FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Lāsma, 23

Negribējām nekādu dzīvo mūziku, izvēlējāmies DJ, skatījāmies atsauksmes, it kā visu norunājām un airunājām mūsu datumu, bet tad DJ izrādās nevarēja tikt, bet uzreiz pats atrada aizvietotāju, izmaksāja 160 Ls, spēlēja līdz 6 rītā.

Egija, 23

Muzikantus izvēlējāmies no draugiem - paziņām. Grupa - 3 cilvēki, dzīvā mūzika, uz 6 h izmaksas bija 100 Ls.

Iveta, 26

Muzikantu izvēlējās vīrs, jo bija viņu dzirdējis kādās citās kāzās. Spēlēja Jānis Bauers, izmaksāja 70 Ls. Ļoti vājš muzikants, vairāk pie glāzītes sēdēja, nekā spēlēja. Neiesaku. Ja izvēlaties viņu, noteikti kontolējat izdzertā alkohola daudzumu.

Evija, 24

No sākuma rezervējām Vigars&Vladimirs, tīri dēļ atsauksmēm. BET pēc dažām nedēļām viņi mums atteica, atsakot,ka cits samaksāja vairāk. Tas bija necilvēcīgi un nesmuki! Labi, ka viņiem pietika cieņa un vietā iedeva pāris nr.uz kuriem zvanīt par muzikantiem. Kopēja summa 270 ls, no 18 - 03.

Indra, 25

Ieteica vedējmāte, un ļoti labs muzikants no Tukuma rajona Irlavas - Madars Breidis - 90 Ls.

Eva, 26

Muzikantu nebija.

Lolita, 21

Muzikanti mums bija jau zināmi, jo spēlēja mammas māsas dzimšanas dienā un māsīcai bija ar viņiem labi kontakti. Muzikanti tiešam bija ļoti labi, spēlēja no 20:00 līdz nākamajai dienai 15:00 un vēl bija arī rīta rosme. 150 Ls.

Olga, 28

Muzikantu nebija, tikai ņemts palīgā portatīvais, iepriekš sameklētās dziesmas un brālis-dīdžejs

Solvita, 30

Muzikanti "Klaidoņi" - tikai pēc atsauksmēm tepat precos.lv un trāpījām desmitniekā. Gan mēs, gan viesi ļoti apmierināti. Maksāja 250ls.

Anna, 33

Tā kā pašiem vairāk patīk rokmūzika, bet viesi mums bija gan jauni, gan veci, tad gribējām zelta vidusceļu - latviešu un ārzemju ballīšu klasiku kvalitatīvā, nedaudz roķīgā izpildījumā ;) Pēc pamatīgas piedāvājuma izpētes izvēlējāmies piecu puišu grupu no Jelgavas "Laikā Pirms". Brīnišķīgi puiši, spēlēja ar neviltotu atdevi līdz 5iem rītā! Milzīgs paldies viņiem par to, jo viesi bija sajūsmā. Pie tam visi bija dzīvie instrumenti, nebija nekādas činčidrilkas ar resniem alus vēderiem, puiši ir jauni un forši! ;) No sirds iesaku! Honorārs - 270 Ls.

Ilze, 20

Muzikanti bija jau zināmi. Vīra tēva ļoti labs draugs. Ļoti lēti par divām dienām - 50 Ls, bet bija ideāli.

Ance, 20

Muzikants bija mammas paziņa - Normunds no grupas Klaidoņi. Vienkārši ideāli. 100 Ls.

Linzy, 23

Muzikants mums bija no draudzenes kāzām, ļoti patika, kā nospēlēja - tādēļ uzaicinājām arī pie sevis.

Edite, 28

Mums spēlēja DJ, kuru ieteica vedējtēvs (viņam ir pazīšanās šajā jomā). Bija ļoti labi. Izmaksāja ap 150 Ls (80 par aparatūras īri, pārējais par DJ darbu).

Ildze, 26

Bijām dzirdējuši viņus jau darba ballē. Grupa "Kolibri", 200 LVL. 2 cilvēku dzīvā mūzika - ļoti palika visiem, muzikanti paši negribēja braukt prom.

Sandija, 33

Mūzika - CD sarakstījām savas mīļākās dziesmas, bija no viesiem atbildīgais par mūziku. Vēl spēlēja vīra draugi - mūziķi, dāvana (vīrs arī muzikants).

Agnese, 22

Mums paziņa ir dīdžejs, tas arī rūpējās par mūziku.

Daiga, 24

Lai spēlē gan latviešu, gan angļu valodās, spēlēja Jānis Lemežis ar grupas biedru.

Diāna, 28

Muzikantus zinājām no citām kāzām. Spēlēja latviešu dziesmas, kas mums arī bija ļoti būtiski, lai ir visiem zināmas dziesmas, lai var gan dejot, gan dziedāt līdzi. Mūziķu izmaksas 350 LVL. Spēlēja no 22.00 līdz 4 no rīta.

sinta, 26

Muzikanti nebija.

Aija, 24

Mums bija Dj Alekss Hercbergs, jo gribējām, lai nebūtu ierobežošana mūzikas ziņā, lai var nospēlēt visu, ko gribas, jo muzikani tomēr ir vairāk ierobežotu un mums kāzās bija jauniešu un vecāka paaudze un gribējās, lai visiem ir labi...esam apmierināti ar izvēli :) mums tas izmaksāja 160 Ls plus mums vēl bija karaoke.

Zane, 20

Lustīgais Blūmīzers. Mēs viņus bijām jau vienā pasākumā redzējuši, iepatikās, jo tā forši publiku māk paķert, tā bija arī šoreiz! ;) Izmaksāja 250 Ls, tikai 2 naktī aizbrauca.

Ilze, 28

Muzikanti bija pati lielākā problēma. Sākotnēji izvēlējāmies Aneti Kotoviču, bet diemžēl meitene, kad vēlējāmies noslēgt līgumu, nedeva par sevi nekādu ziņu. Līdz ar to noteikti šo meiteni ar grupu neiesaku izvēlēties, ja nevēlaties palikt bez muzikantiem. Draugos sameklēju Aivaru Vaišļu. Bija ļoti, ļoti forša grupa un ļoti atsaucīgi. Noteikti iesaku. Bija arī Dj Jānis Fabriks. Noteikti iesaku. Kopumā mūziķu izmaksas bija normas robežās =)

Anete, 22

Izmaksu nebija, jo daudzi draugi ir labi mūziķi. Izvēlējāmies dažas dziesmas, ko gribam dzirdēt, pārējais palika pārsteigumā.

Dace, 27

Muzikantu nebija, fona mūzikai diskā ierakstījām dažādas mīlas dziesmas.

Zane, 31

Muzikantu nebija, ierakstījām datorā mīļāko dziesmu listes, ko palaida. Piemēram, fona mūzika, ātrā mūzika, lēnie gabali utt. Gribējām ietaupīt naudu.

Vita, 34

Grupa "Leivēri" no Madonas, ieteica draugi. Kolosāli muzikanti, kas ne tikai spēlē un arī vada dažādas spēles, rotaļas un atrakcijas. Iesaku, jo visi bija sajūsmā par muzikantiem!

Egita, 24

Muzikants mums bija pasaka Andris sauc... Ja atradīsiet viņu, tā ir garantija, ka kāzas izdosies! Nevajag neko citu, tikai viņu! :)

Aleksandra, 27

A-Eiropa

Ilze, 28

Muzikanti mums bija lieliski, līdz 5 rītā spēlēja. Tā ka pati esmu no Latgales, bet Rīgā dzīvoju tikai 6 gadus, tāpēc muzikantus gribēju no turienes. Man viņus ieteica laba paziņa, pie kuras viņi spēlēja. Spēlēja Gints Ločmelis un vēl viens puisis Ainārs, ar visu ceļu čaļiem samaksāju 250 Ls, muzikanti bija super.

Inguna, 26

Zināmus vietējos muzikantus - maksāja vecāki (2 dienas 200 LVL).

Ingus, 29

"Kolēģi" 3 vietējie Engures muzikanti. Spēlēja ļoti labi līdz pus 5 rītā. Izmaksāja ļoti lēti mums...

Jevgenija, 23

Spēlēja DJ.

Santa, 23

Mums bija viens saksofonists un ģitārists (caur pazīšanām), un tad vē bija DJ, kas lika superīgu chill mūziku. Visi trīs kopā ar tumbu īri izmaksāja 190, - Ls.

Ilva, 25

Muzikantu izvēlējāmies pēc atsauksmēm un pieejamiem ierakstiem mājas lapās. Izvēlējāmies Kasparu Kārkliņu. Bijām ļoti apmierināti.

Santa, 23

Spēlēja "Tālbraucēji" Maksāja 350,- Šī grupa ļoti patīk, un tādēļ arī izvēlējāmies... :)

Elīna, 25

Bija DJ. Maksāja 80 Ls.

Ievuxs, 25

Muzikantus izvēlējāmies, jo pazinām - grupa Intro, papildus pieaicinājām fantastisku vokālisti Zani Andžāni. Tā kā nevēlējāmies klasiskos šlāgerus, bet dziesmas gan latviešu, gan angļu valodā, tad šis bija perfekts risinājums. Izmaksas precīzi nepateikšu, jo mums blatiņš, bet aptuveni 400 Ls varētu būt!

SR, 27

Spēlēja Tomass Kleins ar kolēģi taustiņnieku. Izmaksas 250 (ir šis pats sastāvs + bundzinieks par 350 Ls). Bija ļoti jauki. Spēlēja, kā sarunāts, līdz pulksten 3.00, bet viesi bija pavilkušies, ka piemaksājām un spēlēja līdz 4.00. Patika, ka repertuārā bija gan latviešu hiti, gan ārzemju dziesmas, sākot no rokenrola līdz balādēm. Mūziķi labprāt sadarbojās arī ar vedējiem un piespēlēja atrakcijās, kā arī spēlēja pavadījumu mūsu viesu vokālajiem solopriekšnesumiem :-)

Gunta, 31

Ieteica vedējtēvs... Muzikanti bija vienkārši kolosāli.. 2 Andri Upenieki no Ķeipenes. Sākumā mazliet uztraucos, jo nebiju viņus dzirdējusi, bet paļāvos uz vedējiem un nenožēloju nemaz!