FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Anete, 26

Izvēlējos DJ Jāni Fabriku. Gribēju dzīvo mūziku, bet drausmīgas izmaksas un nesaprātīgi noteikumi, tāpēc izlēmu Dj par labu. Satikāmies pirms tam, radās ļoti gaumīgs, profesionāls un pretīmnākošs iespaids, un tiešām ballīte bija uz urrā!

Ieva, 25

Izvēlējāmies dj+ vakara vadītāju vienā personā Kārli Blumfeldu. Izvēlējāmies,jo pēc satikšanās atstāja labu iespaidu un summa bija ļoti adekvāta (550eur). Bijām ļoti apmierināti, Kārlis novadīja lieliskas spēles un nospēlēja līdz 4 no rīta.

Megija, 28

Mēs nevēlējāmies dzīvo mūziku vai kādu grupu, tāpēc uzreiz meklējām DJ, ko arī veiksmīgi atradām. DJ izmaksas sastādīja 100eur (Rihards Snikus), mūziku spēlēja līdz pēdējam viesim, kurš bija gatavs dejot vai dziedāt. DJ bija pašam sava tehnika un viss aprīkojums, kā arī foršas gaismas.

Jekaterina, 23

mums bija DJ, kas nāca klāt vakara vadītājai.

Laurensija, 35

Ieteica draudzene, gribēju citus, bet tie bija aizņemti. Izmaksas bija 400 eiro.

Daira, 22

Iztikām bez muzikantiem, jo izvērtējām to, cik no viesiem tiešām gribēs visu vakaru dejot.

Gunita , 32

Pēc izmaksām. spēlēja Dj Kalvis 20 eiro /h spēlēja 6h 120 eiro.

Monta, 21

Easy riders - 850,00€

Alise, 24

Muzikantu mūsu kāzās nebija, iztikām ar iepriekš izviedotu Spotify playlisti, kurā apkopojām sev mīļas dziesmas.

Vita, 25

Izvēlējāmies tādus muzikantus, kuri muzicēt arī akustiski, kā arī spēlē dažādus instrumentus un dzied labākās latviešu dziesmas. Mūsu kāzās spēlēja superīgā grupa "Brāļi Puncuļi", kuri bija ar mums līdz pat nākamajai dienai, kā arī muzicēja līdz rīta gaismai. Izmaksāja 710 eiro, kuros jau bija iekļauti ceļa izdevumi. Mūziķi bija divas dienas - līdz nākamās dienas aptuveni pulksten 14. Savukārt kāzu ceremonijā mums muzicēja Lelde Tuče ar grupu (trīs cilvēku sastāvā). Izvēlējāmies, jo mums ļoti patika viņas dziesmas, skaistā balss un iespēja izvēlēties savas dziesmas, kuras gribam dzirdēt ceremonijas laikā (Lelde ar grupu iemācījās tās). Izmaksāja 300 eiro + 50 eiro ceļa naudu iedevām.

Ieva, 29

Mūsu kāzās spēlēja grupa "Tandēms trijatā" - puiši, kuri spēj iekustināt pasīvāko publiku. Cilvēki, kuri mīl savu darbu. Fantastiski!

Ieva, 30

Mūzika bija datorā, dziesmas bija sakopojis vīra brālis, viņš arī pildīja dīdžeja pienākumus. Mums bija maz viesu, ne īpaši lielas telpas, turklāt ne visi ir lieli dejotāji, tāpēc muzikanti likās nevajadzīgi.

Sandra, 25

Spēlēja Brāļi Rozentāli no Ventspils. Iepriekš bijām gan kāzās, gan jubilejā, kur spēlēja šie muzikanti. Jau tad sapratām, ka arī mūsu kāzās spēlēs šie muzikanti. Vilšanos noteikti nesagādāja. Spēlēja gandrīz bez pauzēm, viesi daudz dejoja līdz pat rītam. Sāka spēlēt sestdien 19:00 līdz apmēram 6:00 rītā. Jau pirms 10:00 bija augšā, lai sagatavotos modināšanai. Svētdien spēlēja līdz 14:00. Izmaksas - 400 €.

Alīna, 25

Mums bija svarīgi, lai kāds dzied un lai ir super jautri. Zināju muzikantu Andri, kurš ir fantastiski jautrs, bet viņam datums bija aizņemts, viņš man ieteica Ēriku (kuram uzvārdu nemaz nezinu), kurš esot tāds pats, tad nu klausīju padomam. Un sagadīšanās sanāca, ka arī viesu nama saimnieks to pašu Ēriku mums ieteica. Liktenis. LIELISKI! Viesi bija sajūsmā, daži no smiekliem neesot varējuši nākamā dienā pakustēties. 300 EUR par 7 stundām, un Ēriks pat aizrāvās un visas 8 nospēlēja! Fantastiski.

Eva Elizabete, 25

Mums viesu namā ieteica Ivaru Šminiņu tandēmā ar Armīnu - fantastiski cilvēki, brīnišķīgs repertuārs, laba cena - 350.00 euro.

Renāte, 29

Spēlēja divi fantastiski jauni puiši Silvestrs un Harijs. 190 eur

Krista, 27

Gribējām tādus zināmus muzikantus, bet visi bija aizņemti, tad nu paņēmām tos, kas bija pieejami. Spēlēja Mītavas soļi grupa. Izmaksāja 500 eiro+ ceļš.

Alise, 24

Muzikanti mums nebija. Izmantojām svinību vietu mūziku, kas bija neitrālas melodijas, tieši tādas kas iederējās kā fona mūzika.

Alda, 27

Mums paveicās ar to ka viesu mājas īpašnieks pats bij muzikants tādēļ izvēlējāmies viņu. Izmaksas bija 50 eiro.

Ilze, 32

Mums bija tikai DJ. izmaksaja 250.00eiro

Ilze, 29

Mums ieteica lielisku grupu. Viesiem ļoti patika dzīvā mūzika, teju visu laiku viesi dejoja.

Dace, 27

Izvēlējāmies klausoties ierakstus internetā un pēc atsauksmēm. Spēlēja "Trešā Brigāde" - varu vien teikt, ka viss bija ideāli. Zināja visas dziesmas. Zināja, kad piespēlēt kādam jestrākam mirklim. Perfekti, noteikti iesaku, viegla komunikācija, zina visas dziesmas. Izmaksāja 400€.

Maija, 21

Mūziķi bija jau zināmi, ģimenes draugi. 250eiro par vakaru/nakti.

Laura, 25

Muzikanti bija dāvana.

Jana, 27

Spēlēja Valters&Valters. Izvēlējāmies, jo bija dzirdēti citās kāzās. Repertuārā gan LV, gan ārzemju mūzika. Izmaksāja ap 500 EUR.

Tanita, 25

Mums bija DJ jo tas izmaksāja lētāk nekā muzikanti

Maija, 32

Svinibam ribejam DJ un mums bija svarigi, lai DJ ir pieredzejis un zin ka iekustinat balliti. Izvelejamies DJ Alekss un bijam loti apmierinati. Ballite sita augstu vilni lidz pat gandriz 6iem rita. Sameriga cena. http://www.djpakalpojumi.lv/ Baznica mums dzidaja Ikskiles koris Soare - loti labs koris (Liene 26452076) Ka ari speleja izcila arfiste Ieva Šablovska +371 26388331 ieva_sablovska@inbox.lv

Ilva, 25

Muzikantu grupā bija divi cilvēki. Viens no muzikantiem ir radinieks no vīra puses, tādēļ bija iespēja viņus sarunāt. Nebija daudz jādomā, jo Talsu galā zināmi cilvēki un spēlē tiešām labi, kā arī humora izjūta netrūkst! :) Dairis un Kārlis. 150 euro.

Lelde, 23

Kritērijs bija, lai patiktu dažādiem vecumiem un dažādām gaumēm. No sākuma apdomājām riņķī, ko esam paši dzirdējuši un kas ir bijis labs, kā arī pēc atsauksmēm internetā. Izvēlējāmies sev zināmos. Spēlēja Ballīšu orķestris no Valmieras, izmaksāja 500 eiro + degviela. Ļoti laba grupa, visiem patika.

Evita, 22

Nemeklējām nekādus muzikantus. Paši iepriekš mājās salikām mūziku portatīvajā, saslēdzām kopā ar tumbām un atskaņojām. Izvēlējāmies tos saucamos šlāgerus, lai var kārtīgi balles dejas uzdejot.

Inese, 27

Izvēlējāmies DJ, jo lētāk un aizņem mazāk vietas viesu namā

Katerīna, 21

Juris Volkovs - cilvēks orķestris, dievīgi spēlē, dzied gan latviski, gan krieviski, gan angliski, mūziku spēlē gan uz ģitāras, gan akordeona, dejošana ideāla, nemaz nevar nosēdēt. Valši, polkas, rokenrols.. visu spēlē. Meklēt draugiem.lv caur Arti Volkovu. Samaksu ņem 20euro stundā, bet ticiet man, jūs gribēsiet maksāt daaaudz vairāk.

Zane, 25

Muzikantus meklējām pēc saviem iespaidiem un draugu ieteikumiem. Un nevienu brīdi nenožēlojam par izvēli. Mums bija grupa ,,Jurkanti''. Muzikanti atsaucīgi, dziedāja un izklaidēja viesus visu vakaru. Izmaksāja 400 eiro.

Sigita, 28

Sanita, 28

Visu laiku esmu vèlèjusies labus un jautrus muzikantus. Esmu bijusi neskaitàmàs ballès un neviens nav spèjis bùt tik jautrs kà " Lustìgais blùmìzers" un izmaksas bija 380 eiro. Perfekti.

Kristine, 20

Tā nu sanāca, ka visi muzikanti bija tuvi draugi un radi, kas bija sen iekļauti viesu sarakstā. Svinību laikā bija dīdžejs, mans brālis, un laiku pa laikam bija dzīvā mūzika, dziesmas, dejas pie dzīvās mūzikas. Draugi neprasīja samaksu par to, tas sagādāja viņiem tikai prieku. Protams pateicāmes viņiem ne tikai ar "Paldies' :)

Anete, 29

Mums bija DJ Carlo, ko izvēlējāmies pēc rekomendācijām, bijām ļoti apmierināti. Tā kā paši nekādu dziesmu listi nebijām izveidojuši, tad šis DJ ļoti labi iejutās situācijā un prata uzlikt vajadzīgajā brīdī vajadzīgo mūziku.

Ilze, 41

Muzikanti bija no radiem, brālēnam ir sava grupiņa.

Aļesja, 26

Burtiski pēdēja brīdi atradām tepat precos.lv brīnišķīgu cilvēku DJ Jānis Fabriks, kuram man par laimīgo sagadīšanos 11.aprīlis bija brīvs. Ļoti pozitīvs, sastrādājas ar vadītājiem. Viesi gan jauni, gan vecāki - varēja padejot. Spēlēja līdz pēdējam dejotājam - tāpēc pabeidzam jau tuvojoties 5.00 rītā. Un naudas ziņā ļoti labi - 200 eur, ar visu vajadzīgo + ceļu līdz Cēsim :) Paldies Jānim!

Katerina, 26

Mēs izvēlējamies DJ, kuru piedāvāja mūsu vakara vadītāja, 180EUR