FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Līga, 23

Metām atslēgu Daugavā no laivas, divi vārti, izjāde ar zirgiem, fotosesija, muzikants pie zirgu izjādes vietas un pirmā deja, dažādi uzdevumi :)

Brown Eyes, 26

Vedēji bija sagatavojuši 3 tiltus ar uzdevumiem jaunajam pārim - bērnības tilts, mīlestības tilts un nākotnes tilts. Pirmo tiltu mēs apmeklējām kopā ar viesiem, tad devāmies uz Doles salas Daugavas muzeju, kur notika fotografēšanās un neliela ieturēšanās. Tad viesi devās fotorallijā, kur viņiem noteiktos objektos bija jānofočē komandas selfijs, un mēs savukārt devāmies uz nākamajiem tiltiem kopā ar vedējiem un fotogrāfiem.

Laura, 24

Viss bija fantastistiki. Vispār baucot uz ceremoniju kavējāmies par pusstundu, bet labi, ka mūsu īpašā diena bija daba dienā, tapēc tā nebija poblēma. Kamēr mūs laulāja tikmē arā nogāza lietus, tad, kad bildējāmies arā saulīte staigāja pa zemes vidu. Bijām dažādos tiltos, un Padures muzejā. Tur arī iestādijām ozolu. Bijām arī pie jūras un jājām ar zirgiem.

Madara, 27

Pēc RLB gājām nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, saslēdzām atslēdziņu un devāmies uz Strēlnieku laukumu- vieta, kur visiem jāsatiekas, lai pēcāk, autobuss viesus nogādātu viesu namā. Mēs paši devāmies atsevišķi, bija spontāna piestāšanās pie Daugavas, paspējām nomaldīties :D

Jūlija, 25

Vārti, vedēju sarupētie pārsteigumi un uzdevumi.

Elīna, 29

Ar kavēšanos :))

Ilze, 28

Devāmies mazajā fotosesijā uz botānisko dārzu. Notika nešana pār tiltu.

Solvita, 28

vārti..

Vivy, 29

Viss notika vienuviet, taču starp ceremoniju un došanos uz svinību zāli notika fotgrafēšanās ar viesiem. Uzradās laulību policija, un mamma bija lieliski sagatavojusi tiltu šķērsošanu un dažādu kāzu tradīciju izpildi. Jāsaka, ka kāzas bija pārpilnas ar dāžadiem mazākiem unlielākiem rituāliem.

Elīna, 26

Mums bija vēla ceremonija, tādēļ fotosesiju rīkojām divatā pirms tam-lietus dēļ fotogrāfējāmies un dzērām šampanieti Rāmkalnu terasē, bija paredzēts kas cits. Pēc ceremonijas un pirmā tosta kopa ar viesiem bija pirmais tilts, un tālāk jau devāmies uz viesu namu-mēs kādu stundu iepalikām no viesiem, jo stājāmies vēl šur tur pabildēties.

Zane, 29

Bijām stingri pieteikuši lieciniekiem (mums nebija vedēju tradicionālajā izpratnē), ka nevēlamies tiltus, vārtus un citas muļķības, kas arī tika īstenots.

Krista, 23

visur pabijām, pafotografējāmies, katrā ziņā bija jautri.

Lāsma, 25

Dažādas fotosesijas, nešana pāri tiltam (vienīgā pieturvieta, kas bija kopīga ar visiem viesiem), galdiņš ar šampanieti un uzkodām mežā vidū, vārti u.c.

Liene, 26

Pa ceļam bija 2 pieturas ar viesiem, kā arī fotosesija ar vedējiem. Bija organizēti arī vieni vārti. Pirmā pietura netālu no dzimtsarakstiem - Vecumniekos vietā ar nosaukumu "Jūras", kur mūs sagaidīja koka figūriņās un saimieks, kas aktīvi iesaistījās labāko foto kadru režijā :) Pēc tam sekoja māla darbnīcas "Svilpaunieki" apmeklējums ar dažādām aktivitātēm. Pēc šīm aktivitātēm viesi ar vakara vadītāju devās uz viesu māju gatavot sagaidīšanas aktivitātes, kamēr jaunais pāris ar vedējiem laida uz fotosesiju. Fotosesijai nācā izvēlēties B variantu, jo noskatītajā vietā notika pasākums, kas ierobežoja piekļuvi.

Anda, 27

Mums bija viens tilts kopaa ar visiem kaazu viesiem. Peec tam viesi devaas uz viesu namu, kur vinjus sagaidiija uzkodas un vinju numurinji, bet mees devaamies uz fotosesiju Turaidas pilii.

Liene, 27

Bijām Vecumniekos parkā "Jūras", Svilpavnieku keramikas darbnīcā Katlakalnā, kā arī piedzīvojām vienus vārtus. Katrā no šīm vietām bija dažādas aktivitātes, grūti izcelt kaut ko vienu.

Evita, 28

Pirmais bija pasākums Talsu muzejā ar līdzināsanu un citām latviskām tradīcijām, pēc tam tilts ar sīknaudas, zirņu mešanu, kā arī atslēdziņas saslēgšanu.

Monta, 25

:) ceļš uz viesunamu bija bagāts ar skudrām kleitā :)

Anda, 24

Viss bija labāk nekā gaidīts, nepatīkamu pavērsienu nebija.

Sintija, 22

Viss bija super. Saulains laiks, karsts +28. Ar viesiem devāmies pāri 3 tiltiem ar visādām tradīcijām un tad atsevišķi ar vedējiem braucām tālāk.

Ieva, 20

Nācās tikt līdz mīlestības ķēķim, tikt cauri 2 vārtiem un pāri 2 tiltiem. Plus vēl foto sesija.

Aiga, 21

Tā kā tas bija jūlija vidus(diezgan karsts laiks), tad bija jautri. Gājām gan pār 7 tiltiem, gan piemirsām 1 godavārtus, arī pa ceļam papusdienojām, jo cēlāmies agri un ceļs bija tāls(300 km)

Katrina, 25

Marina, 30

Pirmais, pēc baznīcas mums bija noorganizēti baložu palaišana gaisā. Pēc tam mocītis ar blakus vāģi,tad bija daudzie tilti. Pēc tiltiem mums sarūpēja ūdens bumbu pie maza dīķīša parkā, kurā mēs ielīdām un mums bij jātiek otrā krastā, tad bums pa ceļam uz viesu namu bijā jātaisa māla sirsniņas pie keramikas meistares, kuras pēc tam tika izceptas un izsniegtas mums.

Alise, 24

Tilts (Siguldas gājēju tilts pār Gauju) ar pirmo tostu, kur mūs sagaidīja mūsu abu bijušās skolas direktors, kas bija baigi pārsteidzoši. Turpat arī nešana pāri, atslēgas piekāršana, uzkodas un 1 tosts. Tālāk jau ar vedējiem 4atā uz viņu sagatavoto pārsteigumu - Kārļmuižā ārā uzklāts pusdienu galds, daži uzdevumi, tur arī super fotosesija taisījām. Ļoti forša vieta. Bijām tur diezgan ilgi, pēc tam jau uz viesu namu braucām.

Līva, 25

Mums svinību vietā notika gan ceremonija, gan svinības. Pēc ceremonijas ar vedējiem devāmies romantiskā fotosesijā pie jūras.

Maija, 30

Pēc ceremonijas zaksā mēs pārgājām pāri ielai uz kafejnīcu "darbnīca" saskandināt par godu civilstāvokļa maiņai ar Labieša alu un atklājām, ka esam pagalam izbadējušies un pavadījām drusciņ vairāk kā stundu ēdot burgerus, saldējumu, dzerot brīnišķīgu alu un relaksējoties. Pēc tam aizbraucām iedzert šampanieti pie zvejas kuģiem un tad arī braucām uz svinību vietu. Bez neviena tilta.

Līgava, 32

Bija iespēja izbaudīt dienu pilnīgi - pabūt un darīt lietas, kur iepriekš nebija būts un nebija darīts.

Jeļena, 26

Diemžēl atrakcijas netika sagatavotas, bet mums tam arī nebija laika...

Inga, 29

Cēsu pils pasākums "Kāzas viduslaiku stilā". Pasākumā piedalījās visi viesi un pēc tam turpat tika paceltas pirmās šampanieša glāzes ar nelielām uzkodām.

Ilāna, 27

Vienīgais tās dienas trakākais notikums bija tas,ka visu dienu nenormāli lija lietus. Bet tas mums netraucēja uztaisīt apburošu fotosesiju Cēsīs un Cēsu pils apkārtnē. Lietus tai dienai deva īpašu burvīgumu. Kad bijām ieradušies viesu namā-lietus pēkšņi beidzās.

Zaiga, 25

Mums ceļš šķīrās ar mūsu viesiem dzimtsarakstu nodaļā - mēs braucām staigāt pa tiltiem un mazliet uzkost, vēlāk devāmies izbraucienā ar tikai mums paredzētu kuģīti Jelgavā, kam sekoja fantastiska foto sesija, pēc kuras tad devāmies uz svinību vietu, kur mūs sagaidīja viesi. Pa šo laiku viesi bija pabijuši ''Lāču'' maizes ceptuvē, kur cepa mums gardum gardos klinģerus ar mūsu iniciāļiem.

Zane, 28

Brīnišķīgs lidojums ar helikopteri. Pēc tam 40min divatā skaistā dārzā. Tas bija ļoti svētīgi un atsvaidzinoši.

Marija, 30

Pirms svinībām bija jautra fotosessija ar viesiem Botāniskajā dārzā mums speciāli dekorētajā pļaviņā.

Baiba, 34

Bijām foķēties parkā, bija 2 vārti pa ceļam (vedēju organizēti), pie tilta pieslēdzām piekaramo atslēgu. Klasika.

Linda, 27

viesiem tika uzdoti uzdevumi izveidot selfijus, pēc vedēju izdalītiem uzdevumiem, mums fotosesija, un arī dažādi interesanti uzdevumi :)

Jana, 25

apmeklējām Arkādija parku (tiltiņi, uzdevumi, fotosesija, filmēšana) tad bijam rododendru audzētavā (fotosesija, filmēšana, baloži)

Līva, 26

Pa ceļam bija vieni vārti un viens tilts. Pēc tam vedēji mūs aizveda uz romantisku piknika vietu mazliet relaksēties un pafotografēties.

Anete, 31

Pēc ceremonijas ar viesiem Cēsu Jaunajā pilī dzērām šamapnieti un fotografējāmies, viesi varēja izstaigāt pils telpas. Tad viesi devās uz svinību vietu, kur bija bārs ar kokteiļiem un uzkodas, kā arī sagatavoti piederumi un uzdevumi fotostūrītim (iestudēt kādu ainiņu), mums nezinot, draugi kopā ar viesiem iestudēja "Gatves deju". Apzināti negribējām viesus vadāt pa tiltiem un citām aktivitātēm (mums pašiem, apmeklējot kāzas, tas nesagādā īpašu prieku). Vedēji mūs aizveda uz Cēsu koncertzāli, kur mums bija pūtēju kvarteta koncerts, tad uzklāts pusdienu galds ar skatu uz Cēsīm. Pēc tam braucām uz Svētavotu (mums no iepriekšējās reizes, kad tur bijām, jau bija ne pārāk labs iespaids par turienes iekārtojumu un "ekskursiju", tāpēc ilgi nepalikām) un tad atradām ziedošu ābeli, zem kuras fotografēties. Tas arī viss, devāmies pie viesiem.

Veronika, 24

Bijām Jūrmalā pie bruņurupuča, Arkādijas parkā un tad bijām piekusuši un atpūtāmies pirms svinībām.