FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Lāsma, 24

Ar dažādiem pārbaudījumiem un ļoti skaistām vietām.

Kitija, 24

Jau iepriekš vedējiem bijām teikuši, ka nevēlamies lielas izdarības, bet tā, lai mierīgi pavadītu laiku, kamēr esam atsevišķi no viesiem. Liels pārsteigums bija Dikļos Vika parkā, kur mūs sagaidīja vietējā folkloras kopa, kurā dzied vedējmātes vecmāmiņa,kura iesākumā bija teikusi, ka visi tajā dienā netiek, tādēļ nevarēs sagādāt mums pārsteigumu, bet lietas mainījās un mūs apdziedāja un kopā ar kopu arī uzdejojām vienu deju.

Viktorija, 33

Zinot to, cik viesiem ir grūti sagaidīt jaunlaulātos viesu namā, tad mūsu kāzu maršruts tika plānots tāds, lai nebūtu ilgi prom no viesiem, bija tilts ar visām atrakcijām, tad mēs braucām uz mīlestības saliņu Pārogrē (Špakovsku parkā), tad uz pāris stundām aizbraucām fotosesijā.

Laura, 27

Grūti uzskaitīt, bet paguvām uz randiņu pļavā, stādījām ogulāju autobusa pieturā, mīcījām mālus, metām upē vainadziņu, un ko tik vēl ne....

Ieva, 23

Nebija pārsātināts - pēc mūsu vēlēšanās. Pabijām vienā svarīgā vietā priekš līgavas un līgavaiņa, kā arī vienā kopējā, 9 visas mums bija pārsteigums).

Elīna, 27

Ar nelabo īpašību iznīcināšanu uz tilta, un fotosesija.

Inese, 32

Pa ceļam vedēji mūs ieveda (pārsteigums) Baldones observatorijā, paskatīties uz zvaigznēm, fantastiski smuki, gribu vēl tur atgriezties.

Inese, 24

Plēsām šķīvjus pret velnakmeni un rakstījām vēstules viens otram.

Vera, 25

Daudz nebraucām nekur, jo paši negribējām. Pa ceļam uz Salacgrīvu bijām piestājuši pie Gaujas tilta, Baltajā kāpā un Tūjā.

Maija, 24

Ceļā uz Dzimtsarakstu nodaļu apstājāmies pie 2 tiltiem, pēc ceremonijas pie 1 tilta un ar viesiem kopā fotogrāfējāmies Baltajā kāpā, kā arī tur palikām uz fotosesiju.

Iina, 26

Mmm.... Vedēji to pārvērta par pasaku. Fantastiskā diena sākas ar to, ka mūsu kāzu auto šoferis bija Egils Melbārdis - mans sapnis. Tā kā mans vīriņs ar viņu kopā strādā un ir labi draugi, tad šoreiz Egils bija uzaicināts viesa statusā. Lielākās pieturvietas bija: Salaspils botāniskais dārzs, kur mūs gaidīja melns zirdziņs (izjāde, fotosesijas, pastaigas). Tad nez no kurienes uzradās čigāniete, kas dziedāja mīlas balādes visu fotosesiajs laiku. Tad devāmies uz Sv. Meinarda salu.... fotogrāfs saka - vot tas lūk ideāls kadrs, skatieties uz Daugavu ar mugurām pret mani. Un pēkšņi sāka skanēt saksofons (Artis Ģāga) ar mūsu dziesmu "Ja Tu man esi" (vīriņs toreiz mani bildināja pie šīs dizesmas). Tas bija vesels koncerts, cilvēki stājās apkārt, applaudēja, mēs sēdējām uz sedziņas, visi dzērām tēju - tāds mirklis atpūtas no skriešanas un viesiem! Tad fotsesijas ar Lielvārdes jostām parkā, siena kaudzēs utt.! =D

Linda, 25

Devāmies uz Rundāles pili, kur dejojām savu pirmo valsi un dzērām šampanieti Piknika laukumā. Pa vidam bija daudzi tilti, ka bija interesanti. Tradicionālais apvienojumā ar moderno. Vedēji bija daudz un fantastiskus pārsteigumus sagādājuši, ka vēl tagad ar smaidu atceramies.

Līga, 31

Visādiem - smieklīgiem un romantiskiem.

Anda, 24

Ļoti interesanti - izbraukājām visus septiņus tiltus un ne tikai.

Dace, 24

Kolēģi bija parūpējušies par īpašiem goda vārtiem, protams, visādi uzdevumi no vedējiem.

Alise, 28

Ieradāmies 8.00 no rīta un sākām tur pucēties. Izbraucienos devāmies tikai mēs ar vedējiem un fotogrāfiem!

Ieva, 21

Vedēji bija pacentušies par visiem 500%, nekā netrūka un bija ļoti interesanti.

Madi, 24

Fotosesija + vārti + tilti

Alīna, 25

Bija ļoti daudz vārtu, tilti - klasiskas latgaliešu kāzas.

Daina, 26

Braucām ar kuģīti zem 7 tiltiem.

Dace, 24

Dēļ palielā ātruma pa ceļam uz svinību vietu no mašīnas nokrita dekors :)

Tatjana, 26

Pa ceļam uz svinību vietu fotografējāmies un pildījām dažādus uzdevumus.

Līva, 24

Pa ceļam bijām Lāču maiznīcā :)

Guna, 23

Ar tiltiem, uzdevumiem, smiekliem un mīļumu...

Dace, 21

Vedēji bija sagādājuši daudzus pārsteigumus! Bija tilti, bet tikai pārbraucām pāri un šo to izrunājām. Līgo parkā mūs pārsteidza ar to, ka bija noorganizēta Volga, kas aizveda līdz Doles salai. Doles salā bija laikam jaunlaulāto programma un vizināšanās ar kuģīti. Uzrakstījām arī vēstījumu pudelē. Smieklīgi bija arī tas, ka Ķekavas Maximas personāls mums uztaisija vārtus un nelaida ārā no veikala kamēr nebijām ko iedevuši!

Kristīne, 27

Uz svinību vietu pa ceļam mūs apturēja Laulību policija :). Tad vēl tilts Arkādija parkā, atslēgas saslēgšana uz tiltiņa margām un Botāniskais dārzs.

Laura, 27

Tika izbraukāti 7 tilti - pie katra tilta vedēji bija kaut ko izdomājuši darīt. Kā arī bija kāzu vārti.

Elīna, 23

Bija lieliska fotosesija un daži, vedēju sagatavoti, pārsteigumi.

Jūlija, 26

Mūsu liecinieki mums sarūpēja ļoti daudz atrakcijas, braucām pāri tiltiem, vizinājāmies zirga pajūgā - tās bija tiešām neaizmirstamas sajūtas, ka tik daudz cilvēki, braucot ar savām automašīnām tev signalizē, emocijas tiešām neaprakstāmas, visu laiku tik smaidiju un priecājos, rakstijām solījumus viens otram. No tilta Lielupē metām pudeli ar vēstuli par mūsu laulības dienu, emocijam, kā arī novēlējumu atradējiem. Protams, bija arī fotosesija botāniskajā dārzā, tur ļoti skaistas bildes sanāca. Katrs brīdis bija tiešām aizpildīts, ka mūsu lieliskā diena palidoja vēja spārniem.

Lāsma, 23

Nekas īpašs, bija atslēgas karināšana pie tilta, fotosesija ar viesiem pie Jelgavas pils, tad nelielas uzkodas mūsu mājas, fotosesija mājās un tad jau braucām uz svinību vietu. Pāri tiltam mani nenesa, jo vīram mēnesi atpakaļ bija kājas trauma, viņš varēja tikai klibot, nu ļoti jau nu gribējās, lai mani nes, bet nesanāca:(.

Laura, 23

Vedēji bija sagatavojuši vairākus uzdevumus, un mums bija arī vārti.

Jolanta, 21

Pēc baznīcas braucām uz Arkādija parku un Mangaļsalas molu, tur vedēji bija sagatavojuši dažādus pārbaudījumus.

Nela, 24

Bija vārti, tilti, vēl pārsteigums no vedējiem - lidojums ar mazo lidmašīnu :)

Egija, 23

Daudz šķēršļu, tilti.

Iveta, 26

Mazo kāzu ceļojumu veidoja vedēji. Braucām uz Turaidu, pa ceļam bija daži tilti ar dažādām intresantām atrakcijām. Turaidas muzejā mūs sagaidīja kalējs. Ļoti interesanta un pārdomāta programma.

Evija, 24

Ar lietu!! :D

Indra, 25

Bija mums 7 tilti (kur uzdevums bija uzticēts draugu pāriem, vecākiem un vedējiem), bija vārti un lauku sēta - Indāni ar dažādiem uzdevumiem.

Eva, 26

Izvēlējāmies Triju lakatu noslēpuma programmu Turaidā. Ļoti patika.

Lolita, 21

No dzimstsaraksta, kad devāmies uz Daugavas muzeju, bija pirmie vārti. Daugavas muzejā bija goda vārti - dejošana. No Daugavas muzeja ar vedējiem devāmies uz Arkādijas parku kur vedējmāte šo to sagatavoja. Ierodoties viesu namā, bija vārti 1. Daudz bučas bija jadod. 2. Jāskaita nauda, kurš būs galvenais naudas lietās. 3. Vīram bija jamaina pampers, man jāsit nagla. 4. Jādejo plaukstiņpolka. 5. Desmit mīļvārdiņi jāsaka. 6. Jāgriež sirds, un tad vīram mani jāiznes cauri. 7. Mamma sagaidīja ar sāli un maizi. 7. Jākož kopā ābolā, vīram bija jāuzkāpj uz šķīvja. 8. Pie galda sēdēja cits jaunais pāris, ar šampanieša pudeli tikām cauri.

Olga, 28

Ceļš tika veikts bez īpašiem notikumiem, ar tiltiem un iebraukšanu lauku mājās.