FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Linda, 26

Satraukumu pilns, bet bez aizķeršanās.

Vineta, 25

Jaunais pāris lidoja ar lidmašīnu.

Zane, 23

Mums bija viena liela pieturvieta- senlietu muzejs, kur mums bija organizētas visas aktivitātes. Šeit mums bija gan vedēju sagādātie uzdevumi , gan viesu iepazīstināšana , atrakcijas viesiem, uzkodas .

Ilze, 25

7 tilti, fotogrāfēšanās, vairāki negaidīti vārti. saule, lietus un vējš, visu izbaudījām. :)

Zaiga, 27

Bija jānopērk veikalā kāds produkts, kas sākas uz mūsu jaunās ģimenītes uzvārda pirmā burta. Bija 7 tilti un 3 vārti ar visādām izdarībām.

Maija, 27

Vedēji bija sagatavojuši pārsteigumu pārsteiguma galā. Nebija tilti tradicionālā izpratnē.

Judīte, 27

Bija daudz tiltu, kā arī Doles sala

Margita, 29

Bija 3 stāvīga māja, kuru pa ezeru vilka kuģis, bijām augšā 3.stāvā un vizinājāmies pa ezeru. Bija dažādas atrakcijas ar zirgiem un uzdevumi.

Līga, 26

Kāzu vadītāja bija sagatavojusi interesantas atrakcijas. Ļoti patika Sila raganiņa Tērvetes dabas parkā.

Inese, 34

Pa ceļam uz viesu namu piestājām Kokneses pilsdrupās, kur ļoti jauki pavadījām laiku. Bildes arī sanāca ļoti labas. Cik nopratu, tad tur piedāvā speciālu programmu jaunlaulātajiem:). Bet mēs par to nezinājām:(.

Laila, 21

Braucām cauri visai Rīgai ar kabrioletu, un stāvējām "korķī" uz vanšu tilta.

Daiga, 27

Viesojāmies Pastariņa muzejā - muzejs piedāvā dažādas iespējas - kociņa stādīšanu, maizes cepšanu, malšanu, rotaļas viesiem utt. Mūsu programma, neskatoties uz karsto laiku, ietvēra gandrīz visu iespējamo, ko muzejs piedāvā. Mūsu ieteikums muzejam viesus karstā dienā sagaidīt ar tiko kā no akas izceltu auksta ūdens spaini :)

Ieva, 25

Vedēji mums bija sarūpējuši 3 pieturas vietas un pārsteigumus, bez kādām liekām izdarībām un garlaicīgiem pārbaudījumiem. Bija sirsnīgi un mīļi.

Ilze, 22

Neliela pasēdēšana ar vedējiem viesu namā, kur rakstījām viens otram vēstules un bāzām pudelē, pēc tam ar nelieliem foto pārtraukumiem ceļš uz svinību vietu. Bija tikai viens pārbaudījums, kur vīram bija jāzāģē un jāskalda. Man jābrauc ar traktoru (Bija forši, jo pat ar mašīnu nemāku braukt).

Tigra, 30

Puķes Bulduru dārzkopības vidusskolā, Jūrmala – Swedbankas terase, Ķīpsala – Kronvalda parks, „Mīļotāju aleja” – „Zviedru vārti”, Vecrīga. Mūsu kāzu dienā lija, izlaidām Kronvalda parku un aleju, ļoti labi pasēdējām „Fabrikas restorānā” Ķipsalā.

Liene, 25

Tilti, vairāki vārti, pudeles aprakšana u.c.

Diāna, 27

Neko tādu nevēlējāmies un priecājāmies, ka nenotika nekas neparedzēts.

Santa, 21

Bijām tikai mēs, vedēji un fotogrāfs-līdz ar to tikai fotografēšanās un atslēdziņas karināšana Vecrīgā pie tiltiņa :)

Lilija, 23

Tilti, parki, visvisādi uzdevumi, vārti. utt Viss labāk mums patika satiktais Skursteņslauķis :D

Anna, 25

Notika fotosesija dažādās skaistās vietās ar nelieliem uzdevumiem.

Alla, 28

Salūza limuzīns, nokavejām ceremoniju :) No paša rīta laicīgi arī neatbrauca friziere.

Līga, 27

Ar kāpšanu torņos :) Negribējām daudz tradicionālo izdarību, tāpēc bija tikai grēku un netikumu dedzināšana. Līgavainim mežā bija jāatrod "izbēdzis" zvērs - vilka izbāzenis. Vislielākais pārsteigums bija Gaujas nacionālā parka skatu tornī - bija sagādāts galds ar uzkodām, vīns, dīvāns, kur atvilkt elpu.

Lelde, 25

Braucām uz atrakciju parku Labirinti („Bērziņi”, Zorģi, Iecavas novads, Bauskas rajons).

Irīna, 29

Negribējām nekādas tradicionālās izdarības. Izmetām līkumu pa Vecrīgu, kuru apvienojām ar nelielu fotosesiju, kamēr viesi pirmie tiek līdz svinību vietai.

Zane, 24

No baznīcas līdz vakariņām, mūsu liecinieki bija mums arī sagatavojuši mazus, bet mīļus pārbaudījumus un uzdevumus. (pie jūras balodīšus laidām gaisā, vīrs mani nesa pa tiltiņu, dažādi uzdevumi, brauciens ar laivu, saslēdzām laimes atslēdziņu, kopīga sirds, šķīvis, laidām gaisa laternas).

Agnese, 26

Tilti, vārti, braucām ar laivu, rakstījām vēstules, sēņojām, fotografējāmies un vienkārši jauki pavadījām laiku! Bija skaisti

Inese, 25

Pēc ceremonijas devāmies uz Līksnas dabas parku, kur bija vairāki vārti, vedēju sagatavoti uzdevumi, uzkodas un šampānietis parka Lapenē (spēlēja jauni puiši viens uz ģitārām), fotosesija, vedēju pārsteigums- braukšana ar poniju pajūgā...

Everita, 23

Tilti ar vedējiem + bučošanās pa ceļu :) Fotosesija ~1.5h :)

Ērcīte, 24

Fotosesija, dažādi uzdevumi un arī atpūtas brīdsi ar šampi un uzkodām

Gabriella, 24

Mūsu bija foršs mašīnas šoferis, tā kā gāja jautri. Apkārtējie veltīja daudz uzmanības mūsu kāzu auto, kas vienā gadījumā gandrīz beidzās ar 2 spēkratu sadursmi (par laimi iztikām ar vieglu pārbīli). Draudzenes sagādāja pārsteigumus uz tilta, bija vārti, foto sesija u.t.t.

Baiba, 20

Tilti,atslēgas pieslēgšana, pastaiga pa pili, fotosesija.

Jelena, 29

ar pastaīgu Jūras krastā,ar pastaigu Mežaparka kur fantastiska zaļa daba

Daina, 25

Mums nebija septiņi tilti, bet viens ar vairākiem pārbaudījumiem uz tā. Tālāk ar viesiem devāmies pie ezera, kur bija uzkodu galds, tur mūs sagaidīja muzikanti. Tad devāmies uz foto sesiju un tad uz viesu namu, kur mūs sagaidīja viesi ar dažādiem pārbaudījumiem.

Laura, 24

Tā, kā mums nebija vedēju, tad ceļš bija ļoti mierīgs. Ceļā nebija nekādu atrakciju un vārtu. Laikam pie vainas bija tas, ka gaisa temperatūra bija virs +30C.

Ieva, 21

cels bija fantastisks, sakas ar lielu parsteigumu no vedejiem - zirga ar karieti, talak bija dazi mazi tilti un uzdevumi. Tad mūs visus pavadīja moču kolonna un braucam uz Jūrkalni, kur mus gaidiija vietejais kaleejs - izkalam savu gimenes simbolu un darijam citas inetresantas lietas. tad devamies uz kuldigu, kur pa celam Statoilā mums nozaga vedējt';evu bet izdevas atpirkties :) kuldīga pastaigajamies pa rumdu un tilti un tad devamies uz muižu, kur mus jau gaidija viesu :)

Laura, 26

Kuģītis pa Rīgas kanālu, pirmais šampanietis RBP kafejnīcas terasē, Saulkrasti - baltā kāpa, Sigulda, Cēsu pils.

Jeļena, 25

Tilti, vainagu mešana upē, monētas kalšana, foreles ķeršana, vārti utt.

Inga, 27

Tradicionālie tilti un izdarības, kā arī "godavārti"

Inese, 26

Foto sesija dažādās Rīgas vietās. Nevēlējāmies nekādus baigos jandāliņus, tas arī tika ievērots. Bija daži tilti.

Laiminja, 21

Saules muzejs, baloži, zirgu pajūgs, tilts. Šampanietis un uzkodas.