FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:02.10.2010

Tradicionaalie 3 tilti un fotosesija :)

Kāzu datums:25.09.2010

7 tilti ar dažādiem uzdevumiem. veikals Maxima,kur viens otram pirkām brokastiņas.

Kāzu datums:24.09.2010

Satraukumu pilns, bet bez aizķeršanās.

Kāzu datums:18.09.2010

Jaunais pāris lidoja ar lidmašīnu.

Kāzu datums:18.09.2010

Mums bija viena liela pieturvieta- senlietu muzejs, kur mums bija organizētas visas aktivitātes. Šeit mums bija gan vedēju sagādātie uzdevumi , gan viesu iepazīstināšana , atrakcijas viesiem, uzkodas .

Kāzu datums:18.09.2010

7 tilti, fotogrāfēšanās, vairāki negaidīti vārti. saule, lietus un vējš, visu izbaudījām. :)

Kāzu datums:18.09.2010

Bija jānopērk veikalā kāds produkts, kas sākas uz mūsu jaunās ģimenītes uzvārda pirmā burta. Bija 7 tilti un 3 vārti ar visādām izdarībām.

Kāzu datums:04.09.2010

Vedēji bija sagatavojuši pārsteigumu pārsteiguma galā. Nebija tilti tradicionālā izpratnē.

Kāzu datums:04.09.2010

Bija daudz tiltu, kā arī Doles sala

Kāzu datums:29.08.2010

Bija 3 stāvīga māja, kuru pa ezeru vilka kuģis, bijām augšā 3.stāvā un vizinājāmies pa ezeru. Bija dažādas atrakcijas ar zirgiem un uzdevumi.

Kāzu datums:28.08.2010

Kāzu vadītāja bija sagatavojusi interesantas atrakcijas. Ļoti patika Sila raganiņa Tērvetes dabas parkā.

Kāzu datums:28.08.2010

Pa ceļam uz viesu namu piestājām Kokneses pilsdrupās, kur ļoti jauki pavadījām laiku. Bildes arī sanāca ļoti labas. Cik nopratu, tad tur piedāvā speciālu programmu jaunlaulātajiem:). Bet mēs par to nezinājām:(.

Kāzu datums:27.08.2010

Braucām cauri visai Rīgai ar kabrioletu, un stāvējām "korķī" uz vanšu tilta.

Kāzu datums:26.08.2010

Viesojāmies Pastariņa muzejā - muzejs piedāvā dažādas iespējas - kociņa stādīšanu, maizes cepšanu, malšanu, rotaļas viesiem utt. Mūsu programma, neskatoties uz karsto laiku, ietvēra gandrīz visu iespējamo, ko muzejs piedāvā. Mūsu ieteikums muzejam viesus karstā dienā sagaidīt ar tiko kā no akas izceltu auksta ūdens spaini :)

Kāzu datums:21.08.2010

Vedēji mums bija sarūpējuši 3 pieturas vietas un pārsteigumus, bez kādām liekām izdarībām un garlaicīgiem pārbaudījumiem. Bija sirsnīgi un mīļi.

Kāzu datums:21.08.2010

Neliela pasēdēšana ar vedējiem viesu namā, kur rakstījām viens otram vēstules un bāzām pudelē, pēc tam ar nelieliem foto pārtraukumiem ceļš uz svinību vietu. Bija tikai viens pārbaudījums, kur vīram bija jāzāģē un jāskalda. Man jābrauc ar traktoru (Bija forši, jo pat ar mašīnu nemāku braukt).

Kāzu datums:21.08.2010

Puķes Bulduru dārzkopības vidusskolā, Jūrmala – Swedbankas terase, Ķīpsala – Kronvalda parks, „Mīļotāju aleja” – „Zviedru vārti”, Vecrīga. Mūsu kāzu dienā lija, izlaidām Kronvalda parku un aleju, ļoti labi pasēdējām „Fabrikas restorānā” Ķipsalā.

Kāzu datums:21.08.2010

Tilti, vairāki vārti, pudeles aprakšana u.c.

Kāzu datums:21.08.2010

Neko tādu nevēlējāmies un priecājāmies, ka nenotika nekas neparedzēts.

Kāzu datums:15.08.2010

Bijām tikai mēs, vedēji un fotogrāfs-līdz ar to tikai fotografēšanās un atslēdziņas karināšana Vecrīgā pie tiltiņa :)

Kāzu datums:14.08.2010

Tilti, parki, visvisādi uzdevumi, vārti. utt Viss labāk mums patika satiktais Skursteņslauķis :D

Kāzu datums:14.08.2010

Notika fotosesija dažādās skaistās vietās ar nelieliem uzdevumiem.

Kāzu datums:14.08.2010

Salūza limuzīns, nokavejām ceremoniju :) No paša rīta laicīgi arī neatbrauca friziere.

Kāzu datums:14.08.2010

Ar kāpšanu torņos :) Negribējām daudz tradicionālo izdarību, tāpēc bija tikai grēku un netikumu dedzināšana. Līgavainim mežā bija jāatrod "izbēdzis" zvērs - vilka izbāzenis. Vislielākais pārsteigums bija Gaujas nacionālā parka skatu tornī - bija sagādāts galds ar uzkodām, vīns, dīvāns, kur atvilkt elpu.

Kāzu datums:14.08.2010

Braucām uz atrakciju parku Labirinti („Bērziņi”, Zorģi, Iecavas novads, Bauskas rajons).

Kāzu datums:07.08.2010

Negribējām nekādas tradicionālās izdarības. Izmetām līkumu pa Vecrīgu, kuru apvienojām ar nelielu fotosesiju, kamēr viesi pirmie tiek līdz svinību vietai.

Kāzu datums:07.08.2010

No baznīcas līdz vakariņām, mūsu liecinieki bija mums arī sagatavojuši mazus, bet mīļus pārbaudījumus un uzdevumus. (pie jūras balodīšus laidām gaisā, vīrs mani nesa pa tiltiņu, dažādi uzdevumi, brauciens ar laivu, saslēdzām laimes atslēdziņu, kopīga sirds, šķīvis, laidām gaisa laternas).

Kāzu datums:07.08.2010

Tilti, vārti, braucām ar laivu, rakstījām vēstules, sēņojām, fotografējāmies un vienkārši jauki pavadījām laiku! Bija skaisti

Kāzu datums:07.08.2010

Pēc ceremonijas devāmies uz Līksnas dabas parku, kur bija vairāki vārti, vedēju sagatavoti uzdevumi, uzkodas un šampānietis parka Lapenē (spēlēja jauni puiši viens uz ģitārām), fotosesija, vedēju pārsteigums- braukšana ar poniju pajūgā...

Kāzu datums:06.08.2010

Tilti ar vedējiem + bučošanās pa ceļu :) Fotosesija ~1.5h :)

Kāzu datums:06.08.2010

Fotosesija, dažādi uzdevumi un arī atpūtas brīdsi ar šampi un uzkodām

Kāzu datums:06.08.2010

Mūsu bija foršs mašīnas šoferis, tā kā gāja jautri. Apkārtējie veltīja daudz uzmanības mūsu kāzu auto, kas vienā gadījumā gandrīz beidzās ar 2 spēkratu sadursmi (par laimi iztikām ar vieglu pārbīli). Draudzenes sagādāja pārsteigumus uz tilta, bija vārti, foto sesija u.t.t.

Kāzu datums:05.08.2010

Tilti,atslēgas pieslēgšana, pastaiga pa pili, fotosesija.

Kāzu datums:30.07.2010

ar pastaīgu Jūras krastā,ar pastaigu Mežaparka kur fantastiska zaļa daba

Kāzu datums:24.07.2010

Mums nebija septiņi tilti, bet viens ar vairākiem pārbaudījumiem uz tā. Tālāk ar viesiem devāmies pie ezera, kur bija uzkodu galds, tur mūs sagaidīja muzikanti. Tad devāmies uz foto sesiju un tad uz viesu namu, kur mūs sagaidīja viesi ar dažādiem pārbaudījumiem.

Kāzu datums:24.07.2010

Tā, kā mums nebija vedēju, tad ceļš bija ļoti mierīgs. Ceļā nebija nekādu atrakciju un vārtu. Laikam pie vainas bija tas, ka gaisa temperatūra bija virs +30C.

Kāzu datums:17.07.2010

cels bija fantastisks, sakas ar lielu parsteigumu no vedejiem - zirga ar karieti, talak bija dazi mazi tilti un uzdevumi. Tad mūs visus pavadīja moču kolonna un braucam uz Jūrkalni, kur mus gaidiija vietejais kaleejs - izkalam savu gimenes simbolu un darijam citas inetresantas lietas. tad devamies uz kuldigu, kur pa celam Statoilā mums nozaga vedējt';evu bet izdevas atpirkties :) kuldīga pastaigajamies pa rumdu un tilti un tad devamies uz muižu, kur mus jau gaidija viesu :)

Kāzu datums:17.07.2010

Kuģītis pa Rīgas kanālu, pirmais šampanietis RBP kafejnīcas terasē, Saulkrasti - baltā kāpa, Sigulda, Cēsu pils.

Kāzu datums:17.07.2010

Tilti, vainagu mešana upē, monētas kalšana, foreles ķeršana, vārti utt.

Kāzu datums:03.07.2010

Tradicionālie tilti un izdarības, kā arī "godavārti"