FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?

Alda, 27

Mašīnai dekorus taisīju pati. Pušķi un piespraudes pasūtīju Inčukalnā ziedu veikalā, ļoti kvalitatīvi un lēti!

Ilze, 29

Auto rotājumu veidoja līgavas vecāku kaimiņiene, kura ir floriste. Līgavas pušķis un piespraude tika pasūtīta Riga Plaza veikalā lakstos.lv. Ļoti skaisti!!!

Dace, 27

Liene Smeltere Ķiece - viss bija skaisti un ļoti viegla komunikācija ar floristi. Man nebija īpašu uzstādījumu kā ir jābūt, es paļāvos uz floristu, tik pateicu krāsu un stilu, bet viss bija izdarīts tieši kā vēlējos.

Maija, 21

Ilze Skribāne.

Laura, 25

No ziedu salona.

Jana, 27

Visas dekorācijas veidojām paši, arī pušķi un piespraudi.

Tanita, 25

Maija, 32

Floriste Edita no Svetku Mirklis: http://www.svetkurezidence.lv/atsauksmes/ Bijam arkartigi priecigi un apmierinati ar Editas darbu, loti iesakam

Ilva, 25

Ziedi mašīnai, līgavai, vīra piespraudei veidoja ziedu salonā "Kreimenīte" - Talsos, Darba ielā 44. Arī vedējtēvam tika uztaisīta piespraude, tika pasūtīts "viltotais" līgavas pušķis, kuru mest neprecētajām meitenēm, lai līgavas pušķi varu paturēt sev par piemiņu. Tika pasūtīti arī ziedi vecākiem un nopirktas rozītes, kuru ziedlapiņas izkaisīt svinību vietā uz galdiem. Kopā "Kreimenītē" atstājām 80 euro.

Lelde, 23

Floriste bija Liene Smeltere Kiece. Ļoti labi padarīja savu darbiņu.

Evita, 22

Mašīnas priekša tika rotāta ar masīviem ziedu elementiem un gredzeniem to vidū, kas tika stiprināts pie mašīnas ar magnētu palīdzību. Protams, ka ziedi bija mākslīgi. Līgavas pušķi un piespraudi veidoja vīra bijusī darba kolēģe, kas strādāja par floristi.

Inese, 27

Visu veidoja dekoratore no Cēsīm Ance Ezermale

Katerīna, 21

Pušķi un piespraudi pasūtījām Skodā, no frēzijām, pušķis vien maksāja 100 euro, piespraudes mums bija 3, jo frēzijas karstumā ļoti ātri mirst. Pārējās dekorācijas veidojām mēs divatā ar mammu.

Vera, 27

Par mūsu kāzu noformēšanu gribu pateikties floristei-dekorātorei Sintijai Bulai! Pirmo reizi kad viņu satikam, uzreiz sapratam, ka mūsu kāzas būs pareizā cilvēka rokās! Viņa ir atbildīga, saskarsmē viegla, ideju pilna, radoša!!! Neskatoties uz to, ka mēs pirms tam nebijam pazīstami, liekas, ka sen jau zinājam Sintiju! :) Ļoti ātri pārgājam uz "Tu". Sintijas darbus novērtēja ne tikai mēs, bet arī viesu nama saimnieki, viesi, kā arī kāzu mašīnas vadītājs atzīmēja, ka tik gaumīgu noformējumu savai retro mašīnai vēl nebija redzējis!!! Mans līgavas pušķis bija perfekts!!! Tieši tāds, kādu gribēju- nekas lieks un tieši kā solīja Sintija, izturēja 33- 35 grādu karstumu bez ūdens, un vēl pēc kāzām, jau mājās, nostāvēja ilgu laiku ūdenī. Ne tikai pušķis, bet arī pārējas ziedu kompozīcijas nostāvēja ilgu laiku. Krāsu palete bija izturēta ideāli! Pateicamies par precizitāti, darba kvalitāti un meistarību! Mums bija ļoti patīkami strādāt ar Sintiju, jo viņa tiešām ir ļoti profesionāls, savu darbu mīlošs cilvēks ar vairākām idejam, aks viņai neiztrūkst. Nav nevienas vienādas kāzas (skatījos viņas darbu albumu). Sintija strādā uz budžetu. Pati viņa ir no Jelgavas, bet ļoti mobila, tāpēc atbraukt uz Rīgu nebija nekādas problēmas.

Zane, 25

Mašīnu rotāja Pāvilostā vietejās floristes. Pušķi un līgavaiņa piespraudi vīrs bija Liepājā pasūtījis.

Sigita, 28

Sanita, 28

" Puķu bode" no Liepàjas.

Kristine, 20

Visas kāzas rotāja ļoti superīga sieviete no Baltkrievijas, Minskas, ieteica mums viņu vīra draugi, un arī internetā paskatoties viņas mājas lapu likās ļoti forši. Viņa ar savu mašīnu un materiāliem atbrauca tālu ceļu pie mums un ļoti skaisti izrotāja mums kāzas. Viņa arī uztaisīja līgavas pušķi un piespraudi no māksīgiem ziediem, kuri +35 grādos visu dienu izskatījās kā svaigi. Bija izveidoti arī līgavas draudzeņu pušķi, matu piespraudes no ziediem, un daudz citas detaļas. Grūtības sagādāja tas, ja vajadzēja sazināties ar to sievieti itikai caur internetu, nevarēja satikties jo viņa atradās ļoti tālu, taču pāris reizes arī devāmies uz Minsku.

Anete, 29

Ziedu salons "Ar putniem" (miera ielā) - mašīnas, līgavas pušķis (mēs gan paši gādājām rudzu puķes), līgavaiņa piespraude, vedējtēva piespraude bija ap 100Eiro.

Ilze, 41

Ļoti laba floriste Inga Ilvesa no ziedu aģentūras Dille

Aļesja, 26

Pasūtīju visu vienā puķu veikalā Cēsis "Pie Innas", ļoti pretimnākoša florista - puķes bija tieši tā ka vajadzēja.

Katerina, 26

Mašīnu rotāja līgavainis ar draugiem ar mākslīgiem ziediem un lentēm. Pušķi un piespraudi pasūtījām ziedu salona Mimoza, Jēkabpilī.

Edīte, 34

Mašīnu nerotājām. Līgavas pušķis, matu rota, piespraudes - Deko Alianse.

Inese, 27

Mašīnu nerotājām vispār, pušķi un piespraudi gatavoja florists no Jūrmalas Lielupē

Dagnija, 32

Mašīnai vienīgā rota bija balta lente pie antenas, līgavas pušķi līgavainis kāzu rītā nopirka kamēr līgava frizējās, piespraudes nebija.

Agnese, 24

Ar visu dekorēšanu nodarbojās Cherry picking meitenes. Ak, šīs meitenes. Uzķēra un izdarīja. Fantastisks darbs.

Monta, 25

Auto rotāja vedēji! Pušķi, līgavaiņa piespraudi un galda dekoru mes pasūtijam dienu ieprieks ķengaraga tirdzina pie tam sievietem kas taisa tos puškus sanāca ļoti skaisti un lēti es iesaku visiem ziedu pušķus pirt vai pasūtīt tur ļoti skaisti un lēti :) par pušķi un piespraudi 12 Eur un galda dekori 17 Eur pušķītits bija no rozītēm un vēl kaut kādām oranžām puķēm :) galda dekors rozes un gerberas un visādi zaļumi! Super skaisti

Ieva, 29

Visus ziedu rotājumus veidoja floriste.

Līga, 23

Mašīnas dekoru veidoju pati, līgavas pušķis un piespraude ziedu salonā Sant Li.

Brown Eyes, 26

Visu šo darīja mūsu brīnišķīgā floriste Sintija Makarova - pēc vedējmātes ieteikuma. Super!!!

Laura, 24

Floriste no Valdemārpils.

Madara, 27

Meitene Dagnija. Ļoti skaisti pušķi, piespraudes un visi pārējie dekori par saprātīgām cenām.

Jūlija, 25

Pasūtījām ziedus bāzē pie Dominas. Kkur 150 eiro sanāca- mašīnas izrotāšana, pušķis, piespraudes līgavainim un vedējam. Pasūtot mana dekorētāja saskaņoja visu, un galds un pārējais bija noformēts vienotā stilā.

Anna, 30

floriste, par visu kopā 170 EUR

Elīna, 29

Līgava pati, jo nodarbojos ar floristiku.

Ilze, 28

Mašīnas rotājums tapa Jelgavā, līgavas pušķis un piespraude bija no mājām tuvākā ziedu kioska Rīgā, Pļavniekos.

Solvita, 28

Mums bija floriste Ilze Beire no Jelgavas. Māksliniece, maķenīt pa gaisiem bet tā jau māksliniekam pienākas.. bet izdarīja visu smuki.

Vivy, 29

Līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudes un ziedu dekorācijas svinībām, kā arī ziedus maniem matiem veidoja Agnese Granta. Dekorācijas veidoju es pati (arī burciņas un pudelītes kāzu galdam rotāju pati) tik cik nosūtīju Agnesei foto ar manu ideju ziedu kārtojiemiem. Galdi bija brīnišķīgi izdekorēti- ziedu kārtojumi burvīgās krāsās, tieši tā, kā vēlējos + Agneses ideja izmantot vienu lielu rotājumu gan ceremonijas galdam, gan jaunā pāra galdam bija lieliska. Tik cik vēlējos nedaudz lielāku līgavas pušķi. Bet kopumā super darbs. Ziedi svaigi un turējās vairākas dienas pēc kāzām!!! (Ar visu to, ka augusta vidus).

Elīna, 26

Visu to darīju pati kāzu rītā, sanāca tieši tā, kā vēlējos. Ziedus iegādājos ziedu nakts tirgū Centrāltirgū.

Zane, 29

Floriste bija no Ziedu fabrikas, kur pasūtījām gan mašīnas dekoru, gan līgavas pušķi un piespraudes, gan ziedus vecākiem, gan galda un svinību vietas dekorācijas