FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:10.05.2014

Pēc ceremonijas ar viesiem Cēsu Jaunajā pilī dzērām šamapnieti un fotografējāmies, viesi varēja izstaigāt pils telpas. Tad viesi devās uz svinību vietu, kur bija bārs ar kokteiļiem un uzkodas, kā arī sagatavoti piederumi un uzdevumi fotostūrītim (iestudēt kādu ainiņu), mums nezinot, draugi kopā ar viesiem iestudēja "Gatves deju". Apzināti negribējām viesus vadāt pa tiltiem un citām aktivitātēm (mums pašiem, apmeklējot kāzas, tas nesagādā īpašu prieku). Vedēji mūs aizveda uz Cēsu koncertzāli, kur mums bija pūtēju kvarteta koncerts, tad uzklāts pusdienu galds ar skatu uz Cēsīm. Pēc tam braucām uz Svētavotu (mums no iepriekšējās reizes, kad tur bijām, jau bija ne pārāk labs iespaids par turienes iekārtojumu un "ekskursiju", tāpēc ilgi nepalikām) un tad atradām ziedošu ābeli, zem kuras fotografēties. Tas arī viss, devāmies pie viesiem.

Kāzu datums:26.04.2014

Bijām Jūrmalā pie bruņurupuča, Arkādijas parkā un tad bijām piekusuši un atpūtāmies pirms svinībām.

Kāzu datums:13.03.2014

No rīta Roberts atbrauca ar draugiem izpirkt mani :) Tad mēs aizbraucām ar limuzīnu uz Bauskas pili fotografēties un pēc tām uz Mežotnes pili uz ceremoniju. Fotografējoties nedaudz sasmērēju kleitu un kad atbraucām uz Mežotnes pilī tualetē nebija gaismas. Meitenes ieslēdza telefonus un apgaismoja kleitu, lai vedējmāte varētu to nomazgāt :)

Kāzu datums:07.12.2013

Tilti, karsta kafija Statoil, fotosesija.

Kāzu datums:07.12.2013

Bija gan tilti, gan vārti. Bet, par cik tā bija ziema, tad vedēji mūs žēloja un nelika ik pēc 5 m kāpt no mašīnas ārā.

Kāzu datums:11.10.2013

no kāzu auto nolidoja ziedu dekors

Kāzu datums:27.09.2013

Ar dazādām atrakcijām

Kāzu datums:13.09.2013

Bijām Namdaru darbnīcā, Garkalnē un tad braucām uz Līgatnes pārceltuvi, kur mūs sagaidija Aivars Lapšāns ar sieviņu un sniedza mums pasakainu, neaizmirstamu koncertu

Kāzu datums:07.09.2013

Mums bija braukšana karietē, gan smilšu alas, gan arī pikniks pie Ventas rumbas ar visiem viesiem.

Kāzu datums:07.09.2013

Pēc DzSN mūsu ceļš veda uz Lielvārdi, A.Pumpura muzeju, kur bija rezervēts pasākums kāziniekiem :) Pasākums bija jautrs, interesants un skaists :))

Kāzu datums:07.09.2013

Viss pēc plāna....

Kāzu datums:31.08.2013

Ui.. tur jāsaka liels paldies vedējiem, bija pārsteigumu un izdomas bagāti uzdevumi :) nebija tā, ka super daudz, bet bija tieši laikā!!! ne par maz- ne par daudz :)

Kāzu datums:31.08.2013

Pārsteigums bija brauciens ar kuģīti pa Daugavu...

Kāzu datums:31.08.2013

Īstajā brīdī uzlija lietus, braucām karietē, ko sarūpēja vedēji, stādījām pīlādzīti, fočējāmies pie jūras, atpirkāmies no vārtiem... viss kā nākas.

Kāzu datums:24.08.2013

7 tilti, vārti, fotosesija ar muzikantiem, pastaiga pa Valmieru, un tirdzniecības centru "Valleta".

Kāzu datums:24.08.2013

Bija izjādes ar zirgiem. Pasakaini un skaisti, bet tad vienā brīdī, kad bija fotogrāfēšans ar zirgiem, zirgs apspļāva kāzu kleitu, tā rezultātā kleita bija pilnīgi visa klāta ar sakožļātu zāli. Asaras acīs bija, jo skats bija drausmīgs. Par laimi draudzenei līdzi bija bērnu kopšanas mitrās salvetes- neticēsiet- noņēma visu bez neviena pleķīša:0 Zināšu kādas salvetes savam bebim nepirkt:) Spēcīģas jau dikti!:))

Kāzu datums:24.08.2013

Bijām uz līkā tilta, Špakovska parkā un Ķeguma parkā. Bildējāmies, staigājām..

Kāzu datums:24.08.2013

Man bija stress, vai līgavainis būs saģērbies, kā vajag, jo mēs tajā dienā nakšņojām atsevišķi un nebiju viņu satikusi!

Kāzu datums:23.08.2013

Notikumi bija dažādi. Vedēji bija pacentušies uz visiem 100%. Bija zirga pajūgs, Katra pieturvieta bija noformēta un izgreznota, par ko parūpējās divas meitenes, kuras visu laiku brauca pa priekšu, lai paspētu visu izdarīt. Bija atrakcija (neplānota) ar traktoru, neliela fotosesija, kura, manuprāt, bija viens no skaļāko ovāciju un atmiņu brīdis. Viens no Līgavaiņa brāļiem, kādā no pieturvietām, ieskrēja pļavā, palūdza aizlienēt traktoru mazai fotosesijai. Bildes vienkārši kolosālas. Protams arī pašā Vecpiebalgā Vedēji bija sarūpējuši baložu pārīti, kurus palaidām brīvībā. Arī parsteigums bija sarūpēts katram no viesiem. Vedēji bija ierunājusi mūzikas disku, ar mūsu mīļākajam dziesmām, pirms katras dziesmas bija apraksts. Viesiem ļoti patika. Joprojām liekas uzjautrinoši, kā Omes un Opji klausijās DMX un Spice girls :)

Kāzu datums:23.08.2013

Bijām uz Trīs lakatu noslēpumu Turaidā, vīrs pārnesa pāri Gaujas tiltam, Tarzānā izbraucām ar pacēlāju un tad devāmies uz Saulkrastiem, uz Balto kāpu/

Kāzu datums:17.08.2013

Bija svinības pēc zagsa Brīvdabas muzejā, fotosesija ar viesiem, vēlāk Turaidas muzejrezevāts mums diviem (7 lakatu pasākums kāziniekiem), atslēga + nešanas pāri Gaujas tiltam, pikniks + pudeles aprakšana Krimuldā, vārti viesu namā. Pirms zagsa (ceremonija bija tikai 14:30) izmantojām brīdi ,lai pafotogrāfētos pie saules akmens un Ķīpsalā.

Kāzu datums:17.08.2013

Brauciens ar plostu pa upi un 3 pieturas punktiem, kuros nkatrā bija kādas everģēlības- jāatcerās bērnība, jāgāž podi, jāizvēlas savs koks, jāpalaiž sava zelta zivtiņa un jāēd pīrāgs, kam tiek nauda, kam atslēga. Pēc tam fotosesija divatā. Vārti jau ceļā uz svinību vietu no fotgrāfēšanās.

Kāzu datums:10.08.2013

Bija ļoti interesanti. Ne par daudz, ne par maz. Par cik lielaķo daļu pasākumu vedējiem ieteicu, saplānoju pati, viss bija ļoti labi!

Kāzu datums:10.08.2013

tā kā svinējām tikai vienu dienu, tad nekādas aktivitātes pa ceļam netaisījām!

Kāzu datums:10.08.2013

Vedēji bija parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem, bija ļoti interesanti

Kāzu datums:10.08.2013

Vedēji bija izdomājuši mūs aizvest uz skaistām vietām - Ungurmuižu, Lavandas laukiem, notika vizināšana ar laivu... divos vārdos - neaizmirstami skaisti.... :)

Kāzu datums:09.08.2013

Pa ceļam satikām gaišreģi. Bija daudz ko pastāstījis par mums, pirmo reizi ieraugot. Tas bija Statoilā pie tualetes. Neaizmirstami.

Kāzu datums:09.08.2013

Kā jau tradicionāli - tilti, mums tie bija trīs, fotosesija ūdenī, Sajūtu Taka Valmierā, ko sagādāja vedēji.

Kāzu datums:09.08.2013

Principā viss bija kārtībā, mums bija tikai vieni vārti, bet ar ļoti daudz uzdevumiem! :) Par to paldies mūsu kāzu viesiem! Bet viss bija kā plānots! Pēc ceremonijas bija uzvedums Cēsu pilsdrupās un tad fotosesija un pēc tās jau braukšana uz viesu namu un baļļuks!

Kāzu datums:03.08.2013

Mums bija burvīgi pavadīts laiks kopīgi ar viesiem E.Smiļģa muzeja dārzā, tālāk bija jauks izbrauciens ar vedējiem-aizbraucām uz mūsu pirmo randiņa vietu. Bija jauki un brīvi...tieši tā kā mēs vēlējāmies. Nekādu banālu tiltu un atslēgu karināšanu, bezgaumīgu leļļu mazgāšanu vai veikalos iešanu -kas mums galīgi nepatīk. Varējām baudīt savus svētkus!!! Viesu namā vedēji mums bija uzrīkojuši pamatīgu trauku plēšanu "Uz laimi" -katram viesim bija izdevība mums par godu saplēst kādu trauku- visiem diktam patika.

Kāzu datums:03.08.2013

interesanti vārti ar uzdevumiem

Kāzu datums:27.07.2013

Ceļā bijām "Namdaros" un Ropažu parkā. Mūs pārsteidz Liepājas teātra aktieri ar skaistu deju. Bijām arī brīnišķīgā vietā pie Daugavas

Kāzu datums:27.07.2013

Vairumu aktivitāšu pasutījām paši- lielgabala šāvienus, monētu kalšanu, uzkodu galdus, aktivitātes Durbes pilī. No liecinieku puses bija 7 tilti Kandavas promenādē. Burtiski kā no zila gaisa uzradās Laulību policija. Pārsteigums bija vēl jo lielāks, ka tā bija viņu pašu iniciatīva- ieraudzīja mūs, apstādināja un nospēlēja epiziodi ar visiem protokoliem utt. Atraktīvi! Bez laulību policijas bija arī vieni vārti.

Kāzu datums:27.07.2013

Izgājām tiltus, fotosesijas un pie reizes aizbēgām no viesiem.

Kāzu datums:27.07.2013

Uzreiz pēc baznīcas - lielākais pārsteigums bija baltie baloži, kurus laidām gaisā. Tad bija bērnības tilts, nešana jeb skriešana nesot pāri garajam tiltam, atpūta/fotosesija Daugavas muzejā--> viesu nams.

Kāzu datums:21.07.2013

Mums bija fotosesija.

Kāzu datums:20.07.2013

Bija dažādi pārbaudījumi, tradīcijas, septiņi tilti, cepām kliņģeri Svētes maiznīcā

Kāzu datums:19.07.2013

Mums tāda nebija, jo viss notika vienuviet.

Kāzu datums:19.07.2013

Viss notika svinību vietā. Vienīgi krustvecāki vārtus bija uztaisījuši pa ceļam :D

Kāzu datums:18.07.2013

Mums "ceļojums" notika Rundāles pilī pēc ceremonijas. Tilti, brauciens ar laivu pa ezeru, kurā laidām zelta zivtiņu un piekārām atslēgu, kā pirmie visā rundāles Pils vēsturē :)