FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Elīna, 26

Pieturvieta Baltajā kāpā, kā arī vārti pirms svinību vietas, ko sagādāja kaimiņi.

Helēna, 24

Šampanieti un uzkodām skaistā dārzā, atrakcijām uz tilta, divvientulību pie jūras, vārtiem utt.

Lita, 24

Par kāzu maršrutu mums nebija nekādas informācijas :) Vedēji ar vecākiem plānoja visu paši, protams vedēji mūs labi pazina un zināja mūsu vēlmes un to, kas mums varētu patikt. Mums bija vairāki vārti, izdoma vienkārši fantastiska :D To grūti aprakstīt. Bijām Blomes pag.uz Donām, tur cepām maizīti un ēdām zupiņu. Bija piesatīta Kāzu muzeja darbinieces, bija dažādas aktivitātes :) Pēc tam devāmies uz vīra dzimto pagastu Palsmani, kur notika fotogrāfēšanās. Un protams uz mūsu sākotnējo plānoto ceremonijas vietu. Lasījām savus zvērestus un iemalkojām šampānieti. Vedēji mums pasniedza Lielvārdes jostu, kurā bija ieausti arī mūsu vārdi..tas bija ļoti aizkustinoši un teju savaldijāmies, lai neapraudātos. Ierodoties svinību vietā viesi mūs sagaidīja ar dziesmu. Atkāzās skatoties video redzējām arī kā tā dziesma tika mācīta, liels paldies! Tiešām viesi centās un vedēji bija padomājuši par tekstu.

Dace, 23

Stājāmies uz 3 tiltiem, pie Samierināšanās soliņa Līvānos, kā arī pie vārtiem. Ar viesiem kopā pusceļā atpūtāmies Jēkabpils Sēļu namā, kur tika rīkotas visādas aktivitātes, ievadot mūs laulības dzīvē. Pēc tam viesus palaidām uz viesu namu, bet paši devāmies uz pils parku nelielā fotosesijā.

Jolanta, 26

Vedēji bija sagādājuši daž ne dažādus pārsteigumus, kurus "kaut kad kaut kur "bija dzirdējuši no mums, ka mēs to gribētu kāzu dienā.

Agne, 28

Vedēji bija parūpējušies par ceļu uz viesu namu. Pēc ceremonijas ar vedējiem un fotogrāfu uzbraucām Pēterbaznīcas tornī, tad bija pietura pie Dailes teātra, vieta kur pirmoreiz ieraudzījām viens otru. Tālāk bija Mīlgrāvja tilts, bērnības tiltiņš pie mājām un Gaujas tilts. Fotosesija baltajā kāpā. Visam pa vidu draugi biji sataisījuši vārtus. Bija daudz pārsteigumu. Tai skaitā lietus un varavīksne.

Simona, 24

Bija tikai fotosesija, nekādu 7 tiltu un līgavas zagšanas!

Ilze, 30

Sastrēgums.

Linda, 22

Braucām ar plostu pa Daugavu, rakstījām vēstules, foķējāmies, gājām caur vārtiem, kā jau parasti :)

Baiba, 24

Mūsu mašīnas šoferis nebija īpaši zinošs Rīgas ceļos...beigu galā, lai paspētu uz baznīcu traucāmies pa šoseju ar RETRO auto uz 140km/h!!!! Labākais ir tas, ka ziedu dekori (ziedu salons Karkade) pat neizkustējās!!! Par cik mēs tā maldījāmies, mūsu kāzu fotogrāfs mums arī neizsekoja un nomaldījās. Un lai gan mēs bijām pat laikā baznīcā, beigās kavējās fotogrāfs - un kur tad bez viņa, tad nu visi gaidīja minūtes 10 kamēr kavējās ceremonija :D Pati kāzu dienu bija īpaša vēl ar to, ka tā bija karstākā gada diena!!! Visu dienu saule, tveice un +30 grādi :)

Ilze, 25

Kopā ar viesiem mums bija tikai pasākums Jūrmalas brīvdabas muzejā. Ārkārtīgi forši, jautri un latviskā garā, patika kā mums tā viesiem. Pēc svinībām restorānā kopā ar vedējiem devāmies prom un ceļā bija ietverti arī 7 tilti, maza ekskursija pie Gūtmaņa alas senlatviešu garā, tur mūs gan "salaulāja", gan arī dažādus citus senlatviešu rituālus veicām. Tāpat arī pie Igates pils mums bija plosts mums 2 vien, izgreznots kāzu tēmā, ar kuru divatā iebraucām upē (vai ezers tas ir, nezinu) mēnessgaismā un devām viens otram iepriekš sagatavotus solījumus. Nakšņojām Bīriņu pilī.

Una, 28

Vedēji bija sagatavojuši ceļojumu - bija gan vainadziņa mešana no tilta, gan pāri tiltam nešana. Jauks pasākums bija Straupes baznīcā, kur spēlēja muzikants un ceļojums, neliela atpūta pie pazemae avotiem.

Artūrs, 27

Viss bija mierīgi un nekādu pārsteigumu nenotika! Bija jautri!

Katrīna, 24

Vedēji bija parūpējušies par klasiskajām lietām: tiltiem, atslēdziņu, kā arī ļoti foršu lietu - balonu palaišanu debesīs.

Sigita, 27

Bija raiba programma - fotosesija, māla krūzes veidošana pie keramiķes, izbrauciens ar moci uz motociklu muzeju, ceļojums uz pili un kronēšana par Grāfu un Grāfieni, protams, vārti un braukšana pār tiltiem... Ļoti pilna diena!

Oļesja, 24

Jauka fotosesija Ogres dendroloģiskajā parkā :)

Tatjana, 24

ceļā nebija nekādu notikumu

Agnese, 21

Bija viens tilts, pils parks un vēl viens parks, kur notika fotosesija JP.

Marita, 36

mēs gribējām, lai ir mierīgi, un mums bija :)

Līga, 24

Ar klasiski neklasiskiem tiltiem:)

Olga, 27

Bija 2 pieturas: 1 - Rīgā. Pastaigājāmies pa Kronvalda Parku. 2 - Daugavas muzejs Salaspilī - tur bija pikniks:)

Arta, 27

Bija daudz un dikti- bijām Doles salā, jājām ar zirgiem un par cik mums bija ceriņu kāzas, bijām Dobeles ceriņu dārzā.

Inese, 24

Bija vieni vārti. Visu dienu lija:D Un mēs iekļuvām avārijā, kas būtiski mainīja kāzu dienu un gaitu.

Ilze, 27

Vedēji bija parūpējušies par to, lai viss būtu ar jēgu un tieši mums - nebija ne par daudz ne par maz! Bija tilti, bija atslēga, bija golfs, šampis, negaidīti vārti - super!

Kika, 24

Nekas īpašs. Negribējām nekādas tradīcijas, un vispār fotografēties devāmies bez viesiem un labi ka tā.

Zane, 22

Izņemot visas tradicionālās atrakcijas, izbaudījām braucienu ar jahtu pa Daugavu.

Sintija, 22

Tilti un fotosesija Jaunmoku pilī. No sirds iesakām - skaistas telpas un sakopta apkārtne.

Vizma, 21

Svinības notika turpat, tāpēc nekur nebraucām.

Baiba, 26

Vedēji bija sagatavojuši dažādus pārsteigumus uz tiltiem, kā arī nācās izpirkties trīs vārtos, kas mums bija liels (pozitīvs) pārsteigums!

Agnese, 30

Mūsu brīnišķīgie vedēji bija ļoti rūpīgi gatavojušies un uz katra no septiņiem tiltiem deva pa uzdevumam (jānodejo deja ar pēc iespējas vairāk soļiem, jāiemet upē vainadziņš, pat jāšauj mērķī ar kaut kādu šauteni), kā arī lika pierakstīt savas nākotnes vēlmes pirmajiem septiņiem laulības gadiem!

Omārs, 28

šo punktu izlaidām, jo negribējām 100 gadus vecas tradīcijas. Mums bija mūsdienīgas kāzas.

Lana, 31

Viss bija, kā plānots. Skaisti, jautri un bez problēmam.

Dita, 25

Pēc baznīcas braucām uz Ogri, māla darbnīcu, tur sev par piemiņu dekorējām krūzītes un saņēmām īpašu gleznu jaunajam pārim, pa ceļam apstājāmies pie lielveikala, nopirkām šampanieti :) Apkārtējo ovācijas izraisīja pie auto aizmugurē stiprinātās bundžas, kas braucot ļoti skaļi grabēja - forša ideja!

Indra, 36

Tikai fotosesija divatā, citu neko negribējām.

Kristīne, 25

Diemžēl bez vārtiem :) Daudz mašīnas pīpinaja, pat policija ar bākugunīm uztaurēja. Pa ceļam neliela ekskursija Trīssaliņās, kur ir ļoti skaisti, teritorijā jau vien ir 7 tilti. Ieteiktu tur aizbraukt. Vīna pudeli aprakām, protams tilti u.tml.

dace, 52

Līgavas sapošana, fotosesija pie Abavas rumbas

Laura, 29

Pēc baznīcas izdarījām pirmo kopīgo labo darbu un Ziedot.lv labdarības mājā nopirkām mantiņu par piemiņu, tad braucām uz jūru bildēties un ar viesiem kopā uzkost, bija atrakcijas uz Cēsu tilta, Cēsu pilsdrupās utt. Ļoti skaisti un jauki.

Ilma, 24

Bija romantiski - dramatiska fotosesija Saulkrastos - Baltajā kāpā. Siguldas pilsdrupās. Pieturvieta pie tilta un tad jau uz viesu namu!

Edgija, 32

Vedēju organizētās izklaides un pastaiga Botāniskajā dārzā un Rīgas parkos.

Māra, 34

Fotogrāfēšanās pēc baznīcas, vīra bērnības dienu mājas, divi tilti, mūsu mājas.