FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Alda, 27

Pirmo šampanieti dzērām pie baltās kāpas un tālāk vedēji bij izdomājuši visādas izklaides.

Ilze, 32

Ilze, 29

Bija daudz fotosesiju vairākās vietās (varbūt pat mazliet par daudz...). Vedēji bija sagatavojuši ļoti jauku pārsteigumu - Svētavota apmeklējumu kopā ar visiem viesiem. Ļoti skaista un interesanta vieta. Bija arī viens tilts, ar ko pilnīgi pietika patiesībā. :)

Dace, 27

Bija izveidoti draugu vārti un pietura priežu mežā, skaistos viršos, kur bija romantiska vieta ar šampanieti, kūciņām, mūziku. Perfekti! Pietura uz tilta, kur saslēdzām koka sirds pusītes, lai nebūtu jāliek atslēga pie margām, pašu atslēgu iemetām upē!

Maija, 21

Bija kāzinieku programma muzejā, pēc tam mini versija par septiņiem tiltiem, atpūta ar uzkodām pie ezera, fotosesija pie jūras, striķa vilcēji.

Laura, 25

Bija mazais ceļojuma kopā ar viesiem, pēc tam bija pikniks mums diviem, fotosesija vairākās vietās un devāmies uz viesu māju,

Jana, 27

No baznīcas kopā ar viesiem devāmies līdz Cēsu pils parkam, kur bija sagādātās atrakcijas, pēc tam viesi devās uz viesu namu, mēs devāmies uz nelielām uzkodām un fotogrāfēšanos Cēsu pilī un Ungurmuižā.

Tanita, 25

pēc baznīcas braucām pie vīra vecākiem, kur mēs kopā iestādījām ozolu, pēctam devāmies uz tiltiem un tad kuģīi piebraucām pie viesu nama

Maija, 32

Ar laivam braucam uz Sv. Meinarda salu Ikskile. Uz salas vedejmate bija saorganizejusi muzikji Arvids Berķis ar gitaru un brinishkigam dziesmam. Tur ari rakstijam vestulites viens otram, ko atvert uz pirmo kazu jubileju.

Ilva, 25

Pēc zagsa devāmies uz "Radošo sētu" fotogrāfēties, tad uz Lauksaimniecības muzeju (tur pat Talsos) kur bija daži uzdevumi, tālāk devāmies uz Kandavu, pa ceļam apstājoties stāvvietā pie Cūkezera, kur bija jāveic pāris uzdevumi. Kandavā pie lielā tilta margas piekarinājām atslēdziņu, Prominādē uz tiltiņiem veicām uzdevumus, Pilskalnā bija divatā un ar vedēiem fotosesija. Tālāk devāmies uz manu vecāku māju, tur arī sagaidīja daži uzdevumi un vienīgie "vārti". Pēc tam braucām uz Kandavas Maximu iepirkties, katram iedeva 1 euro un bija jānopērk paika priekš nedēļas(nebija viegli) :D un tad beidzot braucām uz svinību vietu.

Lelde, 23

Bijām laimes pakavu un laimes naudiņu kalt, gājām pāri Gaujas tiltam, bijām bērnu laukumā, kur atvadījāmies no bērnības, bijām uz Gājēju tiltiņa, kur pielikām savu atslēdziņu, un jājām ar zirdziņiem.

Evita, 22

Ceļu mērojām no Saldus caur Kuldīgu līdz pat Kandavai. Piestājām pie vairākiem tiltiem (ne 7, kā pieņemts), kur Vedēji uzdeva dažādus uzdevumus veikt. Visspilgtākais ko atceros, jo aiz priekiem gandrīz sāku raudāt bija, kad Kandavā mūs ceļā uz vienu tiltu sagaidīja Kandavas jauktā kora meitenes, kur reiz dziedāju 5 gadus. Viss gāja caur dziesmu vārdiem...tik patīkami un silti atcerēties to patīkamo brīdi.

Inese, 27

Izvēlējāmies netaisīt atrakcijas pa ceļam, bet gan doties četratā ar vedējiem uz mūsu iepazīšanās vietu Mārcienas muižā, kur mierīgā gaisotnē dzērām šampi un fočējāmies. Viesiem tikmēr bija sadoti dažādi uzdevumi viesu namā.

Zane, 25

Uz svinību vietu braucām pa dažādām izklaides vietām. Bijām pie kalēja uz Rīvas tiltu. Pēc tam braucām uz Pāvilostu, estrādi. Ar vīru dejojām tautiskās dejās jau no bērnu kājas, tad bija ļoti skaista kopīga deja ar jaunajiem dejotājiem uz estrādi. Dejojām visi, gan mēs, gan viesi. Bija arī patīkams pārsteigums man. Vīrs kādreiz bija liels dziedātājs, tad mūsu mīļie vedēji bija kaut kur atraduši ļoti vecu ierakstu, kur viņš mazs būdams dziedāja. Tad uz tiltu metām katrs savu kociņu ar domu, kas būs pirmais-puisītis vai meitenīte. Pēc izklaidēm braucām uz cept maizīti uz ,,Ievlejām'', ko pirms tam nebijām darījuši. Sitām podus ar domu, kad vairs nestrādāsim tādus :) Tad bija brīdis atpūtai, Bijām ļoti skaistā atpūtas vietā, kur meža vidū iekārtota bija. Atpūtāmies kopā ar vedējiem, uzkodas un vīns. Vēstules rakstīšana, ko ierakām kopā ar pudeli vīna. Kuru pēc gada dzersim un lasīsim savas vēstulītes. Pēc tam braucām uz Pāvilostas molu. Mest jūrā pudeli ar vēstuli kādam atradējam. Un tad jau ceļš pie viesiem uz svinību vietu.

Sigita, 28

Sanita, 28

Mums bija fantastisks fotogràfs,brìnišķìgi vedèji un ceļš līdz viesu namam bija notikumu bagāts,jautrs un vienreizējs. Fotosesijas ne tikai vienā vietā,bet vairākās....gan rydzu laukà,gan pie sienu baļļām,gan pie tikko izcirstu mežu malku grēdām....

Kristine, 20

Mums nebija ne tilti, ne kas īpašs ieplānots ceļa laikā. Svinību vieta atradās netālu no ceremonijas vietas. Diena bija šausmīgi karsta un ceļu pavadījām mierīgi.

Anete, 29

Vedēji bija izplānojuši mums dažādas atrakcijas. Viesiem bijām izdomājuši ralliju ar uzdevumiem, kas bija lielisks laika kavēklis, pēc tam vakara gaitā, rādījām viesu "rallija" jautrākās bildes.

Ilze, 41

Izbraukājām mūsu vietas mīļākās, tās kur parasti tikāmies:)

Aļesja, 26

Bija tilts un nešana pāri tiltam, Āraišu dzirnavas - ļoti skaista vieta ar savu programmu un pieeju! :)

Katerina, 26

Apstājamies pie viena tilta, pakaram tur slēdzi, palaidām hēlija balonus gaisā. Pa ceļam bija 2 vārti, kur mūs jautri apsveica, un lika darīt dažus uzdevumus.

Edīte, 34

Neliela fotosesija baznīcas telpā un šampanietis Daugavas krastā.

Inese, 27

Tā kā mums nebija vedēju un visu darījām paši, ļoti patika draugu sagādātie pārsteigumi, kas bija gaumīgi un mēreni, zinot to, ka mums ļoti nepatīk tradicionālās kāzu izdarības

Dagnija, 32

Pēc ceremonijas pafotografējāmies pirms došanās uz svinību vietu. Nekā tāda ievērības cienīga nebija.

Agnese, 24

Mums nebija tradicīju un 7 tiltu utt., mēs no baznīcas bijām izīrējuši Hummer limuzīnu viesiem. Pec Baznīcas 1h pavizinājā pa Rīgu (sasildījās), tad bija Jūgendstila muzejs un tur jau viesnīca. Mēs, kamēr viesi sāka iepazīties viesnīcā un spēlēt aktivitātes ar Agri, baudijām saulrietu mūsu Jaguārā un mīlinājāmies divvientulībā 60 gadu stila mūzikas pavadījumā :)

Monta, 25

Sākumā ar visiem viesiem sabildejamies ziemasdārzā kas ir dzimtsarakstu nodaļā ar sampīti un vēja kūkām kuras ari pasūtījām Drusktot, tad virzijāmies uz Bauskas pusi Iecevas tiltiņa uzkārām atslēdziņu un mīļotais nesa mani pāri! Tad nokļuvām Rundāles pilī un noireta tika baltā zāle lai mēs tur varētu dejot savu pirmo valsi, Foto , un pastaiga pa darzu! Ceļš atpakaļ uz Liepkalniem kur sagaidīja parbaudījumi! :) Bija ļoti jauki :)

Ieva, 29

Ar vedēju izdomātām izdarībām - ne pārāk daudz un ne ar septiņiem tiltiem - tam vajag divas dienas :D

Līga, 23

Metām atslēgu Daugavā no laivas, divi vārti, izjāde ar zirgiem, fotosesija, muzikants pie zirgu izjādes vietas un pirmā deja, dažādi uzdevumi :)

Brown Eyes, 26

Vedēji bija sagatavojuši 3 tiltus ar uzdevumiem jaunajam pārim - bērnības tilts, mīlestības tilts un nākotnes tilts. Pirmo tiltu mēs apmeklējām kopā ar viesiem, tad devāmies uz Doles salas Daugavas muzeju, kur notika fotografēšanās un neliela ieturēšanās. Tad viesi devās fotorallijā, kur viņiem noteiktos objektos bija jānofočē komandas selfijs, un mēs savukārt devāmies uz nākamajiem tiltiem kopā ar vedējiem un fotogrāfiem.

Laura, 24

Viss bija fantastistiki. Vispār baucot uz ceremoniju kavējāmies par pusstundu, bet labi, ka mūsu īpašā diena bija daba dienā, tapēc tā nebija poblēma. Kamēr mūs laulāja tikmē arā nogāza lietus, tad, kad bildējāmies arā saulīte staigāja pa zemes vidu. Bijām dažādos tiltos, un Padures muzejā. Tur arī iestādijām ozolu. Bijām arī pie jūras un jājām ar zirgiem.

Madara, 27

Pēc RLB gājām nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa, saslēdzām atslēdziņu un devāmies uz Strēlnieku laukumu- vieta, kur visiem jāsatiekas, lai pēcāk, autobuss viesus nogādātu viesu namā. Mēs paši devāmies atsevišķi, bija spontāna piestāšanās pie Daugavas, paspējām nomaldīties :D

Jūlija, 25

Vārti, vedēju sarupētie pārsteigumi un uzdevumi.

Elīna, 29

Ar kavēšanos :))

Ilze, 28

Devāmies mazajā fotosesijā uz botānisko dārzu. Notika nešana pār tiltu.

Solvita, 28

vārti..

Vivy, 29

Viss notika vienuviet, taču starp ceremoniju un došanos uz svinību zāli notika fotgrafēšanās ar viesiem. Uzradās laulību policija, un mamma bija lieliski sagatavojusi tiltu šķērsošanu un dažādu kāzu tradīciju izpildi. Jāsaka, ka kāzas bija pārpilnas ar dāžadiem mazākiem unlielākiem rituāliem.

Elīna, 26

Mums bija vēla ceremonija, tādēļ fotosesiju rīkojām divatā pirms tam-lietus dēļ fotogrāfējāmies un dzērām šampanieti Rāmkalnu terasē, bija paredzēts kas cits. Pēc ceremonijas un pirmā tosta kopa ar viesiem bija pirmais tilts, un tālāk jau devāmies uz viesu namu-mēs kādu stundu iepalikām no viesiem, jo stājāmies vēl šur tur pabildēties.

Zane, 29

Bijām stingri pieteikuši lieciniekiem (mums nebija vedēju tradicionālajā izpratnē), ka nevēlamies tiltus, vārtus un citas muļķības, kas arī tika īstenots.

Krista, 23

visur pabijām, pafotografējāmies, katrā ziņā bija jautri.

Lāsma, 25

Dažādas fotosesijas, nešana pāri tiltam (vienīgā pieturvieta, kas bija kopīga ar visiem viesiem), galdiņš ar šampanieti un uzkodām mežā vidū, vārti u.c.