FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?

Pievienot savu pieredzi
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:26.06.2020

Visus rotājumus un dekorācijas veidoja ZieduValsis. Iepriekš esmu veidojusi pušķus pie viņas un zināju, ko sagaidīt.

Kāzu datums:14.02.2020

Līvānos - SantLi. Par mašīnas rotāšanu atbildīga bija vedējmāte un rezultāts - fantastisks, kur veidoja - nemācēšu pateikt.

Kāzu datums:28.09.2019

Mašīnu nevēlējāmies īsti rotāt. Pušķi un piespraudes veidoja Māra Cīrule!

Kāzu datums:26.07.2019

Šīs lietas veidoja floriste pēc pasūtījuma.

Kāzu datums:01.06.2019

Vecāki rotāja. Sajūtu Aleja sarūpēja puški un līgavainiem piespraude nebija. Nepatīk puķes :D

Kāzu datums:27.04.2019

Mašīnu rotāja līgavainis + līgavas tēvs. Pušķi, piespraudi un galda kompozīciju pasūtījām salonā Klīviga. Bija ļoti skaisti. Izmaksāja ap 130eur.

Kāzu datums:06.10.2018

Visas ziedu dekorācijas (auto dekoru, līgavas pušķi, līgavaiņa un vedējtēva piespraudi, galdu dekorus) mums veidoja floristes no ziedu salona "Puķe" Siguldā. Visu izvēlējāmies pie viena florista veidot, lai būtu vieglāka saņemšana, norēķināšanās un viss būtu veidots vienotā stilā.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums bija dekorētāja Inga Pobjaržina, kas taisīja pušķi, piespraudi, vedējas matu rotu, rotāja zāli un mašīnu.

Kāzu datums:18.08.2018

Tika pasūtīts personīgi pie floristes, un biju ļoti apmierināta.

Kāzu datums:18.08.2018

Mašīnas rotājums bija pasūtīts internetā, to vedēji bija uzikuši uz mašīnas, kad brauca mums pakaļ, līgavas pušķis, vainags (precējos ar ziedu vainagu), līgavaiņa un vedējtēva piespraudes un vedējmātes rokaslenta tika pasūtīti ziedu salonā, kas atrodas blakus dzimtsarakstu nodaļai.

Kāzu datums:18.08.2018

Mašīnu rotāja vīra brālēns. Līgavas pušķi veidoja veikals Tonis Kuldīgā. Ligavainis piespraudi nevēlējās.

Kāzu datums:18.08.2018

Floriste caur paziņām - ne uzņēmums

Kāzu datums:04.08.2018

Līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi, vedēja piespraudi, mašīnu, laivu un viesu namu rotāja un dekorēja uzņēmums no Madonas "Divi torņi" - atsaucīgās māsas Ilva un Sanita. Savukārt skaisto ceremonijas vietu dekorēja un izrotāja uzņēmums "Berry Deco".

Kāzu datums:07.07.2018

Šos pienākumus uzņēmās mūsu lieliskā Kikī, floriste, kūku cepēja, psihologs, dekoratore. Starp citu, Kikī mums ieteica kā kūku cepēju, bet izrādās, ka viņa ir ne tikai kūku cepēja...

Kāzu datums:23.09.2017

Floriste

Kāzu datums:23.09.2017

Visus ziedu dekorus veidoja floriste Kristīne Lastovska (Magnolijas zieds). Lielisks cilvēks, viegla sadarbība, ļoti skaisti darbi. Vēl vairākas dienas pēc kāzām visi ziedu dekori bija skaisti.

Kāzu datums:09.09.2017

Bija mašīnas rota no Magnolijas zieds. Pārējos ziedus (līgavai, līgavainim, galdam, ceremonijai) taisīja floriste no Rūjienas, tie izmaksāja 80 EUR. Puķu bija diezgan maz.

Kāzu datums:12.08.2017

Mašīnas dekoru gatavoja vedējmātes mamma, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi izgatavoja salonā.

Kāzu datums:21.07.2017

Ziedi Reizija.

Kāzu datums:07.07.2017

Visus dekorus svinību vietā, automašīnu, pušķi un piespraudi veidoja paziņa, kas ikdienā ar floristiku nenodarbojas, bet ir radošs cilvēks.

Kāzu datums:17.06.2017

Ziedu salons "Ziedu sēta".

Kāzu datums:23.12.2016

Mašīnai dekorus taisīju pati. Pušķi un piespraudes pasūtīju Inčukalnā ziedu veikalā, ļoti kvalitatīvi un lēti!

Kāzu datums:17.09.2016

Auto rotājumu veidoja līgavas vecāku kaimiņiene, kura ir floriste. Līgavas pušķis un piespraude tika pasūtīta Riga Plaza veikalā lakstos.lv. Ļoti skaisti!!!

Kāzu datums:03.09.2016

Liene Smeltere Ķiece - viss bija skaisti un ļoti viegla komunikācija ar floristi. Man nebija īpašu uzstādījumu kā ir jābūt, es paļāvos uz floristu, tik pateicu krāsu un stilu, bet viss bija izdarīts tieši kā vēlējos.

Kāzu datums:20.08.2016

Ilze Skribāne.

Kāzu datums:13.08.2016

No ziedu salona.

Kāzu datums:18.07.2016

Visas dekorācijas veidojām paši, arī pušķi un piespraudi.

Kāzu datums:16.07.2016

Kāzu datums:09.07.2016

Floriste Edita no Svetku Mirklis: http://www.svetkurezidence.lv/atsauksmes/ Bijam arkartigi priecigi un apmierinati ar Editas darbu, loti iesakam

Kāzu datums:10.10.2015

Ziedi mašīnai, līgavai, vīra piespraudei veidoja ziedu salonā "Kreimenīte" - Talsos, Darba ielā 44. Arī vedējtēvam tika uztaisīta piespraude, tika pasūtīts "viltotais" līgavas pušķis, kuru mest neprecētajām meitenēm, lai līgavas pušķi varu paturēt sev par piemiņu. Tika pasūtīti arī ziedi vecākiem un nopirktas rozītes, kuru ziedlapiņas izkaisīt svinību vietā uz galdiem. Kopā "Kreimenītē" atstājām 80 euro.

Kāzu datums:03.10.2015

Floriste bija Liene Smeltere Kiece. Ļoti labi padarīja savu darbiņu.

Kāzu datums:22.08.2015

Mašīnas priekša tika rotāta ar masīviem ziedu elementiem un gredzeniem to vidū, kas tika stiprināts pie mašīnas ar magnētu palīdzību. Protams, ka ziedi bija mākslīgi. Līgavas pušķi un piespraudi veidoja vīra bijusī darba kolēģe, kas strādāja par floristi.

Kāzu datums:15.08.2015

Visu veidoja dekoratore no Cēsīm Ance Ezermale

Kāzu datums:08.08.2015

Pušķi un piespraudi pasūtījām Skodā, no frēzijām, pušķis vien maksāja 100 euro, piespraudes mums bija 3, jo frēzijas karstumā ļoti ātri mirst. Pārējās dekorācijas veidojām mēs divatā ar mammu.

Kāzu datums:08.08.2015

Par mūsu kāzu noformēšanu gribu pateikties floristei-dekorātorei Sintijai Bulai! Pirmo reizi kad viņu satikam, uzreiz sapratam, ka mūsu kāzas būs pareizā cilvēka rokās! Viņa ir atbildīga, saskarsmē viegla, ideju pilna, radoša!!! Neskatoties uz to, ka mēs pirms tam nebijam pazīstami, liekas, ka sen jau zinājam Sintiju! :) Ļoti ātri pārgājam uz "Tu". Sintijas darbus novērtēja ne tikai mēs, bet arī viesu nama saimnieki, viesi, kā arī kāzu mašīnas vadītājs atzīmēja, ka tik gaumīgu noformējumu savai retro mašīnai vēl nebija redzējis!!! Mans līgavas pušķis bija perfekts!!! Tieši tāds, kādu gribēju- nekas lieks un tieši kā solīja Sintija, izturēja 33- 35 grādu karstumu bez ūdens, un vēl pēc kāzām, jau mājās, nostāvēja ilgu laiku ūdenī. Ne tikai pušķis, bet arī pārējas ziedu kompozīcijas nostāvēja ilgu laiku. Krāsu palete bija izturēta ideāli! Pateicamies par precizitāti, darba kvalitāti un meistarību! Mums bija ļoti patīkami strādāt ar Sintiju, jo viņa tiešām ir ļoti profesionāls, savu darbu mīlošs cilvēks ar vairākām idejam, aks viņai neiztrūkst. Nav nevienas vienādas kāzas (skatījos viņas darbu albumu). Sintija strādā uz budžetu. Pati viņa ir no Jelgavas, bet ļoti mobila, tāpēc atbraukt uz Rīgu nebija nekādas problēmas.

Kāzu datums:31.07.2015

Mašīnu rotāja Pāvilostā vietejās floristes. Pušķi un līgavaiņa piespraudi vīrs bija Liepājā pasūtījis.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

" Puķu bode" no Liepàjas.

Kāzu datums:04.07.2015

Visas kāzas rotāja ļoti superīga sieviete no Baltkrievijas, Minskas, ieteica mums viņu vīra draugi, un arī internetā paskatoties viņas mājas lapu likās ļoti forši. Viņa ar savu mašīnu un materiāliem atbrauca tālu ceļu pie mums un ļoti skaisti izrotāja mums kāzas. Viņa arī uztaisīja līgavas pušķi un piespraudi no māksīgiem ziediem, kuri +35 grādos visu dienu izskatījās kā svaigi. Bija izveidoti arī līgavas draudzeņu pušķi, matu piespraudes no ziediem, un daudz citas detaļas. Grūtības sagādāja tas, ja vajadzēja sazināties ar to sievieti itikai caur internetu, nevarēja satikties jo viņa atradās ļoti tālu, taču pāris reizes arī devāmies uz Minsku.

Kāzu datums:10.06.2015

Ziedu salons "Ar putniem" (miera ielā) - mašīnas, līgavas pušķis (mēs gan paši gādājām rudzu puķes), līgavaiņa piespraude, vedējtēva piespraude bija ap 100Eiro.