FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?

Pievienot savu pieredzi
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle?
Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Cēsu ziedu salons “Ziedu Klēpis”

Kāzu datums:03.06.2022

Dekorētāja @kristīnedeko IG.

Kāzu datums:14.05.2022

Mašīnai dekorācijas pirkām partypoint.lv, pušķi un piespraudi pasūtīju no ziedu bāzes Krokus.

Kāzu datums:14.05.2022

Par ziediem parūpējās mūsu dekoratore - Agita no "ardekoriem.lv". Ziedus ar Agitas starpniecību uztapināja Bukett meitenes: Līgavas pušķis bija ļoti skaists. Godīgi sakot, es pati nemaz nezināju, ko gribu - aizsūtīju tikai Agitai pāris iedvesmas bildes un saņēmu ļoti skaistus ziedus.

Kāzu datums:03.09.2021

Mašīnas rotājumus, jaunā pāra un vedēju aksesuārus veidoja floriste Māra Kagaine (vienosziedos.lv)

Kāzu datums:27.08.2021

Floristikas skola - meistardabnīca Grieta Jelgavā.

Kāzu datums:11.08.2021

Negribēju vispār rotājumus mašīnai, bet nedēļu pirms kāzām spontāni ieraudzīju sludinājumu un nopirku 4 mākslīgus rotājumus spogulīšiem par 8eur kopā no citas līgavas. Līgavas pušķis, līgavaiņa piespraudze un liecinieku komplekts ija no floristikas studijas "Meadow" Jelgavā ar piegādi uz Rīgu. Pušķis bija ārkārtīgi labs un smuks, par parējo, diemžel, to pasu pateikt nevaru (piespraudzes sabruka pa daļām nesagaidot vakaru).

Kāzu datums:31.07.2021

Auto rotāšanu, līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi un vedēju aksesuārus veidoja Jelgavā Tulpe VN 70 eur

Kāzu datums:02.07.2021

Mašīnu izdekorēja paši vedēji, pie durvīm pieliekot lentes un dažus baltus mākslīgos ziedus, jo nebija iecerēts parādes brauciens un es vienmēr skumstu, kad ziedi sāk vīst. Sapratām, ka netērēsimies mašīnas dekorēšanai un ziedu izmešanai. Pie līgavas pušķa un piespraudes gan ļoti piedomāju. Pēc neskaitāmu floristu portfolio apskates soc. tīklos, šeit portālā un ligavam.lv paliku pie "Ziedu darbnīca Limbažos", jo uzrunāja neparastais stils, īpašais rokraksts un ziedu, augu izvēle. Floriste ļoti iedziļinājās manās vēlmēs līdz pat lenšu garumam, tonim, ziedu izvēlei, vēlamajai formai, pušķa smagumam, pasākuma tēmai, pat spalvu krāsai, ko iekļaut pušķī. Nosūtīju kleitas, kroņa foto, jo man bija būtiski, lai pušķis nekonkurē ar akmeņu un pērļu kroni, kas bija galvenais aksesuārs, un lai kopējais tēls nav pārspīlēts, bet viss saspēlējas kopā. Ļoti žēl, ka šeit nevar pievienot foto pilnīgākam ieskatam, met meistare izveidoja kompaktu pušķīti sirsniņformā ar pelēkrozā rozēm, eikaliptiem, proteju, smilgām, spalvām, līgavainim piespraude ar zvirbuļkrāsas spalvu, jo zvirbuļkāzas. 10 no 10! Pušķis 55 EUR, piespraude 13 EUR.

Kāzu datums:10.10.2020

Visu floristiku veidoja dekoratore Svētku feja.

Kāzu datums:12.09.2020

Bija nolīgta dekoratore - ''Sajūtu aleja'' - noteikit iesaku! Mana vīzija bija jau skaidra, nosūtīju viņai savu ideju apkopojumu ar foto. Sapratāmies viegli un dažas reizes tikāmies klātienē. Viņas uzdevums bija - līgavas pušķis, ziedi līgavai matos, piespraudes līgavainim, vedējtēvam un manam tētim, mašīnas dekori, gredzenu kastīte ar dzīvajiem ziediem, ceremonijas dekorācijas un viesu nama noformējums. Kopējās izmaksas ~1200 eiro.

Kāzu datums:09.09.2020

Šo visu veidoja Dace Apšvalka! Izkatījās ļoti pinteristīgi.

Kāzu datums:20.08.2020

Ziedu veikals "vēja spārni" floriste

Kāzu datums:07.08.2020

Mašīna pati par sevi lielus rotājumus neprasīja, vien nelielu akcentu pie durvju rokturiem. Savukārt līgavas rotām gan bija nepieciešams ne vien pušķis, bet arī svaigu ziedu vainagi – viens ceremonijai, otrs mičošanai. Par kāzu ziediem gan jaunā pāra sapošanai, gan ceremonijas un svinību vietas dekorēšanai rūpējās organizatores sadarbības partneri.

Kāzu datums:06.08.2020

Cēsīs "Ziedu klēpis" Mārīte (IESAKĀM) :)

Kāzu datums:26.06.2020

Visus rotājumus un dekorācijas veidoja ZieduValsis. Iepriekš esmu veidojusi pušķus pie viņas un zināju, ko sagaidīt.

Kāzu datums:14.02.2020

Līvānos - SantLi. Par mašīnas rotāšanu atbildīga bija vedējmāte un rezultāts - fantastisks, kur veidoja - nemācēšu pateikt.

Kāzu datums:28.09.2019

Mašīnu nevēlējāmies īsti rotāt. Pušķi un piespraudes veidoja Māra Cīrule!

Kāzu datums:26.07.2019

Šīs lietas veidoja floriste pēc pasūtījuma.

Kāzu datums:01.06.2019

Vecāki rotāja. Sajūtu Aleja sarūpēja puški un līgavainiem piespraude nebija. Nepatīk puķes :D

Kāzu datums:27.04.2019

Mašīnu rotāja līgavainis + līgavas tēvs. Pušķi, piespraudi un galda kompozīciju pasūtījām salonā Klīviga. Bija ļoti skaisti. Izmaksāja ap 130eur.

Kāzu datums:06.10.2018

Visas ziedu dekorācijas (auto dekoru, līgavas pušķi, līgavaiņa un vedējtēva piespraudi, galdu dekorus) mums veidoja floristes no ziedu salona "Puķe" Siguldā. Visu izvēlējāmies pie viena florista veidot, lai būtu vieglāka saņemšana, norēķināšanās un viss būtu veidots vienotā stilā.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums bija dekorētāja Inga Pobjaržina, kas taisīja pušķi, piespraudi, vedējas matu rotu, rotāja zāli un mašīnu.

Kāzu datums:18.08.2018

Tika pasūtīts personīgi pie floristes, un biju ļoti apmierināta.

Kāzu datums:18.08.2018

Mašīnas rotājums bija pasūtīts internetā, to vedēji bija uzikuši uz mašīnas, kad brauca mums pakaļ, līgavas pušķis, vainags (precējos ar ziedu vainagu), līgavaiņa un vedējtēva piespraudes un vedējmātes rokaslenta tika pasūtīti ziedu salonā, kas atrodas blakus dzimtsarakstu nodaļai.

Kāzu datums:18.08.2018

Mašīnu rotāja vīra brālēns. Līgavas pušķi veidoja veikals Tonis Kuldīgā. Ligavainis piespraudi nevēlējās.

Kāzu datums:18.08.2018

Floriste caur paziņām - ne uzņēmums

Kāzu datums:04.08.2018

Līgavas pušķi, līgavaiņa piespraudi, vedēja piespraudi, mašīnu, laivu un viesu namu rotāja un dekorēja uzņēmums no Madonas "Divi torņi" - atsaucīgās māsas Ilva un Sanita. Savukārt skaisto ceremonijas vietu dekorēja un izrotāja uzņēmums "Berry Deco".

Kāzu datums:07.07.2018

Šos pienākumus uzņēmās mūsu lieliskā Kikī, floriste, kūku cepēja, psihologs, dekoratore. Starp citu, Kikī mums ieteica kā kūku cepēju, bet izrādās, ka viņa ir ne tikai kūku cepēja...

Kāzu datums:23.09.2017

Floriste

Kāzu datums:23.09.2017

Visus ziedu dekorus veidoja floriste Kristīne Lastovska (Magnolijas zieds). Lielisks cilvēks, viegla sadarbība, ļoti skaisti darbi. Vēl vairākas dienas pēc kāzām visi ziedu dekori bija skaisti.

Kāzu datums:09.09.2017

Bija mašīnas rota no Magnolijas zieds. Pārējos ziedus (līgavai, līgavainim, galdam, ceremonijai) taisīja floriste no Rūjienas, tie izmaksāja 80 EUR. Puķu bija diezgan maz.

Kāzu datums:12.08.2017

Mašīnas dekoru gatavoja vedējmātes mamma, līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi izgatavoja salonā.

Kāzu datums:21.07.2017

Ziedi Reizija.

Kāzu datums:07.07.2017

Visus dekorus svinību vietā, automašīnu, pušķi un piespraudi veidoja paziņa, kas ikdienā ar floristiku nenodarbojas, bet ir radošs cilvēks.

Kāzu datums:17.06.2017

Ziedu salons "Ziedu sēta".

Kāzu datums:23.12.2016

Mašīnai dekorus taisīju pati. Pušķi un piespraudes pasūtīju Inčukalnā ziedu veikalā, ļoti kvalitatīvi un lēti!

Kāzu datums:17.09.2016

Auto rotājumu veidoja līgavas vecāku kaimiņiene, kura ir floriste. Līgavas pušķis un piespraude tika pasūtīta Riga Plaza veikalā lakstos.lv. Ļoti skaisti!!!

Kāzu datums:03.09.2016

Liene Smeltere Ķiece - viss bija skaisti un ļoti viegla komunikācija ar floristi. Man nebija īpašu uzstādījumu kā ir jābūt, es paļāvos uz floristu, tik pateicu krāsu un stilu, bet viss bija izdarīts tieši kā vēlējos.