FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:27.07.2013

Izgājām tiltus, fotosesijas un pie reizes aizbēgām no viesiem.

Kāzu datums:27.07.2013

Uzreiz pēc baznīcas - lielākais pārsteigums bija baltie baloži, kurus laidām gaisā. Tad bija bērnības tilts, nešana jeb skriešana nesot pāri garajam tiltam, atpūta/fotosesija Daugavas muzejā--> viesu nams.

Kāzu datums:21.07.2013

Mums bija fotosesija.

Kāzu datums:20.07.2013

Bija dažādi pārbaudījumi, tradīcijas, septiņi tilti, cepām kliņģeri Svētes maiznīcā

Kāzu datums:19.07.2013

Mums tāda nebija, jo viss notika vienuviet.

Kāzu datums:19.07.2013

Viss notika svinību vietā. Vienīgi krustvecāki vārtus bija uztaisījuši pa ceļam :D

Kāzu datums:18.07.2013

Mums "ceļojums" notika Rundāles pilī pēc ceremonijas. Tilti, brauciens ar laivu pa ezeru, kurā laidām zelta zivtiņu un piekārām atslēgu, kā pirmie visā rundāles Pils vēsturē :)

Kāzu datums:13.07.2013

Bija tradicionālie tilti, vārtii & dažādi uzdevumi. Bet visvairāk palicis atmiņā, ka pa ceļam satikām citus kāziniekus un uztaisījām viņiem vārtus, kā arī smieklīga bija mīļvārdiņu teikšana pēc tam, kad "saelpota"gāze no hēlija balona, un, protams, vieni negaidīti vārti no draugu draugiem netālu no svinību vietas.

Kāzu datums:13.07.2013

Bijām Zinātņu Akadēmijā kaut kādā 17 stāvā, sanāca ļoti skaistas bildes. Sekojām vedēju norādēm - pabijām Arkādiju parkā, satikāmies ar citām līgaviņām un pats jaukākais uzdevums bija iepirkšanās mazā veikaliņā - bija īpaši interesants uzdevums sagatavots.

Kāzu datums:13.07.2013

Pieturvieta Baltajā kāpā, kā arī vārti pirms svinību vietas, ko sagādāja kaimiņi.

Kāzu datums:13.07.2013

Šampanieti un uzkodām skaistā dārzā, atrakcijām uz tilta, divvientulību pie jūras, vārtiem utt.

Kāzu datums:13.07.2013

Par kāzu maršrutu mums nebija nekādas informācijas :) Vedēji ar vecākiem plānoja visu paši, protams vedēji mūs labi pazina un zināja mūsu vēlmes un to, kas mums varētu patikt. Mums bija vairāki vārti, izdoma vienkārši fantastiska :D To grūti aprakstīt. Bijām Blomes pag.uz Donām, tur cepām maizīti un ēdām zupiņu. Bija piesatīta Kāzu muzeja darbinieces, bija dažādas aktivitātes :) Pēc tam devāmies uz vīra dzimto pagastu Palsmani, kur notika fotogrāfēšanās. Un protams uz mūsu sākotnējo plānoto ceremonijas vietu. Lasījām savus zvērestus un iemalkojām šampānieti. Vedēji mums pasniedza Lielvārdes jostu, kurā bija ieausti arī mūsu vārdi..tas bija ļoti aizkustinoši un teju savaldijāmies, lai neapraudātos. Ierodoties svinību vietā viesi mūs sagaidīja ar dziesmu. Atkāzās skatoties video redzējām arī kā tā dziesma tika mācīta, liels paldies! Tiešām viesi centās un vedēji bija padomājuši par tekstu.

Kāzu datums:12.07.2013

Stājāmies uz 3 tiltiem, pie Samierināšanās soliņa Līvānos, kā arī pie vārtiem. Ar viesiem kopā pusceļā atpūtāmies Jēkabpils Sēļu namā, kur tika rīkotas visādas aktivitātes, ievadot mūs laulības dzīvē. Pēc tam viesus palaidām uz viesu namu, bet paši devāmies uz pils parku nelielā fotosesijā.

Kāzu datums:06.07.2013

Vedēji bija sagādājuši daž ne dažādus pārsteigumus, kurus "kaut kad kaut kur "bija dzirdējuši no mums, ka mēs to gribētu kāzu dienā.

Kāzu datums:05.07.2013

Vedēji bija parūpējušies par ceļu uz viesu namu. Pēc ceremonijas ar vedējiem un fotogrāfu uzbraucām Pēterbaznīcas tornī, tad bija pietura pie Dailes teātra, vieta kur pirmoreiz ieraudzījām viens otru. Tālāk bija Mīlgrāvja tilts, bērnības tiltiņš pie mājām un Gaujas tilts. Fotosesija baltajā kāpā. Visam pa vidu draugi biji sataisījuši vārtus. Bija daudz pārsteigumu. Tai skaitā lietus un varavīksne.

Kāzu datums:05.07.2013

Bija tikai fotosesija, nekādu 7 tiltu un līgavas zagšanas!

Kāzu datums:05.07.2013

Sastrēgums.

Kāzu datums:29.06.2013

Braucām ar plostu pa Daugavu, rakstījām vēstules, foķējāmies, gājām caur vārtiem, kā jau parasti :)

Kāzu datums:21.06.2013

Mūsu mašīnas šoferis nebija īpaši zinošs Rīgas ceļos...beigu galā, lai paspētu uz baznīcu traucāmies pa šoseju ar RETRO auto uz 140km/h!!!! Labākais ir tas, ka ziedu dekori (ziedu salons Karkade) pat neizkustējās!!! Par cik mēs tā maldījāmies, mūsu kāzu fotogrāfs mums arī neizsekoja un nomaldījās. Un lai gan mēs bijām pat laikā baznīcā, beigās kavējās fotogrāfs - un kur tad bez viņa, tad nu visi gaidīja minūtes 10 kamēr kavējās ceremonija :D Pati kāzu dienu bija īpaša vēl ar to, ka tā bija karstākā gada diena!!! Visu dienu saule, tveice un +30 grādi :)

Kāzu datums:21.06.2013

Kopā ar viesiem mums bija tikai pasākums Jūrmalas brīvdabas muzejā. Ārkārtīgi forši, jautri un latviskā garā, patika kā mums tā viesiem. Pēc svinībām restorānā kopā ar vedējiem devāmies prom un ceļā bija ietverti arī 7 tilti, maza ekskursija pie Gūtmaņa alas senlatviešu garā, tur mūs gan "salaulāja", gan arī dažādus citus senlatviešu rituālus veicām. Tāpat arī pie Igates pils mums bija plosts mums 2 vien, izgreznots kāzu tēmā, ar kuru divatā iebraucām upē (vai ezers tas ir, nezinu) mēnessgaismā un devām viens otram iepriekš sagatavotus solījumus. Nakšņojām Bīriņu pilī.

Kāzu datums:16.06.2013

Vedēji bija sagatavojuši ceļojumu - bija gan vainadziņa mešana no tilta, gan pāri tiltam nešana. Jauks pasākums bija Straupes baznīcā, kur spēlēja muzikants un ceļojums, neliela atpūta pie pazemae avotiem.

Kāzu datums:16.06.2013

Viss bija mierīgi un nekādu pārsteigumu nenotika! Bija jautri!

Kāzu datums:15.06.2013

Vedēji bija parūpējušies par klasiskajām lietām: tiltiem, atslēdziņu, kā arī ļoti foršu lietu - balonu palaišanu debesīs.

Kāzu datums:15.06.2013

Bija raiba programma - fotosesija, māla krūzes veidošana pie keramiķes, izbrauciens ar moci uz motociklu muzeju, ceļojums uz pili un kronēšana par Grāfu un Grāfieni, protams, vārti un braukšana pār tiltiem... Ļoti pilna diena!

Kāzu datums:15.06.2013

Jauka fotosesija Ogres dendroloģiskajā parkā :)

Kāzu datums:08.06.2013

ceļā nebija nekādu notikumu

Kāzu datums:08.06.2013

Bija viens tilts, pils parks un vēl viens parks, kur notika fotosesija JP.

Kāzu datums:05.06.2013

mēs gribējām, lai ir mierīgi, un mums bija :)

Kāzu datums:01.06.2013

Ar klasiski neklasiskiem tiltiem:)

Kāzu datums:01.06.2013

Bija 2 pieturas: 1 - Rīgā. Pastaigājāmies pa Kronvalda Parku. 2 - Daugavas muzejs Salaspilī - tur bija pikniks:)

Kāzu datums:25.05.2013

Bija daudz un dikti- bijām Doles salā, jājām ar zirgiem un par cik mums bija ceriņu kāzas, bijām Dobeles ceriņu dārzā.

Kāzu datums:25.05.2013

Bija vieni vārti. Visu dienu lija:D Un mēs iekļuvām avārijā, kas būtiski mainīja kāzu dienu un gaitu.

Kāzu datums:24.05.2013

Vedēji bija parūpējušies par to, lai viss būtu ar jēgu un tieši mums - nebija ne par daudz ne par maz! Bija tilti, bija atslēga, bija golfs, šampis, negaidīti vārti - super!

Kāzu datums:18.05.2013

Nekas īpašs. Negribējām nekādas tradīcijas, un vispār fotografēties devāmies bez viesiem un labi ka tā.

Kāzu datums:11.05.2013

Izņemot visas tradicionālās atrakcijas, izbaudījām braucienu ar jahtu pa Daugavu.

Kāzu datums:11.05.2013

Tilti un fotosesija Jaunmoku pilī. No sirds iesakām - skaistas telpas un sakopta apkārtne.

Kāzu datums:27.04.2013

Svinības notika turpat, tāpēc nekur nebraucām.

Kāzu datums:05.04.2013

Vedēji bija sagatavojuši dažādus pārsteigumus uz tiltiem, kā arī nācās izpirkties trīs vārtos, kas mums bija liels (pozitīvs) pārsteigums!

Kāzu datums:16.02.2013

Mūsu brīnišķīgie vedēji bija ļoti rūpīgi gatavojušies un uz katra no septiņiem tiltiem deva pa uzdevumam (jānodejo deja ar pēc iespējas vairāk soļiem, jāiemet upē vainadziņš, pat jāšauj mērķī ar kaut kādu šauteni), kā arī lika pierakstīt savas nākotnes vēlmes pirmajiem septiņiem laulības gadiem!

Kāzu datums:05.02.2013

šo punktu izlaidām, jo negribējām 100 gadus vecas tradīcijas. Mums bija mūsdienīgas kāzas.