dripi no HeartToHeart. Laipna, draudzīga komunikācija. Skaists video. Izmaksāja 500€.

Kāzu datums:09.09.2017

Fotogrāfe bija paziņa, bet lieliska savā amatā, aktīva, jautra, viesi slavēja. Facebookā atrast pēc Mariot Amber Photography. 300 EUR uz visu pasākuma laiku. Bildes vēl neesam saņēmuši, bet kāzās solīja mēnesi.

Kāzu datums:12.08.2017

Pēc cenas 200.00 euro

Kāzu datums:21.07.2017

Pēc atsauksmēm un pēc viņa darbiem. Izmaksāja 450 Eiro. Vēl neesam bildes saņēmuši, bet domājam, ka 2 nedēļu laikā būs.

Kāzu datums:07.07.2017

Svarīga bija cena fotogrāfu pakalpojumiem. Saņēmām vairāk kā 500 bildes. Bildes bija gatavas pēc divām nedēļām, kāzu video bija gatavs vēl pēc nedēļas. Fotogrāfes bija iesācējas, bet tā ir viņu sirdslieta, tāpēc arī cena nebija ļoti augsta EUR 225,- Kvalitāte bildēm ir laba.

Kāzu datums:23.12.2016

Fotogrāfu arī izvēlējāmies pēc cenas un meklējām caur paziņām. Tas mums izmaksāja 120 eiro. Bildes bij gatavas apmēram nedēļu pēc kāzām.

Kāzu datums:17.09.2016

Galvenais kritērijs bija portfolio un cena. Bija 2 fotogrāfi, kas strādāja tādā kā tandēmā.

Kāzu datums:03.09.2016

Tā ko vēlējos bija aizņemta, līdz ar to izvēlējāmies pazīstamu fotogrāfu ar ko bijusi vairākkārtēja sadarbība un izmaksas ir ļoti pateicīgas. Bildes ir ideālas. Jānis Luste bija nemanāms, zināja mirkļus kad ķert kadru un kad paiet nostāst, lai varam izbaudīt mirkli vienatnē.