FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?

Laura, 23

Kāzu kleitu pirku Rīgā, salonā Pērle. Ziemā cenas ir daudz draudzīgākas. Vīrs sev uzvalku šuva pēc pasūtījuma Jēkabpilī.

Jolanta, 21

Kleitu pirku kāzu salonā "Ingrīda", vīram uzvalku salonā "Lilita".

Nela, 24

Kleitu pirku lietotu pa 130 Ls, uzvalku uz atlaidēm arī lēti.

Lāsma, 23

Pirkām. Man viss komplekts izmaksāja uz 200 Ls, vīram uz 150 Ls.

Egija, 23

Tērpus pirkām. Kāzu kleita bija no dinodirect.com, ar pāršūšanu izmaksas bija 120 Ls, uzvalku pirkām Alfā, kreklu vietējā pilsētas veikalā, vesti sūtījām no ebay, izmaksas vīram kopā - 130 Ls.

Iveta, 26

Kleitu pasūtīju e-bay. Atsūtīja ļoti ātri. Skaista kleita, kvalitatīvs audums. Izskatījās tieši tāda kā attēlā, izmaksāja ap 60 Ls. Vīrs uzvalku pirka Berlīnē, 70 Ls.

Evija, 24

Kleitu šuvu kāzu salonā Amelia! =) Bija tieši tāda, kādu gribēju, atsauksmes ir pašss labākās. Savukārt, vīram - uzvalks no Suitsupplay, tumši zilā krāsā, vienkārši ideāls! (~300 ar kreklu un šlipsi)

Indra, 25

Man kleitu šuva Talsos - Inga Ezergale (170 Ls), vīram uzvalku (bikses, žakete, krekls, veste) pirkām - Sunsuits veikalā Rīga Plaza un cena 220 Ls.

Eva, 26

Sev kleitu šuvu. Sanāca lētāk nekā pirkt veikalā gatavu, turklāt veikalos nebija tas, ko vēlos. Vīram uzvalku pirkā SunsetSiuts Dominā.

Lolita, 21

Es savu kleitu pirku no šuvējas pa 85 Ls plus 20 Ls plīvurs. Vīram uzvalks izmaksāja 100 Ls.

Olga, 28

Tērpi pirkti kāzu salonā Rēzeknē. Kleita 180 Ls, līgavaiņa uzvalks 50 Ls.

Solvita, 30

Pirkām, kleita ar plīvuru 370Ls, uzvalks 100Ls, plus tādi sīkumi kā krekls, zeķes u.c.

Anna, 33

Kāzu kleitu nopirku salonā "Beautiful day" par Ls 300, līgavainim labs uzvalks jau bija, nopirkām tikai kreklu un baltu vesti ar kaklasaiti.

Ilze, 20

Pirkām, Rīgā. Kleita 290 Ls, uzvalks 200 Ls.

Edite, 28

Savu kleitu pasūtīju no Ķīnas :), bet tā bija jau zināma lapa, kur jau citām draudzenēm bija laba pieredze. Kleita maksāja 150 Ls, bet diemžēl nācās samaksāt arī muitai vēl PVN un ievedmuitu. Vīram bija ļoti labs uzvalks, kas bija tik vienu reizi vilkts, uzšuvām vesti un lakatu - izskatījās pa pirmo.

Ance, 20

Savu kleitu šuvu pie I. Ezergales. Kleita bija fantastiska - tieši tāda kā izsapņota. Kopā ar apakšsvārkiem un plīvuru 300 Ls. Līgavainim uzvalks 65 Ls.

Linzy, 23

Vīram pirkām jaunu uzvalku tirgū par fantastisku cenu 80 Ls, mana kleita šūta salonā "Amelia", izmaksāja 300 Ls.

Ildze, 26

Pirkām. 559,70 :D Iekļauts uzvalks, krekls, tauriņš, kleita, pēcmičošanas kleita, 3 pāri apavu man :D, plīvurs, apmetnītis, apakšsvārki, krekliņi otrai dienai, zeķes, veļa, saulessargs un vēdeklītis.

Sandija, 33

Vīram uzvalks - ar atlaidēm, bet ļoti labas firmas, Ls 50, kurpes jau bija. Šlipse-šūta, pieskaņota kleitai. Man kleita - šūta. Audums - Ls 45, darbs - Ls 35. Kurpes - dāvana no mammas.

Agnese, 22

Visu pirkām :)!

Daiga, 24

Pirkām. Kopā ap 700 LVL.

Diāna, 28

Tēpus pirkām. Līgavainim bija smokings - aptuveni 300 LVL. Līgavai - kleita šūta kāzu salonā Amelia. Salons ļoti labs, īpaši īpašniece Tatjana. Tomēr nākamajām līgavām iesaku visu runāt ar Tatjanu, jo pārējās divas dāmas, kas tur strādā, neatstāja, vismaz uz mani, pārāk labu iespaidu. Bieži dažādas lietas aizmirsa utt.

sinta, 26

Pirku kleitu Rīgā, cena 110 Ls. Vīrs pirka uzvalku UK, cena 600.

Aija, 24

Mana kleita tika šūta, jau sākumā bija gatava, ka man šūs, domāju apskatīt modeļus un tad uzšūt pie pazīstamas šuvējas, bet rezultātā vienā kāzu salonā, kas šuj atradu īsto kleitu un tā tika uzšūta man no jauna, lai būtu perfekta uz mana auguma un man šis prieks izmaksāja 320 Ls, bet nenožēloju, lai arī draugs sākumā izteica neapmierinātību, ka kleita tik dārga sanākusi, bet, kad ieraudzija,l saprata, kāpēc tik dārgi bija, pie tam kāzu dieā gandrīz no svinēt un arī pēc kāzām dabūju komplimentus par kleitu, ka esot bijusi vienreizēja un neredzēta....Draugam pirkām jaunu uzvalku pa 108 Ls sanāca nopirkt uz atlaidēm... Plus arī kurpes, kreklu un kaklasaiti arī pirkām jaunus, sev arī kurpes nopirku, bet uz kādu akciju...

Zane, 20

Savu kleitu nopirku no meitenes par 200 Ls ar visiem apkšsvārkiem. Vīrs uzvalku pirka, arī izmaksāja ap 200 Ls, bet visi sīkumiņi - apavi, šlipse, plīvurs un tādas lietas vēl to summiņu stipri papildina. :)

Ilze, 28

Pirkām. Līgavainim uzvalks virs 300 LVL, līgavai kleita ap 450 LVL.

Anete, 22

Vīrs apģērbu pirka. Šlipsi uzšuva pazīstama šuvēja. Manu kleitu šuva šuvēja salonā Amelia. Ideāla vieta - tur var uzlaikot kleitu modeļus, pielāgot sev. Atšķirīgi no parastas pirkšanas - nav jāpāršuj. Atšķirībā no parastas šūšanas - Tu zini iznākumu. (Samaksāju 280 par kleitu, 10 par plīvuru, un 15 turpat par jaciņas īri)

Dace, 27

Es šuvu, vīrs pirka. Pilna tērpu komplektācija ar apaviem mums abiem izmaksāja Ls 600.

Zane, 31

Līgavai šuvām, pie savas šuvējas, 90 Ls, līgavainim pirkām, kopā ar vesti 100 Ls.

Vita, 34

Vīram pirkām kreklu un kaklasaiti, sievai visu. Izmaksāja ļoti maz, jo kolosālu kleitu atradu tirgū.

Egita, 24

Pirku. Kopā 600 Ls.

Aleksandra, 27

Kleitai devos pakaļ uz Lietuvu, ceremonijas daļā San Patrik kleita 1300 Ls, otrā pec 12 = 300 Ls.

Ilze, 28

Vīram uzvalks bija, pirkām vestīti un kaklasaiti, kreklu un aproču pogas (Domina Sunset suits) un kurpes (Eiropas apavi), tas viss izmaksāja aptuveni 150 Ls. Es savu kleitu pirku ebay, ar visu plīvuru, apakšsvārkiem, bolero jaciņu un kurpēm, un visiem aksesuāriem, tas viss izmaksāja līdz 200 Ls.

Inguna, 26

Kleita pirkta (180 Ls) kāzu salonā Bertini, apmetnis un apakššvārki izīrēti (24 Ls), kurpes Euroskor. Vīram Sunset suits uzvalks (apm. 200 Ls).

Ingus, 29

Pirkām un īrējām.

Jevgenija, 23

Pirkām. Kleita 350 Ls, salons De lukss, smokings - 300 Ls Baltman.

Santa, 23

Vīrs visu nopirka, un bija Super! Es kleitu un plīvuru šuvu, bet kurpītes pasūtīju Ebay.com!

Ilva, 25

Kleitu pirku no Kristīnes Švānes-Ozolas kolekcijas. To man uzdāvināja mamma, tāpēc cenu nevarēšu nosaukt.

Santa, 23

Pirkām un šuvām... Kopā ap 600 Ls.

Elīna, 25

Kleitu pirku kāzu salonā Pērle. Maksāja 200 Ls. Uzvalku pirkām Baltman, maksāja 210 Ls.