FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:30.07.2011

Domājām, ka būs vārti, bet neviens neapstādināja mūsu kortežu. Bērni arī konfektes neprasīja.

Kāzu datums:30.07.2011

Turaidas Rozes kaps, kalēju apmeklējam, Gaujas tiltu. Pēc tam intīms koncerts Ķempju baznīcā pie Cēsīm, kas bija vedēju dāvana. Spēlēja ērģeles un dziedāja operdziedātāja - tikai mums!

Kāzu datums:30.07.2011

Vedēju sarīkots pasākums uz tilta, ekskursija Jasmuižā, 3 negaidīti vārti, un vēl individuālā fotosesija.

Kāzu datums:29.07.2011

Spēlējām golfu :)

Kāzu datums:26.07.2011

Sākumā kopā ar viesiem metām zvaniņus Bīriņu pils parka mīlestības ozolā, tad braucām fotogrāfēties uz brīvdienu māju "Medņi", iepriekš sarunājām to ar saimnieku - lieliska vieta fotosesijai, jo ir daudz skaistu dabas objektu - rudzu lauks, rapšu lauks, lielie spēkozoli utt. Tad Aizbraucām uz Siguldu un pastaigājām pa parkiem, iemetām naudiņu pie Gūtmaņa alas, tiku nesta pāri Siguldas tiltam, iekārām atslēgu ar gravējumu, tālāk jau devāmies uz viesu namu, kur mūs ar nepacietību gaidīja viesi (kavējām 1,5 stundu), pa ceļam vēl piestājām pafočēties uz saulrieta fona.

Kāzu datums:23.07.2011

Standarta tilti un vārti.

Kāzu datums:23.07.2011

Pēc ceremonijas ar visiem viesiem devāmies uz "Kapteiņu Ostu" Liepājā, kur jūras krastā bija šampanieša pieņemšana ar uzkodām. Pa ceļam piestājām pie tilta, kur notika tradicionālā nešana pāri tiltam un slēdzenītes pieslēgšana. Pludmalē gaisā tika palaisti 99 baloni ar vēlējumiem no visiem viesiem. Pa ceļam ārzemju viesiem autobusā kāzu plānotāja pastāstīja par Latvijas vēsturi un kāzu tradīcijām, kas visiem ļoti patika. Atpakaļceļā uz svinību vietu mūs apturēja kāzu viesi ar vārtiem. Arī pie pils bija vārti, kur bija jāizdara vairāki jautri uzdevumi.

Kāzu datums:23.07.2011

Bija skaisti un interesanti.

Kāzu datums:23.07.2011

Bija izjāde ar zirgu un kalām savu laimes pakavu :). Braucām arī uz Saulkrastu jūrmalu. Tur iedzērām šampi ar vedējiem. Bija forša fotosesija :). Pludmalē metu gaisā savu līgavas pusķi, un cilvēki uztaisīja mums vārtus pludmales autostāvvietā :).

Kāzu datums:22.07.2011

Uj, vedēji bija parūpējušies par izdarībām.

Kāzu datums:17.07.2011

Viss bija vienā vietā, mani pucēja jaunlaulāto numurā, mierīgi, un topošais vīra kungs nāca mani izpirkt :).

Kāzu datums:16.07.2011

Ar saplīsušiem autobusiem un bedrainiem ceļiem ;D.

Kāzu datums:16.07.2011

Spēlējām golfu, boulingu, jājām ar zirgiem un braucām ar velosipēdiem :D

Kāzu datums:09.07.2011

Diena bij pārpildīta. Vārti, Zelta liepas stādīšana, viens otru barojām, saksofons un deja pie jūras, slikto īpašību slīcināšana jūrā, riteņu muzejs, ciemos pie Minhauzena un Jakobīnes, vārti, mīlestības tilts, lidojošas rozes no lidmašīnas pār mīlestības tiltu, sagaidīšana viesu namā, mičošana un dejas līdz rītam. Tas būtu lielos vilcienos...

Kāzu datums:09.07.2011

Vedēji bija sagatavojuši uzdevumus tradicionāli uz tiltiem, un bija vēl dažādas atrakcijas.

Kāzu datums:09.07.2011

Pēc dzimtsarakstu nodaļas daudz vārtu, atslēgas piekāršana pie tilta, fotosesija...

Kāzu datums:09.07.2011

Ar fotosesiju Daugavas muzejā, nešanu pāri tiltiem un visādām citādām jaukām izdarībām.

Kāzu datums:08.07.2011

Ar dažādiem uzdevumiem un pasakainu dāvanu no vecākiem - brauciens ar kuģīti!

Kāzu datums:08.07.2011

Ceļš uz svinību vietu bija bagāts ar trīs tiltiem: līgavas nešana, solījumu došana un nākotnes paredzēšana.

Kāzu datums:02.07.2011

Es esmu pret visam atrakcijām - tāpēc nav par ko atskaitīties!

Kāzu datums:02.07.2011

Visforšākie bija uzdevumi, ko pēc vedēju uzaicinājuma noorganizēja citi ģimenes locekļi :)) Viņi pazīst mūs vislabāk un zināja kādas atrakcijas mums varētu patikt :))

Kāzu datums:11.06.2011

Bija fotografēšanās un uzdevumi Baltajā kāpā. Nekādas citas pieturvietas nevēlējāmies.

Kāzu datums:28.05.2011

Bijām Turaidā, kalām pakavu un naudu, tilti ar uzdevumiem, fotogrāfēšanās, stikla apgleznošana.

Kāzu datums:28.05.2011

Pēc ceremonijas baznīcā bija pasākums viesiem, bet jaunlaulātajiem tajā laikā forša fotosesija.

Kāzu datums:21.05.2011

Izbraucam visus 7 tiltus, vedēji bija parūpējušies par visu. Skaistas atmiņas :)

Kāzu datums:21.05.2011

Mēs bijām pieteikuši, ka nekādas baigās tradicionālās izdarības negribam! Fočējāmies, protams kāds tilts un draugi bija parūpējušies par vārtiem!

Kāzu datums:21.05.2011

Manas abas labākās draudzenes bija sarūpējušas 7 tiltus, tie bija pārdomāti un interesanti.

Kāzu datums:20.05.2011

Fantastiska fotosesija pie jūras + vedēji bija pacentušies sarīkojuši romantiskas pusdienas jūras krastā. Un laiks mūs arī lutināja!

Kāzu datums:14.05.2011

Pēc baznīcas līdz svinību vietai mums bija fotosesija ar vedējiem un dažiem draugiem. Vispirms Vecrīgas viesnīcā, tad parkā pa ceļam uz Jūrmalu un tenisa spēle Lielupes kortos.

Kāzu datums:07.05.2011

Dažādām izdarībām, ko bija sarūpējuši vedēji.

Kāzu datums:30.04.2011

1) Arkādijas parks - jābaro pīles, bet pīles laikam jau bija pārbarotas, ka šīs mūsu maizi neēda :D 2) Bija ieplānots braukt ar vilcienu dažas pieturas, bet nokavējām, un labi, ka tā, jo tajā, kur mūs sagaidīja, bija fantastiska sagaidīšana ar ziepju burbuļiem! 3) Valsis un šampanietis Jelgavas pilī akordeona pavadījumā

Kāzu datums:30.04.2011

Sākotnēji bija visiem ekskursija pa Jaunmoku pili, pēc tam pirmais valsis un uzkodas. Pēcāk pastaiga un fotosesija pa Jaunmoku pils dārzu. Visburvīgākais pārsteigums bija fotosesija divatā ar zirgiem! Tik burvīgi! Laulību policija - tas ir kaut kas! :D

Kāzu datums:12.03.2011

Par cik laukā vēl bija vēss un pa tiltiem skraidīt īpaši nevēlējāmies, tad pēc zaksa devāmies uz maizes ceptuvi "Lāči", kur mums bija sagatavota jaunlaulāto programmiņa!

Kāzu datums:12.02.2011

Fotosesija salonā, Brīvdabas muzejs

Kāzu datums:06.11.2010

Tilti to parastajā nozīmē mums nebija. Scenāriju mums rakstīja folkloras kopas vadītāja, balstoties uz tautas ieražām un ticējumiem, tā ka tikai uz viena tilta noziedojām sarkanas vilnas pīnītes (piedodiet, prievītes un jostas es nesaaudu), sarakstījām vecos grēkus un no tiem atvadījāmies. Tad Valmieras muzejā bija pasākums ar līdzināšanu, ģimenes pavarda iekušanu, ziedošanu un zīlēšanu - ļoti jauki. Burtnieku muižas parkā bija fotosesija. Tas nekas, ka līņāja.

Kāzu datums:26.10.2010

Ceļā no dzimtsarakstu nodaļas līdz viesu namam palaidām debesīs baltus balodīšus Ķīpsalā pie Swedbankas, pakārām slēdzeni uz Lielupes tilta, pavizinājamies ar tandemu Dzintaru mežaparkā, pastaigājāmies Cinevillas pilsētiņā.

Kāzu datums:10.10.2010

uij, bija viduslaiku aktivitates, loka shaushana, skepa meshana un vel visadi parbaudijumi! mums abiem loti patik, jo esam iekshaa taja visa loti. vel fochejamies Straupes narkologiska dispansera parkaa. rudens lapaas, geniala noskanja, fotografs bija lielisks.

Kāzu datums:10.10.2010

Bija noklushana Viduslaikos! :) Krimuldaa ir viena forsha vieta! PEc tam fochejamies Straupes narkologiska dispansera parkaa - rudens lapas un kreesla, un migla - romantiskaakaas bildes! :) Lecam no pilsdrupam Sigulda utt.. atraktivais Fotografs Raivo Sarelainers un vedeji bija pacentushies!

Kāzu datums:02.10.2010

Piedalījāmies Saeimas vēlēšanās manā vecajā skolā, pēc tam devāmies uz fotosesiju rudenīgajā Kuldīgā.

Kāzu datums:02.10.2010

Mēs negribējām daudz latviešu seno tradīciju, tāpēc visu laiku pavadījām fotosesijā, pavadot labu laiku ar vedējiem. Tiesa gan, pa ceļam mūs pārsteidza ukraiņu (vai varbūt nē?:)) tūristu grupa ar negaidītiem "vārtiem". Bija forši!