FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:15.09.2012

Vedēju organizētās izklaides un pastaiga Botāniskajā dārzā un Rīgas parkos.

Kāzu datums:07.09.2012

Fotogrāfēšanās pēc baznīcas, vīra bērnības dienu mājas, divi tilti, mūsu mājas.

Kāzu datums:07.09.2012

Ar dažādiem pārbaudījumiem un ļoti skaistām vietām.

Kāzu datums:31.08.2012

Jau iepriekš vedējiem bijām teikuši, ka nevēlamies lielas izdarības, bet tā, lai mierīgi pavadītu laiku, kamēr esam atsevišķi no viesiem. Liels pārsteigums bija Dikļos Vika parkā, kur mūs sagaidīja vietējā folkloras kopa, kurā dzied vedējmātes vecmāmiņa,kura iesākumā bija teikusi, ka visi tajā dienā netiek, tādēļ nevarēs sagādāt mums pārsteigumu, bet lietas mainījās un mūs apdziedāja un kopā ar kopu arī uzdejojām vienu deju.

Kāzu datums:25.08.2012

Zinot to, cik viesiem ir grūti sagaidīt jaunlaulātos viesu namā, tad mūsu kāzu maršruts tika plānots tāds, lai nebūtu ilgi prom no viesiem, bija tilts ar visām atrakcijām, tad mēs braucām uz mīlestības saliņu Pārogrē (Špakovsku parkā), tad uz pāris stundām aizbraucām fotosesijā.

Kāzu datums:24.08.2012

Grūti uzskaitīt, bet paguvām uz randiņu pļavā, stādījām ogulāju autobusa pieturā, mīcījām mālus, metām upē vainadziņu, un ko tik vēl ne....

Kāzu datums:24.08.2012

Nebija pārsātināts - pēc mūsu vēlēšanās. Pabijām vienā svarīgā vietā priekš līgavas un līgavaiņa, kā arī vienā kopējā, 9 visas mums bija pārsteigums).

Kāzu datums:23.08.2012

Ar nelabo īpašību iznīcināšanu uz tilta, un fotosesija.

Kāzu datums:23.08.2012

Pa ceļam vedēji mūs ieveda (pārsteigums) Baldones observatorijā, paskatīties uz zvaigznēm, fantastiski smuki, gribu vēl tur atgriezties.

Kāzu datums:18.08.2012

Plēsām šķīvjus pret velnakmeni un rakstījām vēstules viens otram.

Kāzu datums:18.08.2012

Daudz nebraucām nekur, jo paši negribējām. Pa ceļam uz Salacgrīvu bijām piestājuši pie Gaujas tilta, Baltajā kāpā un Tūjā.

Kāzu datums:14.08.2012

Ceļā uz Dzimtsarakstu nodaļu apstājāmies pie 2 tiltiem, pēc ceremonijas pie 1 tilta un ar viesiem kopā fotogrāfējāmies Baltajā kāpā, kā arī tur palikām uz fotosesiju.

Kāzu datums:12.08.2012

Mmm.... Vedēji to pārvērta par pasaku. Fantastiskā diena sākas ar to, ka mūsu kāzu auto šoferis bija Egils Melbārdis - mans sapnis. Tā kā mans vīriņs ar viņu kopā strādā un ir labi draugi, tad šoreiz Egils bija uzaicināts viesa statusā. Lielākās pieturvietas bija: Salaspils botāniskais dārzs, kur mūs gaidīja melns zirdziņs (izjāde, fotosesijas, pastaigas). Tad nez no kurienes uzradās čigāniete, kas dziedāja mīlas balādes visu fotosesiajs laiku. Tad devāmies uz Sv. Meinarda salu.... fotogrāfs saka - vot tas lūk ideāls kadrs, skatieties uz Daugavu ar mugurām pret mani. Un pēkšņi sāka skanēt saksofons (Artis Ģāga) ar mūsu dziesmu "Ja Tu man esi" (vīriņs toreiz mani bildināja pie šīs dizesmas). Tas bija vesels koncerts, cilvēki stājās apkārt, applaudēja, mēs sēdējām uz sedziņas, visi dzērām tēju - tāds mirklis atpūtas no skriešanas un viesiem! Tad fotsesijas ar Lielvārdes jostām parkā, siena kaudzēs utt.! =D

Kāzu datums:11.08.2012

Devāmies uz Rundāles pili, kur dejojām savu pirmo valsi un dzērām šampanieti Piknika laukumā. Pa vidam bija daudzi tilti, ka bija interesanti. Tradicionālais apvienojumā ar moderno. Vedēji bija daudz un fantastiskus pārsteigumus sagādājuši, ka vēl tagad ar smaidu atceramies.

Kāzu datums:11.08.2012

Visādiem - smieklīgiem un romantiskiem.

Kāzu datums:11.08.2012

Ļoti interesanti - izbraukājām visus septiņus tiltus un ne tikai.

Kāzu datums:10.08.2012

Kolēģi bija parūpējušies par īpašiem goda vārtiem, protams, visādi uzdevumi no vedējiem.

Kāzu datums:09.08.2012

Ieradāmies 8.00 no rīta un sākām tur pucēties. Izbraucienos devāmies tikai mēs ar vedējiem un fotogrāfiem!

Kāzu datums:04.08.2012

Vedēji bija pacentušies par visiem 500%, nekā netrūka un bija ļoti interesanti.

Kāzu datums:04.08.2012

Fotosesija + vārti + tilti

Kāzu datums:04.08.2012

Bija ļoti daudz vārtu, tilti - klasiskas latgaliešu kāzas.

Kāzu datums:03.08.2012

Braucām ar kuģīti zem 7 tiltiem.

Kāzu datums:28.07.2012

Dēļ palielā ātruma pa ceļam uz svinību vietu no mašīnas nokrita dekors :)

Kāzu datums:28.07.2012

Pa ceļam uz svinību vietu fotografējāmies un pildījām dažādus uzdevumus.

Kāzu datums:28.07.2012

Pa ceļam bijām Lāču maiznīcā :)

Kāzu datums:28.07.2012

Ar tiltiem, uzdevumiem, smiekliem un mīļumu...

Kāzu datums:28.07.2012

Vedēji bija sagādājuši daudzus pārsteigumus! Bija tilti, bet tikai pārbraucām pāri un šo to izrunājām. Līgo parkā mūs pārsteidza ar to, ka bija noorganizēta Volga, kas aizveda līdz Doles salai. Doles salā bija laikam jaunlaulāto programma un vizināšanās ar kuģīti. Uzrakstījām arī vēstījumu pudelē. Smieklīgi bija arī tas, ka Ķekavas Maximas personāls mums uztaisija vārtus un nelaida ārā no veikala kamēr nebijām ko iedevuši!

Kāzu datums:28.07.2012

Uz svinību vietu pa ceļam mūs apturēja Laulību policija :). Tad vēl tilts Arkādija parkā, atslēgas saslēgšana uz tiltiņa margām un Botāniskais dārzs.

Kāzu datums:27.07.2012

Tika izbraukāti 7 tilti - pie katra tilta vedēji bija kaut ko izdomājuši darīt. Kā arī bija kāzu vārti.

Kāzu datums:21.07.2012

Bija lieliska fotosesija un daži, vedēju sagatavoti, pārsteigumi.

Kāzu datums:19.07.2012

Mūsu liecinieki mums sarūpēja ļoti daudz atrakcijas, braucām pāri tiltiem, vizinājāmies zirga pajūgā - tās bija tiešām neaizmirstamas sajūtas, ka tik daudz cilvēki, braucot ar savām automašīnām tev signalizē, emocijas tiešām neaprakstāmas, visu laiku tik smaidiju un priecājos, rakstijām solījumus viens otram. No tilta Lielupē metām pudeli ar vēstuli par mūsu laulības dienu, emocijam, kā arī novēlējumu atradējiem. Protams, bija arī fotosesija botāniskajā dārzā, tur ļoti skaistas bildes sanāca. Katrs brīdis bija tiešām aizpildīts, ka mūsu lieliskā diena palidoja vēja spārniem.

Kāzu datums:14.07.2012

Nekas īpašs, bija atslēgas karināšana pie tilta, fotosesija ar viesiem pie Jelgavas pils, tad nelielas uzkodas mūsu mājas, fotosesija mājās un tad jau braucām uz svinību vietu. Pāri tiltam mani nenesa, jo vīram mēnesi atpakaļ bija kājas trauma, viņš varēja tikai klibot, nu ļoti jau nu gribējās, lai mani nes, bet nesanāca:(.

Kāzu datums:14.07.2012

Vedēji bija sagatavojuši vairākus uzdevumus, un mums bija arī vārti.

Kāzu datums:14.07.2012

Pēc baznīcas braucām uz Arkādija parku un Mangaļsalas molu, tur vedēji bija sagatavojuši dažādus pārbaudījumus.

Kāzu datums:14.07.2012

Bija vārti, tilti, vēl pārsteigums no vedējiem - lidojums ar mazo lidmašīnu :)

Kāzu datums:13.07.2012

Daudz šķēršļu, tilti.

Kāzu datums:07.07.2012

Mazo kāzu ceļojumu veidoja vedēji. Braucām uz Turaidu, pa ceļam bija daži tilti ar dažādām intresantām atrakcijām. Turaidas muzejā mūs sagaidīja kalējs. Ļoti interesanta un pārdomāta programma.

Kāzu datums:07.07.2012

Ar lietu!! :D

Kāzu datums:06.07.2012

Bija mums 7 tilti (kur uzdevums bija uzticēts draugu pāriem, vecākiem un vedējiem), bija vārti un lauku sēta - Indāni ar dažādiem uzdevumiem.

Kāzu datums:06.07.2012

Izvēlējāmies Triju lakatu noslēpuma programmu Turaidā. Ļoti patika.