FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Edīte, 34

Pasākuma formātam un norises vietai atbilstošs bija DJ Kārlis Blumfelds.

Inese, 27

Bija DJ, atradām pēc draugu ieteikuma, noteicošais bija pieņemama cena un atsauksmes. 250 Eur.

Dagnija, 32

Muzikants bija mūsu viesu vidū, spēlēja ģitāru un dziedāja. Tas neko nemaksāja.

Agnese, 24

Mums bija lieliskais Dj un vadītājs - Agris Bušs. Paldies viņam vēlreiz. Viņš bija fantastisks. Izmaksas - par to, ko viņš dara ....smieklīga cena.

Monta, 25

Mums bija draugs kam tas ir Hobijs un tadeļ nebija nekadu izmaksu tā bija dāvana mums, kā arī ja ir lielas kāzas tad varbūt ir vērts meklēt muzikantus, bet mēs domājam kad mazās kāzās uz šo lieki naudu nav verts tērēt, mēs paši un ari draugiem un radiem pazinojām par muziku un ierakstijam ja kādam ir īpaša vēlme dzirdēt sev īpasas dziesmas lai suta mūsu dj uz epastu- ta ari bija darits sasutits daudz un dikti katrs varēja pieprasit sev tīkamo dziemsu un tas ari patika viesiem!

Ieva, 29

Muzikantus izvēlējāmies pavisam nejauši - Vecrīgas āra kafejnīcā spēlēja un dzirdējām tikai 1,5 dzismas - bet zinājam - šie ir mūsējie! Un biju ĻOTI apmierināta! Mums bija Atis Ieviņš ar diviem kolēģiem. Super super super! Visiem patika! Viņam tāda roķīga balss - tāda aktīvāka mūzika un spēcīgāka par parastajiem šlāgeriem. Izmaksas ļoti adekvātas!

Līga, 23

Muzikantu nebija, dj savējie, jo svinību vieta nebija piemērota muzikantu izvietošanai.

Brown Eyes, 26

Mums ĻOTI paveicās ar DJ, kas ir arī vakara vadītājs un palīdzēja arī organizēšanā - Agris Bušs. Šis cilvēks ir vienkārši vienreizējs - jau no pirmās tikšanās reizes mums ļoti palīdzēja ar kāzu plānošanu un vairākkārtīgi tikās ar mūsu vedējiem, lai palīdzētu izplānot ceļu no baznīcas līdz viesu namam. Agris gan sagaidīja un izklaidēja viesus viesu namā pirms mūsu atbraukšanas, gan arī novadīja visu vakaru ar tādām spēlēm un izklaidēm, kādas vēl nebijām redzējuši, kā arī spēlēja tik superīgu mūziku, ka daži no viesiem nākamajā dienā no trakās dejošanas no gultas nevarēja izlīst. Viņam ir arī pašam sava aparatūra - mūzika un gaismas. Vislielākais paldies:)))

Laura, 24

Mums pazīstams muzikants spēlēja no Liepājas, bet neko citu nezinu, jo mana mamma sarunāja mums viņu.

Madara, 27

Ar muzikantiem radās problēmas. 3 dienas pirms kāzām mūziķi atteica - ieteikums visiem pārējiem, kas precās - noteikti slēdziet rakstiskus līgumus - depozīta iemaksa un mutiska vienošanās mūsdienās vairs nestrādā.. Tika atrasti citi mūziķi, bet beigās likām paši no savām mūziku izlasēm. Kas varēja izvērsties par vienu nepatīkamu vakaru, beigās izvērtās par tādu vakaru, kas visiem ir palicis atmiņā kā vienas no labākajām (ja ne labākās :D) kāzām :) Vakars ir ļoti atkarīgs no pašiem cilvēkiem un visiem viesiem. Kopā 350 EUR

Jūlija, 25

Vakara vadītājs bija arī mūzikants. Samaksājām diezgan, bet mums viņš nepatika.

Anna, 30

pēc ieteikumiem, 370 eur līdz nākamās dienas 15:00 Edgars Linde, visiem viesiem ļoti patika

Elīna, 29

Muzikantu nebija, ierakstījām diskus ar mūziku.

Ilze, 28

Zināju, ka pavisam noteikti gribu DJ, nevis muzikantus, jo DJ spēs pielāgoties dažādajām viesu gaumēm, būs daudzveidīgāks. Apzvanīju kādus 12 DJ, visus, ko netā varēju sameklēt. Man iepatikās Jānis Fabriks, viņu arī uzaicinājām un nenožēlojām. :) Ņēma vērā visas vēlmes attiecībā uz ieteikto mūziku, spēlēja līdz 6:00 rītā, pie tam viņam bija arī aparatūra telpas izgaismošanai. Gaismiņas gaumīgas. Tāme bija 200 eur, ieskaitot visu: ceļu, aparatūru, darbu. Man patika, ka DJ atsūtīja tāmi uz e-pastu un tas, ka pirms kāzām varējām satikties, lai visu pārrunātu.

Solvita, 28

Muzikanti nebija mums svarīgākais, tā kā iepriekšējie mūs uzmeta (Aldis un Oļegs) tad pāris dienas pirms kāzām pat atradu kkādus šķiet nosaukums bija Eksperiments.. Jāsaka godīgi - ne par velti nebija aizņemti.. nespēlēja tik ilgi kā bija sarunāts (lielas fona mūzikas pauzes), sākumā pat spēgājuši ar mūsu vadītāju...

Vivy, 29

Laikā Pirms. Skatījāmies atsaukmes precos.lv , Patiesībā šķiet, ka šie bija vienīgie muzikanti ar kuriem sazinājos. Vēlējāmies muzikantus, kas varētu izpildīt repertuāri, kas būtu tuvāk mūsu gaumei. Lieliska kāzu grupa.

Elīna, 26

Mums spēlēja DJ, ko ieteica draugi, cenu neatceros, bet nebija dārgi.

Zane, 29

Ceremonijas laikā spēlēja flautiste, kas dzied korī kopā ar manu mammu un par kuru bija labas atsauksmes no ceremonijas vadītājas puses. Izmaksas 50 eiro. Kad jau bijām nonākuši lauku mājās, uzlikām instrumentālās mūzikas diskus un nākamajai dienai bijām sarakstījuši diskos dažādus latviešu māksliniekus, piemēram, Lapčenoku, Eoliku, Labvēlīgo tipu utt

Liene, 26

Spēlēja Trešā brigāde. Izvērtējām atsauksmes forumos, kā arī finansiālās iespējas. Cena - 400 eiro. Pārteidza muzikantu labās balsis un arī repertuārs neaprobežojās ar Raimondu Paulu. Labi sadarbojās ar vakara vadītāju, man tiešām patika!

Anda, 27

No saakuma mekleejaam grupu, tad beigaas palikaam pie DJ. Nenozheelojaam! Speeleeja Alekss Hercbergs. Ljoti iesaku! Vinjhs njeema veeraa gan muusu gaumi, gan muusu viesu noskanjojumu.

Liene, 27

Izvēle balstījās uz cenu, kā arī atsauksmēm. Bija svarīgi, lai mūziķi patiešam spēlē, nevis pavada laiku kā viesi. Spēlēja grupa "Trešā brigāde", izmaksāja 400 eiro.

Evita, 28

Izmaksas 145 eur, pēc cenas skatījāmies, jo citi ņēma dikti daudz.

Monta, 25

Ņēmam grupu HONO, izvelējāmies pēc repertuāra, negribējām slāgeri, bet arī ne dikti modernu :) ideāls vidusceļš :)

Anda, 24

Pēc ieteikumiem sarunāju vakara vadītāju Uģi Toču. Viņš piedāvāja savu grupu, kurā arī spelē. Kopā ar Uģi bija vēl divi lieliski mūziķi. Gan kā vadītājs, gan pati grupa vienkārši super. Visi viesi bija sajūsmā, spēlēja līdz rītam un tad vel nākamajā dienā līdz kādiem 12 dienā. Viss kopā izmaksāja 470 Euro.

Lāsma, 25

"Vēja radītie" no Siguldas, bija labas atsauksmes.

Sintija, 22

Muzikantus atradām pazīstamos, grupa "Into one".

Ieva, 20

Spēlēja grupas OTTO dalībnieks, zināju, ka viņš spēlē burvīgi.

Aiga, 21

Lai būtu jautri, atraktīvi, tradicionāli, lustīgi un pazīstami. Spēlēja ģimenes draugi, 50 euro

Katrina, 25

Marina, 30

Ieteica cilvēki, kas bija jau sadarbojušies ar viņiem iepriekš. Misters X - darbojās trīs muzikanti katrs ar savu instrumentu. 450 eiro

Alise, 24

Bijām jau vienās kāzās, kur viņi spēlēja un iepatikās. Grupa "Blēži", cena 250 eiro.

Līva, 25

Spēlēja Lustīgais Blumīzers. Izvēlējamies, jo bijām jau vienās kāzās, kur viņi spēlēja un bijām ļoti apmierināti ar savu izvēli.

Maija, 30

Mums spēlēja brīnišķīga grupa Dabasu Durovys no Latgales, kuri spēlēja jau mūs sagaidot, džamoja kopā ar mūsu muzikālajiem radiem, dancināja mūs līdz vēlai naktij un vēl nākamajā dienā uzrāva vienu akustisku taimu. Grupa 6 cilvēku sastāvā - bija nolīgti par 450LVL. Starplaikos spēlēja mūsu sastādīta playliste no Spotify. Par mūziķiem viesi izteica milzum daudz komplimentu, par playlisti mūs slavēja gan viesi gan paši mūziķi.

Lote, 31

Valters un Valters Perfekti, arī viesiem ļoti patika. Mums bija dažādu paaudžu publika, bet ballīte visiem bija pa prātam. Izvēlējāmies, aptaujājot vairākus un noklausotie viņu playlistes, negribējās galīgāko umpapā variantu.

Līgava, 32

Muzikantus izvēlējāmies pazīstamus cilvēkus, kas par simbolisku maksu spēlēja.

Jeļena, 26

Savu muzikantu nebija, fonā bija bāra mūzika

Inga, 29

Izmaksas un atsauksmes. Spēlēja "cilvēks orķestris" Māris no "Trešās brigādes".

Ilāna, 27

Muzikantus izvēlējāmies pēc ieteikumiem. Kāzu ceremonijā vēlējos,lai spēlē saksafons-mums spēlēja Zintis Žvarts. Viesu namā mūs izklaidēja mūziķis +DJ vienā.

Zaiga, 25

Muzikantu mums ieteica tuvi cilvēki, kuri bija pabijuši dažādos viņa spēlētos pasākumos.... Muzikants bija viens, bet tas pilnīgi neko nebojāja un nevienu pat vairs arī neprasījās, vadīja arī rotaļas un uzmundrināja publiku...Droši varu teikt, ka Gunārs ir sava amata pratējs. arī izmaksas bija saprātīgas 160 euro par vakaru.

Zane, 28

Izvēlējamies pēc ieteikuma. Spēlēja pieci džeki no Latvijā labi zināmas grupas.