FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Aija, 25

Cena un repertuārs. Spēlēja grupa "D-light" no Preiļiem - 4 puiši. Spēlēja gan jaunākās LV/ENG melodijas, gan Zilo Lakatiņu un Silavas valsi. Puiši daudz zaļumballes spēlējuši. Visiem ļoti patika! Cena zem 200 Ls.

Linda, 23

V.Prancāns un J.Rozenbergs - Tukums. Pazīstami. 200 Ls no 7 vakarā līdz 5 rītā.

Ginta, 25

Mums spēlēja DJ.

džemina, 36

Lai lētāk un profesionāli! Maksājām 150 Ls - 20 Ls par stundu. Kaspars Kārkliņš Rullē! Vēl bija saksafonists klāt.

Ilze, 26

Gribējām muzikantus, kas nespēlēs parastos šlāgerus, bet tautas mūziku, turklāt ar iespēju ierādīt tautiskās dejas viesiem. Tas ir daudz jautrāk tiem, kas parasti daudz nedejo, turklāt tautiskās dejas var dejot arī tie, kam nav pāri, piemēram, man bija viesos vairākas vientuļas meitenes. Spēlēja "Hāgenskalna muzikanti", kuru vadītājs arī darbojas deju kopā "Dandari". Tā mēs ieguvām grupu, 4 cilvēki, kas spēlēja retro stilā tautas mūziku, un klāt vēl tautas deju pāri. Izmaksas - 560 Ls, bet bija to vērts.

Natālija, 27

Meklējām jaunu DJ ar savu aparatūru, lai viņa pleilistē būtu gan modernā elektroniskā mūzika, gan 80'-90' gadu hīti priekš vecākas paaudzes. Izmaksāja 120 Ls.

Laura, 24

Mums bija Dj Cindulis -zinams un loti forsh! Loti jut publiku un viegli un jautri! Iedaali! Mums ari uzdavinaja parsteigumu kaazaas -DZELZS VILKU! Tas speleja musu pirmo dziesmu - Metallica - Nothin Else matters un pec tam visadus savus un citu hiitus hnakts garuma, kopa gaja ar viesiem pirti! Pa jautro! :)

Laura , 24

muzikantu zinaju no citiem pasakumiem, tapec zinaju, ka bus perfekti! Speleja Dj Cindulis. :) super jautri ar vinu vienmer! izmaksaja 150 ls unz vakaru.

ieva, 33

Speeleeja Cesu diidzejs Cindulis. Loti labi juta viesu noskanojumu. Apsveicami speeja apvienot latvieshu, krievu un anglu muuziku uz ko orienteejaamies... Laba cena 100Ls visam vakaram ar visu apgaismojumu. Profesionaalas vaarda tieshaa noziimee!!! Dodam piecas zvaigznes no piecaam!

Kristīne, 32

Spēlēja DJ Žanis, visiem ļoti patika, cilvēki gribēja dejot vēl pirms pirmā valša :) Izmaksas 170 lati

Zanda, 26

Mums bija "youtube diskotēka" :))

Meldra, 24

Visi kaazu viesi bija jaunieshi (iznjemot vecaakus un vecvecaakus) + mums katram ljoti dazhaadas muuzikas gaumes + ierobezhoti liidzeklji tieshi uz muuziku + bija shaadas taads specifiskas prasiibas repertuaaraa, taadeelj bija ljoti gruuti izveeleeties. Muuzikji, kas speeleja mums veelamu repertuaaru, bija mums par daargu, tos, ko vareejaam atljauties, speeleeja to, ko negribeejaam dzirdeet. Noleemaam par labu DJ Alex. IESAKU!!! Dabuujaam visu, ko veeleejaamies + ar uzviju, turklaat par leetaaku naudu kaa mums bija budzhets. Bijaam ljoti apmierinaati. Iesaku apsveert DJ pakalpojumus, ja nav bezizmeera budzhets.

Sindija, 24

vietējā blicīte.par Ls30

Linda, 26

Spēlēja grupa un DJ pārtraukumos līdz pēdējam viesim!

Vineta, 25

Bijām dzirdējuši citās kāzās un darba pasākumā, Daylight 400 Ls

Zane, 23

Izvēlējām dzirdētus muzikantus, kas bija mūsu abu gaumē. Bija svarīgi, lai labi sastrādājas ar vedējiem, ir atraktīvi, omulīgi,vienvārdsakot- forši cilvēki+ lai ir daudzveidīgs repertuārs, lai viesi"pavelkās" . Trāpījām desmitniekā. Lieliski sastrādājās ar vedējiem vakara pirmajā daļā un kārtīgi izdancināja viesus otrajā. Spēlēja līdz kādiem 5iem rītā, lai gan publika bija gatava viņus mocīt vēl ilgāk.

Ilze, 25

Pēc cenas un atsauksmēm. Spēlāja "Valters&Valters", izmaksas 260 Ls.

Zaiga, 27

Muzikantus izvēlējos pēc atsauksmēm precos.lv un varu ieteikt arī citiem "Rožmalu muzikanti" , izmaksāja Ls 150 + Ls 20 par ceļu. Spēlēja no apmēram 21.00 vakarā līdz 7.30 no rīta, tad devās pačučēt un 10.00 jau nāca mūs modināt ar akordeonu un pēc brokastīm turpināja uzspēlēt līdz 14.00.

Maija, 27

Mēs jau iepriekš zinājām, kādus muzikantus vēlamies un viņi bija super!

Judīte, 27

Muzikantus ieteica viesu mājas saimnieki,tik jautrus mēs negaidījām, viņi bija superīgi, vadīja spēles un spēlēja līdz rītam

mo, 25

Ieteica viesu nams, aizbraucām aprunātie sun ļoti iepatikās. Spēlēja grupa "Baltā māja" (29199620) no Limbažiem. Milzīgs atvieglojums vedējiem, ļoti patika viesiem, spēlēja/diedāja visu ko lūdzām un ļāva arī mūsu viesiem uzspēlēt un uzdziedāt :) izmaksāja LVL 230 no 18:00 līdz 2:00 naktī AR vakara vadīšanu. nospēlēja līdz 5iem rīta un paņēma simbolisku samaksu par virstundām.

Margita, 29

Spēlēja mums superīgs DJ DEXTER - pēc lietus garīgo viņš pacēla izcili!:)

Līga, 26

Negribējām dzīvo mūziku. Aptaujājām pazīstamus DJ par izmaksām un izvēlējāmies vīra bērnības draugu.

Inese, 34

Mums bija DJ. Samaksājām 65 Ls.

Laila, 21

Nebija muzikantu, nebija nepieciešamības, nebija izmaksu.

Daiga, 27

Spēlēja muzikants no Kokneses - mums pašiem un viesiem patika. Ieteikums sākt meklēt muzikantu iespējams pat ātrāk nekā viesu namu un apsvērt domu, vai nevajag izvēlēties viesu namu tur, kur ir zināms brīvs un labs muzikants vai kāzu vadītājs. Kad sapratu, ka uz visu vakaru latviskus dančus būtu pārāk ekskluzīvi atļauties, tieši tādēļ, ka izvēlētā svinību vieta ir ļoti tālu no folkloras grupām, kas šādu danču vakaru piedāvā, tad sameklējām muzikantu, kas labi orientējas dažāda stila mūzikā un bez sintezatora spēlē arī saksofonu.

Ieva, 25

Liela izvēle nebija atlikusi, ņemot vērā īso sagatavošanās laiku, muzikanti varēja būt labāki, izmaksas 330 Ls

Ilze, 22

Mums nebija dzīvās mūzikas.

Tigra, 30

Bija DJ kopā ar vakara vadītāju

Liene, 25

Pēc ieteikuma, bet tas nenozīmē, ka tas bija labs variants!

Diāna, 27

Mums muzikantu nebija, līdz ar to izmaksas uz to "nulle". Sarunātais DJ nedēļu pirms kāzām paziņoja, ka tomēr nebūs. Izgājām no situācijas tā, ka Vīrs pats salika mūzikas gan video gan audio izlasi un kamēr bija gaišs skanēja audio izlase uz mūzikas centra, kas bija pilnīgi pietiekoši jumta terasei. un kad iestājās tuma, uzprojektora tika palaista video mūzikas izlase. Viesi bija sajūsmā par šo ideju un tas padarīja mūsu kāzu atmosfēru mīļāku un mājīgāku :)

Santa, 21

Vīra brālis ir DJ :))

Anna, 25

bijām noskatījuši citās kāzās, izmaksāja 80Ls

Alla, 28

Paši izvēlējamies mūziku, līdzi bija dators, kurā pirms tam bija ierakstīta visa mūzika, par DJ bija draugs, bezmaksas.

Līga, 27

Muzikanti bija zināmi. M fāze

Lelde, 25

Atradu portālā precos.lv muzikantus No comment. Sazvanījāmies un viņi man atsūtīja savu ierakstu demo versijas. 200 LVL + transporta izdevumi.

Lilija, 23

Zināmi muzikanti, labas atsauksmes no cilvēkiem. labi spēlē balles. 160Ls

Irīna, 29

Gribējām jazzz stilā. Draugi ieteica.

Zane, 24

Ar mūziku, mums īpaši neizdevās, kā bijām plānojuši. Dziesmas gan bijām sarakstījuši ļoti daudz un dažādas. Muzikants bija draudzenes brālis. Ar puisi bija runāts, lai visa veida mūziku uzliek, te skaļāk, te klusāk. Viņam kaut kā tas neizdevās. Bet labi, ka mūsu viesi, nav nekādi lielie dancotāji. Līdz ar to dzirdēju labas atsauksmes, vienīgi man pašai gribējās mazliet savādāk. Vairāk fona mūziku, atsevišķām spēlēm un runām, citu mūziku...bet viņš neuzlika...

Agnese, 26

Bija grupa Blēži- viesi bija apmierināti un mēs arī! Izmaksāja 200Ls. Tieši muzikantu honorārs bija viens no galvenajiem faktoriem viņu izvēlē