FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:14.02.2015

Mēs izvēlējamies DJ, kuru piedāvāja mūsu vakara vadītāja, 180EUR

Kāzu datums:31.01.2015

Pasākuma formātam un norises vietai atbilstošs bija DJ Kārlis Blumfelds.

Kāzu datums:09.01.2015

Bija DJ, atradām pēc draugu ieteikuma, noteicošais bija pieņemama cena un atsauksmes. 250 Eur.

Kāzu datums:12.12.2014

Muzikants bija mūsu viesu vidū, spēlēja ģitāru un dziedāja. Tas neko nemaksāja.

Kāzu datums:25.10.2014

Mums bija lieliskais Dj un vadītājs - Agris Bušs. Paldies viņam vēlreiz. Viņš bija fantastisks. Izmaksas - par to, ko viņš dara ....smieklīga cena.

Kāzu datums:11.10.2014

Mums bija draugs kam tas ir Hobijs un tadeļ nebija nekadu izmaksu tā bija dāvana mums, kā arī ja ir lielas kāzas tad varbūt ir vērts meklēt muzikantus, bet mēs domājam kad mazās kāzās uz šo lieki naudu nav verts tērēt, mēs paši un ari draugiem un radiem pazinojām par muziku un ierakstijam ja kādam ir īpaša vēlme dzirdēt sev īpasas dziesmas lai suta mūsu dj uz epastu- ta ari bija darits sasutits daudz un dikti katrs varēja pieprasit sev tīkamo dziemsu un tas ari patika viesiem!

Kāzu datums:18.09.2014

Muzikantus izvēlējāmies pavisam nejauši - Vecrīgas āra kafejnīcā spēlēja un dzirdējām tikai 1,5 dzismas - bet zinājam - šie ir mūsējie! Un biju ĻOTI apmierināta! Mums bija Atis Ieviņš ar diviem kolēģiem. Super super super! Visiem patika! Viņam tāda roķīga balss - tāda aktīvāka mūzika un spēcīgāka par parastajiem šlāgeriem. Izmaksas ļoti adekvātas!

Kāzu datums:13.09.2014

Muzikantu nebija, dj savējie, jo svinību vieta nebija piemērota muzikantu izvietošanai.

Kāzu datums:12.09.2014

Mums ĻOTI paveicās ar DJ, kas ir arī vakara vadītājs un palīdzēja arī organizēšanā - Agris Bušs. Šis cilvēks ir vienkārši vienreizējs - jau no pirmās tikšanās reizes mums ļoti palīdzēja ar kāzu plānošanu un vairākkārtīgi tikās ar mūsu vedējiem, lai palīdzētu izplānot ceļu no baznīcas līdz viesu namam. Agris gan sagaidīja un izklaidēja viesus viesu namā pirms mūsu atbraukšanas, gan arī novadīja visu vakaru ar tādām spēlēm un izklaidēm, kādas vēl nebijām redzējuši, kā arī spēlēja tik superīgu mūziku, ka daži no viesiem nākamajā dienā no trakās dejošanas no gultas nevarēja izlīst. Viņam ir arī pašam sava aparatūra - mūzika un gaismas. Vislielākais paldies:)))

Kāzu datums:09.09.2014

Mums pazīstams muzikants spēlēja no Liepājas, bet neko citu nezinu, jo mana mamma sarunāja mums viņu.

Kāzu datums:30.08.2014

Ar muzikantiem radās problēmas. 3 dienas pirms kāzām mūziķi atteica - ieteikums visiem pārējiem, kas precās - noteikti slēdziet rakstiskus līgumus - depozīta iemaksa un mutiska vienošanās mūsdienās vairs nestrādā.. Tika atrasti citi mūziķi, bet beigās likām paši no savām mūziku izlasēm. Kas varēja izvērsties par vienu nepatīkamu vakaru, beigās izvērtās par tādu vakaru, kas visiem ir palicis atmiņā kā vienas no labākajām (ja ne labākās :D) kāzām :) Vakars ir ļoti atkarīgs no pašiem cilvēkiem un visiem viesiem. Kopā 350 EUR

Kāzu datums:28.08.2014

Vakara vadītājs bija arī mūzikants. Samaksājām diezgan, bet mums viņš nepatika.

Kāzu datums:23.08.2014

pēc ieteikumiem, 370 eur līdz nākamās dienas 15:00 Edgars Linde, visiem viesiem ļoti patika

Kāzu datums:23.08.2014

Muzikantu nebija, ierakstījām diskus ar mūziku.

Kāzu datums:16.08.2014

Zināju, ka pavisam noteikti gribu DJ, nevis muzikantus, jo DJ spēs pielāgoties dažādajām viesu gaumēm, būs daudzveidīgāks. Apzvanīju kādus 12 DJ, visus, ko netā varēju sameklēt. Man iepatikās Jānis Fabriks, viņu arī uzaicinājām un nenožēlojām. :) Ņēma vērā visas vēlmes attiecībā uz ieteikto mūziku, spēlēja līdz 6:00 rītā, pie tam viņam bija arī aparatūra telpas izgaismošanai. Gaismiņas gaumīgas. Tāme bija 200 eur, ieskaitot visu: ceļu, aparatūru, darbu. Man patika, ka DJ atsūtīja tāmi uz e-pastu un tas, ka pirms kāzām varējām satikties, lai visu pārrunātu.

Kāzu datums:16.08.2014

Muzikanti nebija mums svarīgākais, tā kā iepriekšējie mūs uzmeta (Aldis un Oļegs) tad pāris dienas pirms kāzām pat atradu kkādus šķiet nosaukums bija Eksperiments.. Jāsaka godīgi - ne par velti nebija aizņemti.. nespēlēja tik ilgi kā bija sarunāts (lielas fona mūzikas pauzes), sākumā pat spēgājuši ar mūsu vadītāju...

Kāzu datums:16.08.2014

Laikā Pirms. Skatījāmies atsaukmes precos.lv , Patiesībā šķiet, ka šie bija vienīgie muzikanti ar kuriem sazinājos. Vēlējāmies muzikantus, kas varētu izpildīt repertuāri, kas būtu tuvāk mūsu gaumei. Lieliska kāzu grupa.

Kāzu datums:09.08.2014

Mums spēlēja DJ, ko ieteica draugi, cenu neatceros, bet nebija dārgi.

Kāzu datums:08.08.2014

Ceremonijas laikā spēlēja flautiste, kas dzied korī kopā ar manu mammu un par kuru bija labas atsauksmes no ceremonijas vadītājas puses. Izmaksas 50 eiro. Kad jau bijām nonākuši lauku mājās, uzlikām instrumentālās mūzikas diskus un nākamajai dienai bijām sarakstījuši diskos dažādus latviešu māksliniekus, piemēram, Lapčenoku, Eoliku, Labvēlīgo tipu utt

Kāzu datums:02.08.2014

Spēlēja Trešā brigāde. Izvērtējām atsauksmes forumos, kā arī finansiālās iespējas. Cena - 400 eiro. Pārteidza muzikantu labās balsis un arī repertuārs neaprobežojās ar Raimondu Paulu. Labi sadarbojās ar vakara vadītāju, man tiešām patika!

Kāzu datums:02.08.2014

No saakuma mekleejaam grupu, tad beigaas palikaam pie DJ. Nenozheelojaam! Speeleeja Alekss Hercbergs. Ljoti iesaku! Vinjhs njeema veeraa gan muusu gaumi, gan muusu viesu noskanjojumu.

Kāzu datums:02.08.2014

Izvēle balstījās uz cenu, kā arī atsauksmēm. Bija svarīgi, lai mūziķi patiešam spēlē, nevis pavada laiku kā viesi. Spēlēja grupa "Trešā brigāde", izmaksāja 400 eiro.

Kāzu datums:02.08.2014

Izmaksas 145 eur, pēc cenas skatījāmies, jo citi ņēma dikti daudz.

Kāzu datums:02.08.2014

Ņēmam grupu HONO, izvelējāmies pēc repertuāra, negribējām slāgeri, bet arī ne dikti modernu :) ideāls vidusceļš :)

Kāzu datums:02.08.2014

Pēc ieteikumiem sarunāju vakara vadītāju Uģi Toču. Viņš piedāvāja savu grupu, kurā arī spelē. Kopā ar Uģi bija vēl divi lieliski mūziķi. Gan kā vadītājs, gan pati grupa vienkārši super. Visi viesi bija sajūsmā, spēlēja līdz rītam un tad vel nākamajā dienā līdz kādiem 12 dienā. Viss kopā izmaksāja 470 Euro.

Kāzu datums:02.08.2014

"Vēja radītie" no Siguldas, bija labas atsauksmes.

Kāzu datums:25.07.2014

Muzikantus atradām pazīstamos, grupa "Into one".

Kāzu datums:25.07.2014

Spēlēja grupas OTTO dalībnieks, zināju, ka viņš spēlē burvīgi.

Kāzu datums:18.07.2014

Lai būtu jautri, atraktīvi, tradicionāli, lustīgi un pazīstami. Spēlēja ģimenes draugi, 50 euro

Kāzu datums:18.07.2014

Kāzu datums:12.07.2014

Ieteica cilvēki, kas bija jau sadarbojušies ar viņiem iepriekš. Misters X - darbojās trīs muzikanti katrs ar savu instrumentu. 450 eiro

Kāzu datums:12.07.2014

Bijām jau vienās kāzās, kur viņi spēlēja un iepatikās. Grupa "Blēži", cena 250 eiro.

Kāzu datums:12.07.2014

Spēlēja Lustīgais Blumīzers. Izvēlējamies, jo bijām jau vienās kāzās, kur viņi spēlēja un bijām ļoti apmierināti ar savu izvēli.

Kāzu datums:09.07.2014

Mums spēlēja brīnišķīga grupa Dabasu Durovys no Latgales, kuri spēlēja jau mūs sagaidot, džamoja kopā ar mūsu muzikālajiem radiem, dancināja mūs līdz vēlai naktij un vēl nākamajā dienā uzrāva vienu akustisku taimu. Grupa 6 cilvēku sastāvā - bija nolīgti par 450LVL. Starplaikos spēlēja mūsu sastādīta playliste no Spotify. Par mūziķiem viesi izteica milzum daudz komplimentu, par playlisti mūs slavēja gan viesi gan paši mūziķi.

Kāzu datums:03.07.2014

Valters un Valters Perfekti, arī viesiem ļoti patika. Mums bija dažādu paaudžu publika, bet ballīte visiem bija pa prātam. Izvēlējāmies, aptaujājot vairākus un noklausotie viņu playlistes, negribējās galīgāko umpapā variantu.

Kāzu datums:02.07.2014

Muzikantus izvēlējāmies pazīstamus cilvēkus, kas par simbolisku maksu spēlēja.

Kāzu datums:21.06.2014

Savu muzikantu nebija, fonā bija bāra mūzika

Kāzu datums:20.06.2014

Izmaksas un atsauksmes. Spēlēja "cilvēks orķestris" Māris no "Trešās brigādes".

Kāzu datums:20.06.2014

Muzikantus izvēlējāmies pēc ieteikumiem. Kāzu ceremonijā vēlējos,lai spēlē saksafons-mums spēlēja Zintis Žvarts. Viesu namā mūs izklaidēja mūziķis +DJ vienā.

Kāzu datums:20.06.2014

Muzikantu mums ieteica tuvi cilvēki, kuri bija pabijuši dažādos viņa spēlētos pasākumos.... Muzikants bija viens, bet tas pilnīgi neko nebojāja un nevienu pat vairs arī neprasījās, vadīja arī rotaļas un uzmundrināja publiku...Droši varu teikt, ka Gunārs ir sava amata pratējs. arī izmaksas bija saprātīgas 160 euro par vakaru.