FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?

Anete, 26

Vecāki rotāja. Sajūtu Aleja sarūpēja puški un līgavainiem piespraude nebija. Nepatīk puķes :D

Ieva, 25

Mašīnu rotāja līgavainis + līgavas tēvs. Pušķi, piespraudi un galda kompozīciju pasūtījām salonā Klīviga. Bija ļoti skaisti. Izmaksāja ap 130eur.

Megija, 28

Visas ziedu dekorācijas (auto dekoru, līgavas pušķi, līgavaiņa un vedējtēva piespraudi, galdu dekorus) mums veidoja floristes no ziedu salona "Puķe" Siguldā. Visu izvēlējāmies pie viena florista veidot, lai būtu vieglāka saņemšana, norēķināšanās un viss būtu veidots vienotā stilā.

Jekaterina, 23

Mums bija dekorētāja Inga Pobjaržina, kas taisīja pušķi, piespraudi, vedējas matu rotu, rotāja zāli un mašīnu.

Laurensija, 35

Tika pasūtīts personīgi pie floristes, un biju ļoti apmierināta.

Daira, 22

Mašīnas rotājums bija pasūtīts internetā, to vedēji bija uzikuši uz mašīnas, kad brauca mums pakaļ, līgavas pušķis, vainags (precējos ar ziedu vainagu), līgavaiņa un vedējtēva piespraudes un vedējmātes rokaslenta tika pasūtīti ziedu salonā, kas atrodas blakus dzimtsarakstu nodaļai.

Gunita , 32

Mašīnu rotāja vīra brālēns. Līgavas pušķi veidoja veikals Tonis Kuldīgā. Ligavainis piespraudi nevēlējās.

Monta, 21

Floriste caur paziņām - ne uzņēmums

Vita, 25

Līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi, vedēja piespraudi, mašīnu, laivu un viesu namu rotāja un dekorēja uzņēmums no Madonas "Divi torņi" - atsaucīgās māsas Ilva un Sanita. Savukārt skaisto ceremonijas vietu dekorēja un izrotāja uzņēmums "Berry Deco".

Ieva, 29

Šos pienākumus uzņēmās mūsu lieliskā Kikī, floriste, kūku cepēja, psihologs, dekoratore. Starp citu, Kikī mums ieteica kā kūku cepēju, bet izrādās, ka viņa ir ne tikai kūku cepēja...

Ieva, 30

Floriste

Sandra, 25

Visus ziedu dekorus veidoja floriste Kristīne Lastovska (Magnolijas zieds). Lielisks cilvēks, viegla sadarbība, ļoti skaisti darbi. Vēl vairākas dienas pēc kāzām visi ziedu dekori bija skaisti.

Alīna, 25

Bija mašīnas rota no Magnolijas zieds. Pārējos ziedus (līgavai, līgavainim, galdam, ceremonijai) taisīja floriste no Rūjienas, tie izmaksāja 80 EUR. Puķu bija diezgan maz.

Eva Elizabete, 25

Mašīnas dekoru gatavoja vedējmātes mamma, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi izgatavoja salonā.

Krista, 27

Ziedi Reizija.

Alise, 24

Visus dekorus svinību vietā, automašīnu, pušķi un piespraudi veidoja paziņa, kas ikdienā ar floristiku nenodarbojas, bet ir radošs cilvēks.

Aleksandra, 25

Ziedu salons "Ziedu sēta".

Alda, 27

Mašīnai dekorus taisīju pati. Pušķi un piespraudes pasūtīju Inčukalnā ziedu veikalā, ļoti kvalitatīvi un lēti!

Ilze, 29

Auto rotājumu veidoja līgavas vecāku kaimiņiene, kura ir floriste. Līgavas pušķis un piespraude tika pasūtīta Riga Plaza veikalā lakstos.lv. Ļoti skaisti!!!

Dace, 27

Liene Smeltere Ķiece - viss bija skaisti un ļoti viegla komunikācija ar floristi. Man nebija īpašu uzstādījumu kā ir jābūt, es paļāvos uz floristu, tik pateicu krāsu un stilu, bet viss bija izdarīts tieši kā vēlējos.

Maija, 21

Ilze Skribāne.

Laura, 25

No ziedu salona.

Jana, 27

Visas dekorācijas veidojām paši, arī pušķi un piespraudi.

Tanita, 25

Maija, 32

Floriste Edita no Svetku Mirklis: http://www.svetkurezidence.lv/atsauksmes/ Bijam arkartigi priecigi un apmierinati ar Editas darbu, loti iesakam

Ilva, 25

Ziedi mašīnai, līgavai, vīra piespraudei veidoja ziedu salonā "Kreimenīte" - Talsos, Darba ielā 44. Arī vedējtēvam tika uztaisīta piespraude, tika pasūtīts "viltotais" līgavas pušķis, kuru mest neprecētajām meitenēm, lai līgavas pušķi varu paturēt sev par piemiņu. Tika pasūtīti arī ziedi vecākiem un nopirktas rozītes, kuru ziedlapiņas izkaisīt svinību vietā uz galdiem. Kopā "Kreimenītē" atstājām 80 euro.

Lelde, 23

Floriste bija Liene Smeltere Kiece. Ļoti labi padarīja savu darbiņu.

Evita, 22

Mašīnas priekša tika rotāta ar masīviem ziedu elementiem un gredzeniem to vidū, kas tika stiprināts pie mašīnas ar magnētu palīdzību. Protams, ka ziedi bija mākslīgi. Līgavas pušķi un piespraudi veidoja vīra bijusī darba kolēģe, kas strādāja par floristi.

Inese, 27

Visu veidoja dekoratore no Cēsīm Ance Ezermale

Katerīna, 21

Pušķi un piespraudi pasūtījām Skodā, no frēzijām, pušķis vien maksāja 100 euro, piespraudes mums bija 3, jo frēzijas karstumā ļoti ātri mirst. Pārējās dekorācijas veidojām mēs divatā ar mammu.

Vera, 27

Par mūsu kāzu noformēšanu gribu pateikties floristei-dekorātorei Sintijai Bulai! Pirmo reizi kad viņu satikam, uzreiz sapratam, ka mūsu kāzas būs pareizā cilvēka rokās! Viņa ir atbildīga, saskarsmē viegla, ideju pilna, radoša!!! Neskatoties uz to, ka mēs pirms tam nebijam pazīstami, liekas, ka sen jau zinājam Sintiju! :) Ļoti ātri pārgājam uz "Tu". Sintijas darbus novērtēja ne tikai mēs, bet arī viesu nama saimnieki, viesi, kā arī kāzu mašīnas vadītājs atzīmēja, ka tik gaumīgu noformējumu savai retro mašīnai vēl nebija redzējis!!! Mans līgavas pušķis bija perfekts!!! Tieši tāds, kādu gribēju- nekas lieks un tieši kā solīja Sintija, izturēja 33- 35 grādu karstumu bez ūdens, un vēl pēc kāzām, jau mājās, nostāvēja ilgu laiku ūdenī. Ne tikai pušķis, bet arī pārējas ziedu kompozīcijas nostāvēja ilgu laiku. Krāsu palete bija izturēta ideāli! Pateicamies par precizitāti, darba kvalitāti un meistarību! Mums bija ļoti patīkami strādāt ar Sintiju, jo viņa tiešām ir ļoti profesionāls, savu darbu mīlošs cilvēks ar vairākām idejam, aks viņai neiztrūkst. Nav nevienas vienādas kāzas (skatījos viņas darbu albumu). Sintija strādā uz budžetu. Pati viņa ir no Jelgavas, bet ļoti mobila, tāpēc atbraukt uz Rīgu nebija nekādas problēmas.

Zane, 25

Mašīnu rotāja Pāvilostā vietejās floristes. Pušķi un līgavaiņa piespraudi vīrs bija Liepājā pasūtījis.

Sigita, 28

Sanita, 28

" Puķu bode" no Liepàjas.

Kristine, 20

Visas kāzas rotāja ļoti superīga sieviete no Baltkrievijas, Minskas, ieteica mums viņu vīra draugi, un arī internetā paskatoties viņas mājas lapu likās ļoti forši. Viņa ar savu mašīnu un materiāliem atbrauca tālu ceļu pie mums un ļoti skaisti izrotāja mums kāzas. Viņa arī uztaisīja līgavas pušķi un piespraudi no māksīgiem ziediem, kuri +35 grādos visu dienu izskatījās kā svaigi. Bija izveidoti arī līgavas draudzeņu pušķi, matu piespraudes no ziediem, un daudz citas detaļas. Grūtības sagādāja tas, ja vajadzēja sazināties ar to sievieti itikai caur internetu, nevarēja satikties jo viņa atradās ļoti tālu, taču pāris reizes arī devāmies uz Minsku.

Anete, 29

Ziedu salons "Ar putniem" (miera ielā) - mašīnas, līgavas pušķis (mēs gan paši gādājām rudzu puķes), līgavaiņa piespraude, vedējtēva piespraude bija ap 100Eiro.

Ilze, 41

Ļoti laba floriste Inga Ilvesa no ziedu aģentūras Dille

Aļesja, 26

Pasūtīju visu vienā puķu veikalā Cēsis "Pie Innas", ļoti pretimnākoša florista - puķes bija tieši tā ka vajadzēja.

Katerina, 26

Mašīnu rotāja līgavainis ar draugiem ar mākslīgiem ziediem un lentēm. Pušķi un piespraudi pasūtījām ziedu salona Mimoza, Jēkabpilī.

Edīte, 34

Mašīnu nerotājām. Līgavas pušķis, matu rota, piespraudes - Deko Alianse.