FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?

Pievienot savu pieredzi
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā?
Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Nozagto mantu izpirkšana, peldēšanās un ūdens aktivitātes (sup, laivas) Tie kuri gribēja iedzert, iedzēra, ēdām, pārrunājām iepriekšējo dienu.

Kāzu datums:03.06.2022

Tikai brokastis.

Kāzu datums:14.05.2022

Viesu namā bija pieejams džakuzi, pirts un kubls, ko arī izmantojām pēc pilnas programmas. Daži pat, par spīti drēgnajam laikam, ielīda arī dīķī.

Kāzu datums:14.05.2022

Nākamajā rītā mums bija saulaina rīta rosme, kuru vadīja mūsu draugi. Bet vispār - brokastis un lēnā garā svētku noslēgšana. Beigās palika pēdējie viesi, kas palīdzēja novākt sakarinātās lampiņas un vēl visādus niekus :)

Kāzu datums:03.09.2021

Otrajā dienā nebija nekas daudz paredzēts - ēdieni, dzērieni, sarunas, izklaižu nebija, tikai apskatījām komandu iesūtītās bildes no fotoorientēšanās.

Kāzu datums:27.08.2021

Otrajā dienā atpūtāmies tikai ar vedējiem un draugiem, kuri pārsteidza atbraucot uz atpūtas namiņu.

Kāzu datums:11.08.2021

nekas īpašs. tikai slade-show ar foto, ko taisīja viesi pirmajā dienā.

Kāzu datums:31.07.2021

Otrajā dienā M produkt uzklāja gardas brokastis un līdz 12:00 devāmies jau projām.

Kāzu datums:02.07.2021

Kopīga ekskursija ar gidu pa pilsētu, piknikošana pēc tam pie ezera un peldēšanās, laiskošanās. Uzklāju improvizētu galdu ar pašceptiem biezpiena plācenīšiem, ko visi zina kā manu gardumu, no mammas pārņemtu, un dekorēju ar pašas lasītu meža zemeņu svaigi gatavotu mērci. Maltīte, ko viesi teicās atcerēsies mūžam :)

Kāzu datums:10.10.2020

Mums bija viesu nams ar pirti un džakuzi. Viesi atpūtās, dzēra kokteiļus un baudīja relaksāciju.

Kāzu datums:12.09.2020

Rīta rosme, atrasto mantu izsolīšana, brokastis, sarunas un iespēja iet pirtī.

Kāzu datums:09.09.2020

Mēs paši sev sagādājām aktivitāti! Jo kāzu dienā pazuda saderināšanās gredzens! No pašam rīta braucām pa Siguldu meklēt!

Kāzu datums:20.08.2020

Kāzu datums:07.08.2020

Par otrās dienas aktivitātēm bija parūpējies līgavas tēvs. Viesiem bija jāsadalās komandās pa četri, lai aizstāvētu savas komandas godu sportiskā turnīrā 4 dažādās disciplīnās: volejbolā, jengā, šautriņu mešanā un maisiņu mešanas spēlē “Cornhole”. Tāpat viesi labprāt baudīja ezera sniegtās atpūtas iespējas – peldes, laivu un katamarānu braucienus, supošanu, pirti u.t.t.

Kāzu datums:06.08.2020

Atpūta lauku mājās :)

Kāzu datums:26.06.2020

Otrajā dienā nekādas aktivitātes netika rīkotas, jo visi bija pārguruši no kāzu dienas un pēc brokastīm devās uz mājām.

Kāzu datums:14.02.2020

Bija dažas spēles, atraktīvāko viesu apbalvošana un daļa viesu devās atpūsties uz pirti.

Kāzu datums:28.09.2019

Notika viesu uzdevuma apbalvošana, pateicības vārdi un pirtī iešana, kā arī pastaiga uz tuvumā esošo ūdenskritumu

Kāzu datums:26.07.2019

Otrajā dienā vienkārši baudījām sauli, peldējāmies, dejojām, atpūtāmies.

Kāzu datums:01.06.2019

Amatu atskaites, pāris viesību spēles, dāvanas vedējiem, vecākiem, video ar apsveikumiem no ārzemju draugiem.

Kāzu datums:27.04.2019

Otrajā dienā bija modināšana un rīta teātrītis.

Kāzu datums:18.08.2018

Bija brokastis, varēja iet pirtiņā un sēdēt burbuļvannā. Tā kā bija liela skaista teritorija, varēja fotogrāfēties un vienkārši atpūsties ārā.

Kāzu datums:18.08.2018

Aktīvas, jo vakara vadītāja nenogurdināma.

Kāzu datums:18.08.2018

Otrajā dienā netika svinēts.

Kāzu datums:18.08.2018

Otrajā dienā vedēji mums sagatavoja uzdevumu, ka mēs mazgājām viens otram muti un kājas.

Kāzu datums:18.08.2018

Nekādas, bija brokastis - Sidrs un Alus. Kas gribeja gaja spēlēt basketbolu.

Kāzu datums:04.08.2018

Otrajā dienā mums ap 10tiem rītā bija paredzēta modināšana, bet viesi mūs pārsteidza ar to, ka ieradās 9:40. Viņi istabiņās nenāca, bet gaidīja pie logiem (mēs otrajā stāvā bijām). Dziedāja mums dziesmas kopā ar mūziķiem (mūziķi mums bija abas dienas), lejā sekoja rīta rosme jeb dancis pie "Kur tu teci, kur tu teci, gailīti mans". Tad visi devāmies uz viesu namu, kur bija atkal saklāts smuki galds, gaidīja kūpoša soļanka, kā arī dažādas aktivitātes. Šajā dienā bija dažādas spēles, kur viesi varēja minēt par mums info, saņēma par to bonuspunktus jeb valriekstus, bija vedēju runa, kāzu aculiecinieka bilžu apskate, video iemūžināts sveiciens mūsu nākotnes bebikiem, mums bija jāceļ abiem jā/nē plāksnītes pret mugurām, kurš ko darīs (kā ar kurpēm), tad jāmin vienam par otru jautājumi, kā arī bija balviņas aktīvākajiem viesiem (galvenā balva bija escape room ar mums), kā arī visi viesi ieguva kāzu avīzi. Ja viesi jutās pārāk saguruši, tad tie varēja izbraukt ar ūdensvelosipēdu, laivu vai doties pirtī (pirtī gribētāju nebija, tāpēc nekurināja, jo nav īsti vērts 2 cilvēku dēļ). Tāpat bija arī dejas un dziesmas. Tusējāmies ar viesiem līdz kādiem četriem, pieciem, tad krāmējām visu nost, devām līdzi viesiem kūkas, gaļas, kā arī ziedu oāzes, jo paši nākamajā dienā braucām ceļojumā.

Kāzu datums:07.07.2018

Otrajā dienā vedēji bija sagatavojuši izklaidējošu aktivitāti - konkursu par iepriekšējā dienā iesūtītajiem viesu video.

Kāzu datums:23.09.2017

Vingrošana ar avīzēm, bija brokastis, tad viesu uzņemto fotogrāfiju skatīšanās, vedēju izdomātas atrakcijas (dejošana, spēle, kur viesiem vajadzēja izvilkt lapiņas, uz kurām bija rakstīts, ko tie kopā ar mums darīs kādā no gada mēnešiem), vedēju apsveikšana, dāvaniņu izdalīšana viesiem.

Kāzu datums:23.09.2017

Otrajā dienā bija rīta rosme; diplomi par amatu veikšanu; citi diplomi, piemēram, par skaistāko kleitu, interesantāko frizūru u.tml.; bija sagatavotas dažādas bildes ar mums no bērnības līdz kāzu dienai, par kurām mums bija jāpastāsta; zvēresti, dažādas rotaļas.

Kāzu datums:09.09.2017

Aktivitātes nebija, visi labi paēda un kas vēlējās, varēja iet pirtī. Mēs pateicām dažus paldies un iedevām medaļas amatiem.

Kāzu datums:12.08.2017

Peldēšanās, voljebols, laivošana, pastaigas, pirts - mums nebija spēļu, jo teritorija bija pietiekami liela ar daudz dažādām aktivitātēm, ka katrs varēja izvēlēties sev tīkamo.

Kāzu datums:21.07.2017

Pirts, kubls. Modināšana, Amatu meistaru apbalvošana.

Kāzu datums:17.06.2017

Viesu nams parūpējas par brokastim-soļanka bija tieši laikā.

Kāzu datums:23.12.2016

Otrajā dienā netika organizētas nekādas aktivitātes, jo nākamajā dienā bija Ziemassvētki.

Kāzu datums:29.09.2016

Nebija 2 dienu svinibas

Kāzu datums:17.09.2016

Jaunā pāra modināšana, ko ātri saorganizēja vedēji. Brokastis un alus, vairāk arī nekas.

Kāzu datums:03.09.2016

Neliela jautājumu spēle pie brokastu galda, atpūta nojumē, braukāšanās ar laivām pa ezeru.

Kāzu datums:20.08.2016

Atpūta pie ūdens, pirts un baļļa.