FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Svetlana, 24

No rīta Roberts atbrauca ar draugiem izpirkt mani :) Tad mēs aizbraucām ar limuzīnu uz Bauskas pili fotografēties un pēc tām uz Mežotnes pili uz ceremoniju. Fotografējoties nedaudz sasmērēju kleitu un kad atbraucām uz Mežotnes pilī tualetē nebija gaismas. Meitenes ieslēdza telefonus un apgaismoja kleitu, lai vedējmāte varētu to nomazgāt :)

Alise, 23

Tilti, karsta kafija Statoil, fotosesija.

Egija, 26

Bija gan tilti, gan vārti. Bet, par cik tā bija ziema, tad vedēji mūs žēloja un nelika ik pēc 5 m kāpt no mašīnas ārā.

Inga, 28

no kāzu auto nolidoja ziedu dekors

Zane, 32

Ar dazādām atrakcijām

Ilze, 37

Bijām Namdaru darbnīcā, Garkalnē un tad braucām uz Līgatnes pārceltuvi, kur mūs sagaidija Aivars Lapšāns ar sieviņu un sniedza mums pasakainu, neaizmirstamu koncertu

Gunita, 33

Mums bija braukšana karietē, gan smilšu alas, gan arī pikniks pie Ventas rumbas ar visiem viesiem.

Zaiga, 28

Pēc DzSN mūsu ceļš veda uz Lielvārdi, A.Pumpura muzeju, kur bija rezervēts pasākums kāziniekiem :) Pasākums bija jautrs, interesants un skaists :))

Inna, 25

Viss pēc plāna....

Renāte, 26

Ui.. tur jāsaka liels paldies vedējiem, bija pārsteigumu un izdomas bagāti uzdevumi :) nebija tā, ka super daudz, bet bija tieši laikā!!! ne par maz- ne par daudz :)

Laura, 35

Pārsteigums bija brauciens ar kuģīti pa Daugavu...

Dace, 33

Īstajā brīdī uzlija lietus, braucām karietē, ko sarūpēja vedēji, stādījām pīlādzīti, fočējāmies pie jūras, atpirkāmies no vārtiem... viss kā nākas.

Sanita, 26

7 tilti, vārti, fotosesija ar muzikantiem, pastaiga pa Valmieru, un tirdzniecības centru "Valleta".

Sintija, 25

Bija izjādes ar zirgiem. Pasakaini un skaisti, bet tad vienā brīdī, kad bija fotogrāfēšans ar zirgiem, zirgs apspļāva kāzu kleitu, tā rezultātā kleita bija pilnīgi visa klāta ar sakožļātu zāli. Asaras acīs bija, jo skats bija drausmīgs. Par laimi draudzenei līdzi bija bērnu kopšanas mitrās salvetes- neticēsiet- noņēma visu bez neviena pleķīša:0 Zināšu kādas salvetes savam bebim nepirkt:) Spēcīģas jau dikti!:))

Jeļena, 24

Bijām uz līkā tilta, Špakovska parkā un Ķeguma parkā. Bildējāmies, staigājām..

Liene, 23

Man bija stress, vai līgavainis būs saģērbies, kā vajag, jo mēs tajā dienā nakšņojām atsevišķi un nebiju viņu satikusi!

Antra, 25

Notikumi bija dažādi. Vedēji bija pacentušies uz visiem 100%. Bija zirga pajūgs, Katra pieturvieta bija noformēta un izgreznota, par ko parūpējās divas meitenes, kuras visu laiku brauca pa priekšu, lai paspētu visu izdarīt. Bija atrakcija (neplānota) ar traktoru, neliela fotosesija, kura, manuprāt, bija viens no skaļāko ovāciju un atmiņu brīdis. Viens no Līgavaiņa brāļiem, kādā no pieturvietām, ieskrēja pļavā, palūdza aizlienēt traktoru mazai fotosesijai. Bildes vienkārši kolosālas. Protams arī pašā Vecpiebalgā Vedēji bija sarūpējuši baložu pārīti, kurus palaidām brīvībā. Arī parsteigums bija sarūpēts katram no viesiem. Vedēji bija ierunājusi mūzikas disku, ar mūsu mīļākajam dziesmām, pirms katras dziesmas bija apraksts. Viesiem ļoti patika. Joprojām liekas uzjautrinoši, kā Omes un Opji klausijās DMX un Spice girls :)

Rita, 23

Bijām uz Trīs lakatu noslēpumu Turaidā, vīrs pārnesa pāri Gaujas tiltam, Tarzānā izbraucām ar pacēlāju un tad devāmies uz Saulkrastiem, uz Balto kāpu/

Anda, 25

Bija svinības pēc zagsa Brīvdabas muzejā, fotosesija ar viesiem, vēlāk Turaidas muzejrezevāts mums diviem (7 lakatu pasākums kāziniekiem), atslēga + nešanas pāri Gaujas tiltam, pikniks + pudeles aprakšana Krimuldā, vārti viesu namā. Pirms zagsa (ceremonija bija tikai 14:30) izmantojām brīdi ,lai pafotogrāfētos pie saules akmens un Ķīpsalā.

NATĀLIJA, 36

Brauciens ar plostu pa upi un 3 pieturas punktiem, kuros nkatrā bija kādas everģēlības- jāatcerās bērnība, jāgāž podi, jāizvēlas savs koks, jāpalaiž sava zelta zivtiņa un jāēd pīrāgs, kam tiek nauda, kam atslēga. Pēc tam fotosesija divatā. Vārti jau ceļā uz svinību vietu no fotgrāfēšanās.

agate, 30

Bija ļoti interesanti. Ne par daudz, ne par maz. Par cik lielaķo daļu pasākumu vedējiem ieteicu, saplānoju pati, viss bija ļoti labi!

Kristīne, 26

tā kā svinējām tikai vienu dienu, tad nekādas aktivitātes pa ceļam netaisījām!

Sintija, 33

Vedēji bija parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem, bija ļoti interesanti

Signe, 25

Vedēji bija izdomājuši mūs aizvest uz skaistām vietām - Ungurmuižu, Lavandas laukiem, notika vizināšana ar laivu... divos vārdos - neaizmirstami skaisti.... :)

Kristīne, 27

Pa ceļam satikām gaišreģi. Bija daudz ko pastāstījis par mums, pirmo reizi ieraugot. Tas bija Statoilā pie tualetes. Neaizmirstami.

Kristīne, 29

Kā jau tradicionāli - tilti, mums tie bija trīs, fotosesija ūdenī, Sajūtu Taka Valmierā, ko sagādāja vedēji.

Kristīne, 26

Principā viss bija kārtībā, mums bija tikai vieni vārti, bet ar ļoti daudz uzdevumiem! :) Par to paldies mūsu kāzu viesiem! Bet viss bija kā plānots! Pēc ceremonijas bija uzvedums Cēsu pilsdrupās un tad fotosesija un pēc tās jau braukšana uz viesu namu un baļļuks!

Madara, 29

Mums bija burvīgi pavadīts laiks kopīgi ar viesiem E.Smiļģa muzeja dārzā, tālāk bija jauks izbrauciens ar vedējiem-aizbraucām uz mūsu pirmo randiņa vietu. Bija jauki un brīvi...tieši tā kā mēs vēlējāmies. Nekādu banālu tiltu un atslēgu karināšanu, bezgaumīgu leļļu mazgāšanu vai veikalos iešanu -kas mums galīgi nepatīk. Varējām baudīt savus svētkus!!! Viesu namā vedēji mums bija uzrīkojuši pamatīgu trauku plēšanu "Uz laimi" -katram viesim bija izdevība mums par godu saplēst kādu trauku- visiem diktam patika.

Rita, 27

interesanti vārti ar uzdevumiem

Agne, 22

Ceļā bijām "Namdaros" un Ropažu parkā. Mūs pārsteidz Liepājas teātra aktieri ar skaistu deju. Bijām arī brīnišķīgā vietā pie Daugavas

Laila, 26

Vairumu aktivitāšu pasutījām paši- lielgabala šāvienus, monētu kalšanu, uzkodu galdus, aktivitātes Durbes pilī. No liecinieku puses bija 7 tilti Kandavas promenādē. Burtiski kā no zila gaisa uzradās Laulību policija. Pārsteigums bija vēl jo lielāks, ka tā bija viņu pašu iniciatīva- ieraudzīja mūs, apstādināja un nospēlēja epiziodi ar visiem protokoliem utt. Atraktīvi! Bez laulību policijas bija arī vieni vārti.

Megija, 19

Izgājām tiltus, fotosesijas un pie reizes aizbēgām no viesiem.

Alisa, 21

Uzreiz pēc baznīcas - lielākais pārsteigums bija baltie baloži, kurus laidām gaisā. Tad bija bērnības tilts, nešana jeb skriešana nesot pāri garajam tiltam, atpūta/fotosesija Daugavas muzejā--> viesu nams.

Jeļena, 23

Mums bija fotosesija.

Ligita, 27

Bija dažādi pārbaudījumi, tradīcijas, septiņi tilti, cepām kliņģeri Svētes maiznīcā

Marta, 28

Mums tāda nebija, jo viss notika vienuviet.

Monta, 21

Viss notika svinību vietā. Vienīgi krustvecāki vārtus bija uztaisījuši pa ceļam :D

Sankiks, 20

Mums "ceļojums" notika Rundāles pilī pēc ceremonijas. Tilti, brauciens ar laivu pa ezeru, kurā laidām zelta zivtiņu un piekārām atslēgu, kā pirmie visā rundāles Pils vēsturē :)

Rita, 28

Bija tradicionālie tilti, vārtii & dažādi uzdevumi. Bet visvairāk palicis atmiņā, ka pa ceļam satikām citus kāziniekus un uztaisījām viņiem vārtus, kā arī smieklīga bija mīļvārdiņu teikšana pēc tam, kad "saelpota"gāze no hēlija balona, un, protams, vieni negaidīti vārti no draugu draugiem netālu no svinību vietas.

Iveta, 27

Bijām Zinātņu Akadēmijā kaut kādā 17 stāvā, sanāca ļoti skaistas bildes. Sekojām vedēju norādēm - pabijām Arkādiju parkā, satikāmies ar citām līgaviņām un pats jaukākais uzdevums bija iepirkšanās mazā veikaliņā - bija īpaši interesants uzdevums sagatavots.