FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Svetlana, 25

Mūsu muzikanti "SNG" no Daugavpils - ļoti labas atsauksmes bija un viņi strādāja ar mūsu kāzu vadītāju. Izmaksāja 330 LVL.

Sintija, 26

Spēlēja grupa GALAKTIKA. Fantastiski puiši, spēleja no 7 vakarā līdz pat pēdējam dejotājam, atsaucīgi un komunikabli. No viesiem saņēmām tikai labākās atsauksmes.

Alise, 26

Mums muzikantu nebija.

Dārta, 22

Vīram darba ballē noskatījām muzikantus. "Trešā brigāde" no Limbažiem. Super mūziķi, atsaucīgi, spēlē pašas labākās un pazīstamākās gan latviešu, gan ārzemju dziesmas. Viņi ir 3 vīrieši, viens no viņiem tā kā vada atrakcijas, spēles - omulīgs vīrietis. No mūziķiem daudz kas ir atkarīgs, esam priecīgi, ka paņēmām tieši šos muzikantus.

Kristīne, 23

Muzikantus ieteica kāzu vadītāja. Grupas nosaukumu īsti neatceros - kaut kas saistīts ar vēju. Bet ļoti lieliski puiši. 250 + 30 Ls par saksofonistu ceremonijā.

Līga, 30

Līgavaiņa brālis bija dīdžejs mūsu kāzās. Izpildītāji un dziesmas ļoti dažādas.

Daiguu, 25

Noklausījāmies vairākas grupas, beigās tomēr izvēlējāmies puišus no D-Light. Izmaksas samērīgas. :) Palikām apmierināti - viesi dancāja līdz rītam.

Daina, 26

Muzikantu Normundu Upenieku mums ieteica mūsu vedēji. Pievilcīga likās cena - 120 Ls ar visu ceļu. Viņš ļoti labi jūt publiku, esam ļoti apmierināti ar viņa veikumu.

Inese, 25

Mums ceremonijā spēlēja perkusionisti un pēc tam DJ.

Irina, 28

Muzikantu izvēlējamies, lai viņš varētu spēlēt saksafonu. Bija ļoti labs muzikants, kurš ne tikai spēlēja saksafonu, bet arī superīgi dziedāja. Pat iemācījās vārdus no mūsu kāzu dejas dziesmas.

Anete, 26

Baltā māja. Nītaures dzirnavas ieteica, ļoti apmierināti esam.

Inga, 26

Izvēlējāmies zināmus muzikantus. Spēlēja labi un izmaksas 200 Ls.

Auda, 24

Anete Kotoviča ar grupu. Ļoti skaistas balss īpašniece, gribējām, lai pirmo valsi nodzied dzīvajā, nevis iet ieraksts. 500 Ls.

Kristīne, 25

Kritērijs bija viens - vīramātes simpātijas, tāpēc mūsu kāzās spēlēja Gunārs Meijers ar mūziķiem. Izmaksas mums neatklāja, jo tā bija dāvana no vīramātes.

Gatis, 26

Meklējām labu muzikantu un lētu. Diezgan smagi gāja izvēlēties. Izvēlējāmies Aināru Ašaku. Izmaksāja 170 Ls. K?opumā biju apmierināts. Jo viņš arī vadīja vakaru ar visādām atrakcijām.

Guna, 26

Ceremonijā spēlēja arfa (Ieva Šablovska), ļoti skaisti un aizkustinoši. Izbraucienā pie jūras spēlēja saksofons (Armands Šablovskis). Ballītei vēlējāmies grupu, kas dzied ne tikai latviešu, bet arī ārzemju populāru mūziku, kā arī, lai tie ir jaunieši. Līdz ar to mums spēlēja Miks Dukurs ar māsu un grupu. Pēc grupas spēlēja DJ, ko ieteica grupa. Bija super ballīte, viesi veltīja daudz labus vārdus par skaistākajām kāzām un jautrāko ballīti, uz kādu viņi jebkad ir bijuši.

Elīna, 25

Mums pazīstams DJ. 80 Ls.

Inga, 24

Mēs ierakstījām disku ar mīļākajām dziesmām un viesu namā klausījāmies to.

Līga, 24

Nebija mūziķu. Ārzemes tie ir deficīts.

Sandra, 30

Mums bija DJ, jo neesam vienas tautības, lai katrs varētu padejot pie savas mīļākās dziesmas un visiem būtu jautri, tad nu bija DJ, ar aparatūru un mūziku cermonijai maksāja 250 EUR.

Laura, 26

Mums bija DJ. 100 Ls maksāja. Viesi bija sajūsmā, jo DJ iesaistījās pasākumos.

Elina, 23

Muzikantu beigās atradām internetā pēc atsauksmēm. Kaspars Kārkliņš - izcili! Pavilka visus - gan latviešus, gan ārzemniekus. Izmaksas 20 LS stundā.

Anta, 21

Nebija muzikanti, bija mūsu izvēlētas dziesmas un mūzikas centrs. Visi dejoja kā traki.

Rina, 23

Nebija īpaši liela izvēle, jo tas muzikants, kuru mēs sākotnēji vēlējāmies, nevarēja piedalīties kāzās, tāpēc izvēlējāmies vietējo pazīstamo komandu, kas tīri labi patika.

Gundega, 28

Izvēlējāmies DJ, jo bija pazīstams iepriekš, 150 Ls.

Velta, 24

Kritēriji: jautrs, atraktīvs, palīdz/ļauj atpūsties vedējiem. Un pēc ieteikuma tieši šadu atradām! Spēlēja Andris Priedītis (Paganīnī), par divām dienām 120 Ls + 20 Ls (paši iedevām), jo bijām vairāk kā apmierināti, visi ciemiņi bija sajūsmā! Šis muzikants ir nenogurdināms! :) Noteikti iesaku!

Agnese, 22

Muzikantu nebija... sarakstījām dziesmas un pieslēdzām pie aparatūras kas bija viesnīcā, nebija nekādas vainas:).

kristine, 25

Spēlēja diski.

Elīna , 26

Mums bija kolosāls DJ. 300 Ls maksaja. Un radinieki uzdāvināja vēl Ivo Grīsniņu-Grīsli. Ivo bija kolosāls un DJ pārspēja cerēto. Izjuta mūsu noskaņojumu par 100% :)!

Kristine, 38

DJ - ieteica kāzu organizatores.

Bea, 27

Muzikantus izvēlējos, jo arī zināmi cilvēki, kas spēlē gan latviešu, gan labu ārzemju mūziku. Ļoti kvalitatīvi un atraktīvi. Izmaksāja Ls 500, spēlēja līdz pēdējiem dejotājiem un bija 5 cilvēku sastāvā.

Aiga, 29

Arī pēc atsauksmēm. Spēlēja Valters un Valters. Noteikti varu ieteikt citiem pāriem - perfekti!

Ieva, 27

Muzikantu nebija. Bija pašu sarakstīta mūzika.

Santa, 29

Lasīju atsauksmes, izvēlējos E.Lindi, nenožēloju, cena ar saksofonistu zem 300 Ls, līdz pašam rītam.

Iveta, 28

Grupa "Restauratori". Svarīgi bija, lai dzied dažādu repertuāru, modernu nevis šlāgerisku. Neviens viesis nesēdeja malā.

Ieva, 28

Ieteica Nītaures dzirnavu saimniece Gunta! Baltā māja (Trešā brigāde)! 2 muzikanti + vakara vadītājs kopā bija Ls 250.

Astra, 22

Pēc atsauksmēm un cenām. Spēlēja D-light no Preiļiem. Maksāja 160 Ls, cena ļoti demokrātiska un šī 4 puišu grupa spēlēja tiešām lielsiki, bija dziesmas gan latvešu, gan angļu valodā.

Solveiga, 30

DJ bija.

Anita, 26

Meklējām saksofonistu, lai viņš nospēlē pie šampanieša un aukstā galda. Izrādījās, ka mūsu vakara vadītājam ir pazīstamais saksofonists, kas arī nospēlēja par 50 Ls/ st.

aija, 28

Sapratām, ka grupu negribam, jo, cik kāzās esam bijuši, dažreiz viņi sametās alkoholu un dažreiz atkal viesi kūtri un negrib dejot, tad tāds žēlīgs skats, ka kāds spēlē, bet viesi sēž. Mums bija DJ, kas spēlēja mūsu izvēlētas dziesmas - bija forši.