FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Anete, 26

Amatu atskaites, pāris viesību spēles, dāvanas vedējiem, vecākiem, video ar apsveikumiem no ārzemju draugiem.

Ieva, 25

Otrajā dienā bija modināšana un rīta teātrītis.

Jekaterina, 23

Bija brokastis, varēja iet pirtiņā un sēdēt burbuļvannā. Tā kā bija liela skaista teritorija, varēja fotogrāfēties un vienkārši atpūsties ārā.

Laurensija, 35

Aktīvas, jo vakara vadītāja nenogurdināma.

Daira, 22

Otrajā dienā netika svinēts.

Gunita , 32

Otrajā dienā vedēji mums sagatavoja uzdevumu, ka mēs mazgājām viens otram muti un kājas.

Monta, 21

Nekādas, bija brokastis - Sidrs un Alus. Kas gribeja gaja spēlēt basketbolu.

Vita, 25

Otrajā dienā mums ap 10tiem rītā bija paredzēta modināšana, bet viesi mūs pārsteidza ar to, ka ieradās 9:40. Viņi istabiņās nenāca, bet gaidīja pie logiem (mēs otrajā stāvā bijām). Dziedāja mums dziesmas kopā ar mūziķiem (mūziķi mums bija abas dienas), lejā sekoja rīta rosme jeb dancis pie "Kur tu teci, kur tu teci, gailīti mans". Tad visi devāmies uz viesu namu, kur bija atkal saklāts smuki galds, gaidīja kūpoša soļanka, kā arī dažādas aktivitātes. Šajā dienā bija dažādas spēles, kur viesi varēja minēt par mums info, saņēma par to bonuspunktus jeb valriekstus, bija vedēju runa, kāzu aculiecinieka bilžu apskate, video iemūžināts sveiciens mūsu nākotnes bebikiem, mums bija jāceļ abiem jā/nē plāksnītes pret mugurām, kurš ko darīs (kā ar kurpēm), tad jāmin vienam par otru jautājumi, kā arī bija balviņas aktīvākajiem viesiem (galvenā balva bija escape room ar mums), kā arī visi viesi ieguva kāzu avīzi. Ja viesi jutās pārāk saguruši, tad tie varēja izbraukt ar ūdensvelosipēdu, laivu vai doties pirtī (pirtī gribētāju nebija, tāpēc nekurināja, jo nav īsti vērts 2 cilvēku dēļ). Tāpat bija arī dejas un dziesmas. Tusējāmies ar viesiem līdz kādiem četriem, pieciem, tad krāmējām visu nost, devām līdzi viesiem kūkas, gaļas, kā arī ziedu oāzes, jo paši nākamajā dienā braucām ceļojumā.

Ieva, 29

Otrajā dienā vedēji bija sagatavojuši izklaidējošu aktivitāti - konkursu par iepriekšējā dienā iesūtītajiem viesu video.

Ieva, 30

Vingrošana ar avīzēm, bija brokastis, tad viesu uzņemto fotogrāfiju skatīšanās, vedēju izdomātas atrakcijas (dejošana, spēle, kur viesiem vajadzēja izvilkt lapiņas, uz kurām bija rakstīts, ko tie kopā ar mums darīs kādā no gada mēnešiem), vedēju apsveikšana, dāvaniņu izdalīšana viesiem.

Sandra, 25

Otrajā dienā bija rīta rosme; diplomi par amatu veikšanu; citi diplomi, piemēram, par skaistāko kleitu, interesantāko frizūru u.tml.; bija sagatavotas dažādas bildes ar mums no bērnības līdz kāzu dienai, par kurām mums bija jāpastāsta; zvēresti, dažādas rotaļas.

Alīna, 25

Aktivitātes nebija, visi labi paēda un kas vēlējās, varēja iet pirtī. Mēs pateicām dažus paldies un iedevām medaļas amatiem.

Eva Elizabete, 25

Peldēšanās, voljebols, laivošana, pastaigas, pirts - mums nebija spēļu, jo teritorija bija pietiekami liela ar daudz dažādām aktivitātēm, ka katrs varēja izvēlēties sev tīkamo.

Krista, 27

Pirts, kubls. Modināšana, Amatu meistaru apbalvošana.

Aleksandra, 25

Viesu nams parūpējas par brokastim-soļanka bija tieši laikā.

Alda, 27

Otrajā dienā netika organizētas nekādas aktivitātes, jo nākamajā dienā bija Ziemassvētki.

Ilze, 32

Nebija 2 dienu svinibas

Ilze, 29

Jaunā pāra modināšana, ko ātri saorganizēja vedēji. Brokastis un alus, vairāk arī nekas.

Dace, 27

Neliela jautājumu spēle pie brokastu galda, atpūta nojumē, braukāšanās ar laivām pa ezeru.

Maija, 21

Atpūta pie ūdens, pirts un baļļa.

Laura, 25

Nekādas. Vienkārši atpūta, pirts, baseins.

Jana, 27

Otrajā dienā tikai brokastis.

Tanita, 25

nebija nekādas aktivitātes, tā kā viesu namā ir pirts, tad nākamajā dienā visi peldājās un gaja pirtī

Ilva, 25

Pa cik kāzas mums bija paredzētas vienai dienai, tad otrajā dienā viesi tika saaicināti uz mūsu mājām vēl uzēst to, kas palicis no iepriekšējās dienas, bet galvenais jau izrunāt, kā gāja, kādi iespaidi un apskatīt šādas tādas lietiņas no mūsu dienas.

Lelde, 23

Rīta rosme, atskats uz iepriekš piedzīvoto, viens uzdevums precētajiem, kā arī neilgu laiku tika izmantota pirts.

Evita, 22

Otrajā dienā pēc kāzām nekā īpatnēja nenotika. Pasēdēšana pie pirts un pusdienu ieturēšana, vēlāk - atpūta pie jūras Kauguros ar vedējiem un maniem vecākiem.

Inese, 27

Bija mantu izpirkšana, diplomu dalīšana, kā arī nelielas dejas iekustināšanai. Kā arī jaunā pāra modināšana, kas izvērtās smieklīga, jo izlēmām izjokot modinātājus un savā vietā ielikām gultā citu pāri. Visiem bija liels pārsteigums un smiešanās :)

Zane, 25

Nākošās dienas aktivitātes bija mantu izpirkšana, ko uzcītīgie zagļi bija saspērušies. Un tad jau braucām uz pirtiņu, turpināt neformālā gaisotnē pasākumu.

Sigita, 28

Sanita, 28

Otrajà dienà bija mantu izpirkšana,apbalvošana ,kā arī bijām sarùpèjuši pašu gatavotu ievārìjumu, ko pasniedzām ar diplomiem,kā piemiņu no mums,un pasniedzām dàvanas pašiem tuvàkajiem.

Kristine, 20

Otrajā dienā gandrīz visi viesi devās uz jūru, tā kā puse viesu bija atbraukuši no ārzemēm, jūra bija super risinājums. Pavadījām visu dienu pludmalē. Spēles, našķi un jaukas sarunas līdz saulrietam.

Anete, 29

Otrajā dienā gājām pirtī, peldējāmies dīķī un relaksējāmies burbuļvannā. Diemžēl viesu namu varējām izmantot tikai līdz 15, kad bija jāatbrīvo viesu nams nākamajām kāzām.

Ilze, 41

Otrā diena bija džast relax, laiva, ezers.

Aļesja, 26

Otro dienu atstājam atpūtai.

Katerina, 26

Mana māsa spēlēja ceļu policistu un pārbaudīja viesiem izelpu ar alkometru.

Edīte, 34

Otrā dienā visi pamodās savās mājās.

Inese, 27

Nekādas. Visi naktī devās mājup, jo visi dzīvo + -50 km rādiusā ap svinību vietu. Arī transportu neorganizējām, jo katrs gribēja braukt savā laikā un izmantoja taksometru pakalpojumus.

Dagnija, 32

Nebija otrās dienas.

Agnese, 24

Mums bija traki, no 2 viesnīcām vajadzēja nogādāt visas mantas uz dzīvokli. Bet viesiem nekas nebija paredzēts, izņemot vienu angli, ap 13 sākām taxi tūri pa Rīgu. Izrādās Televīzijas tornī var uzbraukt arī ārpus darba laika, tikai jāzina, kam maksāt :))

Monta, 25

1 dienas noslēdzās 8 no rīta kad pēdējie aizgāja gulet :) tādēļ otrajā diena bija auksts sidrs speciāli tiem kas vairāk saguruši un pirtiņa sakurināta un kubls lai 'var relaksēties!