FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja?

Alda, 27

Tērpus pirkām. Kopā viss izmaksāja aptuveni 340 eiro.

Ilze, 29

Pirkām visu jau gatavu. Līgavas kleita tika iegādāta salonā Jūlija un kopā ar plīvuru izmaksāja aptuveni 580 EUR. Līgavaiņa uzvalks tika pirkts Stockmann un kopā ar jostu sanāca arī ap 600 EUR (Hugo Boss).

Dace, 27

Tērpus pirkām. Kleita + plīvurs + josta - 600€ (Bonni), līgavainim - uzvalks + kurpes + krekls, + tauriņs - 300€ (Mans drēbju skapis). Otrās dienas tērpu šuvu pieskaņotu līgavaiņam žaketei un kreklam, man izmaksāja 200€, vīram arī ap 200€.

Maija, 21

Visu pirkām. Kleita izmaksāja 380eiro, uzvalks kopā ar kurpēm 270eiro.

Laura, 25

Līgavai pirkām - kopā ar aksesuāriem, pāršūšanu u.c. Sīkumiem ~ 800 EUR.

Jana, 27

Pirkām. Līgavas kleita no -Coo Culte (kopā ap EUR 230). Līgavainim uzvalks, krekls, tauriņš no Peak&Cloppenburg ap EUR 300. Kurpes līgavai 40, līgavainim 100.

Tanita, 25

Kleitu pirku salonā Bonni, vīram uzvalku pirkām "Mans drēbju skapis" abiem kopā izmaksāja 725 euro

Maija, 32

Ligavainim Suitsupply Riga - super! Ligavai New Yorka David's Bridal bet pec tam nopietni bija japarshuj uz citu izmeru un mums bija lieliska shuveja

Ilva, 25

Līgavas kleita tika pirkta. Rīgā, Avotu ielā 6, veikals "Bertini". attieksme ļoti laba, dabūjām arī atlaidi. Kleita kopā ar jostiņu un apakšsvārkiem izmaksāja 200 euro. Uz vietas ir iepsējama bez maksas pārsūšana, tādēļ, ja iespējams, pagaidiet to laiku un pāršujiet tur pat. Es diemžēl negaidīju un pāršuvu Talsos gan kleitu, gan apakšsvārkus nedaudz nācās pielabot, izmaksāja 20 euro. Pa cik ārā jau bija vēss laiks, tika nopirkta arī bolero jaciņa, tur pat pretējā veikalā - 38 euro. Zābaciņus pirku Talsos, Dīvā - 24.50 euro, lentas ko apsiet ap zābakiem pirku Rimbuļos bimbuļos - 0,44 euro. Baltās zeķu bikses pirku divus pārus Dīvā - 3.12 euro(kopā). Baltas zeķītes - Maxima 1.29 euro. Balti legingi tika pasūtīti interneta veikalā, jo normālos veikalos nebija iespējams iegādāties. - 13.55 euro. Kleita otrai dienai - Talsos, veikalā Meta - 8euro. Apakšveļa - 6.50 euro. Brūnās zeķu bikses (otrajai dienai) - 1.85 euro. Kurpītes nopirku bez papēža 12 euro. Balta somiņa - Talsu centra Rimi somu veikalā - 17 euro. Rimbuļos bimbuļos uztaisīju rokassprādzīti - 5euro. Vīram jau bija gan uzvalks, gan krekls, gan arī kurpes, tādēļ šīs izmaksas atkrita. Zeķes pirku Kandavā - Domo - 1.79 euro. Kakla saite tika pirkta Talsos, Dīvā - 6.40. Pa cik nezinājām, vai būs gaidāms lietus, nopirkām arī lietussargu - 15 euro. Tik dārgs tādēļ, ka pirkām sarkanu, lai pieskaņotu aksesuāriem(visi sarkani).

Lelde, 23

Vīrs pirka savu uzvalku Mans drēbju skapis, kur uzvalks un kurpes izmaksāja, aptuveni 250 eiro, es pirku kleitu kāzu salonnā Bonnī, izmaksas aptuveni 700 eiro.

Evita, 22

Līgavainim uzvalks izmaksāja ar visām kurpēm ap 200 eur. Manas kleitas cenas bija 600 eur, taču neatklāšu par kādu cenu kleitu dabūju (lai cik amizanti tas nebūtu - noslēpums paliek noslēpums). Vienīgais ko varu pateikt - tie nebija simti euro.

Inese, 27

Tērpus visus pirkām, līgavai viss kleita, kurpes, bolero utt. izmaksāja 700 Eur, līgavainim ap 500 Eur. Pirkām UK.

Vera, 27

Liela vīriešu uzvalku izvēle ir veikalā Mans drēbju skapis! Atsaucīgas pārdevējas (tiešam noderīgi padomi). Kreklu, uzvalku, ādas siksnu, ādas kurpes, kakla saiti -visu var nopirkt vienā veikalā. Iesaku!!! ;)

Zane, 25

Vīram uzvalku pirkām Rīgā ,,Mans skapis'' veikalā. Kur mums ļoti palīdzēja apkalpojošais personās. Kleitu šuvu pie šuvējas, kuru man uzšuva kādu tieši gribēju un tikai par 320 eiro, kas protams, bija lētāk nekā īrēt vai pirkt gatavu. Uzvalks maksāja aptuveni 160eiro.

Sigita, 28

Sanita, 28

Pirkām....Lìgavas kleita izmaksàja 550 eiro, lìgavainim uzvalks 240 eiro

Kristine, 20

Vīram uzvalku un kurpes pirkām "Mans Drēbju Skapis" Rīgā, izmaksāja ap 250 eiro Kleitu pirkām arī jaunu, Jelgavā, kāzu salonā "Crystal" pa 450 eiro turpat arī apakšsvārkus un plīvuru. Kurpes pirku Baltkrievijā.

Anete, 29

Kleitu pirku salonā "Gimeneja" - patīk, ka ļauj arī bildēt uzvilkto kleitu, līdz ar to vari saprast kas kā izskatās. Kleita 450 Eiro, plus šuvējai 50 Eiro. Šuvēja ļoti sakarīga, tikai švaki runā latviski, bet cenšas un ļoti izdarīga. Vīram pirkām uzvalku "Zara".

Ilze, 41

Tērpu šuva radiniece Gunta France, ļoti laba šuvēja

Aļesja, 26

Nopirku, aliexpress un izmaksāja aptuvēni 300 eur.

Katerina, 26

Tērpus pirkām. Līgavas tērps izmaksāja ap 780EUR, līgavaiņa - ap 350EUR

Edīte, 34

Līgavas kleitu šuvu - 530 EUR. Uzvalku līgavainim pirkām 300 EUR.

Inese, 27

Šuvu kleitu pie pazīstamas šuvējas, tāpēc izmaksas bija simboliskas. Iekļāvos 150 eur ar visu šūšanu. Galvas dekoru gan gatavoju pie rotu mākslinieces un tas izmaksāja 100 eur (ar krietnu atlaidi)

Dagnija, 32

Līgavas kleitu pirkām - bija diezgan glīta kleita, EUR 55, kurpes pirktas tirgū 15 EUR. Līgavainim nopirkām vesti - 20 EUR uz atlaidēm. Pārējais viss jau bija.

Agnese, 24

Kleita bija dārga un uzvalks ar. Kleitu pirku San Patrick - kopā izmaksāja 2500 EUR un smokings pirkts Ted Baker Londonā 1000EUR, kurpes un pārējo neskaitu. Mēs izskatījāmies karaliski, jau no sākta gala mūsu kāzas dēvēja par tādām - tādas un izdevās :)

Monta, 25

Pirkam! Sev atradu skaistu kleitu 160 Eur un mīļotais pirka 100 Eur ir viens mazins veikaļiņš kur ir liela izvēle, mēs tur atradām īsto un ilgi meklēto

Ieva, 29

Līgava pirka. (Bet ja tagad būtu jāizvēlas - tad šūtu) Līgavainim šūts tika viss - uzvalks ar vesti un krekls, un franču kaklasaite

Līga, 23

Pirkām, kāzu kleitu lietotu 4h pa 200 eur, kāzu uzvalku Rīgas salonā "Mans drēbju skapis" ar Pērkam Kopā kuponu pa 100 eur.

Brown Eyes, 26

Kleitu pasūtīju no Tidebuy.com, vīrs uzvalku pirka "Mans drēbju skapis" veikalā - vislabākās atsauksmes.

Laura, 24

Tērpus pirkām. Mana kleita nemaksaja dārgi. Kopumā izmaksāja 150 eiro. (Pasūtīju no inteneta) Bet vīra uzvalks gan bija padārgs - kādi 300 eiro. Bet augoties no citas puses, es kleitu uzvilku tikai to vienu dienu, bet viņam uzvalks paliks uz ilgu laiku.

Madara, 27

Tērpus šuvām un īrējām. Kleita tika šūta kāzu salonā Ingrīda, izvēlējos modeli un ar dažām izmaiņām tiku pie savas sapņu kleitas :) - 480 EUR - tiku pie labas cenas, jo iegādājos to atlaižu laikā :) Līgavaiņa un līgavaiņa brāļu tērpi tika īrēti no Austin Reed

Jūlija, 25

Uzvalku un kleitu pirkām. Kleitai tika pārveidots dizains, kopējās kleitas izmaksas ar visām kurpēm un aksesuāriem, šūšanu un gludināšanu apmēram 600 eiro, vīram viss kopā apmēram 300 eiro.

Anna, 30

pirkām, kleita salonā ABI DIVI 450 EUR, uzvalks Sunsetsuits 300 EUR

Elīna, 29

Līgava- kleita-e-bay 170 Eur, plīvuru šuvu pati 5 Eur, līgavainis-uzvalku pirka veikalā 250 Eur.

Ilze, 28

Vīrs pirka. Man kleitu šuva. Īrēt negribēju, lai nav par tērpu jāuztraucas. Gribēju pirkt, bet nevienā kleitā "neiemīlējos", lai gan piedāvājums it kā liels. Galu galā man kleitu uzšuva "Art Mode" Avotu ielā. Kleita bija izcila, jo modelis, kuru izvēlējos, tika pārveidots tieši tā, kā es gribēju. Samaksāju 400 eur. Laikam. Es tik rūpīgi esmu slēpusi cenu no citiem, ka vairs pati neatceros. :D Noteikti nav dārgāk kā līdzīgs tērps veikalā, un man patika, ka varēju brīvi izdomāt detaļas. Pielaikošanas bija vairākas, visam varēju sekot līdzi.

Solvita, 28

Kāzu kleitu šuvu - 350 eur (Salons Amelia) Tā jau bija smuka kleita, tikai varēja cītīgāk nostrādāt.. nečakarēt man smadzenes.. (piem 1. laikošanas reizē man uzvilka pilnīgi citu kleitu, vnk manējai vēl nebija ķērusies klāt.. ) tā ka solīto 3 nedēļu vietā man tas aizņēma vairāk kā 2 mēnešus, vismaz 10 laikošanas, no kurām vismaz 3 bija veltīgas, jo nekas nebija izdarīts.. Jaunajam vīram bija labs uzvalks (1x tik vilkts) tā ka tik iztīrījām un bija ok :)

Vivy, 29

Pirkām. Mana kleita + plīvuris + iešūšana utml. kopā izmaksāja 900 eiro. Vīram uzvalks + krekls + šlipse + kurpes .... es nemaz īsti nezinu. Viņš devās atrast savu tērpu, un sava vedēja tērpu ar labāko draugu (vedēju). Kopējās izmaksas noteikti zem 300 eiro.

Elīna, 26

Vīram visu pirkām no jauna, izņemot kurpes. Manu kleitu šuva mana mamma. Precīzi nepateikšu katru pozīciju, bet kopā visi tērpi, apavi, audumi plus skaistumkopšana abiem - 1000 eiro.

Zane, 29

Kleitu ļoti veiksmīgi atradu kāzu salonā Beautiful day Avotu ielā. Kleita maksāja 400 eiro un vēl 25 eiro šuvējai par saīsināšanu. Kurpes nopirku tādas, lai varu izmantot arī ikdienai. Vīram uzvalks sākotnēji nebija plānots pirkt, bet tomēr nenoturējāmies un iegādājāmies par 400 eiro

Krista, 23

pirkām internetā