FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Agrita, 25

Neaizmirstams mirklis,kad tētis pieveda mani pie altāra un atdeva manu roku manam līgavainim. Kāzu maršs(nu ta spats kā filmās)Puķu kalni un laime svēlējumi pēc "jā"vārda. Fotografēšanās Cēsu skaistajās pilsdrupās, Vaives dzirnavās, mīļotā tuvums...

Lāsma, 21

Visemocionālāk bija,kad jaunais vīriņš nesa mani pāri Lielupes tiltam Jelgavā. Likās,ka Jelgavā būtu sākusies trauksme, jo visas mašīnas pīpināja- sajūtas neaprakstāmas. protams, bija arī citas tradicionālās atrakcijas.

Gundega, 20

Pus lietus, pus sniegs :) Vedēji bija varen jautras atrakcijas noorganizējuši. Ar visiem tiltiem un citādām atrakcijām.

Ilona, 22

Pa ceļam bija tilti, Turaida, atkal tilti, un kafijošana krodziņā pirms Valmieras.

Aija, 35

Tā nu es te iešu stāstīt, lai paši domā. Bet - bija gan izjāde ar zirgiem, gan fotosesija gleznainā Gaujas krastā.

Katrīna, 23

pēc ceremonijas mēs braucam pastaigaties, un iebraucam DINAZ pēc benzīna, bet mans virs nolēma ka musu mašīna nevis benzīna, bet dizelis, un sakara ar to mēs 1.5 stundu gaidījam SOS

Evita, 23

No zaksa braucām uz brīvdabas muzeju, tur bija izbrauciens ar zirdziņu, pakava kalšana, laimes liešana. Tālāk pa ceļam bija dažādi tilti un draugu vārti, pēc kuru šērsošanas brauca vēl viens jaunais pāris (nedēļu pēc kāzām izradījās, ka noķērām vietējā mēroga slavenības, bija bilde PDz.), tad arī šos nedaudz paspīdzinājām ar uzdevumiem! :)

Evija, 27

Bijām ceļojumā uz Ķemeru nacionālo parku. Vedēji bija sagatavojuši pārstiegumu, kuru atklājām esot divtatā.

Baiba, 29

bija zirgu pajuugs, vaarti ar shaushanu meerkjii, koncerts vieniigi mums Baldones muuzikas skolaa, kaa arii jaukas atrakcijas un vaarti pirms pashas mediibu pils.

Ilze, 26

ar dažādām vedēju izdomātām atrakcijām.

Agris, 25

Kugjiitis pa Daugavu 1h un tikai mees ar vedeejiem pabijaam Saulkrastos "Baltajaa kaapaa".

Daina, 31

Nebija.

Aija, 20

Mūsu vedēji bija izplānojuši braucienu ar tradicionālajiem 7. tiltiem. Protams, fotogrāfēšanas, neliels cienasts viesiem.

Agnese, 27

Mums personīgi nozīmīgiem notikumiem, tai skaitā divi tiltiņi (likteņa un mīlestības, ceļojums pa dzimto pilsētu, un pats jaukākais - 20 minūšu izbrauciens zirga pajūgā!

Diāna, 24

Ceļā bija tilti pa Jelgavas un Bauskas rajoniem un Tērvetes piedāvātais ceļojums pa Anneles takām...

Linda, 25

No sākuma bijām fotogrāfēties salonā, pēc tam aizbraucām ar vedējiem uz pirmo randiņa vietu krastmalā, kur saslēdzām atslēgu. Tad jau arī braucām uz zagsu, un pa ceļam sākās lietus.

Laura, 22

Tā kā mums ar vīru riebjas visas šīs māžošanās kāzu laikā, kad viesi gaida no jaunlaulātajiem kaut kādu cirku, tad mums nekādu "atrakciju" nebija. Galu galā, svētki taču bija mums, nevis viesiem. Mums bija savs ceļš uz svinību vietu, viesiem savs. Kā viņi izklaidējās, tā vairs nebija mūsu problēma.

Evija, 27

Pēc visām tradīcijām ar 7 tiltiem un visādām atraktīvām izdarībām. Pirms pēdējā tiltiņa 1. negaidīti vārti un pēc 7. tiltiņa, kad līdz viesu namam jau bija palicis pavisam nedaudz vēl 2 negaidīti vārti:)

Sandra, 23

Gājiens pāri tiltam- Ogrē, kur notika it kā 7 tiltu pāriešana. Pieturpunkts Lielvārdē, Lāčplēša muzejā- ar tautasmeitām, latviešu tautas ticējumiem, dziesmām, Lielvārdes jostu, pirmo valsi, lielo ķepu...Pīrāgu ēšanu: naudas pelnītāja un mājas pavarda turētāja noteikšana, lelles tīšana autiņos, pogas šūšana, uguns kurināšana...

Iluta, 27

Ar septiņiem tiltiem, ar laivas izbraucienu, ar uzdevumiem, rakstījām vēstulītes, metām naudiņu upē, pinām vainagus, metām ūdenī, vijām kopīgu ligzdiņu groziņā, saucām mīļvārdiņus (ne sevišķi patika), atpirkāmies no izveidotajiem vārtiem utt.

Liene, 23

Bija 7 tilti, jūra, vizināšanās ar močiem, vārti...

Helēna, 27

Daudz un dažādiem. Mūsu ceļš veda uz Siguldu. Pats satraucošākais bija lidojums ar mazu lidmašīnīti virs Siguldas. Tas bija kaut kas fantastisks. Bija arī Turaidas Rozes kapa apmeklējums. Atpakaļ braucot mašīnā rakstījām gan savus grēkus, gan solījumus, grēkus pie viena no tiltiem saplēsām un izkaisījām vējā. Arī par vārtiem un uzdevumiem vedēji bija parūpējušies. :))

Laura, 25

mus aptureja policijas patruljas mashina un "uzlika sodu" desmit buchas.

Līga, 26

mums viesi nebrauca līdzi, bet atpūtās Doles salas brīvdabas muzejā,kur viņiem bija saklāts gals ar pīrākiem un kafiju, mēs tikmēr pabijām pie Sējas lielā dižozola, Saulkrastos pie jūras, Bīriņos pa ezeru laivā braucām un staigājām pa parku, jā un vēl kafiju iedzērām kafejnīcā Korande, paceļam uz Saulkrastiem, nu un protams visi tilti ar atbilstošām tradīcijām :)

Dace, 34

Kāzu dienā pēc ceremonijas aizbraucām uz Pedvāles parku mazliet pastaigāt.

Sarmīte, 37

bildējāmies Flēras salonā, godinājām Turaidas rozi...viss bija jauki, jo pasakains rudens diena mums par godu.

Agnese, 28

Ceļojums pa 7 tiltiem. Varēja just, cik ļoti pie tā domāts. Mums ļoti patika.

Indra, 24

Vedēji bija sarūpējuši fantastiku piedzīvojumu. Ceļš bija mērojams no Ogres līdz Rēzeknei (8 h garumā). Bijām gan Ogres skaistajā Špakovska parkā, gan Lielvārdes muzejā, gan pie vecajām skolām un mājām, gan Kokneses pilsdrupās, drendrārijā, pie Aiviekstes upes un daudzās citās vietās.

Ieva, 24

Fotografēšanās, Arkādija parks, Lielupes jūrmala, Balodīšu palaišana debesīs, Siržu saslēgšana un tā tālāk.

Ieva, 25

Ar fotografēšanos, ar braucienu uz Jūrmalu, ar balodīšu palaišanu gaisā jūras krastā, ar to ka kopā ar vedējiem pasēdējām kafejnīcā pirms došamnās uz viesu namu un palicis atmiņā parks ar kopīgu dziesmu un protams liktenīgajiem tiltiem. :)

Liene, 25

Mums bija mazliet jaapastaav mezaa lai viesi vareetu sagatavot mums paarsteigumu jo mees par aatru ieradaamies.

Inese, 24

Tā bija ļoti, ļoti karsta diena, ap 30 grādiem, saule un zilas debesis, bet, kad ieradāmies svinību vietā un bija jātiek garām vārtiem - sāka līt stiprs lietus. Runā, ka esot laba pazīme, ja kāzās ielīst :)

Ilona, 32

1. Melngaiļa namā 1 valsis 2. Daugavas dzīves akmeņi 3. Vārti pie Viesu nama

Dagnija, 31

Ar dažādiem kurioziem (pazuda gredzeni, mūs nesagaidīja fotogrāfs...)

Ilze, 25

Ooo... vairs pat visu laikam nevarētu atstāstīt. Bija dažādas izdarības uz tiltiem, liela jautrība ar visu svītu un vecāku veidoti vārti pie norises vietas.

Dace, 28

Bijam lielvardee

Inga, 29

vīrs liecoties caur mašīnas lūku mājot radiem sajauca manus matus un plīvuru