FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Edīte, 34

Pirmā deja bija Tango.

Inese, 27

Uzreiz paziņojām, ka valsis nebūs un nedejosim. Draugi gan pamanījās uzlikt to dziesmu, kas bija populāra tai laikā, kad iepazināmies un pat visi kopā padejojām. Viss bija daudz sirsnīgāk un jautrāk par iestudētu deju.

Dagnija, 32

Tapat vien mierīgi padejojām pie Otras puses "Uzzīmē mani".

Agnese, 24

Mums bija mūsu izdomāts un Agra samiksēts - mix John Legend-All of me, Sākums lēns un vēlāk mūsu BUM BUM BUM. Mēs bijām starā un viesi ar :) Kursus - pfffff, mans vīrietis TĀ dejo .

Monta, 25

Rundāles pilī mums bija klasiskais valsis, ļoti oficiāli1 Vecāki bija ļoti patīkami pārsteikti un priecīgi! Otra deja bija Liepkalnos Miks Dukurs-Katru vārdu

Ieva, 29

http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00 Kursus sākām apmeklēt, bet pēc otrās nodarbībass zālē pilnā ar profesionāliem dejotājiem pilnīgā haosā sapratām ka nav tās naudas vērts. Mūsu deja bija pilnīga improvizācija.

Līga, 23

Kivičs "Pirmais valsis". Neapmeklējām kursus.

Brown Eyes, 26

Mums nebija klasiskais valsis - bija vairāku dziesmu mix - sākām un nobeidzām ar Prego "Melanholisko valsi", tad sekoja Bermudu divstūris "Disko", Duck Sauce vs APMJ - Normunds Rutuls, Miks Dukurs "Tu mani cel". Apmeklējām deju kursus pie superīgas pasniedzējas Baldonē.

Laura, 24

Deju mācījāmies mājās paši. Tas bija lieliski. Viesi pat nespēja noticēt, ka paši bijām mācījušies deju. Mūsu kāzu dziesma bija Young and Beautiful by Lana Del Rey.

Madara, 27

David Cook - Fade Into Me Deju kursus neapmeklējām, piermais valsis bija pirmā reize, kad dejojām pie šīs dziesmas un teikšu, ka bija ļoti labi :)

Jūlija, 25

Apmeklējām privātskolotāju.

Anna, 30

neapmeklējām kursus, izvēlējāmies deju, kas mums patīk

Elīna, 29

Mums kāzu tematika bija virši, tādēļ arī valsis bija " Virši zied!",deju kursus neapmeklējām un arī paši pirms tam netrenējāmies, vienkārši dejojām.

Ilze, 28

Reamonn "Tonight". Kursus neapmeklējam, bet mājās gan 4 - 5 reizes iepriekš nodejojām.

Solvita, 28

Par deju attapāmies stingri vēlu, tikai pāris nedēļas pirms kāzām. Par cik Jaunais vīrs nav nekāds dejotājs nolēmu meklēt palīdzību. Sameklēju skolotāju Ilzi Zāģeri. Sarunājām aizbraucām uz dobeli.. Jāpiebilst, ka mūsu dziesmas nebija galīgi valsis (bija 2 varianti Nickleback -never gonna be alone un Metallica - nothing else matter), bet es arī ludzu mazliet palīdzēt, lai interesantāk nevis iestudēt deju. Lai arī mūzika nebija valsis, mūsu skolotāja par visām varītēm mēģināja tur iedabūt valsi, līdz ar to deja pārvērtās par vieglu riksiīti nevis skaistu deju. Tā nu teicām - paldies, bet tiksim paši gālā. Beigās paņēmām diesmu no filmas Romeo and Juliet un improvizējām!

Vivy, 29

Pirmā deja bija mana vīra sarakstītā dziesma, kuru saņēmu, vai nu 2-trajā gada dienā vai valentīndienā. Grupa "Laikā Pirms" piekrita iemācīties un atskaņot šo dziesmu, un jāsaka, ka tika izdarīts brīnišķīgs darbs. Kursus neapmeklējām. Mans vīrs īpaši neaizraujas ar balles dejām, un lieki nevēlējos papildus mūs apgrūtināt, nemaz nerunājot par īpašu horeogrāfiju utml. Gribējās tā, lai ir deja tā, kā jūtamies.

Elīna, 26

Dejojām pie The Sound Poets ''Nāc līdzās'', horeogrāfiju nedaudz iestudējām paši, jo ir pieredze dejošanā.

Zane, 29

Pirmā valša dziesma bija Lādezers - Cik savādi. Kursus neapmeklējām, jo zinājām, ka nebūs deju grīdas, kur izpausties un gribējām vienkārši mīļi nodejot zālienā

Krista, 23

nedejojām

Liene, 26

Dziesma no filmas Pearl Harbor "There You'll be". Deju kursi netika apmeklēti.

Anda, 27

Snow Patrol - Set the fire to the third bar. Deju kursus neapmekleejaam.

Liene, 27

Dziesma tika izvēlēta no filmas, kas abiem patika. Deju kursus neapmeklējām, bet ja būtu otra iespēja, tad varbūt pie tā piedomātu vairāk.

Evita, 28

Neapmeklējām, Instrumentu Zemeslodes. :)

Monta, 25

Apmeklējām deju kursus "Padejosim?", kā mūsu dziesmu izvēlējāmies Ed Sheeran -I see fire

Anda, 24

Kursus neapmeklējām, vakara vadītājs mums atsūtīja vienu samiksētu dziesmu, dejojām mazu valsīti, tad sirtaki un tad jau ar visiem viesiem kopā cālīšdeju.

Lāsma, 25

Michael Buble "Save the last dance for me", 2 reizes bijām uz nodarbību.

Sintija, 22

Paši ilgi domājām kādu mūziku, bet tad atradām piemēroto, Prego - "Melanholiskais valsis". Neapmeklējām deju kursus, īpašu neko neplānojām pirmajam valsim.

Ieva, 20

Izvēlējāmies Lauku muzikantus- To jau nezina neviens Mana mīļākā dziesma. Neapmeklējām.

Aiga, 21

Mums nebija īpaša mūzika, jo nevēlējāmies, pirmajam valsim nepiešķīrām lielu nozīmi-neesam labi dejotāji. Deju kursiem nebija laika.

Katrina, 25

Pirmais valsis bija "Kas par jauku vasariņu" + 5 vilki kazu rāja.

Marina, 30

Mūsu izvēle bija "Palaid puķīti pa dambi". Šis izpildījums mums ir ļoti sirdij tuvs. Neapmeklējām deju kursus.

Alise, 24

Prāta vētra - Mana dziesma. Kursus apmeklējām pie ļoti foršas pasniedzējas Karīnas, Vecrīgā, ko ieteica viens draugs. Beigās gan mums neizdevās nodejot mūsu sagatavoto rumbu, jo kleita man bija pa garu, taču atkāzās domājam uztaisīt šovu viesiem.

Līva, 25

Kāzu valsim mums bija remix. Divas nedēļas pirms kāzām gājām mācīties deju. Viesi bija sajūsmā par mūsu kāzu deju.

Maija, 30

Bijām izvēlējušies vienu sev mīļu norvēģu dziesmu, bet kamēr vīrabrālis kopā ar mūziķiem spēlēja ģitāru, mums radās sajūta, ka vajag dejot tieši tad un pirmā deja sanāca mazliet spontāna. Deju kursus neapmeklējām, dejotāji neesam. Nebija nekāds šovs, bet tā mīļi un sirsnīgi pamīcījāmies pa deju placi.

Lote, 31

Raimonds Pauls, Guntars Račs "Caur tumsu" Apmeklējām pāris nodarbības - pavasarī kuponos tieši bija labs piedāvājums kāzu dejas nodarbībām. Tikām pie riktīgi forša pasniedzēja - Daniela, kurš ļoti uzcītīgi ar mums strādāja arī kā kustību psihologs. Vienu brīdi likās, ka deja līdz galam nav un nekas nesanāks, bet kāzu dienā izdevās labāk kā gribēts - vienīgi kleita nedaudz pinās pa kājām.

Līgava, 32

Dziesma no filmas "Netīrās dejas".

Inga, 29

Enrico Iglesias "Hero" - pāris reižu paši divatā pamēģinājām. Nebija slikti, bet daaži viesi ievēroja, kā vīrs skaita soļus.

Ilāna, 27

Pirmajai dejai izvēlējāmies Mariah Carey- i want to know what love is dziesmu. Ļoti lēna un liriska. Nebija nepieciešamības iet uz deju kursiem.

Zaiga, 25

deju kursus neapmeklējām jo manam vīram tas būtu pārāk liels stress :D bijām iestudējuši deju paši un arī mūziku bijām atraduši, bet pēdējā brīdī, manot, cik vīrs ir sabijies un samocījies, teicu, ka vienkārši improvizēsim - tu vadi un es tev sekošu, viss, kas būs, būs super. Un tā arī darījām, beigu beigās visi bija ļoti pārsteigti un vīrs apmierināts :)

Zane, 28

Izvēlējāmies sev mīļu dziesmu Kylie "On a night like this", gājām pie deju skolotājas.