FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Laila, 26

Pēc atsauksmēm, attieksmes + cenas. Spēlēja Gints Birkenšteins ar kolēģi. Ļoti patika. Var uzticēties un nevajaga satraukties, vai ieradīsies laikā, vai būs laikus aparatūra izlikta utt. Visu izdara kā vajaga paši un bez vaktēšanas.

Alisa, 21

Mums kāzu vadītājs arī bija muzikants, izdomājām ka muzikanti nav vajadzīgi-un par to pat nenožēlojam ka nebija muzikantu,jo nebij vajadzīgi tiešām. Vadītājs/muzikants - Ainārs Ašaks - izmaksas nebij galīgi dārgas, ja skaita ka tas ir 2in1.

Jeļena, 23

Lai būtu atraktīvi. Laba balss. Gribējam dzīvo mūziku. Izvēlējamies- gruppu "Lardo" izmaksāja 300 latus. Vienīgais pārāk skaļi (mums vajadzēja uzreiz ar viņiem sarunāt, nepadomājam) un tā kā bija daudz jaunu cilvēku, viņi sāka spēlet populāro mūziku (tāds disko variants), taču tas ir kāzas un man tas nepatika. Pēc kāda laika mēs palūdzam viņus spēlēt vairāk pēc tematikas, ko viņi un izdarīja. Tomēr, manuprāt, dažas stundas ir pazaudētas. Mans ieteikums, visu sarunāt iepriekš.

Ligita, 27

Muzikantus noskatījām citās kāzās :) Spēlēja Klaidoņi (no Jelgavas), maksāja 250 Ls

Marta, 28

Pēc muzikālās gaumes un cenas. Spēlēja Perisku raķetes un viesmākslinieki. Bija arī sagatavota speciāla pleiliste pauzēm un rīta pusei, bet no riīa jau aizgāja Youtube ballīte.

Monta, 21

Bija DJ un bija Super! :) Mārcis Brakovskis - ļoti saprātīgu cenu prasa :)

Sankiks, 20

Lauku Muzikanti - 600 Ls. Bez šaubām latviešu mūzika, un nospēlēja jebkuru latviešu dziesmu, ko kāds gribēja :)

Rita, 28

Spēlēja draudzenes tētis. Par 150ls. Bijām dzirdējuši kā viņš spēlē ballēs, tādēļ arī izvēlējāmies.

Iveta, 27

Kritēriju nebija! Spēlēja grupa "Bruģis". Ļoti patika.

Elīna, 26

Paši ierakstījām mūziku.

Helēna, 24

No ieteikumiem, gribējām grupu. Spēlēja super puiši Laikā pirms, izmaksāja 350 Ls.

Lita, 24

Pirms vairākiem gadiem biju uz balli, kur spēlēja Lustīgais Blūmīzeris. Pēc balles zināju, ka šos muzikantus vēlos uz savām kāzām, kad nu tādas būs. Sākot plānošanas procesu, apskatīju viņu mājas lapu, taču viņi bija aizņemti mūsu dienā. Meklējām citus variantus. Nezinu kas mani dīdīja, bet pēc kāda laika vēlreiz iegāju apskatīties viņu mājas lapu. Un mūsu datums bija atbrīvojies, tajā pašā vakarā sazvanījām un pieteicām divu dienu kāzas :) Ja vēlaties kārtīgi izdejoties ieskām viņus! Izmaksas=350Ls (par abām dienām).

Dace, 23

Spēlēja muzikants Dainis Soms no Višķiem, 220Ls+20Ls(ceļš). Gribējām, lai ir jautrs un spēj iecilāt publiku. Tādu arī atradām. Super!

Jolanta, 26

Jānis Žagariņš ar bundzinieku, pazīstamie no Jaunpiebalgas. Muzikants bija perfekts, dziedāja super + vēl iemeta kādu spēli pa vidam, kas arī bija ne tik klasiskas, bet ļoti interesantas :)

Agne, 28

Draugu kāzās iepazināmies ar Dj Ašaku, bija tik forši novadīts pasākums, ka daudz nedomājot sarunājām viņu uz savām kāzām. Patika, kā viņš dzied, spēlē sintezatoru un vada vakaru, turklāt nākošajā dienā vēl modina, vada rīta rosmi un citas atrakcijas līdz pat pēdējam viesim. Viņš dara vairāku cilvēku darbu vienlaicīgi. Tikai labākās atsauksmes no mums un viesiem. Un tikai 200 Ls!!! No sirds iesaku;)

Linda, 22

Nebija nekādas pieredzes ar muzikantiem, zinājām, ka gribam dzīvo mūziku. Meklējām pa internetu un draugiem.lv, lasījām atsauksmes. Izvēlējāmies grupu GRUPA, likās tādi sakarīgi un nebija ne vainas, spēlēja līdz 8iem rītā, bija forši. Grupā bija 3 cilvēki, samaksājām 300Ls.

Baiba, 24

Sākumā gribēju kādus izslavētos Rīgas šikos muzikantus....bet saprotot, ka tas ir TIK dārgi, meklēju ko lētāku. Mums spēlēja muzikanti 2 Promiles!!! Lai gan nosaukums ir tāds aizdomīgs, bet ziniet, spēlēja visu, visu nakti, ļāva mums pašiem dziedāt, karaoki noorganizēja, paši aktīvi un forši...Kopā par spēlēšanu no 22-05 (7h) samaksājām laikam ap 260 LVL (+/-)!!!!

Una, 28

Mēs paši bijām sagatvojuši mūziku datorā.

Artūrs, 27

Mums bija vakara vadītājs un didžējs! Atsauksmi pievienoju: Хочу поблагодарить ведущего Вадима (Мастера) и ди-джея Марата за праздник, который они нам помогли провести! Спасибо вам ребята! 16 июня 2013 года мы праздновали свою свадьбу! Одной из основных сложностей в организации – это то, что проживая в Питере мы организовывали свадьбу в Латвии! Публика у нас на мероприятии собралась разная и из разных стран и каждый обладал своими предпочтениями, друг с другом многие не были знакомы, но… довольны остались ВСЕ!!! И мы и гости!!! Много положительных впечатлений, никто не скучал, все перезнакомились! Хотелось бы подчеркнуть, что Вадим именно ВЕДУЩИЙ, а не тамада! Всё прошло интересно и непринуждённо! Многие сказали, что это первая свадьба, которая была не стандартной, весёлой и отдохнули все! Включая нас! (Обычно говорят, что молодые очень сильно устают, а по нам – мы бы ещё сутки веселились!) Мы не сильно прорабатывали сценарий с Вадимом – он нас заверил, что всё будет нормально, уточнил некоторые моменты и пожелания с нашей стороны! Времени у нас не было, и мы решили довериться! В итоге – вечер превзошёл все наши ожидания!!! Не уточняли момент, работает он постоянно с Маратом или нет, но рекомендуем именно Марата в качестве ди-джея – они работают очень слаженно с Вадимом, музыка «включается» именно под настроение и… не хочется, чтобы вечер заканчивался! Марат, также, провёл музыкальное сопровождение свадебной церемонии! В общем, команда профессионалов и всё было Супер!!! ПС! Прошёл месяц со дня свадьбы, а страсти обсуждения мероприятия всё ещё в самом разгаре!!! Если будут необходимы рекомендации, то, с Удовольствием, их предоставим! Спасибо ещё раз за праздник!

Katrīna, 24

Nebija muzikantu, bijām paši sev DJ!

Sigita, 27

2 gadus pirms mūsu kāzām bijām uz brālēna kāzām, kur bija superīgs muzikants - jau toreiz teicām, ka gribēsim viņu savās kāzās. Ērikonkulis (tā viņš sevi dēvē) bija superīgs!!! 150Ls + ceļš

Oļesja, 24

Spēlēja "Otto" 260LVL Tikai vislabākās atsauksmes! Sirsnīgi iesaku ;)

Tatjana, 24

bija kāzu Dj, spēlēja līgavas izpirkšanā, kāzu pastaigā brīvajā daba, un banektā. izmaksāja 160.

Agnese, 21

Bija pazīstams dj - Igors no Jelgavas. Cena bija ļoti saprātīga, bet nezinu cik :)

Marita, 36

nebija muzikantu

Līga, 24

Dj, bijām jau bijuši uz ballītem, 110 Ls

Olga, 27

Mums bija DJs, negribējām muzikantus. DJ vienkārši bomba. Ļoti patika. Negribējām viņu laist prom līdz 6 no rīta :))

Arta, 27

Muzikanti bija daļēji zināmi, spēlēja Pilnmēness no Jelgavas

Inese, 24

Mēs paši diskos sarakstījām dziesmas, kuras vēlējāmies dzirdēt.

Ilze, 27

Spēlēja Tutti Frutti, ideāli čaļi! Dāvana no vīra vecākiem :)

Kika, 24

Bija dj

Jolanta, 29

Pēc atsauksmēm - Brekšu Pekši.

Zane, 22

Muzikants bija no paziņu loka, tāpēc izmaksāja tikai 150 EUR

Sintija, 22

Grupa D-light. Gribējām jauniešu grupu, nevis veci pie sintezatora. Spēlēja no 9 vakarā līdz pus 5iem. Gan latviesu, gan ārzemju repertuārs. Zolīdi ģērbti. Un vēl viens no galvenaijiem kritērijiem bija atlīdzība , jo neplanojām par mūziķiem tērēt daudz - D-light atlīdzība bija ļoti demokrātiska, ņemot vērā pakalpojuma augsto kvalitāti. Tiešām gan mēs, gan viesa bijām sajūsmā. Iekustināja pat mūsu nedejotāju publiku.

Vizma, 21

Nebija muzikantu.

Baiba, 26

Tā kā mūsu netradicionālo ceremoniju vadīja U.Točs, tad arī uzrunājām viņu ar grupu spēlēt arī mums vēlāk ballītē. Trīs puiši - Uģis, Mārtiņš, Gatis - lieliski spēj pielāgoties katrai situācijai un piespēlēt muzikālo pavadījumu gan atrakcijām, gan mičošanā, gan sagaidīšanā utt.

Agnese, 30

Diemžēl pieredze ar mūziķi, kurš vakaru diezgan nohalturēja. Ls 170

Omārs, 28

Bija DJ, jo muzikantus īsti negribējām. Pārsvarā bija jaunieši un daudz jautrāk ir ar DJ. Tā arī bija, DJ bija superīgs! Pats visu sagatavoja, noskaņoja un pieslēdzās viesiem. Bija arī jauna meitene, kas izpīldija 5 dziesmas dzīvajā.

Lana, 31

DJ + dziedātāja (dāvana no draugiem)

Dita, 25

Mums bija pianists pie viesu sagaidīšanas ( ieteica restorāna direktore ), bet pēc klavierspēles bijām sagatavojuši savu mūzikas izlasi mp3 un visi bija ļoti apmierināti - nekādu muzikantu. :)