FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Pievienot savu pieredzi
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?
Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

Izvēlējāmies Latvian voices "Cauri vasarām" - tāda mīļa, jauka dziesma, ar noskaņu. Dziesmu mums ieteica Dana no "Dejo visi", Jelgavā un ātri sajutās šo dziesmu kā savējo. Aizgājām uz 2 mēģinājumiem, iemācījāmies soļus un secību, bet aizņemtības dēļ izpalika 3ais mēģinājums, tāpēc soļus noslīpējām mājās. Dana bija burvīga, ātri izveidojās kontakts un esam pateicīgi par ieguldīto laiku, enerģiju un izdomu mūsu dejas radīšanā. Viesiem tā ļoti patika. :)

Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Iemācījāmies paši, nebija valsis. Griff - Love is a Compass

Kāzu datums:03.06.2022

Negājām uz kursiem.

Kāzu datums:14.05.2022

Pirmajā dejā valsi nedejojām, bet pēc tam gan. Vīrs samiksēja mūziku no divām dziesmām: pirmajai, romantiskajai daļai izvēlējos Glenn Medeiros "Nothing's Gonna Change My Love For You" un pēc pirmā piedziedājuma dziesma nomainījās uz Justin Wellington's "Iko Iko (My Bestie)", kas bija mana vīra ideja, lai padarītu visu jautrāku, mazāk formālu un garlaicīgu. Deju pārsvarā improvizējām, sanāca super.

Kāzu datums:14.05.2022

Deju kursus neapmeklējām - vadījām nodarbības mājās. Pirmais valsis bija Žorža Siksnas "Vālodzīte".

Kāzu datums:03.09.2021

Mūsu izvēlētā dziesma bija "Kamēr vien mēs esam" - Markus Riva un Dināra Rudāne. Tā kā neesam dejotāji un arī citos pasākumos īsti nedejojam, tad bijām uz 3 nodarbibām, kuru laikā salikām pāris pamata griezienus un kustības pie izvēlētās mūzikas.

Kāzu datums:27.08.2021

Mācījāmies deju pie pazīstamas horeogrāfes. Dons - Aizlidosim

Kāzu datums:11.08.2021

Jocīgs stāsts. Pus gadu mēģinājam dejot Potter Walz no Harija Potera, bet vakarā pirms kāzam es atcerejos par citu dziesmu, kuru es ļoti mīleju kādreiz: Валерий Ободзинский-Всё сбудется . Kursus neapmeklējam. Izmeģinājam deju 10min pirms dejas:DD

Kāzu datums:31.07.2021

Pirmajai dejas izvēlējāmies Frankie Valli - Cant Take My Eyes Off You Tā kā abiem patīk dejot, tad neiespringām uz deju kursiem, 3 reizes mājās ar īstajām kurpēm padejojām tajā nedēļā, kad nāca kāzu diena. Biju Instagram atradusi vairākus veidus kā vīrietim pacelt sievieti kāzu kleitā, tos arī iemācījāmies un iekļāvām mūsu dejā.

Kāzu datums:02.07.2021

Deju kursi un pirmais valsis neietilpa mūsu pasākuma formātā, jo mums tas nešķiet būtisks elements skaistu kāzu norisē.

Kāzu datums:10.10.2020

Dejojām pie sev mīļas dziesmas un vadījāmies pēc izjūtām. Kursus neapmeklējām, jo vēlējāmies baudīt viens otru un mirkli, nevis domāt par iestudējumu.

Kāzu datums:12.09.2020

''Tūkstoškārt'' no izrādes Tobago. Tā kā paši esam dejotāji, paši izveidojām horeogrāfiju, izvēloties no youtubes dažus cēlienus, ko ielikt dejā, lai tā kļūtu vēl neaizmirstamāka.

Kāzu datums:09.09.2020

Pats trenējos 7 gadus sporta dejās! Pirmais valsis bija pēc ceremonijas! Nebijām plānojuši dejot! Bet beigās dejoja daudzi viesi ar mums!

Kāzu datums:20.08.2020

Dziesma tikai tev Jānis Stībelis. Deju kursus neapmeklējām.

Kāzu datums:07.08.2020

Kāzu tēmai izvēlējāmies Aspazijas “Pasaciņu”, līdz ar to pirmo kāzu valsi dejojām tieši pie šīs dziesmas. Sirsnīgs paldies Kasparam, “The Picture” solistam, kurš šo dziesmu mums iedziedāja ierakstā, lai varētu pie tās trenēties dejot. Deju kursos gājām pie Ineses Zariņas deju studijā “Dejotprieks”. Negribējām stingri iestudētu deju, tādēļ Inese mums palīdzēja izvēlēties dažādas kustības, kuras nepieciešamības gadījumā varam kombinēt ar klasisko un Vīnes valsi. Lai gan deju nodarbībās bijām iestrādājuši noteiktu kustību secību, tā patiesi arī sanāca – kāzu dienā pie secības nepieturējāmies, dejojām un baudījām atmosfēru.

Kāzu datums:06.08.2020

OPUS PRO - Šonakt (apmeklējām deju kursus)

Kāzu datums:26.06.2020

Pirmajai dejai izvēlējāmies dziesmu Brāļi Puncuļi - Pavisam klusiņām. Mums bija nosacījums, ka jābūt latviešu dziesmai. Deju kursus neapmeklējām. Visus soļus izdomāju pati un divas dienas pirms kāzām tikai sākām mācīties, bet visi viesi teica, ka bija labi.

Kāzu datums:14.02.2020

Christina Perri - A Thousand Years. Nē, dejojām no sirds un pēc izjūtām.

Kāzu datums:28.09.2019

Mūsu pirmā valša mūzika bija cool jazz valsis, kuru iestudējām paši... vienkārši un sirsnīgi

Kāzu datums:26.07.2019

Pirmajam valsim bija izvēlēta Prāta Vētras dziesma Miljoniem Miljardiem. Deju kursus neapmeklējām, mājās iepriekš dažas reizes izdejojām.

Kāzu datums:01.06.2019

Paši dejotāji, taču izvēlējāmies ļoti vienkārši nodejot, lai sirsnīgāk, nesamāksloti. Musiqq - Tu tikai runā ar mani.

Kāzu datums:27.04.2019

Apmeklējām deju kursus pie Ineses (Dejot prieks). Izvēlējāmies SiaTitanium dziesmu, kura bija pārveidota par lēno valsi (vijole+klavieres).

Kāzu datums:06.10.2018

Dziesmu izvēlēties palīdzēja radiniece, kas arī ir deju skolotāja un iestudēja mūsu pirmo deju. Mēnesi pirms kāzām sākām dejot, kopā bija kādas 5 nodarbības, viss ir iespējams! Dejojām pie Lindas Leen "I do", ļoti skaista un piemērota dziesma pirmajam valsim.

Kāzu datums:18.08.2018

френды и саша спилберг- всегда буду с тобой Es pati sastādīju deju, jo esmu agrāk dejojusi.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums bija kombinētā mūzika, un mūsu deju skolotāja mums palīdzēja ar priekšnesumu pirmajam valsim mēģinājumi bija 3.

Kāzu datums:18.08.2018

Elvis Presley - Can't help falling in love , kursus neapmeklējām. Pāris reizes mājās izmēģinājām ar kāzu apaviem kājās.

Kāzu datums:18.08.2018

Prāta Vētra Mana dziesma. Nē, mācījāmies dejot mājās.

Kāzu datums:18.08.2018

Ed Sheeran - Perfect. Apmeklējām 5 deju nodarbības

Kāzu datums:17.08.2018

Pirmajā dejā mums skanēja Arctic Monkeys - Baby I'm Yours

Kāzu datums:04.08.2018

Pirmo valsi negribējām klasisku, tāpēc dejojām bačatu. Mums bija Can't Take My Eyes off You - Frankie Valli and The 4 Seasons . Apmeklējām deju kursus pie superīgās pasniedzējas Jutas Vanagas. Kopā mums bija astoņas nodarbības (katra stundu).

Kāzu datums:07.07.2018

Pirmo deju dejojām fonā skanot Sound Poets dziesmai "Joprojām". Deju iemaņas apguvām trīs mēnešu garumā pie talantīgās pasniedzējas Diānas. Viņa iemācīja lāčus dejot.

Kāzu datums:23.09.2017

Franču mazurku. Neapmeklējām. Deju izmēģinājām iepriekšējā vakarā :D (Nav īpaši sarežģīta.) Negribējām, lai tas būtu iestudēts priekšnesums viesiem. Dejas laikā pēc kādas pusminūtes pievienojās arī pārējie viesi.

Kāzu datums:23.09.2017

Pirmajai dejai izvēlējāmies grupas Dūmi dziesmu "Tava sirds", jo šī dziesma mums ir īpaša. Deju kursus neapmeklējām. Izvēlējāmies pirmo deju nesarežģīt, jo tāpat bija daudz par ko domāt un arī kleita neļautu pārāk izpausties.

Kāzu datums:09.09.2017

PER un Mārtiņš Freimanis - Bums. Gribējām kaut ko tādu, kas nav neveikls, šis bija lielisks variants. Izdomājām burtiski dažas dienas pirms kāzām, tāpat mājās arī iedejojām kaut kāda veida scenāriju.

Kāzu datums:12.08.2017

Intars Busulis - "Miglas rīts", deju kursus neapmeklējām, iestudējām kustības 2 dienas pirms kāzām :D

Kāzu datums:21.07.2017

Busulis - miglas rīts. Improvizējām deju uz vietas.

Kāzu datums:07.07.2017

Jessie Ware - Say You Love Me. Kursus neapmeklējām

Kāzu datums:17.06.2017

Richard Clyderman - Ballade pour Adeline. Apmēklējam ap 10 nodarbības pie Diānas Sprudzanes.

Kāzu datums:23.12.2016

Pirmajam valsim izvēlējāmies Jāņa Stībeļa dziesmu Tikai tev. Negājām deju kursos, mūs mācīja mana māsīca.