FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:30.06.2012

No dzimstsaraksta, kad devāmies uz Daugavas muzeju, bija pirmie vārti. Daugavas muzejā bija goda vārti - dejošana. No Daugavas muzeja ar vedējiem devāmies uz Arkādijas parku kur vedējmāte šo to sagatavoja. Ierodoties viesu namā, bija vārti 1. Daudz bučas bija jadod. 2. Jāskaita nauda, kurš būs galvenais naudas lietās. 3. Vīram bija jamaina pampers, man jāsit nagla. 4. Jādejo plaukstiņpolka. 5. Desmit mīļvārdiņi jāsaka. 6. Jāgriež sirds, un tad vīram mani jāiznes cauri. 7. Mamma sagaidīja ar sāli un maizi. 7. Jākož kopā ābolā, vīram bija jāuzkāpj uz šķīvja. 8. Pie galda sēdēja cits jaunais pāris, ar šampanieša pudeli tikām cauri.

Kāzu datums:16.06.2012

Ceļš tika veikts bez īpašiem notikumiem, ar tiltiem un iebraukšanu lauku mājās.

Kāzu datums:09.06.2012

Nekas īpašs - pēc baznīcas četratā ar vedējiem + fotogrāfu devāmies uz Saulkrastiem pie jūras fotografēties, izjāt ar zirgiem (www.sauleszirgi.lv), tad šur tur piestājot un pafočējoties pļavā, devāmies uz viesu namu, kur gaidīja viesi ar vakara vadītāju.

Kāzu datums:02.06.2012

Pēc baznīcas devāmies uz Botānisko dārzu, kur vedēji bija sarūpējuši pārsteigumu ar leijerkastnieku un audēju, kuras vadībā audām savas ģimenes jostu, iedzērām šampi un sabildējāmies ar viesiem pie fantastiski skaistiem ziedošiem rododendriem, interesantas bildes tapa arī Palmu mājā ;) Tad atvadījāmies no visiem un devāmies braucienā uz Bolderāju pie jūras, kur bija neliels pikniks, daži uzdevumi un fotosesija. Pēc tam mūs Bolderājā uzsēdināja uz jahtas, ar kuru lēnām atvizinājāmies līdz Vanšu tiltam. Tur vietējie no jahtu kluba mums negaidīti sarīkoja vārtus un nozaga vēdējmāti, bet viss beidzās laimīgi ;) Tad pa ceļam uz viesu namu mūs pārsēdināja uz motociklu, ar kuru tad arī skaisti ieradāmies viesu namā.

Kāzu datums:02.06.2012

Pārsvarā tilti un visādas tradīcijas, kas liktu mums palikt mūžīgi laimīgiem, bagātiem, saticīgiem utt.

Kāzu datums:26.05.2012

Bija ļoti jauki, vedēji bija izdomājuši dažādas atrakcijas (bet ne par daudz, tieši laikā), bildējāmies Saulkrastos pie jūras, pienenēs, rapšu laukā, tad brīdī, kad vīram bija jānes mani pāri tiltam, gāza lietus :)!

Kāzu datums:26.05.2012

Ceļš līdz viesu namam bija pagarš. Bija jauki 2 vārti, skaista fotosesija ziedošā ābeļdārzā un rapsī. Satikts skursteņslauķis un iejutāmies Annas Brigaderes lomā.

Kāzu datums:26.05.2012

Ceļš no baznīcas līdz viesu namam bija ļoti sirsnīgs un notikumiem bagāts. Pirmkārt, limuzīnā ar vedējiem dzērām šampanieti un bijām laimīgi, ka beidzot esam precēti! Bija izplānotas divas pieturvietas, kur saimnieces bija sagādājušas interesantus pārsteigumus un uzdevumus. Tad pikniks ar uzkodām un tiltiņš atslēgas piekāršanai.

Kāzu datums:19.05.2012

Pēc ceremonijas ar vedējiem un fotogrāfu devāmies uz pilsdrupām turpat aiz Jaunās pils. Tad jau devāmies uz Turaidu, kur mūs sagaidīja zirga pajūgs un viesi. Mums bija kalēja programma smēdē, izkalām sev laimi un bagātības turpmākajam mūžam, iestādījām arī mīlestības kociņu - mūsu gadījumā tas, protams, bija ceriņš. Tad pabraukājāmies apkārt ar pajūgu pa Turaidu un fotogrāfējāmies. Tad nu sekoja tilti ar visām izdarībām un neskaitāmiem garāmbraucošo sveicieniem, tad jau viesu nams, pirms tam vel vārti ar dažādiem uzdevumiem.

Kāzu datums:19.05.2012

Spontāni foto pie mums nozīmīgām vietām, 9 tilti( apstājāmies tik pie viena ar pāris izdarībām), kotletes un šampanietis pie omes, izbraukums ar zirgu pajūgu pa pilsētas ielām, 1 goda vārti - pārsteigums, 2 - zināms pārsteigums.

Kāzu datums:12.05.2012

Braukājām pa tiltiem, tad pa ceļam mūs apturēja ceļu policija :D. Pirms došanās uz viesu namu mums bija fotosesija.

Kāzu datums:12.05.2012

7 tiltu nebija, tos negribējām. Bija mīmi, Skrīveru saldējumu kafejnīca, Jelgavas pils un vēl daži mazi jauki pārsteigumi.

Kāzu datums:10.05.2012

Muzejs Dauderi. Rīgā netālu no baznīcas. Nepamatoti aizmirsta vieta Rīgā. Lēta un kā pirmais pieturas punkts ļoti skaists un interesants!!! Iesaku! Pie muzeja ir ļoti skaista vieta, kur taisīt fotogrāfijas. Tālāk devāmies un Līgatni, tur vedēji bija sarūpējuši atrakcijas un šķīrāmies no viesiem uz pārceltuves. Viesi devās uz viesu namu, bet mēs uz Cēsīm fotografēties.

Kāzu datums:05.05.2012

Visādām izdarībam, ko bija sagādājuši lieliskie vedēji.

Kāzu datums:12.04.2012

Mūsu ceļš uz svinību vietu bija pasakains, jo vedēji bija ļoti centušies un bija izdomājuši visādas Atrakcijas un fotogrāfēšanās vietas, vienā brīdī pat nedaudz aizrāvāmies ar fotogrāfēšanos, vēlāk nedaudz nokavējām ierašanos viesu namā, bet viesi neņēma ļaunā, jo viņiem bija labs laiks, izlejamais alus un uzkodas un viņi vienkārši baudīja laiku :).

Kāzu datums:04.02.2012

Mūsu lieliskie vedēji par visu bija parūpējušies - pirmais pēc baznīcas bija braucienss uz televīzijas torni, kur ar viesiem notika dažādas atrakcijas, bija daži vārti, atslēdziņas pieslēgšana uz tilta un tā, nu mums viss ārprātīgi patika, bet tagad uzrastīt tā grūti, jo tās emocijas jau uzralstīt nevar. :)

Kāzu datums:21.01.2012

Tā kā ziema, tad ar šo neaizrāvāmies. Bija šokolādes liešanas pasākums Gustava šokolādē pretī Operai.

Kāzu datums:10.12.2011

Pa ceļam mums bija fotosesija, bet viesiem gatavošanās mūsu atbraukšanai notika svinību vietā. (Precējāmies decembrī, tātad nebija liela vēlme ārā salt).

Kāzu datums:28.11.2011

Tilti Kuldīgā un dažādas jautras izdarības Jūrkalnes stāvkrastā.

Kāzu datums:24.09.2011

Mums bija fotosesija Ķīpsalā pie koka apbūves, tad bijām savā mīļākajā kafejnīcā uz Antonijas ielas La Cappucino, kur apēdām šokolādes kūku un izdzērām kapučino, tad braucām jāt ar 2 baltiem zirgiem Līgatnes parkā, pēc tam bija Svētavota rituāls. Pēc cermonijas braucām ar dubultriteni.

Kāzu datums:17.09.2011

Vedēji bija viskaut ko interesantu izdomājuši un sagatavojuši, arī pārsteigumus!

Kāzu datums:17.09.2011

Mums bija gars ceļš jābrauc, tāpēc teicu vedējmātei, ka negribu 100 pieturvietas. Bija 3 un pilnīgi pietika, jo tā kāpšana ārā, tad iekšā, kolonnas sagaidīšana... Nav vajadzīgs, nu man vismaz likās, ka to nevajag.

Kāzu datums:10.09.2011

Pirms svinībām bija fotografēšanās pie jūras.

Kāzu datums:10.09.2011

Pēc ceremonijas gājām uz draudzes māju, kur bija sagatavotas uzkodas un šampanietis, tad bija pastaiga pa Arkādijas parku, bet to es silti neiesaku, tur bija draņķa puikas, kas skaitīja dzejoļus un tad uzbāzīgi un nekaunīgi prasīja par to naudu, un kad iebēra mans vīrs saujā paprāvu summu, viņi teica, ka tādu jāber katram. Nu tas tā priekš citiem, lai ir info un lai zina kam gatavoties. Tad mums nākamais pieturpunkts bija Lāču maiznīca, tur gan bija forši - silti iesaku, viņiem ir piedāvājums priekš kāzām, to var apskatīties mājas lapā. Mēs cepām maizīti un vēl vis kaut ko darījām, viesiem ar bija interesanti. Un tad mums un fotogrāfiem bija fotosesija pie jūras - 2 h, pec tā mēs devāmies uz viesu namu.

Kāzu datums:10.09.2011

Vairāki vārti - izbrauciens ar šosejas motociklu!

Kāzu datums:03.09.2011

Jaunlaulāto ekskursija Jaunmoku pilī, goda vārti, 7 tilti, fotosesija pie jūras.

Kāzu datums:02.09.2011

Pastaiga ar viesiem, atrakcijas, vizināšanās zirgu pajūgā.

Kāzu datums:20.08.2011

Pēc ceremonijas devāmies uz Dobeles pilsdrupām fotogrāfēties, tad piestājām Brigaderes muzejā, bet uz viesu māju devāmies zirga pajūgā, kas bija kā sapnis.

Kāzu datums:20.08.2011

Ar vārtiem, bet bija arī tādi, bez kuriem varēja iztikt :D!

Kāzu datums:19.08.2011

Pirmkārt, lija lietutiņš. Otrkārt, tilti.Treškārt, dažādi vārti.

Kāzu datums:19.08.2011

Nevēlējāmies tradīcijas (tiltus u.c.), tāpēc bija paredzēta tikai fotosesija mums divatā uz kādu stundiņu, kamēr viesi dodas uz Mālpils muižu un iekārtojas numuriņos. Diemžēl tieši tajā brīdī diezgan pamatīgi lija un fotosesija bija gluži īsa. Pārējo laiku mierīgi pabijām divatā.

Kāzu datums:13.08.2011

Pēc baznīcas bija 2 vārti, tad fotogrāfēšanās, pirmās šampanieša glāzes, pīrādziņi pie Aknīstes pils, tālāk visādas izdarības pa Aknīstes dabas takām.

Kāzu datums:13.08.2011

1) Izpirkšana-baznīca-vāzes taisīsana (uz kuras parakstījas visi ciemiņi)-pie Aglonas uz Karaļa kalna (http://www.agkk.lv/index.php/raksti-par-karaa-kalnu-pres/20-karaa-kalns) bija fotosesija, pa ceļam 2 vārti.

Kāzu datums:13.08.2011

Mēs iztikām bez tradicionālajiem 7 tiltiem, nebija arī izpirkšanas mājās. Ar mīļoto satikāmies Krimuldas muižā, ar mums kopā bija mammas, vedēji un ziedu meitene. Bija skaisti un ļoti mīļi.Tālāk mums bija fotosesija 2 stundu garumā un tikai tad braucām uz vietu, kur notika ceremonija.

Kāzu datums:13.08.2011

Kolēģi uzrīkoja pārsteigumu - vārtus, uzreiz pēc baznīcas.

Kāzu datums:12.08.2011

Viesi bija izdomājuši daudz un dažādus pārsteigumus.

Kāzu datums:06.08.2011

Bija līgavas nešana, atslēgas piekāršana, fotogrāfēšanās. Bija arī vairāki negaidīti pārsteigumi - ūdenslīdējs uz viena tilta, grupa ar somu tūristiem, kuri mums pat dziesmu nodziedāja un arī policija mūs apstādināja. Atpirkāmies un tālāk devāmies uz Kāzu muzeju, kur mums bija sagatavota programma ar dažādiem uzdevumiem un tradīcijām. Beigās jaunais vīrs šampi mežā apraka. Pēc gada būs iemesls aizbraukt atkal.

Kāzu datums:06.08.2011

Vizinājāmies droškā, pa to laiku vedēji ar palīgiem bija sagatavojuši galdiņu ar šampi un uzkodām dīķa krastā.

Kāzu datums:06.08.2011

Vedēji bija sagatavojuši vairākus pārsteigumus - 1. pieturpunkts bija Dauderos, kur notika neliela ekskursija pa muižas telpām. Vecāki tur uzklāja arī pirmās uzkodas. Pēc tam devāmies virzienā uz viesu namu, 2. pieturpunktā jaunais vīrs mani nesa vienam tiltam pāri. 3. pieturpunktā no vedēju puses bija sagatavots pārsteigums mums - stādījām ābelīti Turaidas Dainu kalnā.

Kāzu datums:06.08.2011

Mūs vedēji aizveda lidot ar lidmašīnu, tas bija kaut kas woow.