FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)?

Alda, 27

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vedēji.

Ilze, 32

Pasi, karikaturists, DJ

Ilze, 29

Izklaides bija tas, par ko domājām teju visvairāk. Vissvarīgāk mums bija tas, lai viesiem nav garlaicīgi, kas ir bieži pieredzēts kāzās...bija ideāls vakara vadītājs, kurš sagaidīja viesus, sagaidīja mūs, vadīja dažādas aktivitātes un pat nelielo mičošanu. Bija arī fotostūrītis ar polaroīda kameru un karikatūrists. Vēl bija meitene, kas taisīja hennas tetovējumus. Viesiem ļoti patika izklaides. Visu laiku bija rosība un garlaicīgi nebija ne brīdi.

Dace, 27

Vedēji, vecāki un folkloras kopa, kas vadīja mičošanu "Delve". Emocionāli, spēcīgi un no sirds! Visfantastiskākais mirklis, kas raisīja laimes asaras. Viesi bija stāvā sajūsmā.

Maija, 21

Gan vedēji, gan vakara vadītājs.

Laura, 25

Vedēji.

Jana, 27

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītājs - Viesturs Vizulis. Vislabākās atsauksmes gan no mums, gan viesiem. Nebija banālu spēļu, bet garlaicīgi nebija nevienam.

Tanita, 25

Mums bija fantastiska un ļoti enerģiska vakara vadītāja - Baiba Vingre

Maija, 32

Vedeji un tostu meistars pec danju tradicijas un profesionali michotaji Delve, kas bija fantastisks piedzivoums. Loti iesakam: http://folklora.lv/kopas/delve/en.shtml Tas bija gan jautri, gan sirnigi un loti interesanti gan mums pashiem, gan latvieshu un arzemju viesiem.

Ilva, 25

Viesus izklaidēja vedēji. Cepuri nost!

Lelde, 23

Vedēji

Evita, 22

Visu vakara gaitu vadīja mūsu vedēji (manas mammas māsica ar vīru). Lielas paldies viņiem! Gan es ar vīru, gan viesi bijām nosmējušies līdz asarām. Kas tā par jautrību bija.

Inese, 27

Tikai vedēji.

Zane, 25

Par viesu izklaidēm bija parūpējušies vedēji, vecāki, draugi un radi. Viesi tika iesaistīti izklaidu rīkošanā un vadīšanā.

Sigita, 28

Sanita, 28

Gan mùsu vedèji,gan mùsu kàzu vadìtàja,gan arì muzikanti.

Kristine, 20

Mums bija viens vakara vadītājs, ļoti profesionāls, jautra vīrietis, kas ļoti labi spēja padarīt vakaru ļoti jautru un neaizmirstamu, kā arī palīdzēja fotogrāfam iemūžināt emocionālas, smieklīgas bildes.

Anete, 29

Par viesu izklaidēšanu rūpējās Valdis Sils - bija brīnišķīgi, tieši kā mēs vēlējāmies - visi iesaistās, bet bez stafetēm un tradicionālajām kāzu spēlēm. Smējāmies līdz asarām.

Ilze, 41

Vislabākie draugi bija gan vedēji , gan izklaidētāji.

Aļesja, 26

Mums bija vadītāju pāris, ļoti jauki, radoši. Sieva vadīja, vīrs asistēja.

Katerina, 26

Mums bija vakara vadītāja - jauna, jautra meitene.

Edīte, 34

Viesus izklaidēja pasākuma vadītājs.

Inese, 27

Visi zināja, ka mums nebūs ne vedēju, ne vadītāja un viesi mums ir ļoti atraktīvi un runīgi. Arī DJ īstajā brīdī mācēja pateikt īstos vārdus un uzlikt īsto mūziku. Par jautrību sūdzēties nevarēja

Dagnija, 32

Viesus izklaidēja vedēji un arī paši.

Agnese, 24

Līdz viesnīcai- visu plānojām ar līgavaini. Viesnīcā tika pilnībā atdoti Agra rokās :)) ( par to man nevajadzēja uztraukties)

Monta, 25

Mēs palūdzām 2 draudzenēm kas ir ļoti aktīvas mūsu kompānijā lai priekš viesiem sarīko spēlēs un viņām tas izdevās super, Runāšanu uzņēmās vedēji!

Ieva, 29

Par viesu izklaidēšanu rūpējās mana krustmāte, kura bija sagatavojusi spēles un citas atrakcijas viesiem, kamēr gaidīja mūs viesu namā. Vēlāk izklaidi uzņēmās vedēji.

Līga, 23

Vedēji un trakās līgavas māsas :)

Brown Eyes, 26

Par mums dienas gaitā parūpējās mūsu vedēji, savukārt sākot no viesu nama vakara vadītājs ņēma visu vadīšanu savās rokās.

Laura, 24

Vedēji

Madara, 27

Par viesu izklaidēšanu rūpējās vakara vadītājs Raimonds Dunke. Nākošajās dienās paši.

Jūlija, 25

Vakara vadītājs un vedēji.

Anna, 30

vedēji (mūsu draugi) - labākie vedēji pasaulē

Elīna, 29

Draudzene, kas bija lieciniece, rūpējās par vakara gaitu.

Ilze, 28

Vedēji jeb liecinieki.

Solvita, 28

Mums bija vakaram vadītāja. Beāte Bērziņa. Super cilvēks un nenožēloju ka paņēmām viņu, jo viņa daudz ko ātri un smuki nokārtoja (piem. muzikantu sprēgāšanu) tā, ka neviens neko nemanīja. Izklaides viesiem interesantas un gaumīgas vērstas uz jauno pāri. Nebija stulbu jociņu zem jostas vietas..

Vivy, 29

Viesi bija ļoti aktīvi. Pārsvarā par papilduis viesu izklaidēšanu rūpējās kāzu/vakara vadītājs Mārtiņš Daugulis. Ja plānojat kāzu/vakara vadītāju savām kāzām- noteikti, noteikti iesakām. Jau kopš tikšanās ar Mārtiņu visa kāzu plānošana bija daudz vieglāka, jo bija pārliecība, ka ar visu pārējo plānoto, noteikti esam ļoti drošās rokās. Un kopā ar manu mammu + viņas vīru, mūsu "best men" (kur vien varējām un, ja vēlējāmies, apvienojām latviešu un angļu tradīcijas), un līgavas māsām visa kāzu diena noritēja.... ļoti mierīgi un viegli. Savukārt pusnaktī norisinājās mičošana ar folkloras kopu. Noteikti mana visas dienas mīļākā un nozīmīgākā daļa. Ļoti emocionāls un brīnišķīgs brīdis.

Elīna, 26

Vedēji un mana draudzene, kas vadīja spēles un viktorīnu. Diezgan daudz runājām arī paši, stāstījām atmiņu stāstus par katru viesi.

Zane, 29

Kāzas pārsvarā organizējām mēs paši, tāpēc bijām izdomājuši nelielus uzdevumus pauzei, kamēr esam fotosesijā pludmalē. Vēl neliela padarbošanās viesiem bija, kad ieradāmies lauku mājās, kur mana krustmāte bija sagatavojusi latvju zīmju trafaretus un katrs viesis šo zīmi ar krāsām pārnesa uz akmeņiem, kas izlikti ap ugunskuru

Krista, 23

it ka vedēji.