FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Ieva, 29

Otrā diena bija visai mierīga - bija manāms sagurums visos. Brokastu laikā vēl dāzas aktivitātes - kā parbaude ar zirņiem, cik liela princese ir jaunā sieva un amatu pildītājiem pateicības - tad došanaš uz vīra vecāku mājām tur ekskursija maza ar vēstures pieskaņu un iespējama bija pirtiņa, bet bija visi pārāk saguruši - kas palika, kas devās mājās.

Līga, 23

Pirts, džakuzi, biljards. Visi bija paklīduši pa plašo svinību vietu un uz citām spēlēm nevienam prāts nenesās.

Brown Eyes, 26

Jaunā pāra modināšana, atrasto mantu izpirkšana, fotorallija selfiju skatīšanās, amatu diplomu dalīšana, kā arī balvas fotorallija dalībniekiem - balvās jaunā pāra dāvanu kartes - piem., jaunās sieviņas izcepta torte jubilejā, utt.

Laura, 24

Spēles, dziesmas.. Amatu apbalvošana.

Madara, 27

Otrajā dienā par mūziku rūpējās brāļu labs draugs Varis.Liels paldies viņam par mūzikas spēlēšanu :) Gājām pirtī, peldējāmies, spēlējām futbolu, volejbolu, bija āra džakuzi, kas bija ļoti populārs viesu vidū (pēc stāstiem un bildēm tas jau tika iemēģināts vēlā kāzu dienas naktī :D)

Jūlija, 25

Vingrošana, uzdevumi no vakara vadītāja un vedējiem, soļankas ēšana pie ugunskura.

Anna, 30

šaušana ar loku, mantu izpirkšana, dāvanas amatu pildītājiem

Elīna, 29

Nekādas. Brokastis, pateicība viesiem par ierašanos, neliela fotografēšanās otrajā dienā, viss.

Ilze, 28

Nekā īpaša un visiem kopīga. Bija brokastis ar kafiju zviedru galda veidā, katrs modās pēc savām iespējām, apsprieda vakardienu. Jaunā pāra modinašana arī izpalika, bet priecājos, ka tā, jo man tieši gribējās izbaudīt lēnu un mierīgu rītu.

Solvita, 28

Otrajā rītā bija modināšana, un pēc tam pēc izvēles pirtiņa, bet tas arī viss. .ļāvām viesiem mierīgi atiet :)

Vivy, 29

Otrajā dienā vienkārši atpūtāmies. Bija vēl šādās tādas izdarības, kuras nepaspējām kāzu dienā, atsaiņojām dažas dāvanas. Bet pārsvarā diena pagāja brīvā gaisotnē sarunājoties, jo daļu viesu nebiju redzējusi pāris gadus un daļa viesu iepazinās savā starpā tikai kāzu dienā.

Elīna, 26

Otrā diena bija ļoti laiska un nesteidzīga. Bija pirts un dīķis, meitenes sauļojās, daži viesi spēlēja volejbolu.

Zane, 29

Otrajā dienā no rīta lija lietus, bet uz pusdienas laiku laiks uzlabojās un mēs vienkārši atpūtāmies, uzēdām grilētus labumus un zvilnējām īrētajos Pupu maisos

Krista, 23

nekādas

Liene, 26

Otrajā dienā bija pirts, peldes baseinā un dīķī. Tika cepti šašliki, dzerts alus. Jāatzīst, ka otrajā dienā valdīja liels karstums un viesi ap pusdienlaiku sāka izklīst pat par spīti tam, ka viesu nams ļāva palikt līdz vakaram.

Anda, 27

Otrajaa dienaa viesi atpuutaas pie ezera, brauca ar laivaam un vakaraa bija barbekjuu.

Liene, 27

Otrajā dienā bija pieejama pirts, kā arī peldes baseinā un pie viesu mājas esošajos dīķos. Tika cepts šašliks un diena pavadīta "brīvdienu" režīmā bez konkrētām aktivitātēm.

Evita, 28

Principā nekādas, paēdām brokastis un brīvā atmosfērā pavadījām laiku, blakus jūra, daudzi gāja peldēties. :)

Monta, 25

Nebija specialu aktivitāšu, peldējāmies, gājam pirtī un baudījam vasaru

Anda, 24

Otrajā dienā dalījām amatu veicējiem diplomus, vīrieši šāva ar gaiseni. Viss notika tādā laiskā atpūtā peldoties, sēžot zālītē un vienkārši atpūšoties. Bija ļoti karsta diena, ap 30 grādiem.

Lāsma, 25

Būšana brīvā dabā pie ūdens, futbols, volejbols, stafetes, mantu izpirkšana.

Sintija, 22

Rīts iesākās ar modināšanu, kas notika visai atraktīvi, tālāk rīta rosme, atrasto mantu izpirkšana, amatu apbalvošana. Un visas dienas garumā pirts, ūdens aktivitātes dīķī. Ar laikapstākļiem arī noveicās, bija karts un saulains.

Ieva, 20

Otrajā dienā bija amatu atskaite, kāzu avīzes dalīšana utt.

Aiga, 21

Dažādas spēles, atrakcijas, jaunā pāra modināšana, viesu apbalvošana.

Katrina, 25

Dejošana lietū, pirts, dziesmas pie ugunskura, pirts, peldēšanās un tā. Visiem no rīta bija kopīga zupas ēšana. Zupu vārīja uz ugunskura un par to rūpējās vīra radi.

Marina, 30

Otrajā diena mums bija atpūta no visa svinīgā. Pirts, ezera peldes, baļļa, daudz Užavas alus.

Alise, 24

Rīta rosme, pirts. Tas arī viss.

Līva, 25

Otrajā dienā viesiem netika organizētas īpašas aktivitātes - visi atpūtās pēc svinībām un ieturēja gardas un garas brokastis.

Maija, 30

Vienīgā organizētā aktivitāte bija brokastis. Visu pārējo laiku viesi un mēs paši pavadījām neorganizētā jautrībā ejot peldēties, spēlējot volejbolu, mirkstot baļļā un vienkārši muļķojoties. Otrajā dienā prom braucām tikai 8 vakarā.

Lote, 31

Lotereja, viesi atskaitījās par paveikto - amatu atskaites.

Līgava, 32

Dažādas atrakcijas, spēles, loterijas, dziesmu dziedāšana.

Jeļena, 26

Mums bija vienas dienas kāzas

Inga, 29

Šašliks ar aliņiem, pakavēšanās iepriekšējās dienas iespaidos, ozola un liepas iestādīšana, braukšana ar laivu utt. Daļas viesu aizvadīšana... Kad sāka krēslot izturīgākie nepiespiestā gaisotnē dejojām un dziedājām līdz rīta gaismai.

Ilāna, 27

Otrajā dienā bija kopīgas brokastsis, došanās pirtī un peldes dzidrajā viesu nama dīķī.

Zaiga, 25

Otrajā dienā tika noskaidrots, pie kura no mums stāvēs ģimenes budžets, ar aizsietām acīm uzprojektējām savu nākotnes māju, tenku vāceles nolasīja savākto informāciju no iepriekšējā vakara, cilvēki kuriem tika piešķirti amati rakstīja atskaites par to izpildi vai neizpildi...tam visam pa vidu, protams, brokastis un pirts.

Zane, 28

Brokastis.

Marija, 30

Mums bija vienas dienas svinības

Baiba, 34

Otrā dienā bija brokastis, mantu izpirkšana. Tā arī pamazām sāka doties prom. Līdz pl.15.00 bija jāatbrīvo viesu nams, ko godam arī izdarījām.

Linda, 27

viesu apbalvošana, amatu atskaite, labāko selfiju izvērtēšana.

Jana, 25

šasliki, pirts, baseins, dīķis, dejas.