FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Anita, 26

Coffey Anderson - Better today, apmeklējām dēju kursus.

aija, 28

Deju kursus apmeklējām, un dziesma bija From this moment on.

Aija, 25

No sākuma izvēlējāmies Chayanne - Tiempo De Vals, apmeklējām kursus. Bet ģipša dēļ mācības pārtraucām un dejojām pie dzīvās mūzikas, jo nevarēju izdejot visas iemācītās figūras. Līgavainis mani vairāk uz rokām nēsāja :)

Linda, 23

Moi laskovij i neznij zverj. Jā, apmeklējām kursus pie Ramonas Poles.

Ginta, 25

Michales Bolton "When a man loves a woman", deju kursus neapmeklējām. Dejojām, kā mācējām!

džemina, 36

Deju kursos jau sen gājām. Mūzika bija Moonlight... ko spēlēja mūziķi.

Ilze, 26

Pirmajam valsim izvēlējāmies un iestudējām jauku, īsu klasiskās mūzikas melodiju ar klavierēm un čellu. Autoru un nosaukumu nezinu, jo deju skolotāja mums iedeva ierakstītu CD, no kura mēs varējām kādu izvēlēties, ja gribējām. Diemžēl tas viss izjuka, jo viesu namā aparatūra atteicās sadarboties. Un muzikanti mums vajadzīgajā tempā arī nenospēlēja... Apmeklējām 2 nodarbības pie deju skolotājas, jo vīrs nekad pirms tam nebija dejojis. Protams, būtu vajadzējis vairāk, bet nebija laika. Tāpēc pēc tam arī vakaros mēģinājām paši.

Natālija, 27

Kā pirmo valsi izvēlējamies La Valse d'Amelie (version orchestre ). Dejot mācījāmies paši mājās, atradot internetā kāzu valsa apmācības video.

Laura, 24

Metallica - Nothin Else Matters, ko dziivajaa speleja mums Dzelzs Vilks! Neapemklejam kursus, maja pasi meginajam!

Laura , 24

Pirmam valsim bija domata Appocaliptikas Nothing Else Matters (originali izpilda metallica). Bet mums par parsteigumu, vedejtevs ar draugiem uzdavinaja Dzelzs Vilka koncertu un vini nospeleja to dziesmu, mes bijam shokaa... Un uz kursiem negajam, maja nedaudz pameginajam, bet beigas tapoat leni un mierigi nodejojam, dziesmas vidu pievienojas parejie. Lieliska sajuuuta!

Kristīne, 32

Emīla dārziņa Melanholiskais valsis. Vienu pēcpusdienu pavingrinājāmies pie deju skolotājas.

Zanda, 26

Nē, kursus neapmeklējām! Vīram asinīs ir deju soļi :) tāpēc pirms kāzām daudz dancājām pa istabu! Izvēlējāmies grupas Instrumenti dziesmu Zemeslodes!

Meldra, 24

Mariah Carey - Open Arms. Iemaaciijaamies paaris stundaas, kaut valsi pirms tam nemaaceejaam ne viens, ne otrs. 1.) Iemaaciijaamies pamatsoli, 2.) paskatiijos youtube dazhaadus valshus, saliku kopaa vienkaarshu horeograafiju, 3.) paraadiiju viirinjam vinja soljus, 4.) sadejojaam ar muuziku. Tieshaam iesaku neteereet laiku un naudu 10 deju stundaam, jo pashiem maacoties ir daudz jautraak un jaukaak. Uzreiz redzams un juutams, kursh grieziens aizies abiem, kursh viirietim rada vairaak galvassaapes un jaamet no dejas aaraa ;) Iesaku NEstresot par deju :))

Sindija, 24

izvēlējās vedēji.

Linda, 26

Apmeklējām divas nodarbības tikai lai apgūtu valša soļus, pārējo imporivizējām paši. Muzikantu spēlēts klasisks romantisks valsis.

Vineta, 25

"Cosmos" - Tu kā es kā

Zane, 23

Seal "Kiss from a rose". Bijām uz vienu nodarbību, kur parādīja dažas kustības, visu pārējo sakombinējām , iemācījāmies, izdomājām paši. Sanāca normāli, ņemot vērā to, ka vīrs ir diezgan švaks dejotājs.

Ilze, 25

Dana Glover "it is you I have loved", apmeklējām kursus

Zaiga, 27

Vīriņam ļoti patīk Prāta Vētra un tāpēc izvēlējāmies - Spogulīt, spogulīt. Deju kursus neapmeklējām.

Maija, 27

Izvēlējāmies klasisku valsi - inspirēja Zviedrija kroņprinceses Viktorijas kāzus valsis. Kursus neapmeklējām, mazliet pamēģinājām mājās. Bet kāzu dienā sanāca daudzkārt labāk, jo mājās nebija tik daudz vietas, kur izvērsties!

Judīte, 27

Muzikanti izvēlējas,mums ļoti patika,speciāli nekur negājām

mo, 25

I FINALLY FOUND SOMEONE by Barbra Streisand & Bryan Adams apmeklējām deju kursus

Margita, 29

Bija domāta mūzika no Ilgais ceļš kāpās, bet bija cita, pat neatceros, kāda.:) Speciāli priekš kāzām neapmeklējām kursus, bet bijām uz kursiem iepriekš.

Līga, 26

Under the bridges of Paris (instrumentālo versiju). Tā kā topošais vīrs nemācēja valsi, tad nedaudz pamācījāmies pie deju skolotājas, pie kuras mācījos dejot skolas laikā.

Inese, 34

Deju kursus neapmeklējām. Izvēlējāmies "It's a beautiful World" Armstronga izpildījumā.

Laila, 21

Nedejojām valsi.

Daiga, 27

Ja būtu precīzāk sarunājuši, paši būtu izvēlējušies klasisko valša ierakstu orķestra izpildījumā. Mūsu pirmais valsis nejauši bija kāds no muzikanta nospēlētiem skaistiem latviešu gabaliem - iepriekš nebiju dzirdējusi, bet bija labs.

Ieva, 25

"Ķiršu lietus", deju kursus neapmeklējām

Ilze, 22

Attiecīgu apstākļu dēļ pirmais valsis mums izpalika.

Tigra, 30

Gianna Nannini - "Meravigliosa creatura"

Liene, 25

Mana horeogrāfija, tas bija deju sajaukums. viena bija tā kā valsis, otra vnk mūsu dziesma, bez kuras nevarējām iztikt.

Diāna, 27

Pirmā deja bija Time of my life no filmas Dirty dancings (pirmā daļa). Deju iestudēt palīdzēja mūsu draudzene, kas ir profesionāla dejotāja. Deja bija salsas ritmos, jo apzināti nevēlējāmies standarta valsi.

Santa, 21

kursus neapmeklējām bija dziesma "Love of my life"

Anna, 25

2 mēnešus apmeklējām deju kursus, dziesma: Michael Buble - Me and mr. Jones

Alla, 28

Eross Ramazzoti Nē.

Līga, 27

I finally found someone. Apmeklējām kursus

Lelde, 25

Neapmeklējām deju kursus.

Lilija, 23

Pieklauvē un nerunā. Neapmeklējām.

Irīna, 29

Tā bija kāzu dāvana pie horeogrāfes.

Zane, 24

No izrādes "Uz tobago" - "Un tūkstoškārt" (nepieciešamības gadījumā, varu aizsūtīt dziesmu). Bijām pirms tam mazliet gājuši dejot. No sākuma uztraucāmies, jo neesam nekādi lielie dejotāji, bet beigās paļāvāmies un ticējām, ka viss izdosies. Un bija ļoti skaisti, mīļi un maigi.