FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Alda, 27

Otrajā dienā netika organizētas nekādas aktivitātes, jo nākamajā dienā bija Ziemassvētki.

Ilze, 32

Nebija 2 dienu svinibas

Ilze, 29

Jaunā pāra modināšana, ko ātri saorganizēja vedēji. Brokastis un alus, vairāk arī nekas.

Dace, 27

Neliela jautājumu spēle pie brokastu galda, atpūta nojumē, braukāšanās ar laivām pa ezeru.

Maija, 21

Atpūta pie ūdens, pirts un baļļa.

Laura, 25

Nekādas. Vienkārši atpūta, pirts, baseins.

Jana, 27

Otrajā dienā tikai brokastis.

Tanita, 25

nebija nekādas aktivitātes, tā kā viesu namā ir pirts, tad nākamajā dienā visi peldājās un gaja pirtī

Ilva, 25

Pa cik kāzas mums bija paredzētas vienai dienai, tad otrajā dienā viesi tika saaicināti uz mūsu mājām vēl uzēst to, kas palicis no iepriekšējās dienas, bet galvenais jau izrunāt, kā gāja, kādi iespaidi un apskatīt šādas tādas lietiņas no mūsu dienas.

Lelde, 23

Rīta rosme, atskats uz iepriekš piedzīvoto, viens uzdevums precētajiem, kā arī neilgu laiku tika izmantota pirts.

Evita, 22

Otrajā dienā pēc kāzām nekā īpatnēja nenotika. Pasēdēšana pie pirts un pusdienu ieturēšana, vēlāk - atpūta pie jūras Kauguros ar vedējiem un maniem vecākiem.

Inese, 27

Bija mantu izpirkšana, diplomu dalīšana, kā arī nelielas dejas iekustināšanai. Kā arī jaunā pāra modināšana, kas izvērtās smieklīga, jo izlēmām izjokot modinātājus un savā vietā ielikām gultā citu pāri. Visiem bija liels pārsteigums un smiešanās :)

Zane, 25

Nākošās dienas aktivitātes bija mantu izpirkšana, ko uzcītīgie zagļi bija saspērušies. Un tad jau braucām uz pirtiņu, turpināt neformālā gaisotnē pasākumu.

Sigita, 28

Sanita, 28

Otrajà dienà bija mantu izpirkšana,apbalvošana ,kā arī bijām sarùpèjuši pašu gatavotu ievārìjumu, ko pasniedzām ar diplomiem,kā piemiņu no mums,un pasniedzām dàvanas pašiem tuvàkajiem.

Kristine, 20

Otrajā dienā gandrīz visi viesi devās uz jūru, tā kā puse viesu bija atbraukuši no ārzemēm, jūra bija super risinājums. Pavadījām visu dienu pludmalē. Spēles, našķi un jaukas sarunas līdz saulrietam.

Anete, 29

Otrajā dienā gājām pirtī, peldējāmies dīķī un relaksējāmies burbuļvannā. Diemžēl viesu namu varējām izmantot tikai līdz 15, kad bija jāatbrīvo viesu nams nākamajām kāzām.

Ilze, 41

Otrā diena bija džast relax, laiva, ezers.

Aļesja, 26

Otro dienu atstājam atpūtai.

Katerina, 26

Mana māsa spēlēja ceļu policistu un pārbaudīja viesiem izelpu ar alkometru.

Edīte, 34

Otrā dienā visi pamodās savās mājās.

Inese, 27

Nekādas. Visi naktī devās mājup, jo visi dzīvo + -50 km rādiusā ap svinību vietu. Arī transportu neorganizējām, jo katrs gribēja braukt savā laikā un izmantoja taksometru pakalpojumus.

Dagnija, 32

Nebija otrās dienas.

Agnese, 24

Mums bija traki, no 2 viesnīcām vajadzēja nogādāt visas mantas uz dzīvokli. Bet viesiem nekas nebija paredzēts, izņemot vienu angli, ap 13 sākām taxi tūri pa Rīgu. Izrādās Televīzijas tornī var uzbraukt arī ārpus darba laika, tikai jāzina, kam maksāt :))

Monta, 25

1 dienas noslēdzās 8 no rīta kad pēdējie aizgāja gulet :) tādēļ otrajā diena bija auksts sidrs speciāli tiem kas vairāk saguruši un pirtiņa sakurināta un kubls lai 'var relaksēties!

Ieva, 29

Otrā diena bija visai mierīga - bija manāms sagurums visos. Brokastu laikā vēl dāzas aktivitātes - kā parbaude ar zirņiem, cik liela princese ir jaunā sieva un amatu pildītājiem pateicības - tad došanaš uz vīra vecāku mājām tur ekskursija maza ar vēstures pieskaņu un iespējama bija pirtiņa, bet bija visi pārāk saguruši - kas palika, kas devās mājās.

Līga, 23

Pirts, džakuzi, biljards. Visi bija paklīduši pa plašo svinību vietu un uz citām spēlēm nevienam prāts nenesās.

Brown Eyes, 26

Jaunā pāra modināšana, atrasto mantu izpirkšana, fotorallija selfiju skatīšanās, amatu diplomu dalīšana, kā arī balvas fotorallija dalībniekiem - balvās jaunā pāra dāvanu kartes - piem., jaunās sieviņas izcepta torte jubilejā, utt.

Laura, 24

Spēles, dziesmas.. Amatu apbalvošana.

Madara, 27

Otrajā dienā par mūziku rūpējās brāļu labs draugs Varis.Liels paldies viņam par mūzikas spēlēšanu :) Gājām pirtī, peldējāmies, spēlējām futbolu, volejbolu, bija āra džakuzi, kas bija ļoti populārs viesu vidū (pēc stāstiem un bildēm tas jau tika iemēģināts vēlā kāzu dienas naktī :D)

Jūlija, 25

Vingrošana, uzdevumi no vakara vadītāja un vedējiem, soļankas ēšana pie ugunskura.

Anna, 30

šaušana ar loku, mantu izpirkšana, dāvanas amatu pildītājiem

Elīna, 29

Nekādas. Brokastis, pateicība viesiem par ierašanos, neliela fotografēšanās otrajā dienā, viss.

Ilze, 28

Nekā īpaša un visiem kopīga. Bija brokastis ar kafiju zviedru galda veidā, katrs modās pēc savām iespējām, apsprieda vakardienu. Jaunā pāra modinašana arī izpalika, bet priecājos, ka tā, jo man tieši gribējās izbaudīt lēnu un mierīgu rītu.

Solvita, 28

Otrajā rītā bija modināšana, un pēc tam pēc izvēles pirtiņa, bet tas arī viss. .ļāvām viesiem mierīgi atiet :)

Vivy, 29

Otrajā dienā vienkārši atpūtāmies. Bija vēl šādās tādas izdarības, kuras nepaspējām kāzu dienā, atsaiņojām dažas dāvanas. Bet pārsvarā diena pagāja brīvā gaisotnē sarunājoties, jo daļu viesu nebiju redzējusi pāris gadus un daļa viesu iepazinās savā starpā tikai kāzu dienā.

Elīna, 26

Otrā diena bija ļoti laiska un nesteidzīga. Bija pirts un dīķis, meitenes sauļojās, daži viesi spēlēja volejbolu.

Zane, 29

Otrajā dienā no rīta lija lietus, bet uz pusdienas laiku laiks uzlabojās un mēs vienkārši atpūtāmies, uzēdām grilētus labumus un zvilnējām īrētajos Pupu maisos

Krista, 23

nekādas

Liene, 26

Otrajā dienā bija pirts, peldes baseinā un dīķī. Tika cepti šašliki, dzerts alus. Jāatzīst, ka otrajā dienā valdīja liels karstums un viesi ap pusdienlaiku sāka izklīst pat par spīti tam, ka viesu nams ļāva palikt līdz vakaram.