FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Pievienot savu pieredzi
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:11.04.2015

Izvēlējamies kas sirdīj tuvāk, nē nodejojam ļoti vienkārši :) DJ palīdzēja sagatavot dziesmu kā vēlējos.

Kāzu datums:14.02.2015

Mūsu mīļāka dziesma Сосо Павлиашвили - Белая фата. Deju kursus neapmeklējām.

Kāzu datums:31.01.2015

Pirmā deja bija Tango.

Kāzu datums:09.01.2015

Uzreiz paziņojām, ka valsis nebūs un nedejosim. Draugi gan pamanījās uzlikt to dziesmu, kas bija populāra tai laikā, kad iepazināmies un pat visi kopā padejojām. Viss bija daudz sirsnīgāk un jautrāk par iestudētu deju.

Kāzu datums:12.12.2014

Tapat vien mierīgi padejojām pie Otras puses "Uzzīmē mani".

Kāzu datums:25.10.2014

Mums bija mūsu izdomāts un Agra samiksēts - mix John Legend-All of me, Sākums lēns un vēlāk mūsu BUM BUM BUM. Mēs bijām starā un viesi ar :) Kursus - pfffff, mans vīrietis TĀ dejo .

Kāzu datums:11.10.2014

Rundāles pilī mums bija klasiskais valsis, ļoti oficiāli1 Vecāki bija ļoti patīkami pārsteikti un priecīgi! Otra deja bija Liepkalnos Miks Dukurs-Katru vārdu

Kāzu datums:18.09.2014

http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00 Kursus sākām apmeklēt, bet pēc otrās nodarbībass zālē pilnā ar profesionāliem dejotājiem pilnīgā haosā sapratām ka nav tās naudas vērts. Mūsu deja bija pilnīga improvizācija.

Kāzu datums:13.09.2014

Kivičs "Pirmais valsis". Neapmeklējām kursus.

Kāzu datums:12.09.2014

Mums nebija klasiskais valsis - bija vairāku dziesmu mix - sākām un nobeidzām ar Prego "Melanholisko valsi", tad sekoja Bermudu divstūris "Disko", Duck Sauce vs APMJ - Normunds Rutuls, Miks Dukurs "Tu mani cel". Apmeklējām deju kursus pie superīgas pasniedzējas Baldonē.

Kāzu datums:09.09.2014

Deju mācījāmies mājās paši. Tas bija lieliski. Viesi pat nespēja noticēt, ka paši bijām mācījušies deju. Mūsu kāzu dziesma bija Young and Beautiful by Lana Del Rey.

Kāzu datums:30.08.2014

David Cook - Fade Into Me Deju kursus neapmeklējām, piermais valsis bija pirmā reize, kad dejojām pie šīs dziesmas un teikšu, ka bija ļoti labi :)

Kāzu datums:28.08.2014

Apmeklējām privātskolotāju.

Kāzu datums:23.08.2014

neapmeklējām kursus, izvēlējāmies deju, kas mums patīk

Kāzu datums:23.08.2014

Mums kāzu tematika bija virši, tādēļ arī valsis bija " Virši zied!",deju kursus neapmeklējām un arī paši pirms tam netrenējāmies, vienkārši dejojām.

Kāzu datums:16.08.2014

Reamonn "Tonight". Kursus neapmeklējam, bet mājās gan 4 - 5 reizes iepriekš nodejojām.

Kāzu datums:16.08.2014

Par deju attapāmies stingri vēlu, tikai pāris nedēļas pirms kāzām. Par cik Jaunais vīrs nav nekāds dejotājs nolēmu meklēt palīdzību. Sameklēju skolotāju Ilzi Zāģeri. Sarunājām aizbraucām uz dobeli.. Jāpiebilst, ka mūsu dziesmas nebija galīgi valsis (bija 2 varianti Nickleback -never gonna be alone un Metallica - nothing else matter), bet es arī ludzu mazliet palīdzēt, lai interesantāk nevis iestudēt deju. Lai arī mūzika nebija valsis, mūsu skolotāja par visām varītēm mēģināja tur iedabūt valsi, līdz ar to deja pārvērtās par vieglu riksiīti nevis skaistu deju. Tā nu teicām - paldies, bet tiksim paši gālā. Beigās paņēmām diesmu no filmas Romeo and Juliet un improvizējām!

Kāzu datums:16.08.2014

Pirmā deja bija mana vīra sarakstītā dziesma, kuru saņēmu, vai nu 2-trajā gada dienā vai valentīndienā. Grupa "Laikā Pirms" piekrita iemācīties un atskaņot šo dziesmu, un jāsaka, ka tika izdarīts brīnišķīgs darbs. Kursus neapmeklējām. Mans vīrs īpaši neaizraujas ar balles dejām, un lieki nevēlējos papildus mūs apgrūtināt, nemaz nerunājot par īpašu horeogrāfiju utml. Gribējās tā, lai ir deja tā, kā jūtamies.

Kāzu datums:09.08.2014

Dejojām pie The Sound Poets ''Nāc līdzās'', horeogrāfiju nedaudz iestudējām paši, jo ir pieredze dejošanā.

Kāzu datums:08.08.2014

Pirmā valša dziesma bija Lādezers - Cik savādi. Kursus neapmeklējām, jo zinājām, ka nebūs deju grīdas, kur izpausties un gribējām vienkārši mīļi nodejot zālienā

Kāzu datums:08.08.2014

nedejojām

Kāzu datums:02.08.2014

Dziesma no filmas Pearl Harbor "There You'll be". Deju kursi netika apmeklēti.

Kāzu datums:02.08.2014

Snow Patrol - Set the fire to the third bar. Deju kursus neapmekleejaam.

Kāzu datums:02.08.2014

Dziesma tika izvēlēta no filmas, kas abiem patika. Deju kursus neapmeklējām, bet ja būtu otra iespēja, tad varbūt pie tā piedomātu vairāk.

Kāzu datums:02.08.2014

Neapmeklējām, Instrumentu Zemeslodes. :)

Kāzu datums:02.08.2014

Apmeklējām deju kursus "Padejosim?", kā mūsu dziesmu izvēlējāmies Ed Sheeran -I see fire

Kāzu datums:02.08.2014

Kursus neapmeklējām, vakara vadītājs mums atsūtīja vienu samiksētu dziesmu, dejojām mazu valsīti, tad sirtaki un tad jau ar visiem viesiem kopā cālīšdeju.

Kāzu datums:02.08.2014

Michael Buble "Save the last dance for me", 2 reizes bijām uz nodarbību.

Kāzu datums:25.07.2014

Paši ilgi domājām kādu mūziku, bet tad atradām piemēroto, Prego - "Melanholiskais valsis". Neapmeklējām deju kursus, īpašu neko neplānojām pirmajam valsim.

Kāzu datums:25.07.2014

Izvēlējāmies Lauku muzikantus- To jau nezina neviens Mana mīļākā dziesma. Neapmeklējām.

Kāzu datums:18.07.2014

Mums nebija īpaša mūzika, jo nevēlējāmies, pirmajam valsim nepiešķīrām lielu nozīmi-neesam labi dejotāji. Deju kursiem nebija laika.

Kāzu datums:18.07.2014

Pirmais valsis bija "Kas par jauku vasariņu" + 5 vilki kazu rāja.

Kāzu datums:12.07.2014

Mūsu izvēle bija "Palaid puķīti pa dambi". Šis izpildījums mums ir ļoti sirdij tuvs. Neapmeklējām deju kursus.

Kāzu datums:12.07.2014

Prāta vētra - Mana dziesma. Kursus apmeklējām pie ļoti foršas pasniedzējas Karīnas, Vecrīgā, ko ieteica viens draugs. Beigās gan mums neizdevās nodejot mūsu sagatavoto rumbu, jo kleita man bija pa garu, taču atkāzās domājam uztaisīt šovu viesiem.

Kāzu datums:12.07.2014

Kāzu valsim mums bija remix. Divas nedēļas pirms kāzām gājām mācīties deju. Viesi bija sajūsmā par mūsu kāzu deju.

Kāzu datums:09.07.2014

Bijām izvēlējušies vienu sev mīļu norvēģu dziesmu, bet kamēr vīrabrālis kopā ar mūziķiem spēlēja ģitāru, mums radās sajūta, ka vajag dejot tieši tad un pirmā deja sanāca mazliet spontāna. Deju kursus neapmeklējām, dejotāji neesam. Nebija nekāds šovs, bet tā mīļi un sirsnīgi pamīcījāmies pa deju placi.

Kāzu datums:03.07.2014

Raimonds Pauls, Guntars Račs "Caur tumsu" Apmeklējām pāris nodarbības - pavasarī kuponos tieši bija labs piedāvājums kāzu dejas nodarbībām. Tikām pie riktīgi forša pasniedzēja - Daniela, kurš ļoti uzcītīgi ar mums strādāja arī kā kustību psihologs. Vienu brīdi likās, ka deja līdz galam nav un nekas nesanāks, bet kāzu dienā izdevās labāk kā gribēts - vienīgi kleita nedaudz pinās pa kājām.

Kāzu datums:02.07.2014

Dziesma no filmas "Netīrās dejas".

Kāzu datums:20.06.2014

Enrico Iglesias "Hero" - pāris reižu paši divatā pamēģinājām. Nebija slikti, bet daaži viesi ievēroja, kā vīrs skaita soļus.

Kāzu datums:20.06.2014

Pirmajai dejai izvēlējāmies Mariah Carey- i want to know what love is dziesmu. Ļoti lēna un liriska. Nebija nepieciešamības iet uz deju kursiem.