FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:01.06.2006

Vārti utt.

Kāzu datums:27.05.2006

BRAUCĀM UZ LĪGATNES PARKU-IZBRAUKĀJĀM AR ZIRGA PAJŪGU UN VĒL VISĀDAS EVARĢĒLĪBAS;))

Kāzu datums:06.05.2006

Neaizmirstams mirklis,kad tētis pieveda mani pie altāra un atdeva manu roku manam līgavainim. Kāzu maršs(nu ta spats kā filmās)Puķu kalni un laime svēlējumi pēc "jā"vārda. Fotografēšanās Cēsu skaistajās pilsdrupās, Vaives dzirnavās, mīļotā tuvums...

Kāzu datums:01.04.2006

Visemocionālāk bija,kad jaunais vīriņš nesa mani pāri Lielupes tiltam Jelgavā. Likās,ka Jelgavā būtu sākusies trauksme, jo visas mašīnas pīpināja- sajūtas neaprakstāmas. protams, bija arī citas tradicionālās atrakcijas.

Kāzu datums:01.04.2006

Pus lietus, pus sniegs :) Vedēji bija varen jautras atrakcijas noorganizējuši. Ar visiem tiltiem un citādām atrakcijām.

Kāzu datums:03.03.2006

Pa ceļam bija tilti, Turaida, atkal tilti, un kafijošana krodziņā pirms Valmieras.

Kāzu datums:29.10.2005

Tā nu es te iešu stāstīt, lai paši domā. Bet - bija gan izjāde ar zirgiem, gan fotosesija gleznainā Gaujas krastā.

Kāzu datums:10.09.2005

pēc ceremonijas mēs braucam pastaigaties, un iebraucam DINAZ pēc benzīna, bet mans virs nolēma ka musu mašīna nevis benzīna, bet dizelis, un sakara ar to mēs 1.5 stundu gaidījam SOS

Kāzu datums:10.09.2005

No zaksa braucām uz brīvdabas muzeju, tur bija izbrauciens ar zirdziņu, pakava kalšana, laimes liešana. Tālāk pa ceļam bija dažādi tilti un draugu vārti, pēc kuru šērsošanas brauca vēl viens jaunais pāris (nedēļu pēc kāzām izradījās, ka noķērām vietējā mēroga slavenības, bija bilde PDz.), tad arī šos nedaudz paspīdzinājām ar uzdevumiem! :)

Kāzu datums:10.09.2005

Bijām ceļojumā uz Ķemeru nacionālo parku. Vedēji bija sagatavojuši pārstiegumu, kuru atklājām esot divtatā.

Kāzu datums:28.08.2005

bija zirgu pajuugs, vaarti ar shaushanu meerkjii, koncerts vieniigi mums Baldones muuzikas skolaa, kaa arii jaukas atrakcijas un vaarti pirms pashas mediibu pils.

Kāzu datums:21.08.2005

ar dažādām vedēju izdomātām atrakcijām.

Kāzu datums:20.08.2005

Kugjiitis pa Daugavu 1h un tikai mees ar vedeejiem pabijaam Saulkrastos "Baltajaa kaapaa".

Kāzu datums:20.08.2005

Nebija.

Kāzu datums:13.08.2005

Mūsu vedēji bija izplānojuši braucienu ar tradicionālajiem 7. tiltiem. Protams, fotogrāfēšanas, neliels cienasts viesiem.

Kāzu datums:13.08.2005

Mums personīgi nozīmīgiem notikumiem, tai skaitā divi tiltiņi (likteņa un mīlestības, ceļojums pa dzimto pilsētu, un pats jaukākais - 20 minūšu izbrauciens zirga pajūgā!

Kāzu datums:06.08.2005

Ceļā bija tilti pa Jelgavas un Bauskas rajoniem un Tērvetes piedāvātais ceļojums pa Anneles takām...

Kāzu datums:06.08.2005

No sākuma bijām fotogrāfēties salonā, pēc tam aizbraucām ar vedējiem uz pirmo randiņa vietu krastmalā, kur saslēdzām atslēgu. Tad jau arī braucām uz zagsu, un pa ceļam sākās lietus.

Kāzu datums:06.08.2005

Tā kā mums ar vīru riebjas visas šīs māžošanās kāzu laikā, kad viesi gaida no jaunlaulātajiem kaut kādu cirku, tad mums nekādu "atrakciju" nebija. Galu galā, svētki taču bija mums, nevis viesiem. Mums bija savs ceļš uz svinību vietu, viesiem savs. Kā viņi izklaidējās, tā vairs nebija mūsu problēma.

Kāzu datums:26.07.2005

Pēc visām tradīcijām ar 7 tiltiem un visādām atraktīvām izdarībām. Pirms pēdējā tiltiņa 1. negaidīti vārti un pēc 7. tiltiņa, kad līdz viesu namam jau bija palicis pavisam nedaudz vēl 2 negaidīti vārti:)

Kāzu datums:10.07.2005

Gājiens pāri tiltam- Ogrē, kur notika it kā 7 tiltu pāriešana. Pieturpunkts Lielvārdē, Lāčplēša muzejā- ar tautasmeitām, latviešu tautas ticējumiem, dziesmām, Lielvārdes jostu, pirmo valsi, lielo ķepu...Pīrāgu ēšanu: naudas pelnītāja un mājas pavarda turētāja noteikšana, lelles tīšana autiņos, pogas šūšana, uguns kurināšana...

Kāzu datums:09.07.2005

Ar septiņiem tiltiem, ar laivas izbraucienu, ar uzdevumiem, rakstījām vēstulītes, metām naudiņu upē, pinām vainagus, metām ūdenī, vijām kopīgu ligzdiņu groziņā, saucām mīļvārdiņus (ne sevišķi patika), atpirkāmies no izveidotajiem vārtiem utt.

Kāzu datums:02.05.2005

Bija 7 tilti, jūra, vizināšanās ar močiem, vārti...

Kāzu datums:13.10.2004

Daudz un dažādiem. Mūsu ceļš veda uz Siguldu. Pats satraucošākais bija lidojums ar mazu lidmašīnīti virs Siguldas. Tas bija kaut kas fantastisks. Bija arī Turaidas Rozes kapa apmeklējums. Atpakaļ braucot mašīnā rakstījām gan savus grēkus, gan solījumus, grēkus pie viena no tiltiem saplēsām un izkaisījām vējā. Arī par vārtiem un uzdevumiem vedēji bija parūpējušies. :))

Kāzu datums:29.07.2004

mus aptureja policijas patruljas mashina un "uzlika sodu" desmit buchas.

Kāzu datums:23.07.2004

mums viesi nebrauca līdzi, bet atpūtās Doles salas brīvdabas muzejā,kur viņiem bija saklāts gals ar pīrākiem un kafiju, mēs tikmēr pabijām pie Sējas lielā dižozola, Saulkrastos pie jūras, Bīriņos pa ezeru laivā braucām un staigājām pa parku, jā un vēl kafiju iedzērām kafejnīcā Korande, paceļam uz Saulkrastiem, nu un protams visi tilti ar atbilstošām tradīcijām :)

Kāzu datums:06.04.2004

Kāzu dienā pēc ceremonijas aizbraucām uz Pedvāles parku mazliet pastaigāt.

Kāzu datums:27.09.2003

bildējāmies Flēras salonā, godinājām Turaidas rozi...viss bija jauki, jo pasakains rudens diena mums par godu.

Kāzu datums:06.09.2003

Ceļojums pa 7 tiltiem. Varēja just, cik ļoti pie tā domāts. Mums ļoti patika.

Kāzu datums:07.08.2003

Vedēji bija sarūpējuši fantastiku piedzīvojumu. Ceļš bija mērojams no Ogres līdz Rēzeknei (8 h garumā). Bijām gan Ogres skaistajā Špakovska parkā, gan Lielvārdes muzejā, gan pie vecajām skolām un mājām, gan Kokneses pilsdrupās, drendrārijā, pie Aiviekstes upes un daudzās citās vietās.

Kāzu datums:03.05.2003

Fotografēšanās, Arkādija parks, Lielupes jūrmala, Balodīšu palaišana debesīs, Siržu saslēgšana un tā tālāk.

Kāzu datums:03.05.2003

Ar fotografēšanos, ar braucienu uz Jūrmalu, ar balodīšu palaišanu gaisā jūras krastā, ar to ka kopā ar vedējiem pasēdējām kafejnīcā pirms došamnās uz viesu namu un palicis atmiņā parks ar kopīgu dziesmu un protams liktenīgajiem tiltiem. :)

Kāzu datums:23.02.2003

Mums bija mazliet jaapastaav mezaa lai viesi vareetu sagatavot mums paarsteigumu jo mees par aatru ieradaamies.

Kāzu datums:22.07.2001

Tā bija ļoti, ļoti karsta diena, ap 30 grādiem, saule un zilas debesis, bet, kad ieradāmies svinību vietā un bija jātiek garām vārtiem - sāka līt stiprs lietus. Runā, ka esot laba pazīme, ja kāzās ielīst :)

Kāzu datums:08.04.2001

1. Melngaiļa namā 1 valsis 2. Daugavas dzīves akmeņi 3. Vārti pie Viesu nama

Kāzu datums:23.09.2000

Ar dažādiem kurioziem (pazuda gredzeni, mūs nesagaidīja fotogrāfs...)

Kāzu datums:08.07.2000

Ooo... vairs pat visu laikam nevarētu atstāstīt. Bija dažādas izdarības uz tiltiem, liela jautrība ar visu svītu un vecāku veidoti vārti pie norises vietas.

Kāzu datums:15.11.1997

Bijam lielvardee

Kāzu datums:07.06.1997

vīrs liecoties caur mašīnas lūku mājot radiem sajauca manus matus un plīvuru