FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus?

Alda, 27

Pirmajam valsim izvēlējāmies Jāņa Stībeļa dziesmu Tikai tev. Negājām deju kursos, mūs mācīja mana māsīca.

Ilze, 32

Izvelejamies Johana Strausa Valsi. Kursus neapmeklejam

Ilze, 29

Christina Perri - A Thousand Years. 3 reizes bijām pie deju skolotājas pa 45 min

Dace, 27

Intars Busulis "Miglas rīts". Kursus neapmeklējām, bet pirms kāzām aizgājām pie deju pasniedzēja apskatīt kādus soļus, figūras un pārējais bija improvizācija dejas laikā, bet tā kā bijām pāris reizes izdejojuši, tad viss sanāca bez aizķeršanās - mīļotais ļoti labi vada.

Maija, 21

Izvēlējāmies Beyonce "Halo". 2x bijām pie deju pasniedzēja.

Laura, 25

Neapmeklējam deju kursus.

Jana, 27

Izvēlējāmies ļoti skaistu dziesmu Tobias Jesso - Withou you. Deju kursus neapmeklējām.

Tanita, 25

pāris reizes gājām uz deju kuriem, dejojām pie A.Kiviča "Pirmais Valsis"

Maija, 32

Ligavaina masica un ligavas draudzene palidzeja iemacities un iestudet. Dziesmu izvelejamies pashi, jo ta mums abiem patika.

Ilva, 25

Īstu kāzu valsi nedejojām, kustējāmies tā, kā sirds lika. Instrumenti - Zemeslodes.

Lelde, 23

apmeklējām deju kursus, izvēlējāmies dziesmu no Tobago izrādes, Un tūkstoškārt.

Evita, 22

Ja godīgi, tad nemaz neatceros, kāda dziesma skanēja mūsu pirmajam valsim. Uz to brīdi laikam biju aizsapņojusies, skatīdamies līgavainim virsū. Nekādus deju kursus neapmeklējām. Es jau valsi pratu dejot, jo no mazotnes gāju Sporta dejās, bet vīram iemācīju es un mana mamma.

Inese, 27

Izvēlējāmies Westlife - "You look so beautiful in white". Soļus salikām paši, patrenējāmies vien 2 reizes mājās un nodejojām forši.

Vera, 27

Mūziku izvēlējamies diezgan ātri Jānis Stibelis "Любовь настала". Neesam dejotāji, tāpēc apmēklējam četras deju nodarbības pie ļoti profesionālas, atsaucīgas deju skolotājas Diānas Garančas (Rēzeknē). Deja sanāca piemērota mums, individuāla, jūtīga un oriģināla, viesi skatījās un brīnījās, daži pat raudāja! :)

Zane, 25

Mūziku uzticējām izvēlēties muzikantiem. Esam lieli un ilgi tautisko deju dejotāji. Tāpēc nebija īpašas vajadzīgas iet uz kādiem deju kursiem. Ar ritam izjūtu bija viss kārtībā, lai varētu iedejoties.

Sigita, 28

Sanita, 28

Mūsu dziesma ir (Rod Stewart- Have i told you lately that i love you ) Jà,apmeklèjàm deju kursus.

Kristine, 20

Zinājām kāda dziesma būs jau no sākuma. Sacerēta un dziedāta speciāli priekš pirmā valša. Tā kā mums ar vīru mūzikas gaume ir ļoti līdzīga, dziesma uzrunāja mūs abus. Michael W. Smith - Forever Yours

Anete, 29

Mēs jau pirms tam apmeklējām deju kursus, līdz ar to ar savu deju pasniedzēju (Evitu Pavasari) divās nodarbībās sagatavojām lielisku valsi. Mūzika Frank Sinatra and Ray Anthony - Melody Of Love https://www.youtube.com/watch?v=Ffpb6FS06t0

Ilze, 41

Savu vismīļāko

Aļesja, 26

Izvēlējamies kas sirdīj tuvāk, nē nodejojam ļoti vienkārši :) DJ palīdzēja sagatavot dziesmu kā vēlējos.

Katerina, 26

Mūsu mīļāka dziesma Сосо Павлиашвили - Белая фата. Deju kursus neapmeklējām.

Edīte, 34

Pirmā deja bija Tango.

Inese, 27

Uzreiz paziņojām, ka valsis nebūs un nedejosim. Draugi gan pamanījās uzlikt to dziesmu, kas bija populāra tai laikā, kad iepazināmies un pat visi kopā padejojām. Viss bija daudz sirsnīgāk un jautrāk par iestudētu deju.

Dagnija, 32

Tapat vien mierīgi padejojām pie Otras puses "Uzzīmē mani".

Agnese, 24

Mums bija mūsu izdomāts un Agra samiksēts - mix John Legend-All of me, Sākums lēns un vēlāk mūsu BUM BUM BUM. Mēs bijām starā un viesi ar :) Kursus - pfffff, mans vīrietis TĀ dejo .

Monta, 25

Rundāles pilī mums bija klasiskais valsis, ļoti oficiāli1 Vecāki bija ļoti patīkami pārsteikti un priecīgi! Otra deja bija Liepkalnos Miks Dukurs-Katru vārdu

Ieva, 29

http://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00 Kursus sākām apmeklēt, bet pēc otrās nodarbībass zālē pilnā ar profesionāliem dejotājiem pilnīgā haosā sapratām ka nav tās naudas vērts. Mūsu deja bija pilnīga improvizācija.

Līga, 23

Kivičs "Pirmais valsis". Neapmeklējām kursus.

Brown Eyes, 26

Mums nebija klasiskais valsis - bija vairāku dziesmu mix - sākām un nobeidzām ar Prego "Melanholisko valsi", tad sekoja Bermudu divstūris "Disko", Duck Sauce vs APMJ - Normunds Rutuls, Miks Dukurs "Tu mani cel". Apmeklējām deju kursus pie superīgas pasniedzējas Baldonē.

Laura, 24

Deju mācījāmies mājās paši. Tas bija lieliski. Viesi pat nespēja noticēt, ka paši bijām mācījušies deju. Mūsu kāzu dziesma bija Young and Beautiful by Lana Del Rey.

Madara, 27

David Cook - Fade Into Me Deju kursus neapmeklējām, piermais valsis bija pirmā reize, kad dejojām pie šīs dziesmas un teikšu, ka bija ļoti labi :)

Jūlija, 25

Apmeklējām privātskolotāju.

Anna, 30

neapmeklējām kursus, izvēlējāmies deju, kas mums patīk

Elīna, 29

Mums kāzu tematika bija virši, tādēļ arī valsis bija " Virši zied!",deju kursus neapmeklējām un arī paši pirms tam netrenējāmies, vienkārši dejojām.

Ilze, 28

Reamonn "Tonight". Kursus neapmeklējam, bet mājās gan 4 - 5 reizes iepriekš nodejojām.

Solvita, 28

Par deju attapāmies stingri vēlu, tikai pāris nedēļas pirms kāzām. Par cik Jaunais vīrs nav nekāds dejotājs nolēmu meklēt palīdzību. Sameklēju skolotāju Ilzi Zāģeri. Sarunājām aizbraucām uz dobeli.. Jāpiebilst, ka mūsu dziesmas nebija galīgi valsis (bija 2 varianti Nickleback -never gonna be alone un Metallica - nothing else matter), bet es arī ludzu mazliet palīdzēt, lai interesantāk nevis iestudēt deju. Lai arī mūzika nebija valsis, mūsu skolotāja par visām varītēm mēģināja tur iedabūt valsi, līdz ar to deja pārvērtās par vieglu riksiīti nevis skaistu deju. Tā nu teicām - paldies, bet tiksim paši gālā. Beigās paņēmām diesmu no filmas Romeo and Juliet un improvizējām!

Vivy, 29

Pirmā deja bija mana vīra sarakstītā dziesma, kuru saņēmu, vai nu 2-trajā gada dienā vai valentīndienā. Grupa "Laikā Pirms" piekrita iemācīties un atskaņot šo dziesmu, un jāsaka, ka tika izdarīts brīnišķīgs darbs. Kursus neapmeklējām. Mans vīrs īpaši neaizraujas ar balles dejām, un lieki nevēlējos papildus mūs apgrūtināt, nemaz nerunājot par īpašu horeogrāfiju utml. Gribējās tā, lai ir deja tā, kā jūtamies.

Elīna, 26

Dejojām pie The Sound Poets ''Nāc līdzās'', horeogrāfiju nedaudz iestudējām paši, jo ir pieredze dejošanā.

Zane, 29

Pirmā valša dziesma bija Lādezers - Cik savādi. Kursus neapmeklējām, jo zinājām, ka nebūs deju grīdas, kur izpausties un gribējām vienkārši mīļi nodejot zālienā