FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?

Dagnija, 32

Līgavas kleitu pirkām - bija diezgan glīta kleita, EUR 55, kurpes pirktas tirgū 15 EUR. Līgavainim nopirkām vesti - 20 EUR uz atlaidēm. Pārējais viss jau bija.

Agnese, 24

Kleita bija dārga un uzvalks ar. Kleitu pirku San Patrick - kopā izmaksāja 2500 EUR un smokings pirkts Ted Baker Londonā 1000EUR, kurpes un pārējo neskaitu. Mēs izskatījāmies karaliski, jau no sākta gala mūsu kāzas dēvēja par tādām - tādas un izdevās :)

Monta, 25

Pirkam! Sev atradu skaistu kleitu 160 Eur un mīļotais pirka 100 Eur ir viens mazins veikaļiņš kur ir liela izvēle, mēs tur atradām īsto un ilgi meklēto

Ieva, 29

Līgava pirka. (Bet ja tagad būtu jāizvēlas - tad šūtu) Līgavainim šūts tika viss - uzvalks ar vesti un krekls, un franču kaklasaite

Līga, 23

Pirkām, kāzu kleitu lietotu 4h pa 200 eur, kāzu uzvalku Rīgas salonā "Mans drēbju skapis" ar Pērkam Kopā kuponu pa 100 eur.

Brown Eyes, 26

Kleitu pasūtīju no Tidebuy.com, vīrs uzvalku pirka "Mans drēbju skapis" veikalā - vislabākās atsauksmes.

Laura, 24

Tērpus pirkām. Mana kleita nemaksaja dārgi. Kopumā izmaksāja 150 eiro. (Pasūtīju no inteneta) Bet vīra uzvalks gan bija padārgs - kādi 300 eiro. Bet augoties no citas puses, es kleitu uzvilku tikai to vienu dienu, bet viņam uzvalks paliks uz ilgu laiku.

Madara, 27

Tērpus šuvām un īrējām. Kleita tika šūta kāzu salonā Ingrīda, izvēlējos modeli un ar dažām izmaiņām tiku pie savas sapņu kleitas :) - 480 EUR - tiku pie labas cenas, jo iegādājos to atlaižu laikā :) Līgavaiņa un līgavaiņa brāļu tērpi tika īrēti no Austin Reed

Jūlija, 25

Uzvalku un kleitu pirkām. Kleitai tika pārveidots dizains, kopējās kleitas izmaksas ar visām kurpēm un aksesuāriem, šūšanu un gludināšanu apmēram 600 eiro, vīram viss kopā apmēram 300 eiro.

Anna, 30

pirkām, kleita salonā ABI DIVI 450 EUR, uzvalks Sunsetsuits 300 EUR

Elīna, 29

Līgava- kleita-e-bay 170 Eur, plīvuru šuvu pati 5 Eur, līgavainis-uzvalku pirka veikalā 250 Eur.

Ilze, 28

Vīrs pirka. Man kleitu šuva. Īrēt negribēju, lai nav par tērpu jāuztraucas. Gribēju pirkt, bet nevienā kleitā "neiemīlējos", lai gan piedāvājums it kā liels. Galu galā man kleitu uzšuva "Art Mode" Avotu ielā. Kleita bija izcila, jo modelis, kuru izvēlējos, tika pārveidots tieši tā, kā es gribēju. Samaksāju 400 eur. Laikam. Es tik rūpīgi esmu slēpusi cenu no citiem, ka vairs pati neatceros. :D Noteikti nav dārgāk kā līdzīgs tērps veikalā, un man patika, ka varēju brīvi izdomāt detaļas. Pielaikošanas bija vairākas, visam varēju sekot līdzi.

Solvita, 28

Kāzu kleitu šuvu - 350 eur (Salons Amelia) Tā jau bija smuka kleita, tikai varēja cītīgāk nostrādāt.. nečakarēt man smadzenes.. (piem 1. laikošanas reizē man uzvilka pilnīgi citu kleitu, vnk manējai vēl nebija ķērusies klāt.. ) tā ka solīto 3 nedēļu vietā man tas aizņēma vairāk kā 2 mēnešus, vismaz 10 laikošanas, no kurām vismaz 3 bija veltīgas, jo nekas nebija izdarīts.. Jaunajam vīram bija labs uzvalks (1x tik vilkts) tā ka tik iztīrījām un bija ok :)

Vivy, 29

Pirkām. Mana kleita + plīvuris + iešūšana utml. kopā izmaksāja 900 eiro. Vīram uzvalks + krekls + šlipse + kurpes .... es nemaz īsti nezinu. Viņš devās atrast savu tērpu, un sava vedēja tērpu ar labāko draugu (vedēju). Kopējās izmaksas noteikti zem 300 eiro.

Elīna, 26

Vīram visu pirkām no jauna, izņemot kurpes. Manu kleitu šuva mana mamma. Precīzi nepateikšu katru pozīciju, bet kopā visi tērpi, apavi, audumi plus skaistumkopšana abiem - 1000 eiro.

Zane, 29

Kleitu ļoti veiksmīgi atradu kāzu salonā Beautiful day Avotu ielā. Kleita maksāja 400 eiro un vēl 25 eiro šuvējai par saīsināšanu. Kurpes nopirku tādas, lai varu izmantot arī ikdienai. Vīram uzvalks sākotnēji nebija plānots pirkt, bet tomēr nenoturējāmies un iegādājāmies par 400 eiro

Krista, 23

pirkām internetā

Liene, 26

Tērpi tika pirkti. Kleita salonā "Bonni" - 540 eiro, uzvalks veikalā - 235 eiro.

Anda, 27

Teerpi tika iegaadaati UK. Izmaksas bija saliidzinoshi lielas. Kleita ap 800 GBP un uzvalks 200 GBP.

Liene, 27

Tērpus pirkām. Kleita, plīvurs salonā Bonni - 590 eiro. Kurpes NS king, ap 40 eiro. Otrajai dienai kleita pa 60 eiro. Vīram uzvalks 235 eiro veikalā "Mans drēbju skapis". Viennozīmīgi iesaku šo vietu, lieliska atmosfēra, liela izvēle par demokrātiskā cenām.

Evita, 28

Pirkām, man Sola Cafasso, 179 eur, līgavainim Mans drēbju skapis, 80 eur.

Monta, 25

Tērpus pirkam, kopa izmaksāja 1500 EUR

Anda, 24

Pirkām, mana kleita bija ap 500 euro + kurpes. Vīram precīzi nezinu izmaksas.

Lāsma, 25

Kleita izmaksāja 250 Eur salonā Belle, uzvalks līdz 200 Eur Mans drēbju skapis.

Sintija, 22

Pirkām gan kleitu, gan uzvalku. Īrēt sanāca tikai apakšsvārkus.

Ieva, 20

Tērpus pirkām.

Aiga, 21

Jaunajam vīram tērpu gan šuva Sanfashion salonā, gan pirka apģērbu veikalā, man-šuva salonā Sanfashion Liepājā pēc pašas izveidotas skices. Ap 700 euro.

Katrina, 25

Kleitu šuvu pie šuvējas Agita Klauss. Ļoti sakarīga būtne ar radošu vērienu. Iesaku. Uzvalku pirka.

Marina, 30

Uzvalku pirkām 150 eiro, kleitu pasūtījām eibay 170 eiro

Alise, 24

Pirku salonā "Bonni" rudenī uz sezonas izpārdošanu pa 200LVL, uzvalku "Mans drēbju skapis" (tāpat, kā vēl kādi 15 no mūsu kāzu viesiem) pa 100 eiro.

Līva, 25

Kāzu tērpus pirkām. Gan līgavai tērps, gan līgavainim izmaksāja ap 400 EUR katram.

Maija, 30

Savu kleitu pasūtīju vienā amerikāņu internetveikalā. Dārgākā daļa kleitai iznāca sūtīšana un atmuitošana, bet tāpat kopējās izmaksas nepārsniedza 250 €. Kleita bija ļoti ērta un kvalitatīva. Līgavaiņa uzvalks tika šūts pie skrodera pēc pasūtījuma.

Lote, 31

Kleitu šuvu, bija doma sūtīt internetā - riskēt ar ķīniešiem, bet tā kā gribēju tieši mežģīnes, tās no Ķīnas labāk nesūtīt. Nekad nebiju domājusi šūt, bet ir kāzu saloni, kas piedāvā laikot paraugus un šuj uz Taviem parametriem un vēlmēm (to iepriekš nebiju zinājusi) - Ingrida Bridal un Art Mode (uz pusi lētāk kā pirmais un ne tik "glauns" iestādījums kā pirmais, bet ar ļoti pretimnākošām šuvējām, ja nav iebildumu, ka reizēm salonā iet ņigu ņegu un kā "tirgus placī" - pirmajā reizē, kad tur ierados, darba laiks bija beidzies un viss bija pa kluso un mierīgo, ja būtu bijusi atmosfēra kā pielaikošanas reizēs - varbūt būtu saraukusi degunu un aizgājusi, bet tā būtu kļūda, jo dāmas ir sirsnīgas un jaukas un kleita bija skaista). Plīvuram apmali taisīju pati, lai lētāk - griezu ārā mežģīnes no auduma. Veikalā pērkot gatavu būtu izmaksājis 1/3 no kleitas cenas - garajam plīvuram.

Līgava, 32

Tērpus pirkām kāzu salonā.

Jeļena, 26

Tērpus pirkām. Uz abiem kopā sanāca ap 460 euro. Līgavainis uzvalku pirka "Mans drēbju skapis". Plus vēl krekls,šļipste, kurpes, zeķes kāzu krāsā :) Man bija 2 kurpju pāri. Savu sapņu kleitu (lietotu) pirku pa 250 euro (kopā ar plīvuru), līdzīgas kleitas salonos maksāja ~ 500-540 euro, + plīvurs 40 Euro un + šūšana atbilstoši augumam

Inga, 29

Pirkām. Kopā ar apaviem aptuveni 1000 eiro. Man kleita bija pirkta LV uz Avota ielas, viss pārējais Anglijā. Vīram viss bija pirkts Anglijā, veste un šļipse sūtīta no Amerikas.

Ilāna, 27

Gan līgavai, gan līgavainim tērpus pirkām. Līgavas kleitu pirkām kāzu salonā ''Santa".Izmaksāja 500 Eur. Līgavaiņa tērpu pirkām ''Drēbju skapī'' kopā ar kreklu un visu pārējo izmaksāja ap 175 Eur.

Zaiga, 25

Es savu kleitu jau biju nopirkusi gadu pirms kāzām...izmaksas neatklāšu, bet nebija tik lielas, kā biju domājusi, vīram uzvalku pirkām uz atlaidēm ārzemēs un izmaksāja tas ap 90 euro

Zane, 28

Pirkām. Līgavas tērps 1140eur

Marija, 30

Kleitu pasūtīju internetā, 120 eur. Uzvalku vīram pirkām "Mans drēbju skapis" veikalā, maksāja 100 eur.