FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Anete, 26

Apstājāmies pie Sigulda lielā tilta. Tur ļoti skaisti tie Latvijas karogi izstādīti. Ļoti patriotiski un sirsnīgi. Vedēji uzdāvināja dāvanu - izjādi ar zirgiem.

Ieva, 25

Ceļā uz svinību vietu iebraucām pie vectēviem, kuri nevarēja ierasties un bijām uz fotosesiju Botāniskajā dārzā.

Megija, 28

Vedējtēvam saplīsa bikses tieši pirms ierašanās pakaļ līgavai, kāpjot ārā no mašīnas. Tāpēc vedējmāte ar līgavaini izpirka līgavu divatā, kamēr vedējtēvs ar vīramāti brauca un meklēja jaunas bikses, jo sašūt nebija iespējams. Visa diena bija dažādiem notikumiem bagāta, ko sagādāja arī viesi.

Jekaterina, 23

Mums bija foto sesija ar zirgu un foto sesija baznīcas drupās Veckalsnavā.

Laurensija, 35

Ļoti daudz negaidīti vārti.

Daira, 22

Pirmā lieta, ejot lejā pa kāpnēm uz mašīnu nokritu pa kāpnēm. :D Pēc zagsa braucu pie šuvējas pārvilkt īsto kleitu pirms baznīcas, baznīcā ierados ar vedējiem (vīrs starplaiku pavadīja ar fotogrāfu) un tiku nosēdināta baznīcas pieliekamajā lai vīrs un viesi neredzētu kleitu pirms ceremonijas. :D

Gunita , 32

Mans līgavainis brauca man pakaļ uz Priedaini pie paziņas un aizmirsa māšīnā līgavas pušķi un atnāca pie manis augša uz dzīvokli bez līgavas pušķa,bet paziņa improvizēja un iedeva citu ziedu pušķi ko bija sagatavojusi sveikšanai.Ejot dzimtsarakstos samisējās un gandrīz pakritu,bet līgavainis noturēja.

Vita, 25

Mēs uz svinību vietu devāmies bez visa lielā viesu pulka (tie mūs sagaidīja jau viesu namā). Vedēji bija sarūpējuši septiņus tiltus, kuru laikā veicām dažādas aktivitātes - pirmajā tiltā mani stiepa pāri vīrs, otrajā saucām mīļvārdiņus un gājām viens otram pretī, trešajā tiltā mēs gājām pāri tiltam (cik soļi- tik bērnu), ceturtajā metām akmeņus upē un saucām lietas, ko negribam, lai otrs ņem līdzi laulības dzīvē (sliktie paradumi, īpašības). Tad mēs devāmies uz mājas vīna darītavu "Domu pietura", kur vedēji bija sarūpējuši jauku pasēdēšanu un vīna malkošanu. Mums bija vīnu degustācijas programma, lai izvēlētos savu ģimenes vīnu pirmajai kāzu gadadienai. Vīna malkošanas procesu vadīja lieliskā Astra Riekstiņa, kura iepazīstināja mūs ar vīna darīšanas pasauli, dažādiem padomiem, kā arī pastāstīja "Domu pieturas" mini vēsturi. Jūs nekad neticēsiet, ka vīna pasaulē viņu ievedis nu jau 100 gadīgais tēvs Kārlis, kurš joprojām darina vīnu. Piektajā tiltā mēs laidām pūķi, sestajā tiltā mēs laidām balonu un septītajā tiltā mani stiepa pāri ļoti garam trošu tiltiņam. Madonas pilsētas centrā mums tika uztaisīti spontāni vārti (kafejnīcas/bāriņa īpašnieks) iežogoja mūsu kāzu auto, bet mēs jau bijām sagatavojušies, ja nu gadījumā kāds sarūpētu vārdus. Piknika groziņā bija vairākas pudeles, kuras bija apsietas ar krāsainām lentām. Kuru izvilks - tā arī būs. Tur visādas pigoru pudeles likām. Savukārt pie viesu nama draugi mums bija sarūpējuši arī vārtus, kur mums bija jāveic uzdevumi - jāuzlasa nauda no rīsiem, kurš būs maka turētājs un naudas gādātājs), kā arī dejojām Prūšu zemi. Vispār gribējām jau svinību vietā ierasties ar laivu pār ezeru, bet karstā laika dēļ kanālā, kur bija paredzēta mūsu iekāpšana, bija ļoti zems ūdens līmenis. Laivas nogādātāji uzsēdās uz sēkļa, tāpēc mēs vienkārši atbraucām ar busiņu.

Ieva, 30

Pēc svinībām aizbraucām iestādīt koku savā zemesgabalā, turpat arī bija dažas atrakcijas, tad braucām uz viesu namu. Visur līdzi bija viesi.

Sandra, 25

Pēc ceremonijas mūs uzreiz sagaidīja Laulību policija, kas gan nebija sarunāta. Viens no policistiem izrādījās attāls vīra radinieks. Jautrība garantēta, interesanti uzdevumi. Pēc tam devāmies uz jūmalu, kur bija sagatavotas uzkodas un šampanietis, notika fotogrāfēšanās un filmēšana. Pēc jūrmalas braucām uz Pastariņa muzeju. Ļoti interesanta programma jaunlaulātajiem. Gatavojām un cepām maizi. Kamēr maize cepās, ārpusē notika izdarības, kurās tika iesaistīti arī viesi, stādījām savu ķiršu koku un aprakām šampanieša pudeli, kas jāizrok pēc gada. Kad maize bija gatava, ar to cienājām viesus. Bija vēl citas interesantas lietas. Pēc tam viesi devās uz svinību vietu, bet mēs ar vedējiem, fotogrāfu un video operatoru devāmies uz jūrmalu citā vietā fotosesijai. Tur vedēji deva dažādus uzdevumus. Pa ceļam uz svinību vietu apstājāmies, lai saslēgtu sirds puses (bija izgatavotas no koka) ar atslēdziņu, jo maršrutā nebija tiltu. Tika novilkti 4 striķi, kas gan nebija plānoti.

Alīna, 25

Mēs neaizrāvāmies ar šo kāzu daļu. Pārāk daudz viesu, pārāk daudz mašīnu. Bija gulbīša palaišana upē. Bija neliela atpūta no viesiem mums, jaunajam pārim, kopā ar fotosesiju. Un tad jau viesu nams.

Eva Elizabete, 25

Tā kā pēc svinīgās kāzu ceremonijas devāmies uz pili, kur bija pirmais kāzu valsis, tosts, jaunā pāra sveikšana, uzkodas un fotografēšanās, tad laiks jau pilī bija krietni patērēts un izpriecām pa ceļam nebija daudz laika, bet vedēji bija sagādājuši vienu pārbaudījumu uz tilta. Pēc tam viesi devās uz viesu namu, bet mēs ar vedējiem devāmies nelielā fotosesijā un uz mīļotā dzimtas mājām ierakt pudeli, ko pēc gada raksim ārā :)

Krista, 27

Vienīgais tilti un neliela fotosesija.

Alda, 27

Pirmo šampanieti dzērām pie baltās kāpas un tālāk vedēji bij izdomājuši visādas izklaides.

Ilze, 32

Ilze, 29

Bija daudz fotosesiju vairākās vietās (varbūt pat mazliet par daudz...). Vedēji bija sagatavojuši ļoti jauku pārsteigumu - Svētavota apmeklējumu kopā ar visiem viesiem. Ļoti skaista un interesanta vieta. Bija arī viens tilts, ar ko pilnīgi pietika patiesībā. :)

Dace, 27

Bija izveidoti draugu vārti un pietura priežu mežā, skaistos viršos, kur bija romantiska vieta ar šampanieti, kūciņām, mūziku. Perfekti! Pietura uz tilta, kur saslēdzām koka sirds pusītes, lai nebūtu jāliek atslēga pie margām, pašu atslēgu iemetām upē!

Maija, 21

Bija kāzinieku programma muzejā, pēc tam mini versija par septiņiem tiltiem, atpūta ar uzkodām pie ezera, fotosesija pie jūras, striķa vilcēji.

Laura, 25

Bija mazais ceļojuma kopā ar viesiem, pēc tam bija pikniks mums diviem, fotosesija vairākās vietās un devāmies uz viesu māju,

Jana, 27

No baznīcas kopā ar viesiem devāmies līdz Cēsu pils parkam, kur bija sagādātās atrakcijas, pēc tam viesi devās uz viesu namu, mēs devāmies uz nelielām uzkodām un fotogrāfēšanos Cēsu pilī un Ungurmuižā.

Tanita, 25

pēc baznīcas braucām pie vīra vecākiem, kur mēs kopā iestādījām ozolu, pēctam devāmies uz tiltiem un tad kuģīi piebraucām pie viesu nama

Maija, 32

Ar laivam braucam uz Sv. Meinarda salu Ikskile. Uz salas vedejmate bija saorganizejusi muzikji Arvids Berķis ar gitaru un brinishkigam dziesmam. Tur ari rakstijam vestulites viens otram, ko atvert uz pirmo kazu jubileju.

Ilva, 25

Pēc zagsa devāmies uz "Radošo sētu" fotogrāfēties, tad uz Lauksaimniecības muzeju (tur pat Talsos) kur bija daži uzdevumi, tālāk devāmies uz Kandavu, pa ceļam apstājoties stāvvietā pie Cūkezera, kur bija jāveic pāris uzdevumi. Kandavā pie lielā tilta margas piekarinājām atslēdziņu, Prominādē uz tiltiņiem veicām uzdevumus, Pilskalnā bija divatā un ar vedēiem fotosesija. Tālāk devāmies uz manu vecāku māju, tur arī sagaidīja daži uzdevumi un vienīgie "vārti". Pēc tam braucām uz Kandavas Maximu iepirkties, katram iedeva 1 euro un bija jānopērk paika priekš nedēļas(nebija viegli) :D un tad beidzot braucām uz svinību vietu.

Lelde, 23

Bijām laimes pakavu un laimes naudiņu kalt, gājām pāri Gaujas tiltam, bijām bērnu laukumā, kur atvadījāmies no bērnības, bijām uz Gājēju tiltiņa, kur pielikām savu atslēdziņu, un jājām ar zirdziņiem.

Evita, 22

Ceļu mērojām no Saldus caur Kuldīgu līdz pat Kandavai. Piestājām pie vairākiem tiltiem (ne 7, kā pieņemts), kur Vedēji uzdeva dažādus uzdevumus veikt. Visspilgtākais ko atceros, jo aiz priekiem gandrīz sāku raudāt bija, kad Kandavā mūs ceļā uz vienu tiltu sagaidīja Kandavas jauktā kora meitenes, kur reiz dziedāju 5 gadus. Viss gāja caur dziesmu vārdiem...tik patīkami un silti atcerēties to patīkamo brīdi.

Inese, 27

Izvēlējāmies netaisīt atrakcijas pa ceļam, bet gan doties četratā ar vedējiem uz mūsu iepazīšanās vietu Mārcienas muižā, kur mierīgā gaisotnē dzērām šampi un fočējāmies. Viesiem tikmēr bija sadoti dažādi uzdevumi viesu namā.

Zane, 25

Uz svinību vietu braucām pa dažādām izklaides vietām. Bijām pie kalēja uz Rīvas tiltu. Pēc tam braucām uz Pāvilostu, estrādi. Ar vīru dejojām tautiskās dejās jau no bērnu kājas, tad bija ļoti skaista kopīga deja ar jaunajiem dejotājiem uz estrādi. Dejojām visi, gan mēs, gan viesi. Bija arī patīkams pārsteigums man. Vīrs kādreiz bija liels dziedātājs, tad mūsu mīļie vedēji bija kaut kur atraduši ļoti vecu ierakstu, kur viņš mazs būdams dziedāja. Tad uz tiltu metām katrs savu kociņu ar domu, kas būs pirmais-puisītis vai meitenīte. Pēc izklaidēm braucām uz cept maizīti uz ,,Ievlejām'', ko pirms tam nebijām darījuši. Sitām podus ar domu, kad vairs nestrādāsim tādus :) Tad bija brīdis atpūtai, Bijām ļoti skaistā atpūtas vietā, kur meža vidū iekārtota bija. Atpūtāmies kopā ar vedējiem, uzkodas un vīns. Vēstules rakstīšana, ko ierakām kopā ar pudeli vīna. Kuru pēc gada dzersim un lasīsim savas vēstulītes. Pēc tam braucām uz Pāvilostas molu. Mest jūrā pudeli ar vēstuli kādam atradējam. Un tad jau ceļš pie viesiem uz svinību vietu.

Sigita, 28

Sanita, 28

Mums bija fantastisks fotogràfs,brìnišķìgi vedèji un ceļš līdz viesu namam bija notikumu bagāts,jautrs un vienreizējs. Fotosesijas ne tikai vienā vietā,bet vairākās....gan rydzu laukà,gan pie sienu baļļām,gan pie tikko izcirstu mežu malku grēdām....

Kristine, 20

Mums nebija ne tilti, ne kas īpašs ieplānots ceļa laikā. Svinību vieta atradās netālu no ceremonijas vietas. Diena bija šausmīgi karsta un ceļu pavadījām mierīgi.

Anete, 29

Vedēji bija izplānojuši mums dažādas atrakcijas. Viesiem bijām izdomājuši ralliju ar uzdevumiem, kas bija lielisks laika kavēklis, pēc tam vakara gaitā, rādījām viesu "rallija" jautrākās bildes.

Ilze, 41

Izbraukājām mūsu vietas mīļākās, tās kur parasti tikāmies:)

Aļesja, 26

Bija tilts un nešana pāri tiltam, Āraišu dzirnavas - ļoti skaista vieta ar savu programmu un pieeju! :)

Katerina, 26

Apstājamies pie viena tilta, pakaram tur slēdzi, palaidām hēlija balonus gaisā. Pa ceļam bija 2 vārti, kur mūs jautri apsveica, un lika darīt dažus uzdevumus.

Edīte, 34

Neliela fotosesija baznīcas telpā un šampanietis Daugavas krastā.

Inese, 27

Tā kā mums nebija vedēju un visu darījām paši, ļoti patika draugu sagādātie pārsteigumi, kas bija gaumīgi un mēreni, zinot to, ka mums ļoti nepatīk tradicionālās kāzu izdarības

Dagnija, 32

Pēc ceremonijas pafotografējāmies pirms došanās uz svinību vietu. Nekā tāda ievērības cienīga nebija.

Agnese, 24

Mums nebija tradicīju un 7 tiltu utt., mēs no baznīcas bijām izīrējuši Hummer limuzīnu viesiem. Pec Baznīcas 1h pavizinājā pa Rīgu (sasildījās), tad bija Jūgendstila muzejs un tur jau viesnīca. Mēs, kamēr viesi sāka iepazīties viesnīcā un spēlēt aktivitātes ar Agri, baudijām saulrietu mūsu Jaguārā un mīlinājāmies divvientulībā 60 gadu stila mūzikas pavadījumā :)

Monta, 25

Sākumā ar visiem viesiem sabildejamies ziemasdārzā kas ir dzimtsarakstu nodaļā ar sampīti un vēja kūkām kuras ari pasūtījām Drusktot, tad virzijāmies uz Bauskas pusi Iecevas tiltiņa uzkārām atslēdziņu un mīļotais nesa mani pāri! Tad nokļuvām Rundāles pilī un noireta tika baltā zāle lai mēs tur varētu dejot savu pirmo valsi, Foto , un pastaiga pa darzu! Ceļš atpakaļ uz Liepkalniem kur sagaidīja parbaudījumi! :) Bija ļoti jauki :)

Ieva, 29

Ar vedēju izdomātām izdarībām - ne pārāk daudz un ne ar septiņiem tiltiem - tam vajag divas dienas :D