FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Inga, 26

Vedēju sarīkots pasākums uz tilta, ekskursija Jasmuižā, 3 negaidīti vārti, un vēl individuālā fotosesija.

Auda, 24

Spēlējām golfu :)

Kristīne, 25

Sākumā kopā ar viesiem metām zvaniņus Bīriņu pils parka mīlestības ozolā, tad braucām fotogrāfēties uz brīvdienu māju "Medņi", iepriekš sarunājām to ar saimnieku - lieliska vieta fotosesijai, jo ir daudz skaistu dabas objektu - rudzu lauks, rapšu lauks, lielie spēkozoli utt. Tad Aizbraucām uz Siguldu un pastaigājām pa parkiem, iemetām naudiņu pie Gūtmaņa alas, tiku nesta pāri Siguldas tiltam, iekārām atslēgu ar gravējumu, tālāk jau devāmies uz viesu namu, kur mūs ar nepacietību gaidīja viesi (kavējām 1,5 stundu), pa ceļam vēl piestājām pafočēties uz saulrieta fona.

Gatis, 26

Standarta tilti un vārti.

Guna, 26

Pēc ceremonijas ar visiem viesiem devāmies uz "Kapteiņu Ostu" Liepājā, kur jūras krastā bija šampanieša pieņemšana ar uzkodām. Pa ceļam piestājām pie tilta, kur notika tradicionālā nešana pāri tiltam un slēdzenītes pieslēgšana. Pludmalē gaisā tika palaisti 99 baloni ar vēlējumiem no visiem viesiem. Pa ceļam ārzemju viesiem autobusā kāzu plānotāja pastāstīja par Latvijas vēsturi un kāzu tradīcijām, kas visiem ļoti patika. Atpakaļceļā uz svinību vietu mūs apturēja kāzu viesi ar vārtiem. Arī pie pils bija vārti, kur bija jāizdara vairāki jautri uzdevumi.

Elīna, 25

Bija skaisti un interesanti.

Inga, 24

Bija izjāde ar zirgu un kalām savu laimes pakavu :). Braucām arī uz Saulkrastu jūrmalu. Tur iedzērām šampi ar vedējiem. Bija forša fotosesija :). Pludmalē metu gaisā savu līgavas pusķi, un cilvēki uztaisīja mums vārtus pludmales autostāvvietā :).

Līga, 24

Uj, vedēji bija parūpējušies par izdarībām.

Sandra, 30

Viss bija vienā vietā, mani pucēja jaunlaulāto numurā, mierīgi, un topošais vīra kungs nāca mani izpirkt :).

Elina, 23

Ar saplīsušiem autobusiem un bedrainiem ceļiem ;D.

Laura, 26

Spēlējām golfu, boulingu, jājām ar zirgiem un braucām ar velosipēdiem :D

Velta, 24

Diena bij pārpildīta. Vārti, Zelta liepas stādīšana, viens otru barojām, saksofons un deja pie jūras, slikto īpašību slīcināšana jūrā, riteņu muzejs, ciemos pie Minhauzena un Jakobīnes, vārti, mīlestības tilts, lidojošas rozes no lidmašīnas pār mīlestības tiltu, sagaidīšana viesu namā, mičošana un dejas līdz rītam. Tas būtu lielos vilcienos...

Anta, 21

Vedēji bija sagatavojuši uzdevumus tradicionāli uz tiltiem, un bija vēl dažādas atrakcijas.

Rina, 23

Pēc dzimtsarakstu nodaļas daudz vārtu, atslēgas piekāršana pie tilta, fotosesija...

Gundega, 28

Ar fotosesiju Daugavas muzejā, nešanu pāri tiltiem un visādām citādām jaukām izdarībām.

kristine, 25

Ar dažādiem uzdevumiem un pasakainu dāvanu no vecākiem - brauciens ar kuģīti!

Agnese, 22

Ceļš uz svinību vietu bija bagāts ar trīs tiltiem: līgavas nešana, solījumu došana un nākotnes paredzēšana.

Kristine, 38

Es esmu pret visam atrakcijām - tāpēc nav par ko atskaitīties!

Bea, 27

Visforšākie bija uzdevumi, ko pēc vedēju uzaicinājuma noorganizēja citi ģimenes locekļi :)) Viņi pazīst mūs vislabāk un zināja kādas atrakcijas mums varētu patikt :))

Aiga, 29

Bija fotografēšanās un uzdevumi Baltajā kāpā. Nekādas citas pieturvietas nevēlējāmies.

Santa, 29

Bijām Turaidā, kalām pakavu un naudu, tilti ar uzdevumiem, fotogrāfēšanās, stikla apgleznošana.

Ieva, 27

Pēc ceremonijas baznīcā bija pasākums viesiem, bet jaunlaulātajiem tajā laikā forša fotosesija.

Iveta, 28

Izbraucam visus 7 tiltus, vedēji bija parūpējušies par visu. Skaistas atmiņas :)

Ieva, 28

Mēs bijām pieteikuši, ka nekādas baigās tradicionālās izdarības negribam! Fočējāmies, protams kāds tilts un draugi bija parūpējušies par vārtiem!

Astra, 22

Manas abas labākās draudzenes bija sarūpējušas 7 tiltus, tie bija pārdomāti un interesanti.

Solveiga, 30

Fantastiska fotosesija pie jūras + vedēji bija pacentušies sarīkojuši romantiskas pusdienas jūras krastā. Un laiks mūs arī lutināja!

Anita, 26

Pēc baznīcas līdz svinību vietai mums bija fotosesija ar vedējiem un dažiem draugiem. Vispirms Vecrīgas viesnīcā, tad parkā pa ceļam uz Jūrmalu un tenisa spēle Lielupes kortos.

aija, 28

Dažādām izdarībām, ko bija sarūpējuši vedēji.

Aija, 25

1) Arkādijas parks - jābaro pīles, bet pīles laikam jau bija pārbarotas, ka šīs mūsu maizi neēda :D 2) Bija ieplānots braukt ar vilcienu dažas pieturas, bet nokavējām, un labi, ka tā, jo tajā, kur mūs sagaidīja, bija fantastiska sagaidīšana ar ziepju burbuļiem! 3) Valsis un šampanietis Jelgavas pilī akordeona pavadījumā

Linda, 23

Sākotnēji bija visiem ekskursija pa Jaunmoku pili, pēc tam pirmais valsis un uzkodas. Pēcāk pastaiga un fotosesija pa Jaunmoku pils dārzu. Visburvīgākais pārsteigums bija fotosesija divatā ar zirgiem! Tik burvīgi! Laulību policija - tas ir kaut kas! :D

Ginta, 25

Par cik laukā vēl bija vēss un pa tiltiem skraidīt īpaši nevēlējāmies, tad pēc zaksa devāmies uz maizes ceptuvi "Lāči", kur mums bija sagatavota jaunlaulāto programmiņa!

džemina, 36

Fotosesija salonā, Brīvdabas muzejs

Ilze, 26

Tilti to parastajā nozīmē mums nebija. Scenāriju mums rakstīja folkloras kopas vadītāja, balstoties uz tautas ieražām un ticējumiem, tā ka tikai uz viena tilta noziedojām sarkanas vilnas pīnītes (piedodiet, prievītes un jostas es nesaaudu), sarakstījām vecos grēkus un no tiem atvadījāmies. Tad Valmieras muzejā bija pasākums ar līdzināšanu, ģimenes pavarda iekušanu, ziedošanu un zīlēšanu - ļoti jauki. Burtnieku muižas parkā bija fotosesija. Tas nekas, ka līņāja.

Natālija, 27

Ceļā no dzimtsarakstu nodaļas līdz viesu namam palaidām debesīs baltus balodīšus Ķīpsalā pie Swedbankas, pakārām slēdzeni uz Lielupes tilta, pavizinājamies ar tandemu Dzintaru mežaparkā, pastaigājāmies Cinevillas pilsētiņā.

Laura , 24

uij, bija viduslaiku aktivitates, loka shaushana, skepa meshana un vel visadi parbaudijumi! mums abiem loti patik, jo esam iekshaa taja visa loti. vel fochejamies Straupes narkologiska dispansera parkaa. rudens lapaas, geniala noskanja, fotografs bija lielisks.

Laura, 24

Bija noklushana Viduslaikos! :) Krimuldaa ir viena forsha vieta! PEc tam fochejamies Straupes narkologiska dispansera parkaa - rudens lapas un kreesla, un migla - romantiskaakaas bildes! :) Lecam no pilsdrupam Sigulda utt.. atraktivais Fotografs Raivo Sarelainers un vedeji bija pacentushies!

Kristīne, 32

Piedalījāmies Saeimas vēlēšanās manā vecajā skolā, pēc tam devāmies uz fotosesiju rudenīgajā Kuldīgā.

Zanda, 26

Mēs negribējām daudz latviešu seno tradīciju, tāpēc visu laiku pavadījām fotosesijā, pavadot labu laiku ar vedējiem. Tiesa gan, pa ceļam mūs pārsteidza ukraiņu (vai varbūt nē?:)) tūristu grupa ar negaidītiem "vārtiem". Bija forši!

Meldra, 24

Tradicionaalie 3 tilti un fotosesija :)

Sindija, 24

7 tilti ar dažādiem uzdevumiem. veikals Maxima,kur viens otram pirkām brokastiņas.