FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?

Baiba, 34

Visu rotāja floriste no Lēdmanes, Daiga. 160 EUR, ieteica viesu nama vadītāja, jo viņa ir vietējā un jau ir tur rotājusi. Viņai aizvedām klēpi ar peonijām, svecītes ar svečturiem un atlasa lentīšu kaudzi… Rotāja visu sākot no līgavas pušķa, viesu nama utt.

Linda, 27

Ketija Ramane, ļoti skaisti darbiņi :)

Jana, 25

mašīnu rotāja auto īpašnieki. pušķi un piespraudi gatavoja paziņa

Līva, 26

Vīra mammas paziņa, kura hobija līmenī nodarbojas ar floristiku, taču neteikšu, ka biju sajūsmā. Vismaz nebija žēl aizmest pušķi pēc mičošanas :)

Anete, 31

Māsīca, kas piestrādā par floristi.

Veronika, 24

Pasūtījām visu pie meistarītes.. fotki.lv/kotja => nav dārgi un viss patika.

Svetlana, 24

Izmantojam I.K»Belissimi» pakalpojumus

Natalja, 33

Draugi

Līga, 30

"Lizante"

Egija, 26

Vedēji organizēja mašīnas rotāšanu no salona, tā pat arī līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi.

Alise, 23

Ziedi pie florista tika iegādāti, mašīnu paši rotājām.

Inga, 28

draugi

Zane, 32

Pušķi un piespraudes mums taisija dārzniecība Jelgavā

Ilze, 37

Tā pati sieviete, kas cepa torti.

Gunita, 33

Floriste Līva Feldmane.

Zaiga, 28

Auto dekorus (uz motora pārsega un pie rokturiem), līgavas pušķi, piespraudes un ziedus līgavas frizūrai gatavoja jauka floriste no ziedu salona "Alora" (Kr.Valdemāra iela, pretī Mākslas muzejam). Floriste perfekti uztvēra mūsu vēlmes no mūsu teiktā... un redzot rezultātu - biju patīkami pārsteigta - viss bija tieši tā kā es par to biju sapņojusi :))

Inna, 25

Mašīnu rotāja māsīca, dizainere.....līgavas pušķi un piespraudi veikaliņš maziņš.....

Renāte, 26

veidoja Marita .. meitene super .. izrunājām visu kas un kā- bija skaisti :)

Laura, 35

Baznīcas floriste

Dace, 33

Mašīnas un zāles dekoru taisīju pati, līgavas pušķi no maniem materiāliem - ziedu salons. Galda kompozīcijas - ziedu salons.

Sanita, 26

Floriste Zita Petruseviča

Sintija, 25

Floriste.

Jeļena, 24

Floriste

Liene, 23

Mašīnu rotāja vedējmāte, pušķi nopirkām pa ceļam uz cerimoniju veikalā un piespraude mums nebija!

Antra, 25

Līgavas pušķī, Līgavas māsu/brāļu puķu bumbas/ piespraudes, Līgavaiņa pispraudi un Vedējtēva piespraudi pasūtijam ziedu salonā - Cēsīs. Konkrēti nezinu kurā, jo to arī Vedēji bija paši izdomājusi

Anda, 25

Vīramāte - ar pieredzi floristikā. Iepriekš izrunājām krāsas un aptuveno dizainu. Bija ļoti skaisti

NATĀLIJA, 36

Mašīnu - vedēji- pārsteigums/ dāvana mums. Līgavas pušķi, piespraudi un matu puķes - SHISHI salonā

agate, 30

Floristi no Valmieras. Ja nemaldos, "Rēzija" bija salona nosaukums. Īpašnieks bija ļoti atraktīvs puisis, visu saprata no pusvārda, ļoti pretīmnākošs, pozitīvs. Rezultāts sanāca ļoti skaists! Ieteiktu viņu ari citiem.

Kristīne, 26

Rotāja ģimene, pušķi un piespraudi pasūtījām no puķu bāzes Valmieras ielā.

Sintija, 33

Santa no Siguldas - ļoti, ļoti skaisti un salīdzinājumā ar Rīgas floristu cenām ar lēti, palīdzēja arī ar noformējumu viesu namā, visu sakārtoja, izkārtoja, baznīcu arī dekorēja, mašīnu un līgavas pušķi taisīja, arī matu puķes dzīvas un līgavainim un vedējtēvam piespraudes, visi viesi bija sajūsmā par dekorācijām un galda dekoriem, silti iesaku: Santa tel.nr.29864104

Signe, 25

Brīnumskaistus ziedus un dekorus mums izvedoja ziedu salona Florestans darbiniece Līga. Ziedi bija fantastiski skaisti un izturīgi.

Kristīne, 27

Viena ļoti jauka sieviete no Pārventas puķu veikala. Bija superskaisti pušķi, piespraude, auto un galda dekori. Cena - vislabākā. Kopumā samaksājām tikai 90 LS.

Kristīne, 29

Mašīnu izrotāja vedēji, kāzu pušķis (melnas kallas), piespraudes un vedējmātes aproce - salons Rēzija Valmierā

Kristīne, 26

Ar visiem "skaistuma darbiem" nodarbojās mana draudzene Vika, līdz ar to samazinājās arī izmaksas uz to, jo viņa to darīja tikai par pašizmaksu! :) Bet viņa mums taisīja 2 līgavas pušķus, 2 līgavaiņa piespraudes, dekorēja baznīcu, viesu namu, mašīnu, taisīja fotostūrīšus, dekorēja dejošanas vietu ārā, taisīja viesu grāmatu, mūsu fotogrāfiju stūrīti, utt! Viņa man bija viens no lielākajiem un mīļākajiem palīgiem šajā sagatavošanās procesā!

Madara, 29

Līgavas puški, auto dekoru un piespraudes līgavainim un vedējiem pasūtījām ziedu salonā Florinda (Spicē) Viegla komunikācija ar īpašnieci, cenas vienkaŗši super (samaksājām 60 Ls) un rezultāts fantastisks. Viesu namā dekorus mums lika Marita Koleda-jauka meitene,kura palīdzēja ar mūsu dekoru uzlikšna viesu namā,kā arī sagādāju ziedu dekorus. Paldies viņai!!! ja kādai meitenei ir jau sava konkrēta vīzja,par dekoriem un pati jau ir visu sagatavojusi-tik jādomā,kad dekorus uzliks un pal;idzēs tajās lietās,ko pati iecerējusi, bet nezin kā realizēt-iesaku!!!! Mums dikti noderēja viņas pakalpojumi.

Rita, 27

floriste, ģimenes draugs

Agne, 22

Evita Kronberga :) Iesaku!

Laila, 26

Atsaucīgā floriste Ilona Igale. Par izvēli biju priecīga. Man līgavas puškis patika tik ļoti, ka vīram esmuu pieteikusi uz katru gadadienu man dāvināt pušķa dublikātu. Pušķis bija ar "odziņu".

Megija, 19

mašīnu rotāja vedēji. Par pušķi rūpējāmies paši.

Alisa, 21

mašīnas rotājumu veidoja mamma ar draudzeni. Līgavas pušķis - no kura es nevarēju ilgi atraut skatu, un visu laiku viņu pētīju, veidoja kāzu floriste Ieva Sila. Turpat arī piespraudi.