FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?

Pievienot savu pieredzi
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt?
Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt?
Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Pasūtījām ielūguma kartińas ar lāzeri izgrieztas kā mežgīnes, bet visu printējām paši. Devām personīgi Martā, kāzas bija Jūlija baigās

Kāzu datums:03.06.2022

Tos pasūtīja, sagatavoja un izsūtīja dekorētāja, pateicām tikai, ko vēlamies.

Kāzu datums:14.05.2022

Ielūgumus izgatavoju pati vietnē Greetings Island, izprintēju tipogrāfijā CopyPro un Jāņa Rozes grāmatnīcā nopirku skaistas aploksnes ar spīdumiem. Izsūtījām katram savā laikā, jo pārsvarā nodevām tos klātienē rokās, vēlākos izsūtījām 2 nedēļas pirms kāzām, bet visi viesi jau bija informēti pirms tam vai saņēmuši ielūgumus pdf formātā.

Kāzu datums:14.05.2022

Visas dizaina lietas, tostarp ielūgumus, gatavojām paši. No Aliexpress pasūtīju aploksnes un zīmogu, visus dizainus sagatvojām "Canva", par drukas pasūtīšanu atbildēja vīrs. Ielūgumus kopā gatavojām paši - ļoti foršas atmiņas ar mūsu lentīšu likšanas un zīmogu taisīšanas vakariem :) Ielūgumus iedevām ļoti laicīgi - kādus 4 mēnešus pirms kāzām, jo mums nebija "Save the date" kartītes.

Kāzu datums:03.09.2021

Ielūgumus gatavojām paši - pasūtījām kartiņas ar izgriezumiem no AliEkspress, paši salikām grafiku un printējām uz līmpapīra. Ielūgumus izvadājām diezgan laicīgi, kādus 5 mēnešus pirms kāzām - sākām izdalīt ielūgumus pēc iesnieguma uzrakstīšanas.

Kāzu datums:27.08.2021

Pasūtījām. Izdāļājām, ja nemaldos, tad aprīļa beigās.

Kāzu datums:11.08.2021

Visu paši, bet laika ziņā, ja saskaitīt kopā, tas aizņēma kādas 4-5 pilnas dienas no rīta līdz vēlu vakaram. Sūtījām no Aliexpress galvenokārt. Kaut ko no Jānis Roze un HobbySet šeit, Latvijā. Kopā par poligrāfijas lietām sanāca 26.12eur --> 0.73eur/gab par 36 ielūgumiem. + jauna kartridža printerim:D

Kāzu datums:31.07.2021

Ielūgumus gatavoju pati. Uzdrukāju visu nepieciešamo, kas, kur , kad info uz zīmēšanas papīra (1/3 no A4). Uz otras tāda paša izmēra lapas uzdrukāju nozīmīgas detaļas, piem., par nakstmājām, utt. Abām kartiņām maliņās vietām pieliku zelta follija papīru. Ap abām lapām apliku caurspīdīgu, matētu papīru un priekšā to aizdarīju ar zelta spiedogu ar M burtu, jo kļuvām par Mazuru ģimeni. :) Nogādājām tos viesiem 1.5 mēnesi pirms kāzām.

Kāzu datums:02.07.2021

Nopirkām pāris kartītes ielūgumiem vecākiem, pārējiem nosūtījām virtuālus ielūgumus. Izsūtījām laicīgi - jau aprīlī. Praktiskās norādes ik pa laikam, nākot kāzu dienai tuvāk, sūtījām kopīgās grupās.

Kāzu datums:10.10.2020

Ielūgumus pasūtījām. Izsūtījām 3 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:12.09.2020

Idejas paši ģenerējām. Gribējām kaut ko neirastu un priekpilnu. Izveidojām dizainus caurspīdīgiem akrila ielūgumiem un zem tiem pašu veidotas papildinformācijas kartiņas ar sausajiem ziediem kāzu krāsās. Ielūgumi bija gatavības stadijā 4-5 mēnešus pirms kāzām, tomēr vēl vasaras sākuma covid dēļ nebija saprotams, vai kāzas septembrī varēs vai nevarēs rīkot un cik lielā apjomā. Bijām visiem elektroniski izsūtījuši jūnija sākumā ''Save the date'' ar mazu informāciju uz ko gatavoties, ja kāzas varēs notikt. Kad uzzinājām, ka kāzas būs atļautas pie visiem viesiem devāmies personīgi ielūgumus atdot. Aptuveni mēnesi pirms kāzām ielūgumu bija nogādāti viesiem.

Kāzu datums:09.09.2020

Ielūgumu paši izgatavojām! Saņēmām nenormāli daudz komplimentus! Citi lika savos instagram storijos ar mūsu paštaisītajiem ielūgumiem! Liels paldies jāsaka Lotes Papery par skaistajām aploksnēm! Izsūtījām tieši vienu mēnesi pirms mūzu kāzām!

Kāzu datums:20.08.2020

Pasūtīju Aliexpress aploksnītes, bet pašus ielūgumu gatavoju pati. Izsūtīju mēnesi pirms kāzām  (covid dēļ)

Kāzu datums:07.08.2020

Mēs ļoti vēlējāmies paši iesaistīties ielūgumu izgatavošanā, tai pašā laikā to uzticot profesionālim. Mēs ticam, ka kāzu ielūgums rada pirmo noskaņu, priekšstatu, ko visiem sagaidīt kāzās. Tā kā paši esam bijuši uz 7 kāzām, jau aptuveni zinājām, kādu gribam redzēt savu ielūgumu. Sadarbojāmies ar lielisko mākslinieci – ļoti pozitīvo Alisi Ķīnastu. Viņa jau pirmajā tikšanās reizē uztvēra mūsu vēlmes. Pēc divām dienām jau viesojāmies viņas darbnīcā Cēsīs uz privātu abstrakto akvareļu meistarklasi. Ielūguma vadmotīvu izveidojām februārī, savukārt ielūgumus viesiem sūtījām nedēļu pirms Jāņiem, kaut sākotnēji bijām iecerējuši to darīt ātrāk.

Kāzu datums:06.08.2020

Pasūtījām. Laicīgi - 3 mēnešus pirms (dēļ covid un vasaras atvaļinājumu rezervēšanas)

Kāzu datums:26.06.2020

Ielūgumus pati taisīju. Viesiem personīgi braucām un devām ielūgumus, izņemot tiem, kuri atradās ārzemēs, sanāca 4 mēn pirms kāzām.

Kāzu datums:14.02.2020

Ielūgumus pasūtījām, izsūtījām divus mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:28.09.2019

Pasūtijām, sakarā ar ceļojumu pirms kāzām, ielūgumi tika izvedāti diezgan pavēlu, bet visi bija informēti jau februāra/marta laikā, jo izsūtījām pašu dizainētu "Save the date".

Kāzu datums:26.07.2019

Īelūgumus no A-Z taisīju pati. Izsūtīju 3 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:01.06.2019

Paši gatavojām. Pinterest apskatījamies variantus, pielāgojām savai gaumei un uztaisījam. 1.5 mēnešus pirms sanāca izsūtīt, bet pateikts jau daudziem bija pirms, ka šis datums jāaizņem.

Kāzu datums:27.04.2019

Ielūgumus gatavojām paši. ~2 mēnešus pirms kāzām izdalījām visiem viesiem personiski.

Kāzu datums:18.08.2018

Ielūgumus pasūtīju internetā un tad patu drukāju tekstu. Izsūtījām 1.5 mēnešus pirms, jo nesanāca vienkārši ātrāk. Bet viesi tika informēti mutiski jau laicīgi.

Kāzu datums:18.08.2018

Ielūgumi viena daļa tika sūtīti, neparasti rustic stilā un otru daļu pati gatavoju. Sākām izsūtīt un piegādāt jūlijā, bet ieilga pat līdz augusta sākumam.

Kāzu datums:18.08.2018

Ielūgumus gatavoju pati. Izsūtījām mēnesi pirms kāzām ( vajadzēja ātrāk ).

Kāzu datums:18.08.2018

Ielūgumus pirkām internetveikalā, mēnesi pirms kāzām izsūtījām.

Kāzu datums:18.08.2018

Pati taisiju. 5 mēnešus iepriekš izsutijam save the date un pusotru mēnesi iepriekš ielūgumu.

Kāzu datums:17.08.2018

Ielūgumu maketu pasūtīju pie Silvijas Grišānes, pārējo - papīru, iesaiņojumu, printēšanu uzņēmos pati.

Kāzu datums:04.08.2018

Skaistos un elegantos ielūgumus pasūtījām pie Oksanas Solncevas (Oksana Solnceva īpašā poligrāfija). Pie ielūgumiem ķērāmies klāt februārī, tad sekoja dažādi dizaini, maketi, idejas. Kopumā mēs tos gatavus dabūjām maija beigās, kad arī viesiem individuāli izdalījām (trīs mēneši pirms kāzām). Viens ielūgums mums izmaksāja 8 eiro (kopā samaksājām aptuveni 240 eiro).

Kāzu datums:07.07.2018

Ielūgumu un dekorāciju vizuālo noformējumu plānoju es pati, māsa palīdzēja realizēt ielūgumus dzīvē. Ielūgumus izvadājām paši, izmantojot iespēju satikt konkrēto viesi. Gribējām saglabāt personisku attieksmi. Ielūgumus sākām izvadāt 6 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:23.09.2017

Ielūgumus meklēju 3 dienas, tad atmetu ar roku un uztaisīju pati. Izmaksas ap 5 EUR (salīdzinoši vienkārši - kartons + krāsainas ielīmes + sausie augi un lentes dekoram). Pirmos izdalījām apmēram 2 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:23.09.2017

Ielūgumus gatavojām paši. Izdalījām pusgadu pirms kāzām (gribējām visiem sagādāt pārsteigumu, tā lai pirms tam neko nezin).

Kāzu datums:09.09.2017

Es taisīju pati. Izsūtīju 3 mēnešus iepriekš.

Kāzu datums:12.08.2017

Ielūgumus gatavoja mana vīramāte. Izsūtījām aprīļa vidū.

Kāzu datums:21.07.2017

Pasūtījām. Izsūtījām 3 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:07.07.2017

Ielūgumus pasūtīju internetā cena EUR 15,- Pašiem bija jāizdomā un jāielīmē ielūguma teksts. Ielūgumus atdevām personīgi 5 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:17.06.2017

Ielūgums taisīju pati, pasūot tikai pamatni tipogrāfijā. Sūijam pa pastu 6 mēnešus iepriekš tiem kuri ir ārzemes, pārējiem kas ir LV atdevam kad bij iespēja tikties.

Kāzu datums:23.12.2016

Ielūgumus taisījām paši. Izdalījāma personīgi apmēram mēnesi pirms kāzām.

Kāzu datums:17.09.2016

Iegūgumu dizainu atradām paši internetā, bet tos izveidoja meitene, kas bija mūsu pasākuma dekoratore. Izdalījām aptuveni 2-3 mēnešus pirms kāzām.

Kāzu datums:03.09.2016

Pati gatavoju, jo strādāju reklāmas aģentūrā, līdz ar to visu maketēju un dizainēju pati. Bija drukātas kartiņas, kas sasietas ar lentītēm. Izsūtījām 2 mēnešus pirms kāzām viesiem, kas aicināti arī uz vakara pasākumu. Pārējiem viesiem iedevām aptuveni mēnesi pirms noteiktā datuma.