FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Inga, 25

nebija

Agnese, 27

Muzikanti spēlēja savu īpašo dziesmu. Nedēļu iepriekš paši mājās patrennējāmies.

Aija, 20

Mums bija Enya Carribean Blue. Kursus neapmeklējām, jo abi tāpat mācējām dejot. Tikai dažas dienas mazliet patrenējāmies:))

Diāna, 24

Klasiskais lēnais valsis. Mēs īpaši negājām uz kursiem, jo jau iepriekš (apt.2 gadi atpakaļ) gājām uz moderno deku kursiem.

Linda, 25

Medņa izpildīto "Taurenīt, mans taurenīt...". Kursus neapmeklējām, jo nedejojām valšus. Speciāli piekodinājām muzikantus, lai tādi nebūtu. Mūsdienās jau reti kurš jaunieties māk valsi, un mēs negribējām speciāli radīt stresu, mācoties pirms tam.

Laura, 22

Pirmais valsis nebija, jo man un vīram nepatīk dejot.

Evija, 27

Pirmajam valsim izvēlējāmies lēno valsi kuru dejojām pie dziesmas "Ēdelveis". Tā kā abi esam sporta deju dejotāji Hobby klasē, tad atsevišķi deju kursus nebija nepieciešams apmeklēt.

Sandra, 23

Mūzika bija skaista. Kā sauc? To nu gan īsti ezinu. ja dzirdētu, pateiktu!:) Mājās paši domājām soļus, skaitijām taktis, mācījāmies dejot! Varētu teit- labāk kā deju kursos!:))

Iluta, 27

Neapmeklējām, tāpat labi ballēs dejojam. Tā kā mums nebija savas dziesmas, tad paņēmām kaut kādu klasisko mūziku skaistu, bez vārdiem.

Liene, 23

Deju kursus neapmeklējām, vienu vakaru mājās patrennējāmies :) Pirmās dejas mūziku nebijām īpaši izvēlējušies un tagad ar nepacietību gaidu, kad draugi gada kāzu jubilejā parādīs safilmēto, lai varētu dzirdēt to dziesmu - neviens neatcerās...

Helēna, 27

Mūziku neizvēlējāmies, bet mūsu kāzu valsis bija lilioma dziesma. Deju kursus neapmeklējām.

Laura, 25

kaut kads klasiskais gabals. izvelejas organizatori. dejot pratam ari pirms tam.

Līga, 26

Godīgi sakot netaceros, kas bija mūsu pirmais kāzu valsis, muzikanti vienkārši spēlēja kaut kādu jauku dziesmu, deju kursus neapmeklējām, jo daudzos kopā būšanas gados jau ir labi sadejots.

Sarmīte, 37

melodiju no Gruzīša repertuāra

Agnese, 28

Mūziku izvēlējās vedēji. Deju kursus neapmeklējām, ļoti saskaņoti mīņājāmies:)

Indra, 24

Jā, kursus apmeklējām. Izvēlējāmies un iestudējām vienu dziesmu. Bet beigās izrādījās, ka muzikantiem nebija CD atskaņotāja. Tad šie spēlēja dzīvajā un mēs improvizējām. Paldies Dievam, ka uz kursiem bijām gājuši! :)

Ieva, 24

Valsi. deju kursus neapmeklējām.

Ieva, 25

Deju kursus neapmeklējām. Mūziku pirmajam valsim izvēlējās muzikanti pēc pieredzes.

Liene, 25

PIe Dzintara juuras. Deja kursus neapmekleejaam jo maaceejaam valsi.

Inese, 24

Neoficiāli pirmā deja bija Radiohead "Creep". Oficiāli dejojām kaut kādu valsīti... Deju kursus neapmeklējām, bet konsultējāmies gan un drusku pamācījāmies - mācījāmies lēno, bet muzikanti sāka spēlēt ātro (neatceros precīzi)... uh, gandrīz izgāzāmies.

Ilona, 32

Melanholiskais valsis

Dagnija, 31

nepameklējām... muzikanti paši spēlēja "...iesim pa taciņu blakus"

Ilze, 25

Deju kursus neapmeklējām. Un pirmais valsis notika zaļā dabā vēl kāzu kleitā(pēc mičošanas arī telpās bija valsis). Mūziku paši neizvēlējāmies, bet paļāvāmies uz pieredzējušu muzikantu, kurš ļoti skaisto to nospēlēja uz akordeona

Dace, 28

Neatceros.Nee

Inga, 29

vīrs vēljprojām nemāk kārtīgu valsi. Un melodija bija mīļa no jaunības!