FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?

Pievienot savu pieredzi
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:09.01.2015

Visi zināja, ka mums nebūs ne vedēju, ne vadītāja un viesi mums ir ļoti atraktīvi un runīgi. Arī DJ īstajā brīdī mācēja pateikt īstos vārdus un uzlikt īsto mūziku. Par jautrību sūdzēties nevarēja

Kāzu datums:12.12.2014

Viesus izklaidēja vedēji un arī paši.

Kāzu datums:25.10.2014

Līdz viesnīcai- visu plānojām ar līgavaini. Viesnīcā tika pilnībā atdoti Agra rokās :)) ( par to man nevajadzēja uztraukties)

Kāzu datums:11.10.2014

Mēs palūdzām 2 draudzenēm kas ir ļoti aktīvas mūsu kompānijā lai priekš viesiem sarīko spēlēs un viņām tas izdevās super, Runāšanu uzņēmās vedēji!

Kāzu datums:18.09.2014

Par viesu izklaidēšanu rūpējās mana krustmāte, kura bija sagatavojusi spēles un citas atrakcijas viesiem, kamēr gaidīja mūs viesu namā. Vēlāk izklaidi uzņēmās vedēji.

Kāzu datums:13.09.2014

Vedēji un trakās līgavas māsas :)

Kāzu datums:12.09.2014

Par mums dienas gaitā parūpējās mūsu vedēji, savukārt sākot no viesu nama vakara vadītājs ņēma visu vadīšanu savās rokās.

Kāzu datums:09.09.2014

Vedēji

Kāzu datums:30.08.2014

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītājs Raimonds Dunke. Nākošajās dienās paši.

Kāzu datums:28.08.2014

Vakara vadītājs un vedēji.

Kāzu datums:23.08.2014

vedēji (mūsu draugi) - labākie vedēji pasaulē

Kāzu datums:23.08.2014

Draudzene, kas bija lieciniece, rūpējās par vakara gaitu.

Kāzu datums:16.08.2014

Vedēji jeb liecinieki.

Kāzu datums:16.08.2014

Mums bija vakaram vadītāja. Beāte Bērziņa. Super cilvēks un nenožēloju ka paņēmām viņu, jo viņa daudz ko ātri un smuki nokārtoja (piem. muzikantu sprēgāšanu) tā, ka neviens neko nemanīja. Izklaides viesiem interesantas un gaumīgas vērstas uz jauno pāri. Nebija stulbu jociņu zem jostas vietas..

Kāzu datums:16.08.2014

Viesi bija ļoti aktīvi. Pārsvarā par papilduis viesu izklaidēšanu rūpējās kāzu/vakara vadītājs Mārtiņš Daugulis. Ja plānojat kāzu/vakara vadītāju savām kāzām- noteikti, noteikti iesakām. Jau kopš tikšanās ar Mārtiņu visa kāzu plānošana bija daudz vieglāka, jo bija pārliecība, ka ar visu pārējo plānoto, noteikti esam ļoti drošās rokās. Un kopā ar manu mammu + viņas vīru, mūsu "best men" (kur vien varējām un, ja vēlējāmies, apvienojām latviešu un angļu tradīcijas), un līgavas māsām visa kāzu diena noritēja.... ļoti mierīgi un viegli. Savukārt pusnaktī norisinājās mičošana ar folkloras kopu. Noteikti mana visas dienas mīļākā un nozīmīgākā daļa. Ļoti emocionāls un brīnišķīgs brīdis.

Kāzu datums:09.08.2014

Vedēji un mana draudzene, kas vadīja spēles un viktorīnu. Diezgan daudz runājām arī paši, stāstījām atmiņu stāstus par katru viesi.

Kāzu datums:08.08.2014

Kāzas pārsvarā organizējām mēs paši, tāpēc bijām izdomājuši nelielus uzdevumus pauzei, kamēr esam fotosesijā pludmalē. Vēl neliela padarbošanās viesiem bija, kad ieradāmies lauku mājās, kur mana krustmāte bija sagatavojusi latvju zīmju trafaretus un katrs viesis šo zīmi ar krāsām pārnesa uz akmeņiem, kas izlikti ap ugunskuru

Kāzu datums:08.08.2014

it ka vedēji.

Kāzu datums:02.08.2014

Bija gan vedēji, gan vakara vadītājs, kuri par spīti manām bažām, lieliski sakombinējās un sastrādājās.

Kāzu datums:02.08.2014

Mums nebija vedeeju, taa vietaa bija liigavas maasas un braalji. Tad viena no liigavas maasaam kopaa ar vienu no liigavainja braaljiem gatavoja paaris aktivitaates. Peec tam mums bija folkloras kopa Dandari,kas bija vakara spilgtaakais pasaakums un vinji arii vadiija michoshanu.

Kāzu datums:02.08.2014

Vislabākais vakara vadītājs pasaulē - Viesturs Vizulis! Viesiem ļooooti patika. Nepiespiests humors, lieliska atmosfēra bez tizlām rotaļām un piespiedu aktivitātēm. Cilvēks, kas lieliski jūt publiku, tikai vislabākie vārdi par Viesturu!

Kāzu datums:02.08.2014

Vakara vadītāja-mana draudzene.

Kāzu datums:02.08.2014

Vedēji un vakara vadītajs parūpējās par viesiem

Kāzu datums:02.08.2014

Lielisks vakara vadītājs Uģis Točs.

Kāzu datums:02.08.2014

Viesus viesu namā vēl pirms mums sagaidīja vakara vadītājs un izklaidēja līdz pat ~vieniem naktī.

Kāzu datums:25.07.2014

Super atraktīvi vedēji un viesi

Kāzu datums:25.07.2014

Viesus izklaidēja mana māsīca, kas arī bija mūsu vakara vadītāja.

Kāzu datums:18.07.2014

Gan vedēji, gan mana mamma-paši. Arī muzikanti un viesu mājas vadītājs.

Kāzu datums:18.07.2014

Vedēji un draugi.

Kāzu datums:12.07.2014

Mūsu vedēji dzīvo Anglijā, mēs paši - Nīderlandē un kāzas rīkojām Latvijā. Tāpēc izlēmām par labu arī vakara vadītājai. Ļoti esam apmierināti gan ar vedējiem, gan vakaru vadītāju.

Kāzu datums:12.07.2014

2 draugi, kas nedaudz vadīja spēles, taču bija ļoti laba atmosfēra un neko daudz nemaz neprasījās spēlēt vai ko tādu.

Kāzu datums:12.07.2014

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītāja.

Kāzu datums:09.07.2014

Par viesu izklaidēšanu lielākoties rūpējās paši viesi - visi ļoti labprāt savā starpā pļāpāja, dejoja un amizierējās. Mēs tikai ik pa laikam drusku pabikstījām publiku vēlamajā virzienā. Mums bija sagatavotas programmiņas ar vakara plānu un tas bija noderīgi, jo visi zināja kas nu būs un kam gatavoties un uz terases bija salikti visādi interesanti aksesuāri - brilles, cepures, ūsas,utt. visi ar tiem labprāt iztaisījās un jautrojās. Muzikanti ļoti labi rūpējās par to, lai deju placis nekad nebūtu tukšs.

Kāzu datums:03.07.2014

Vedēji

Kāzu datums:02.07.2014

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vedēji un reizēm mēs paši, kad vajadzēja "pieslēgties".

Kāzu datums:21.06.2014

Tradicionālo izklaižu nebija. Mums bija labs garastāvoklis, paši jokojāmies un smējāmies

Kāzu datums:20.06.2014

Vakara vadītājs Zintis no "Trešā brigāde" - tikai tie labākie vārdi par viņu...

Kāzu datums:20.06.2014

Mums bija vakara vadītājs Atis Bētiņš. Ļoti iesakām! Oriģināls, harizmatisks un ļoti saorganizēts vadītājs.Par katru sīkumu parūpējās. Un visiem viesiem iemācījās no galvas vārdus un nodarbošanās. Tādējādi radot viesos īpašu sajūsmu, un padarot mūsu svētkus īpaši siltus un personiskus.

Kāzu datums:20.06.2014

Bija mums gan vedēji, gan arī vakara vadītāja, tomēr diemžēl ne viens ne otrs nebija savos uzdevumu augstumos un vairāk vai mazāk vakaru dabūjām vadīt mēs paši un ļoti liels palīgs bija muzikants Gunārs.

Kāzu datums:15.06.2014

Vakara vadītājs un paši viesi.