FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Līva, 26

Atzinību pasniegšana par amatu pildīšanu, kā arī zagto mantu izpirkšana. Arī vedējiem pateicāmies ar dāvanu otrajā dienā.

Anete, 31

Noskatījāmies bildes no fotostūrīša, un tad jau pamazām viesi devās mājās. Laiks bija pavēss, un speciāli nekādas aktivitātes nebijām plānojuši, kopā ar tuvākajiem radiem novācām dekorācijas.

Veronika, 24

Otrajā dienā bija pirts, šašliks..

Svetlana, 24

Nekādas, jo aiznākamajā pēc kāzām dienā mēs aizbraucām kāzu ceļojumā.

Natalja, 33

Braucām ceļojumā

Egija, 26

Bija noīrēta pirts, kurā varēja iet pērties. Kā arī bija spēles un apbalvošanas.

Alise, 23

Pa mierīgo!

Inga, 28

spēles, amatpersonu atskaite par padarīto un diplomu saņemšana, labāko foto orientēšanās uzvarētāju apbalvošana un pirts

Ilze, 37

Peintbols

Gunita, 33

Rīta vingrošana, mantu izpirkšana.

Zaiga, 28

No rīta tikām uzmodināti un viesi centās izzināt vai esam labi strādājuši pie dēliņa vai meitiņas... :D bet to jau vēsture protams noklusēja :D Vēlāk arī neuzmanīgajiem viesiem bija jāizpērk bez uzmanības atstātās mantas :)) Bija ļoooooti jautri! :D

Inna, 25

Pirts un lekšana aukstā baseinā!

Renāte, 26

Pirtiņa, sarunas un viesu grāmatas aizpildīšana :) izsmējāmies ļoti, jo ''daži labi ''nebija pat gājuši gulēt :)

Laura, 35

Rīta vingrošana, ziņojumi par redzēto, dažas spēles, peldes

Dace, 33

Dažas rotaļas, apbalvošana, dāvanu dalīšana, futbols bērniem, pirts.

Sanita, 26

Mantu izpirkšana, vēlreiz dejojām kāzu "valsi" - viesi to vēlējās.

Sintija, 25

Diplomu izdalīšana amatiem, dažādas stafetes, rotaļas pļavā. Laks bija fantastisks un cilvēki bija atvērti jebkādām aktivitātēm:)

Jeļena, 24

Soļanka! :D

Liene, 23

Paēdām brokastis ar tiem, kas bija palikuši un lēnā garā gatavojāmies uz mājām.. Vakarā atbrauca vedēji ciemos un paspēlējām monopolu un apskatījām sadāvinātās dāvanas un palasījām viesu grāmatu.

Antra, 25

Otrajā dienā viss gaja vairāk pašplūsmā. Bijām brīvā dabā, spēlējām voleibolu, Laivu braucieni pa Alauksta ezeru, Pirtī iešana un protams - liela svinēšana

Rita, 23

Otrajā dienā vienīgā aktivitāte bija "Nozaudēto" kurpju izpirkšana, vajadzēja vai nu ar naudiņu izpirkt, vai arī mūsu gadījumā - iet pāri baļķim. Tā bija pāris viesu iniciatīva šo pasākumu noorganizēt.

Anda, 25

Nākamajā rītā kopīgi ieturējām brokastis, pateicāmies amatniekiem, vēlāk svinības ar tuvākajiem turpinājām savā privātmājā, kas atrodas netālu no viesu nama

NATĀLIJA, 36

Zupas ēšana no katla uz ugunskura. Izsole sazagtajām mantām. Vadītājs kaut kādu spēli vadīja, bet pārsvarā varēja vienkārši kopā pavadīt laiku, pļāpāt, dziedāt, dejot un atpūsties.

agate, 30

Āra spēles, mantu izpirkšana. Vakarā vedēji bija sarīkojuši pārsteiguma salūtu! Apraudājos aiz skaistā pārsteiguma un emocijām, kuras bija sakrājušās skaisto kāzu laikā!

Kristīne, 26

nebija otrās dienas

Sintija, 33

Otrajā dienā bija mantu izpirkšana, vizināšanas ar laivām, kopīga šašlika cepšana

Signe, 25

Otrā dienā bija brokastis un kopīgas pusdienas ar viesiem.

Kristīne, 29

Apēst visu, kas bija palicis pāri, sakopt ceremonijas vietu (jo tā ir publiska vieta) un tā kā tajā laikā bija Valmieras pilsētas svētki, pilsētā jau bija visādas aktivitātes, un mēs devām viesiem brīvu vaļu ar nosacījumu, ka atnāks uz pusdienām :)

Kristīne, 26

Aktivitātes otrajā dienā organizējām mēs ar vīru, viņš darbojās kā dīdžejs, jo tā ir viņa sirdslieta, bet es vadīju dažādas spēles!

Kristīne, 27

Otrajā dienā bija vienkārši kopīgās brokastis, centāmies paspēt aprunāties ar viesiem. Kāzu laikā tas ir mīnuss. Tālie un tuvie viesi ir kopā, bet laiku viniem veltīt nav iespējams.

Madara, 29

Viegls, nesteidzīgs rīts ar soļanku, pirti un veldzēšanos gan baseinā, gan dīķi. Vedēji mums gan nelielu parbaudījumiņu bija uzrīkojuši. Bet kopumā forša nepiespiesta atpūta viesiem kopā.

Rita, 27

dažas spēles, apbalvošana (diplomu pasniegšana), pirtī iešana.

Agne, 22

Spēlējām volejbolu, cepām gaļu, notika karoga pacelšana :)

Alisa, 21

Otrajā dienā mēs paši - nu jau vīrs un sieva - organizējām sporta spēles - visiem ļoti patika (pēc atsauksmēm) un, protams, bija arī dāvanas un vietu sadalījums otrajā dienā.

Jeļena, 23

Mums nebija otras dienas. Manuprāt, vienas normālas dienas pilnībā pietiek.

Ligita, 27

Dažādas spēles un izdarības, atskaites amatu meistariem utt.

Marta, 28

Barbekjū, mini futbls, jūra un chills.

Monta, 21

bija ieplānotas, bet izsecinājām, ka nav nepieciešamas.... no rīta visi gribēja tikai atpūsties un paši mierīgi pastaigāt pa Laumu dabas parka takām :)

Sankiks, 20

Volejbols un citas sporta aktivitātes :)

Rita, 28

Otrajā dienā bija ļoti smieklīga zagto mantu izpirkšana. Interesanti bija tas, ka visvairāk tika apzagts tieši līgavainis. Mazie zaglīši (bērni) pat bija pamanījušies vienai mašīnai antenu noskrūvēt. :-) Pēc tam gājām pirtī un atvēsinājāmies baseinā, kā arī uz datora jau skatījāmies kāzu dienas bildes.