FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:03.08.2013

Par cik muzikantus salīdzīnoši vēlu meklējām (kādus 5-6 mēn. pirms kāzām)- izvēle nebija pārāk liela. Un tā kā nevēlējāmies riskēt ar grupu, par kuras skanējumu neesam pārliecināti - izvēlējamies DJ Andi Miezīti. Izmaksas bija ļoti demokrātiskas- 110Ls -bija ar mums no viesu ierašanās viesu namā pēc 18tiem...līdz 6-rītā..jeb -kamēr vēl bija dejotgribētāji. Dzīvā mūzika ir forša....bet tikai labā kavlitātē. Bet citos gadījumos labāk, lai, ja dzied Queen, tad tiešam tā ir Merkurija balss, un ja dzied Prāta Vētra-tad, lai tiešam Kaupers pats.

Kāzu datums:03.08.2013

Spēlēja Brāļi Šteķeļi, izvēlējāmies pēc atsauksmēm, ļoti patika, visiem iesaku, izmaksas 200 Ls

Kāzu datums:27.07.2013

Spēlēja grupa Taizers :) Ļoti jauki.

Kāzu datums:27.07.2013

Pēc atsauksmēm, attieksmes + cenas. Spēlēja Gints Birkenšteins ar kolēģi. Ļoti patika. Var uzticēties un nevajaga satraukties, vai ieradīsies laikā, vai būs laikus aparatūra izlikta utt. Visu izdara kā vajaga paši un bez vaktēšanas.

Kāzu datums:27.07.2013

Mums kāzu vadītājs arī bija muzikants, izdomājām ka muzikanti nav vajadzīgi-un par to pat nenožēlojam ka nebija muzikantu,jo nebij vajadzīgi tiešām. Vadītājs/muzikants - Ainārs Ašaks - izmaksas nebij galīgi dārgas, ja skaita ka tas ir 2in1.

Kāzu datums:21.07.2013

Lai būtu atraktīvi. Laba balss. Gribējam dzīvo mūziku. Izvēlējamies- gruppu "Lardo" izmaksāja 300 latus. Vienīgais pārāk skaļi (mums vajadzēja uzreiz ar viņiem sarunāt, nepadomājam) un tā kā bija daudz jaunu cilvēku, viņi sāka spēlet populāro mūziku (tāds disko variants), taču tas ir kāzas un man tas nepatika. Pēc kāda laika mēs palūdzam viņus spēlēt vairāk pēc tematikas, ko viņi un izdarīja. Tomēr, manuprāt, dažas stundas ir pazaudētas. Mans ieteikums, visu sarunāt iepriekš.

Kāzu datums:20.07.2013

Muzikantus noskatījām citās kāzās :) Spēlēja Klaidoņi (no Jelgavas), maksāja 250 Ls

Kāzu datums:19.07.2013

Pēc muzikālās gaumes un cenas. Spēlēja Perisku raķetes un viesmākslinieki. Bija arī sagatavota speciāla pleiliste pauzēm un rīta pusei, bet no riīa jau aizgāja Youtube ballīte.

Kāzu datums:19.07.2013

Bija DJ un bija Super! :) Mārcis Brakovskis - ļoti saprātīgu cenu prasa :)

Kāzu datums:18.07.2013

Lauku Muzikanti - 600 Ls. Bez šaubām latviešu mūzika, un nospēlēja jebkuru latviešu dziesmu, ko kāds gribēja :)

Kāzu datums:13.07.2013

Spēlēja draudzenes tētis. Par 150ls. Bijām dzirdējuši kā viņš spēlē ballēs, tādēļ arī izvēlējāmies.

Kāzu datums:13.07.2013

Kritēriju nebija! Spēlēja grupa "Bruģis". Ļoti patika.

Kāzu datums:13.07.2013

Paši ierakstījām mūziku.

Kāzu datums:13.07.2013

No ieteikumiem, gribējām grupu. Spēlēja super puiši Laikā pirms, izmaksāja 350 Ls.

Kāzu datums:13.07.2013

Pirms vairākiem gadiem biju uz balli, kur spēlēja Lustīgais Blūmīzeris. Pēc balles zināju, ka šos muzikantus vēlos uz savām kāzām, kad nu tādas būs. Sākot plānošanas procesu, apskatīju viņu mājas lapu, taču viņi bija aizņemti mūsu dienā. Meklējām citus variantus. Nezinu kas mani dīdīja, bet pēc kāda laika vēlreiz iegāju apskatīties viņu mājas lapu. Un mūsu datums bija atbrīvojies, tajā pašā vakarā sazvanījām un pieteicām divu dienu kāzas :) Ja vēlaties kārtīgi izdejoties ieskām viņus! Izmaksas=350Ls (par abām dienām).

Kāzu datums:12.07.2013

Spēlēja muzikants Dainis Soms no Višķiem, 220Ls+20Ls(ceļš). Gribējām, lai ir jautrs un spēj iecilāt publiku. Tādu arī atradām. Super!

Kāzu datums:06.07.2013

Jānis Žagariņš ar bundzinieku, pazīstamie no Jaunpiebalgas. Muzikants bija perfekts, dziedāja super + vēl iemeta kādu spēli pa vidam, kas arī bija ne tik klasiskas, bet ļoti interesantas :)

Kāzu datums:05.07.2013

Draugu kāzās iepazināmies ar Dj Ašaku, bija tik forši novadīts pasākums, ka daudz nedomājot sarunājām viņu uz savām kāzām. Patika, kā viņš dzied, spēlē sintezatoru un vada vakaru, turklāt nākošajā dienā vēl modina, vada rīta rosmi un citas atrakcijas līdz pat pēdējam viesim. Viņš dara vairāku cilvēku darbu vienlaicīgi. Tikai labākās atsauksmes no mums un viesiem. Un tikai 200 Ls!!! No sirds iesaku;)

Kāzu datums:29.06.2013

Nebija nekādas pieredzes ar muzikantiem, zinājām, ka gribam dzīvo mūziku. Meklējām pa internetu un draugiem.lv, lasījām atsauksmes. Izvēlējāmies grupu GRUPA, likās tādi sakarīgi un nebija ne vainas, spēlēja līdz 8iem rītā, bija forši. Grupā bija 3 cilvēki, samaksājām 300Ls.

Kāzu datums:21.06.2013

Sākumā gribēju kādus izslavētos Rīgas šikos muzikantus....bet saprotot, ka tas ir TIK dārgi, meklēju ko lētāku. Mums spēlēja muzikanti 2 Promiles!!! Lai gan nosaukums ir tāds aizdomīgs, bet ziniet, spēlēja visu, visu nakti, ļāva mums pašiem dziedāt, karaoki noorganizēja, paši aktīvi un forši...Kopā par spēlēšanu no 22-05 (7h) samaksājām laikam ap 260 LVL (+/-)!!!!

Kāzu datums:16.06.2013

Mēs paši bijām sagatvojuši mūziku datorā.

Kāzu datums:16.06.2013

Mums bija vakara vadītājs un didžējs! Atsauksmi pievienoju: Хочу поблагодарить ведущего Вадима (Мастера) и ди-джея Марата за праздник, который они нам помогли провести! Спасибо вам ребята! 16 июня 2013 года мы праздновали свою свадьбу! Одной из основных сложностей в организации – это то, что проживая в Питере мы организовывали свадьбу в Латвии! Публика у нас на мероприятии собралась разная и из разных стран и каждый обладал своими предпочтениями, друг с другом многие не были знакомы, но… довольны остались ВСЕ!!! И мы и гости!!! Много положительных впечатлений, никто не скучал, все перезнакомились! Хотелось бы подчеркнуть, что Вадим именно ВЕДУЩИЙ, а не тамада! Всё прошло интересно и непринуждённо! Многие сказали, что это первая свадьба, которая была не стандартной, весёлой и отдохнули все! Включая нас! (Обычно говорят, что молодые очень сильно устают, а по нам – мы бы ещё сутки веселились!) Мы не сильно прорабатывали сценарий с Вадимом – он нас заверил, что всё будет нормально, уточнил некоторые моменты и пожелания с нашей стороны! Времени у нас не было, и мы решили довериться! В итоге – вечер превзошёл все наши ожидания!!! Не уточняли момент, работает он постоянно с Маратом или нет, но рекомендуем именно Марата в качестве ди-джея – они работают очень слаженно с Вадимом, музыка «включается» именно под настроение и… не хочется, чтобы вечер заканчивался! Марат, также, провёл музыкальное сопровождение свадебной церемонии! В общем, команда профессионалов и всё было Супер!!! ПС! Прошёл месяц со дня свадьбы, а страсти обсуждения мероприятия всё ещё в самом разгаре!!! Если будут необходимы рекомендации, то, с Удовольствием, их предоставим! Спасибо ещё раз за праздник!

Kāzu datums:15.06.2013

Nebija muzikantu, bijām paši sev DJ!

Kāzu datums:15.06.2013

2 gadus pirms mūsu kāzām bijām uz brālēna kāzām, kur bija superīgs muzikants - jau toreiz teicām, ka gribēsim viņu savās kāzās. Ērikonkulis (tā viņš sevi dēvē) bija superīgs!!! 150Ls + ceļš

Kāzu datums:15.06.2013

Spēlēja "Otto" 260LVL Tikai vislabākās atsauksmes! Sirsnīgi iesaku ;)

Kāzu datums:08.06.2013

bija kāzu Dj, spēlēja līgavas izpirkšanā, kāzu pastaigā brīvajā daba, un banektā. izmaksāja 160.

Kāzu datums:08.06.2013

Bija pazīstams dj - Igors no Jelgavas. Cena bija ļoti saprātīga, bet nezinu cik :)

Kāzu datums:05.06.2013

nebija muzikantu

Kāzu datums:01.06.2013

Dj, bijām jau bijuši uz ballītem, 110 Ls

Kāzu datums:01.06.2013

Mums bija DJs, negribējām muzikantus. DJ vienkārši bomba. Ļoti patika. Negribējām viņu laist prom līdz 6 no rīta :))

Kāzu datums:25.05.2013

Muzikanti bija daļēji zināmi, spēlēja Pilnmēness no Jelgavas

Kāzu datums:25.05.2013

Mēs paši diskos sarakstījām dziesmas, kuras vēlējāmies dzirdēt.

Kāzu datums:24.05.2013

Spēlēja Tutti Frutti, ideāli čaļi! Dāvana no vīra vecākiem :)

Kāzu datums:18.05.2013

Bija dj

Kāzu datums:18.05.2013

Pēc atsauksmēm - Brekšu Pekši.

Kāzu datums:11.05.2013

Muzikants bija no paziņu loka, tāpēc izmaksāja tikai 150 EUR

Kāzu datums:11.05.2013

Grupa D-light. Gribējām jauniešu grupu, nevis veci pie sintezatora. Spēlēja no 9 vakarā līdz pus 5iem. Gan latviesu, gan ārzemju repertuārs. Zolīdi ģērbti. Un vēl viens no galvenaijiem kritērijiem bija atlīdzība , jo neplanojām par mūziķiem tērēt daudz - D-light atlīdzība bija ļoti demokrātiska, ņemot vērā pakalpojuma augsto kvalitāti. Tiešām gan mēs, gan viesa bijām sajūsmā. Iekustināja pat mūsu nedejotāju publiku.

Kāzu datums:27.04.2013

Nebija muzikantu.

Kāzu datums:05.04.2013

Tā kā mūsu netradicionālo ceremoniju vadīja U.Točs, tad arī uzrunājām viņu ar grupu spēlēt arī mums vēlāk ballītē. Trīs puiši - Uģis, Mārtiņš, Gatis - lieliski spēj pielāgoties katrai situācijai un piespēlēt muzikālo pavadījumu gan atrakcijām, gan mičošanā, gan sagaidīšanā utt.

Kāzu datums:16.02.2013

Diemžēl pieredze ar mūziķi, kurš vakaru diezgan nohalturēja. Ls 170