FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?

Pievienot savu pieredzi
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas? Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?
Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.07.2023

Jau sākot plānot kāzas, zinājām, ka mums vajag pasākuma vadītāju. Visi notikumi tā saslēdzās, ka vadoties pēc atsauksmēm izvēlējāmies Māri Pīlāci. Varu teikt tikai un vienīgi labas lietas par šo cilvēku - neapjuka nevienā brīdī, bija tur kur tas bija nepieciešams, prata notvert mirkli dažādos brīžos - vēršoties pie manis vai mums ar vīru un veltot patiesi sirsnīgus un nomierinošus vārdus. Māris vadīja gan ceremoniju, gan pašu pasākumu, gan mičošanu un papildus visam vēl iejutās dīdžeja lomā - visas lomas viņam izdevās lieliski un mums bija patiess prieks, ka izvēlējāmies mēs viņu un viņš mūs! :) Māris sadzirdēja mūsu vēlmes un arī to, ko noteikti negribam. Spēja gan sasmīdināt, gan raisīt aizkustinājuma asaras, nu īsts profesionālis! Bija gan dejas gan viesību spēles. Viņš mums piegāja tā personīgi un ne mirkli neradīja iespaidu, ka mēs viņam esam jau simtu-kurie jaunlaulātie. Vislielākais un sirsnīgākais "Paldies" viņam par to! :)

Kāzu datums:17.06.2023

Par mums un mūsu viesiem rūpējās Kaspars Radziņš. Fantastisks vakara vadītājs! Nevienā brīdī nebija garlaicīgi, bija ļoti daudz modernas jaunā pāra aktivitātes. Kaspars iesaistījās visās mūsu prasībās un izpildīja visu uz visiem 101 procentiem! Ar Kasparu varēju sazināties 24/7 ja nu man bija kāds jautājums - gan epastā,gan sms,wp un sazvanoties. Mūsu īpašajā dienā Kaspars darīja visu lai mēs justos labi. Par dažiem notikumiem kas bija paredzēti mūsu kāzās Kaspars iepazinās pus stundu iepriekš un momentāli reaģēja uz viesu vēlmēm lai pārsteigtu jauno pāri! Kaspars ir gatavs jaunām trakām idejām! Kaspars nevienā brīdī neatstāja viesus vienus,nevienā brīdī viesiem neparādījās garlaicības vai apmulsuma sajūta! Paldoes ka rūpējies par mums un mūsu viesiem! Kaspars pats izrādīja iniciatīvu sazināties ar vedējiem, kūku meisteru un viesu nama vadītāju lai uztaisītu patīkamus pārsteigumus jaunajam pārim! Tiešām iesakām! Paldies Kasparam par superīgi novadīto vakaru!

Kāzu datums:30.07.2022

Vedēji

Kāzu datums:03.06.2022

Vakara vadītājs Kaspars Radziņš. Nācās nedaudz nožēlot izvēli, gaidījām modernāku vadīšanas stilu.

Kāzu datums:14.05.2022

Vedēji mums bija noorganizējuši superīgu vakara vadītāju, bet arī vairāki viesi rūpējās par to, lai vakars būtu smieklu pilns un malā neviens nesēdētu.

Kāzu datums:14.05.2022

Dienas daļā (pēc ceremonijas) par pieturvietu parūpējās mūsu mīļie un foršie vedēji. Pēc ierašanās Upenieku muižā stafeti pārņēma lieliskais Agris Bušs. Agris bija neatsverams palīgs gan gatavošanās laikā, gan arī kāzu dienā. Pārliecība, jautra oma, spēja "pavilkt" visus līdzi - tas noteikti raksturo Agri!

Kāzu datums:03.09.2021

Svinību vietā viesus izklaidēja vakara vadītājs. Noteikti labākais lēmums - paši varējām neiespringt un vedējiem arī mazāk stresa un vairāk var izbaudīt pasākumu.

Kāzu datums:27.08.2021

Mūsu lieliskie vedēji!

Kāzu datums:11.08.2021

Kaut ko paši, ko sagatavojam iepriekš (viesu namā varēja pabildēties fotostrūtītī un atstāt komentaru viesu grāmatā), bet galvenokārt vedējmāte, kas izdomāja orientēšanas spēli, dažādas viktorīnas un aktivitātes.

Kāzu datums:31.07.2021

Vēlējāmies, lai arī vedēji var atpūsties, tādēļ Bēršās viesus sagaidīja vakara vadītājs. https://www.artisozolins.lv/ Bijām izvēlējušies Arti mūsu kāzu dienai un bijām ļoti priecīgi par mūsu lēmumu! Kad kāzu dienā atbraucām uz vietu, kur mūs jau sagaidīja viesi, saņēmām atsauksmes par Arta jauko un profesionālo attieksmi, parūpējoties lai mūsu viesi zinātu kas, kur un kad! Mičošanas laikā sāka līt, Artis bija klāt un mums virs galvas bija nevis viens, bet gan divi lietussargi! :D Aizskrēja apskatīties vai mūsu viesu grāmata nav zem klajas debess, kaut neviens viņam to nelūdza. Šie ir tikai divi no daudzajiem sīkumiem, kurus pamanījām un kuri liecina par Arta lielisko pieeju darbam! Artis ne tikai sazināsies ar Jums, lai mēģinātu iepazīt Jūs un saprast "kas Jūs par putniņiem", bet radīs nepiespiestu, laba humora, interesantu aktivitāšu un sirsnības pilnu gaisotni!

Kāzu datums:02.07.2021

Nekādu īpašu izklaižu nebija - viesi pagatavoja kopīgi vēja zvanu, uzrakstot uz māla karekļiem novēlējumus. Aplī sēžot, katrs pastāstīja, kā mūsu ceļi kopā sākušies un kas mēs esam viens otram, pateicības vārdus. Es centos katru viesi iezīmēt ar kādu stāstu un vērst visu vēl sirsnīgākā gaisotnē

Kāzu datums:10.10.2020

Vedēji

Kāzu datums:12.09.2020

Paši bijām sarūpējuši fotokasti no Pickit.lv , bijām attīstījuši un izlikuši bildes kopš mūsu iepazīšanās dienas un bija atstāta arī viesu grāmata, ko viesiem aizpildīt mūs gaidot. Papildus tam viesus izklaidēja vakara vadītājs Arvis Zēmanis.

Kāzu datums:09.09.2020

Par viesu izklaidēšanu parūpējās brīnišķīgais kāzu vadītājs Edgars Zukovskis.

Kāzu datums:20.08.2020

Vakarā vadītājs Kaspars Radziņš.

Kāzu datums:07.08.2020

Tā kā diena jau scenārijā šķita notikumiem bagāta, izlēmām iztikt bez vakara vadītāja. Tā vietā vedēji apņēmās parūpēties par vairākām aktivitātēm, ko likt talkā, ja viesi vakara gaitā sāktu garlaikoties. Viena no tām – foto orientēšanās pa Stāmerienas pils parka teritoriju un līdz pat viesu namam. Vakarā savukārt garlaicībai nebija ne mirkļa un vedēju sagatavotie “ieroči” nemaz netika pielietoti. Pēc pirmās kāzu dejas dzīvā mūzika lika kustēties ikvienam kāzu viesim. Savukārt ap pusnakti ieradās čigāni – lībiešu dziedātāja un tautas mūziķe Julgī Stalte, kā arī postfolkloras grupas "Rikši" solists Ēriks Zeps. No jautrām izdarībām un apdziedāšanas, kas pusstundas garumā izklaidēja kāzu viesus, viņi aicināja visus doties uz ugunskura vietu ezera krastā, kur vadīja mums mičošanas rituālu. Lai gan sākotnēji šaubījāmies, vai vēlamies mičošanu, tad varam teikt, ka ar šādiem rituāla vadītājiem tas bija tā vērts! Īsts senlatviešu rituālu kopums, kur neprecētās meitas ar spiedzieniem pavadīja jauno līgavu, savukārt visi vīri ar īstiem lāču rēcieniem – jauno līgavaini. Ar uguni, ūdeni un zemi mēs tikām iecelti jaunajos godos. Ziedu vainadziņu no jaunās sievas galvas vīrs nocēla, izmanojot īstu līvu zobenu. Un galvā tika likts jauns, grezns ziedu kronis. Visbeidzot laulību svētījām ar dzintara putekļiem, kas, ugunij ziedoti, lika debesīs šauties īstām liesmu mēlēm. Tomēr aiz krāšņā šova, kas sajūsmā lika saukt un spiegt viesiem, bija tradicionāli senlatviešu rituāli, pēc kuriem dažādas latviešu dievības deva svētību mūsu laulībai, mūsu jaunajai ģimenei. Tas bija neaizmirstams notikums!

Kāzu datums:06.08.2020

Vakara vadītājs Marģes Majors! Bija lieliski! (IESAKĀM)

Kāzu datums:26.06.2020

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītāja.

Kāzu datums:14.02.2020

Mums bija paši labākie vedēji, kas bija izdomājuši neatkārtojamu dienas un vakara programmu. Cepuri nost!

Kāzu datums:28.09.2019

Vakara vadītāja, mana draudzene un burvīga personība - Amanda ( kontaktus jautāt peronīgi, ja ir vēlme)

Kāzu datums:26.07.2019

Par viesu izklaidēšanu sākotnēji rūpējās vedēji un muzikants.

Kāzu datums:01.06.2019

Vedēji, paši, Dj, un draugi/viesi.

Kāzu datums:27.04.2019

Vakara vadītājs izklaidēja viesus un organizēja 3 vai 4 vārtus mūs sagaidot.

Kāzu datums:18.08.2018

Vakara vadītāja, bet viņai īsti tas labi nesanāca.

Kāzu datums:18.08.2018

Sākumā bija doma, ka visu uzņemsies vedēji, bet vēlăk izlēmām, ka vajag vakara vadītāju, par ko es nenožēlojām, viesi bija stară par to visu pasākumu, viņa bija tāds,,spridzeklis,,.

Kāzu datums:18.08.2018

Vedēji. Ir svarīgi izvēlēties sev tuvus cilvēkus, kuriem ir labas organižēšanas spējas.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums bija vakara vadītājs no Dailes teātra.

Kāzu datums:18.08.2018

Vakara vadītājs - Aivis Ceriņš

Kāzu datums:17.08.2018

Par viesu izklaidēšanu rūpējās 2 vakara vadītājas - Ilva Žaka un Vineta Burkovska

Kāzu datums:04.08.2018

Par viesu izklaidēšanu rūpējās fantastiskā un atraktīvākā kāzu vadītāja Solvita Plivča.

Kāzu datums:07.07.2018

Par viesu izklaidēšanu mūsu kāzās rūpējās talantīgais un atraktīvais Kristaps Rasims. Cilvēks, kurš liek cilvēkiem smaidīt un priecāties.

Kāzu datums:23.09.2017

Vedēji

Kāzu datums:23.09.2017

Par viesu izklaidēm un vakara vadīšanu rūpējās vedēji.

Kāzu datums:09.09.2017

Vedēji ar palīgiem un muzikants Ēriks, kurš gandrīz jau skaitās vakara vadītājs.

Kāzu datums:12.08.2017

Vakara vadītāja.

Kāzu datums:21.07.2017

Vedēji un nedaudz muzikanti.

Kāzu datums:17.06.2017

Vakara vadītājs Pavels Griškovs. Ideāls it īpaši jo kāzas bij bilingvalas!

Kāzu datums:23.12.2016

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vedēji.

Kāzu datums:29.09.2016

Pasi, karikaturists, DJ

Kāzu datums:17.09.2016

Izklaides bija tas, par ko domājām teju visvairāk. Vissvarīgāk mums bija tas, lai viesiem nav garlaicīgi, kas ir bieži pieredzēts kāzās...bija ideāls vakara vadītājs, kurš sagaidīja viesus, sagaidīja mūs, vadīja dažādas aktivitātes un pat nelielo mičošanu. Bija arī fotostūrītis ar polaroīda kameru un karikatūrists. Vēl bija meitene, kas taisīja hennas tetovējumus. Viesiem ļoti patika izklaides. Visu laiku bija rosība un garlaicīgi nebija ne brīdi.