FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Pievienot savu pieredzi
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:20.08.2005

Apmekleejaam deju skolotaaju, kursh arii ieteica un iedeva muziku pirmajam valsim.

Kāzu datums:20.08.2005

Mums bija speciāli komponēts pirmatskaņojums - veltījums kāzu dienā.

Kāzu datums:14.08.2005

nebija

Kāzu datums:13.08.2005

Muzikanti spēlēja savu īpašo dziesmu. Nedēļu iepriekš paši mājās patrennējāmies.

Kāzu datums:13.08.2005

Mums bija Enya Carribean Blue. Kursus neapmeklējām, jo abi tāpat mācējām dejot. Tikai dažas dienas mazliet patrenējāmies:))

Kāzu datums:06.08.2005

Klasiskais lēnais valsis. Mēs īpaši negājām uz kursiem, jo jau iepriekš (apt.2 gadi atpakaļ) gājām uz moderno deku kursiem.

Kāzu datums:06.08.2005

Medņa izpildīto "Taurenīt, mans taurenīt...". Kursus neapmeklējām, jo nedejojām valšus. Speciāli piekodinājām muzikantus, lai tādi nebūtu. Mūsdienās jau reti kurš jaunieties māk valsi, un mēs negribējām speciāli radīt stresu, mācoties pirms tam.

Kāzu datums:06.08.2005

Pirmais valsis nebija, jo man un vīram nepatīk dejot.

Kāzu datums:26.07.2005

Pirmajam valsim izvēlējāmies lēno valsi kuru dejojām pie dziesmas "Ēdelveis". Tā kā abi esam sporta deju dejotāji Hobby klasē, tad atsevišķi deju kursus nebija nepieciešams apmeklēt.

Kāzu datums:10.07.2005

Mūzika bija skaista. Kā sauc? To nu gan īsti ezinu. ja dzirdētu, pateiktu!:) Mājās paši domājām soļus, skaitijām taktis, mācījāmies dejot! Varētu teit- labāk kā deju kursos!:))

Kāzu datums:09.07.2005

Neapmeklējām, tāpat labi ballēs dejojam. Tā kā mums nebija savas dziesmas, tad paņēmām kaut kādu klasisko mūziku skaistu, bez vārdiem.

Kāzu datums:02.05.2005

Deju kursus neapmeklējām, vienu vakaru mājās patrennējāmies :) Pirmās dejas mūziku nebijām īpaši izvēlējušies un tagad ar nepacietību gaidu, kad draugi gada kāzu jubilejā parādīs safilmēto, lai varētu dzirdēt to dziesmu - neviens neatcerās...

Kāzu datums:13.10.2004

Mūziku neizvēlējāmies, bet mūsu kāzu valsis bija lilioma dziesma. Deju kursus neapmeklējām.

Kāzu datums:29.07.2004

kaut kads klasiskais gabals. izvelejas organizatori. dejot pratam ari pirms tam.

Kāzu datums:23.07.2004

Godīgi sakot netaceros, kas bija mūsu pirmais kāzu valsis, muzikanti vienkārši spēlēja kaut kādu jauku dziesmu, deju kursus neapmeklējām, jo daudzos kopā būšanas gados jau ir labi sadejots.

Kāzu datums:27.09.2003

melodiju no Gruzīša repertuāra

Kāzu datums:06.09.2003

Mūziku izvēlējās vedēji. Deju kursus neapmeklējām, ļoti saskaņoti mīņājāmies:)

Kāzu datums:07.08.2003

Jā, kursus apmeklējām. Izvēlējāmies un iestudējām vienu dziesmu. Bet beigās izrādījās, ka muzikantiem nebija CD atskaņotāja. Tad šie spēlēja dzīvajā un mēs improvizējām. Paldies Dievam, ka uz kursiem bijām gājuši! :)

Kāzu datums:03.05.2003

Valsi. deju kursus neapmeklējām.

Kāzu datums:03.05.2003

Deju kursus neapmeklējām. Mūziku pirmajam valsim izvēlējās muzikanti pēc pieredzes.

Kāzu datums:23.02.2003

PIe Dzintara juuras. Deja kursus neapmekleejaam jo maaceejaam valsi.

Kāzu datums:22.07.2001

Neoficiāli pirmā deja bija Radiohead "Creep". Oficiāli dejojām kaut kādu valsīti... Deju kursus neapmeklējām, bet konsultējāmies gan un drusku pamācījāmies - mācījāmies lēno, bet muzikanti sāka spēlēt ātro (neatceros precīzi)... uh, gandrīz izgāzāmies.

Kāzu datums:08.04.2001

Melanholiskais valsis

Kāzu datums:23.09.2000

nepameklējām... muzikanti paši spēlēja "...iesim pa taciņu blakus"

Kāzu datums:08.07.2000

Deju kursus neapmeklējām. Un pirmais valsis notika zaļā dabā vēl kāzu kleitā(pēc mičošanas arī telpās bija valsis). Mūziku paši neizvēlējāmies, bet paļāvāmies uz pieredzējušu muzikantu, kurš ļoti skaisto to nospēlēja uz akordeona

Kāzu datums:15.11.1997

Neatceros.Nee

Kāzu datums:07.06.1997

vīrs vēljprojām nemāk kārtīgu valsi. Un melodija bija mīļa no jaunības!