FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?

Pievienot savu pieredzi
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu?
Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:02.07.2021

Šīs nebija tradicionālas kāzas ar vārtiem un tiltiem. Galvenais bija sadzīvot ar karstumu un lai ziedi pa ceļam ir oāzē, seja piepūderēta :) Man svarīgi bija vizuālie sīkumi, ko izbaudīt pašiem un viesiem, kā arī pienācīga uzmanība, kuru, jāteic, bija grūti veltīt visiem

Kāzu datums:10.10.2020

Fotografējāmies pirms ceremonijas un es paspēju saplēst kleitas mežģīnes. Vedējmāte kleitu veiksmīgi sašuva benzīntanka stāvlaukumā. Tas, šķiet, arī bija lielākais kāzu dienas kuriozs. Pa ceļam uz svinībām iebraucām ciemos pie maniem vecvecākiem, kas dzīvo netālu, bet veselības dēļ izvēlējās nebūt kāzās. Tas bija ļoti mīļi :)

Kāzu datums:12.09.2020

Par to parūpējās mūsu lieliskie vedēji. Kopumā no viesiem pazudām uz ~4 stundām, kuru laikā vedēji mūs aizveda uz skaistu fotosesijai paredzētu vietu lauku īpašumā, pēc tam bija sarūpēti dažādi uzdevumi un vārti, pēc tam vedēji mūs aizveda izcilā mazā atpūtā uz saliņas ar saksafonistu, gardām uzkodām un šampanieti. Dodoties uz viesu namu noķērām izcili skaistu saulesrietu mežā.

Kāzu datums:09.09.2020

Pirmkārt, pārsteigums no vedējiem! Pats vedējtēvs brauca ar 1959. gada kadiliaku. Pēc ceremonijas mums bija pārsteigums vakara daļā! Mūs līdz pop-up restorānam, kas bija sataisīts īpaši mums diviem, pavadīja motociklu eskorts! Tas gan bija pārsteigums!

Kāzu datums:20.08.2020

Jautrība bija fotosesijas laikā, kad vīrs turēja rokās dūmu sveci, mazliet to pakratīja un oglīte uzkrita man uz kleitas.

Kāzu datums:07.08.2020

Pirmais lielais piedzīvojums pēc oficiālās ceremonijas bija Jaungulbenes folkgrupa “Dadzes”, kas pie mīlestības ozola iekūra mūsu pirmo simbolisko ģimenes pavardu un ar spēka dziesmām veica apļa rituālus. Tā bija mūsu kā jaunā pāra līdzināšana – senlatviešu rituāls, ar ko mūs savienoja un padarīja līdzīgus. Tad mēs ar vedējiem devāmies atsevišķi. Iepriekš vedējiem bijām lūguši mums sagādāt kādu mirkli divvientulībā, tādēļ tikām aizvesti uz pilij netālu esošo atpūtas kompleksu "Ziedugravas", kur uz laipas mūs jau gaidīja romantisks stūrītis, uzkodas un šapmanietis. Tāpat ar vedējiem devāmies izbraucienā ar plostu, kur baudījām Pogas ezera burvību un plānojām jaunradītās ģimenes nākotni. Tālāk braucām uz svinību vietu, kur mums bija sagatavoti 7 dažādi vārti – pārbaudījumi, jauno dzīves ceļu uzsākot.

Kāzu datums:06.08.2020

Jaukiem un skaistiem mirkļiem piepildīts, protams, arī satraucošs :)

Kāzu datums:26.06.2020

Vedēji bija sarūpējuši fotosesiju magoņu laukā un pēdējos 5km mums bija sarūpēts zirgs ar karieti, ar kuru ieradāmies pilī.

Kāzu datums:14.02.2020

Bija dažādas aktivitātes uz Sventes tilta. Tad Raiņa mājā, Berķenelē, bija pirmais šampanieša tosts un uzkodas, fotografēšanās, viesu grāmatas un krustvārdu mīklas pildīšana. Tad vedēji mūs “nozaga” un veda pārsteigumā uz Daugavpils Marka Rotko centru, kur restorānā mūs gaidīja pārsteigums un Jura Ostrovska uzstāšanās, šampanieša baudīšana, mīlestības vēstuļu rakstīšana otram. (Tikmēr viesi devās uz viesu māju - iekārtoties.)

Kāzu datums:28.09.2019

Burvīgas fotosesiju vietas un, mīlestībā un smieklos tīts brančs ar vedējiem :)

Kāzu datums:26.07.2019

Bija pieturas punkti fotosesijām, jāraksta vēstule viens otram, jāierok zemē šampanietis, goda vārti ar uzdevumiem.

Kāzu datums:01.06.2019

Apstājāmies pie Sigulda lielā tilta. Tur ļoti skaisti tie Latvijas karogi izstādīti. Ļoti patriotiski un sirsnīgi. Vedēji uzdāvināja dāvanu - izjādi ar zirgiem.

Kāzu datums:27.04.2019

Ceļā uz svinību vietu iebraucām pie vectēviem, kuri nevarēja ierasties un bijām uz fotosesiju Botāniskajā dārzā.

Kāzu datums:06.10.2018

Vedējtēvam saplīsa bikses tieši pirms ierašanās pakaļ līgavai, kāpjot ārā no mašīnas. Tāpēc vedējmāte ar līgavaini izpirka līgavu divatā, kamēr vedējtēvs ar vīramāti brauca un meklēja jaunas bikses, jo sašūt nebija iespējams. Visa diena bija dažādiem notikumiem bagāta, ko sagādāja arī viesi.

Kāzu datums:18.08.2018

Mums bija foto sesija ar zirgu un foto sesija baznīcas drupās Veckalsnavā.

Kāzu datums:18.08.2018

Ļoti daudz negaidīti vārti.

Kāzu datums:18.08.2018

Pirmā lieta, ejot lejā pa kāpnēm uz mašīnu nokritu pa kāpnēm. :D Pēc zagsa braucu pie šuvējas pārvilkt īsto kleitu pirms baznīcas, baznīcā ierados ar vedējiem (vīrs starplaiku pavadīja ar fotogrāfu) un tiku nosēdināta baznīcas pieliekamajā lai vīrs un viesi neredzētu kleitu pirms ceremonijas. :D

Kāzu datums:18.08.2018

Mans līgavainis brauca man pakaļ uz Priedaini pie paziņas un aizmirsa māšīnā līgavas pušķi un atnāca pie manis augša uz dzīvokli bez līgavas pušķa,bet paziņa improvizēja un iedeva citu ziedu pušķi ko bija sagatavojusi sveikšanai.Ejot dzimtsarakstos samisējās un gandrīz pakritu,bet līgavainis noturēja.

Kāzu datums:04.08.2018

Mēs uz svinību vietu devāmies bez visa lielā viesu pulka (tie mūs sagaidīja jau viesu namā). Vedēji bija sarūpējuši septiņus tiltus, kuru laikā veicām dažādas aktivitātes - pirmajā tiltā mani stiepa pāri vīrs, otrajā saucām mīļvārdiņus un gājām viens otram pretī, trešajā tiltā mēs gājām pāri tiltam (cik soļi- tik bērnu), ceturtajā metām akmeņus upē un saucām lietas, ko negribam, lai otrs ņem līdzi laulības dzīvē (sliktie paradumi, īpašības). Tad mēs devāmies uz mājas vīna darītavu "Domu pietura", kur vedēji bija sarūpējuši jauku pasēdēšanu un vīna malkošanu. Mums bija vīnu degustācijas programma, lai izvēlētos savu ģimenes vīnu pirmajai kāzu gadadienai. Vīna malkošanas procesu vadīja lieliskā Astra Riekstiņa, kura iepazīstināja mūs ar vīna darīšanas pasauli, dažādiem padomiem, kā arī pastāstīja "Domu pieturas" mini vēsturi. Jūs nekad neticēsiet, ka vīna pasaulē viņu ievedis nu jau 100 gadīgais tēvs Kārlis, kurš joprojām darina vīnu. Piektajā tiltā mēs laidām pūķi, sestajā tiltā mēs laidām balonu un septītajā tiltā mani stiepa pāri ļoti garam trošu tiltiņam. Madonas pilsētas centrā mums tika uztaisīti spontāni vārti (kafejnīcas/bāriņa īpašnieks) iežogoja mūsu kāzu auto, bet mēs jau bijām sagatavojušies, ja nu gadījumā kāds sarūpētu vārdus. Piknika groziņā bija vairākas pudeles, kuras bija apsietas ar krāsainām lentām. Kuru izvilks - tā arī būs. Tur visādas pigoru pudeles likām. Savukārt pie viesu nama draugi mums bija sarūpējuši arī vārtus, kur mums bija jāveic uzdevumi - jāuzlasa nauda no rīsiem, kurš būs maka turētājs un naudas gādātājs), kā arī dejojām Prūšu zemi. Vispār gribējām jau svinību vietā ierasties ar laivu pār ezeru, bet karstā laika dēļ kanālā, kur bija paredzēta mūsu iekāpšana, bija ļoti zems ūdens līmenis. Laivas nogādātāji uzsēdās uz sēkļa, tāpēc mēs vienkārši atbraucām ar busiņu.

Kāzu datums:23.09.2017

Pēc svinībām aizbraucām iestādīt koku savā zemesgabalā, turpat arī bija dažas atrakcijas, tad braucām uz viesu namu. Visur līdzi bija viesi.

Kāzu datums:23.09.2017

Pēc ceremonijas mūs uzreiz sagaidīja Laulību policija, kas gan nebija sarunāta. Viens no policistiem izrādījās attāls vīra radinieks. Jautrība garantēta, interesanti uzdevumi. Pēc tam devāmies uz jūmalu, kur bija sagatavotas uzkodas un šampanietis, notika fotogrāfēšanās un filmēšana. Pēc jūrmalas braucām uz Pastariņa muzeju. Ļoti interesanta programma jaunlaulātajiem. Gatavojām un cepām maizi. Kamēr maize cepās, ārpusē notika izdarības, kurās tika iesaistīti arī viesi, stādījām savu ķiršu koku un aprakām šampanieša pudeli, kas jāizrok pēc gada. Kad maize bija gatava, ar to cienājām viesus. Bija vēl citas interesantas lietas. Pēc tam viesi devās uz svinību vietu, bet mēs ar vedējiem, fotogrāfu un video operatoru devāmies uz jūrmalu citā vietā fotosesijai. Tur vedēji deva dažādus uzdevumus. Pa ceļam uz svinību vietu apstājāmies, lai saslēgtu sirds puses (bija izgatavotas no koka) ar atslēdziņu, jo maršrutā nebija tiltu. Tika novilkti 4 striķi, kas gan nebija plānoti.

Kāzu datums:09.09.2017

Mēs neaizrāvāmies ar šo kāzu daļu. Pārāk daudz viesu, pārāk daudz mašīnu. Bija gulbīša palaišana upē. Bija neliela atpūta no viesiem mums, jaunajam pārim, kopā ar fotosesiju. Un tad jau viesu nams.

Kāzu datums:12.08.2017

Tā kā pēc svinīgās kāzu ceremonijas devāmies uz pili, kur bija pirmais kāzu valsis, tosts, jaunā pāra sveikšana, uzkodas un fotografēšanās, tad laiks jau pilī bija krietni patērēts un izpriecām pa ceļam nebija daudz laika, bet vedēji bija sagādājuši vienu pārbaudījumu uz tilta. Pēc tam viesi devās uz viesu namu, bet mēs ar vedējiem devāmies nelielā fotosesijā un uz mīļotā dzimtas mājām ierakt pudeli, ko pēc gada raksim ārā :)

Kāzu datums:21.07.2017

Vienīgais tilti un neliela fotosesija.

Kāzu datums:23.12.2016

Pirmo šampanieti dzērām pie baltās kāpas un tālāk vedēji bij izdomājuši visādas izklaides.

Kāzu datums:29.09.2016

Kāzu datums:17.09.2016

Bija daudz fotosesiju vairākās vietās (varbūt pat mazliet par daudz...). Vedēji bija sagatavojuši ļoti jauku pārsteigumu - Svētavota apmeklējumu kopā ar visiem viesiem. Ļoti skaista un interesanta vieta. Bija arī viens tilts, ar ko pilnīgi pietika patiesībā. :)

Kāzu datums:03.09.2016

Bija izveidoti draugu vārti un pietura priežu mežā, skaistos viršos, kur bija romantiska vieta ar šampanieti, kūciņām, mūziku. Perfekti! Pietura uz tilta, kur saslēdzām koka sirds pusītes, lai nebūtu jāliek atslēga pie margām, pašu atslēgu iemetām upē!

Kāzu datums:20.08.2016

Bija kāzinieku programma muzejā, pēc tam mini versija par septiņiem tiltiem, atpūta ar uzkodām pie ezera, fotosesija pie jūras, striķa vilcēji.

Kāzu datums:13.08.2016

Bija mazais ceļojuma kopā ar viesiem, pēc tam bija pikniks mums diviem, fotosesija vairākās vietās un devāmies uz viesu māju,

Kāzu datums:18.07.2016

No baznīcas kopā ar viesiem devāmies līdz Cēsu pils parkam, kur bija sagādātās atrakcijas, pēc tam viesi devās uz viesu namu, mēs devāmies uz nelielām uzkodām un fotogrāfēšanos Cēsu pilī un Ungurmuižā.

Kāzu datums:16.07.2016

pēc baznīcas braucām pie vīra vecākiem, kur mēs kopā iestādījām ozolu, pēctam devāmies uz tiltiem un tad kuģīi piebraucām pie viesu nama

Kāzu datums:09.07.2016

Ar laivam braucam uz Sv. Meinarda salu Ikskile. Uz salas vedejmate bija saorganizejusi muzikji Arvids Berķis ar gitaru un brinishkigam dziesmam. Tur ari rakstijam vestulites viens otram, ko atvert uz pirmo kazu jubileju.

Kāzu datums:10.10.2015

Pēc zagsa devāmies uz "Radošo sētu" fotogrāfēties, tad uz Lauksaimniecības muzeju (tur pat Talsos) kur bija daži uzdevumi, tālāk devāmies uz Kandavu, pa ceļam apstājoties stāvvietā pie Cūkezera, kur bija jāveic pāris uzdevumi. Kandavā pie lielā tilta margas piekarinājām atslēdziņu, Prominādē uz tiltiņiem veicām uzdevumus, Pilskalnā bija divatā un ar vedēiem fotosesija. Tālāk devāmies uz manu vecāku māju, tur arī sagaidīja daži uzdevumi un vienīgie "vārti". Pēc tam braucām uz Kandavas Maximu iepirkties, katram iedeva 1 euro un bija jānopērk paika priekš nedēļas(nebija viegli) :D un tad beidzot braucām uz svinību vietu.

Kāzu datums:03.10.2015

Bijām laimes pakavu un laimes naudiņu kalt, gājām pāri Gaujas tiltam, bijām bērnu laukumā, kur atvadījāmies no bērnības, bijām uz Gājēju tiltiņa, kur pielikām savu atslēdziņu, un jājām ar zirdziņiem.

Kāzu datums:22.08.2015

Ceļu mērojām no Saldus caur Kuldīgu līdz pat Kandavai. Piestājām pie vairākiem tiltiem (ne 7, kā pieņemts), kur Vedēji uzdeva dažādus uzdevumus veikt. Visspilgtākais ko atceros, jo aiz priekiem gandrīz sāku raudāt bija, kad Kandavā mūs ceļā uz vienu tiltu sagaidīja Kandavas jauktā kora meitenes, kur reiz dziedāju 5 gadus. Viss gāja caur dziesmu vārdiem...tik patīkami un silti atcerēties to patīkamo brīdi.

Kāzu datums:15.08.2015

Izvēlējāmies netaisīt atrakcijas pa ceļam, bet gan doties četratā ar vedējiem uz mūsu iepazīšanās vietu Mārcienas muižā, kur mierīgā gaisotnē dzērām šampi un fočējāmies. Viesiem tikmēr bija sadoti dažādi uzdevumi viesu namā.

Kāzu datums:31.07.2015

Uz svinību vietu braucām pa dažādām izklaides vietām. Bijām pie kalēja uz Rīvas tiltu. Pēc tam braucām uz Pāvilostu, estrādi. Ar vīru dejojām tautiskās dejās jau no bērnu kājas, tad bija ļoti skaista kopīga deja ar jaunajiem dejotājiem uz estrādi. Dejojām visi, gan mēs, gan viesi. Bija arī patīkams pārsteigums man. Vīrs kādreiz bija liels dziedātājs, tad mūsu mīļie vedēji bija kaut kur atraduši ļoti vecu ierakstu, kur viņš mazs būdams dziedāja. Tad uz tiltu metām katrs savu kociņu ar domu, kas būs pirmais-puisītis vai meitenīte. Pēc izklaidēm braucām uz cept maizīti uz ,,Ievlejām'', ko pirms tam nebijām darījuši. Sitām podus ar domu, kad vairs nestrādāsim tādus :) Tad bija brīdis atpūtai, Bijām ļoti skaistā atpūtas vietā, kur meža vidū iekārtota bija. Atpūtāmies kopā ar vedējiem, uzkodas un vīns. Vēstules rakstīšana, ko ierakām kopā ar pudeli vīna. Kuru pēc gada dzersim un lasīsim savas vēstulītes. Pēc tam braucām uz Pāvilostas molu. Mest jūrā pudeli ar vēstuli kādam atradējam. Un tad jau ceļš pie viesiem uz svinību vietu.

Kāzu datums:24.07.2015

Kāzu datums:11.07.2015

Mums bija fantastisks fotogràfs,brìnišķìgi vedèji un ceļš līdz viesu namam bija notikumu bagāts,jautrs un vienreizējs. Fotosesijas ne tikai vienā vietā,bet vairākās....gan rydzu laukà,gan pie sienu baļļām,gan pie tikko izcirstu mežu malku grēdām....