FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Pievienot savu pieredzi
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:09.01.2015

Nekādas. Visi naktī devās mājup, jo visi dzīvo + -50 km rādiusā ap svinību vietu. Arī transportu neorganizējām, jo katrs gribēja braukt savā laikā un izmantoja taksometru pakalpojumus.

Kāzu datums:12.12.2014

Nebija otrās dienas.

Kāzu datums:25.10.2014

Mums bija traki, no 2 viesnīcām vajadzēja nogādāt visas mantas uz dzīvokli. Bet viesiem nekas nebija paredzēts, izņemot vienu angli, ap 13 sākām taxi tūri pa Rīgu. Izrādās Televīzijas tornī var uzbraukt arī ārpus darba laika, tikai jāzina, kam maksāt :))

Kāzu datums:11.10.2014

1 dienas noslēdzās 8 no rīta kad pēdējie aizgāja gulet :) tādēļ otrajā diena bija auksts sidrs speciāli tiem kas vairāk saguruši un pirtiņa sakurināta un kubls lai 'var relaksēties!

Kāzu datums:18.09.2014

Otrā diena bija visai mierīga - bija manāms sagurums visos. Brokastu laikā vēl dāzas aktivitātes - kā parbaude ar zirņiem, cik liela princese ir jaunā sieva un amatu pildītājiem pateicības - tad došanaš uz vīra vecāku mājām tur ekskursija maza ar vēstures pieskaņu un iespējama bija pirtiņa, bet bija visi pārāk saguruši - kas palika, kas devās mājās.

Kāzu datums:13.09.2014

Pirts, džakuzi, biljards. Visi bija paklīduši pa plašo svinību vietu un uz citām spēlēm nevienam prāts nenesās.

Kāzu datums:12.09.2014

Jaunā pāra modināšana, atrasto mantu izpirkšana, fotorallija selfiju skatīšanās, amatu diplomu dalīšana, kā arī balvas fotorallija dalībniekiem - balvās jaunā pāra dāvanu kartes - piem., jaunās sieviņas izcepta torte jubilejā, utt.

Kāzu datums:09.09.2014

Spēles, dziesmas.. Amatu apbalvošana.

Kāzu datums:30.08.2014

Otrajā dienā par mūziku rūpējās brāļu labs draugs Varis.Liels paldies viņam par mūzikas spēlēšanu :) Gājām pirtī, peldējāmies, spēlējām futbolu, volejbolu, bija āra džakuzi, kas bija ļoti populārs viesu vidū (pēc stāstiem un bildēm tas jau tika iemēģināts vēlā kāzu dienas naktī :D)

Kāzu datums:28.08.2014

Vingrošana, uzdevumi no vakara vadītāja un vedējiem, soļankas ēšana pie ugunskura.

Kāzu datums:23.08.2014

šaušana ar loku, mantu izpirkšana, dāvanas amatu pildītājiem

Kāzu datums:23.08.2014

Nekādas. Brokastis, pateicība viesiem par ierašanos, neliela fotografēšanās otrajā dienā, viss.

Kāzu datums:16.08.2014

Nekā īpaša un visiem kopīga. Bija brokastis ar kafiju zviedru galda veidā, katrs modās pēc savām iespējām, apsprieda vakardienu. Jaunā pāra modinašana arī izpalika, bet priecājos, ka tā, jo man tieši gribējās izbaudīt lēnu un mierīgu rītu.

Kāzu datums:16.08.2014

Otrajā rītā bija modināšana, un pēc tam pēc izvēles pirtiņa, bet tas arī viss. .ļāvām viesiem mierīgi atiet :)

Kāzu datums:16.08.2014

Otrajā dienā vienkārši atpūtāmies. Bija vēl šādās tādas izdarības, kuras nepaspējām kāzu dienā, atsaiņojām dažas dāvanas. Bet pārsvarā diena pagāja brīvā gaisotnē sarunājoties, jo daļu viesu nebiju redzējusi pāris gadus un daļa viesu iepazinās savā starpā tikai kāzu dienā.

Kāzu datums:09.08.2014

Otrā diena bija ļoti laiska un nesteidzīga. Bija pirts un dīķis, meitenes sauļojās, daži viesi spēlēja volejbolu.

Kāzu datums:08.08.2014

Otrajā dienā no rīta lija lietus, bet uz pusdienas laiku laiks uzlabojās un mēs vienkārši atpūtāmies, uzēdām grilētus labumus un zvilnējām īrētajos Pupu maisos

Kāzu datums:08.08.2014

nekādas

Kāzu datums:02.08.2014

Otrajā dienā bija pirts, peldes baseinā un dīķī. Tika cepti šašliki, dzerts alus. Jāatzīst, ka otrajā dienā valdīja liels karstums un viesi ap pusdienlaiku sāka izklīst pat par spīti tam, ka viesu nams ļāva palikt līdz vakaram.

Kāzu datums:02.08.2014

Otrajaa dienaa viesi atpuutaas pie ezera, brauca ar laivaam un vakaraa bija barbekjuu.

Kāzu datums:02.08.2014

Otrajā dienā bija pieejama pirts, kā arī peldes baseinā un pie viesu mājas esošajos dīķos. Tika cepts šašliks un diena pavadīta "brīvdienu" režīmā bez konkrētām aktivitātēm.

Kāzu datums:02.08.2014

Principā nekādas, paēdām brokastis un brīvā atmosfērā pavadījām laiku, blakus jūra, daudzi gāja peldēties. :)

Kāzu datums:02.08.2014

Nebija specialu aktivitāšu, peldējāmies, gājam pirtī un baudījam vasaru

Kāzu datums:02.08.2014

Otrajā dienā dalījām amatu veicējiem diplomus, vīrieši šāva ar gaiseni. Viss notika tādā laiskā atpūtā peldoties, sēžot zālītē un vienkārši atpūšoties. Bija ļoti karsta diena, ap 30 grādiem.

Kāzu datums:02.08.2014

Būšana brīvā dabā pie ūdens, futbols, volejbols, stafetes, mantu izpirkšana.

Kāzu datums:25.07.2014

Rīts iesākās ar modināšanu, kas notika visai atraktīvi, tālāk rīta rosme, atrasto mantu izpirkšana, amatu apbalvošana. Un visas dienas garumā pirts, ūdens aktivitātes dīķī. Ar laikapstākļiem arī noveicās, bija karts un saulains.

Kāzu datums:25.07.2014

Otrajā dienā bija amatu atskaite, kāzu avīzes dalīšana utt.

Kāzu datums:18.07.2014

Dažādas spēles, atrakcijas, jaunā pāra modināšana, viesu apbalvošana.

Kāzu datums:18.07.2014

Dejošana lietū, pirts, dziesmas pie ugunskura, pirts, peldēšanās un tā. Visiem no rīta bija kopīga zupas ēšana. Zupu vārīja uz ugunskura un par to rūpējās vīra radi.

Kāzu datums:12.07.2014

Otrajā diena mums bija atpūta no visa svinīgā. Pirts, ezera peldes, baļļa, daudz Užavas alus.

Kāzu datums:12.07.2014

Rīta rosme, pirts. Tas arī viss.

Kāzu datums:12.07.2014

Otrajā dienā viesiem netika organizētas īpašas aktivitātes - visi atpūtās pēc svinībām un ieturēja gardas un garas brokastis.

Kāzu datums:09.07.2014

Vienīgā organizētā aktivitāte bija brokastis. Visu pārējo laiku viesi un mēs paši pavadījām neorganizētā jautrībā ejot peldēties, spēlējot volejbolu, mirkstot baļļā un vienkārši muļķojoties. Otrajā dienā prom braucām tikai 8 vakarā.

Kāzu datums:03.07.2014

Lotereja, viesi atskaitījās par paveikto - amatu atskaites.

Kāzu datums:02.07.2014

Dažādas atrakcijas, spēles, loterijas, dziesmu dziedāšana.

Kāzu datums:21.06.2014

Mums bija vienas dienas kāzas

Kāzu datums:20.06.2014

Šašliks ar aliņiem, pakavēšanās iepriekšējās dienas iespaidos, ozola un liepas iestādīšana, braukšana ar laivu utt. Daļas viesu aizvadīšana... Kad sāka krēslot izturīgākie nepiespiestā gaisotnē dejojām un dziedājām līdz rīta gaismai.

Kāzu datums:20.06.2014

Otrajā dienā bija kopīgas brokastsis, došanās pirtī un peldes dzidrajā viesu nama dīķī.

Kāzu datums:20.06.2014

Otrajā dienā tika noskaidrots, pie kura no mums stāvēs ģimenes budžets, ar aizsietām acīm uzprojektējām savu nākotnes māju, tenku vāceles nolasīja savākto informāciju no iepriekšējā vakara, cilvēki kuriem tika piešķirti amati rakstīja atskaites par to izpildi vai neizpildi...tam visam pa vidu, protams, brokastis un pirts.

Kāzu datums:15.06.2014

Brokastis.