FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?

Pievienot savu pieredzi
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Kādas bija kopējās kāzu izmaksas? Cik viesu piedalījās kāzās? Kur guvāt līdzekļus kāzu organizēšanai? Kāpēc nolēmāt precēties? Vai līdz kāzām dzīvojāt kopā? Cik ilgi? Cik ātri pirms kāzām sākāt tām gatavoties? Ko darījāt vispirms? Kas sagādāja lielākās grūtības? Kur notika ceremonija - baznīcā vai dzimtsarakstu nodaļā? Kur notika svinības? Cik izmaksāja svinību vieta / ēdināšana? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties svinību vietu un galdu klājēju? Kur pasūtījāt kāzu torti, cik kg / izmaksas? Ēdamais pietrūka vai palika pāri?
Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties muzikantus? Kas spēlēja? Izmaksas?
Ar kādiem notikumiem bagāts bija ceļš uz svinību vietu? Kas rūpējās par viesu izklaidēšanu (vedēji, vakara vadītāji, paši)? Kādas aktivitātes tika organizētas otrajā dienā? Kādu mūziku izvēlējāties pirmajam valsim? Vai apmekējāt deju kursus? Tērpus pirkāt, īrējāt vai šuvāt? Kur? Cik izmaksāja? Kāds bija kāzu transports? Kāpēc tāda izvēle? Kas rotāja mašīnu, veidoja līgavas pušķi un līgavaiņa piespraudi? Pēc kādiem kritērijiem izvēlējāties fotogrāfu? Izmaksas? Cik bildes un cik ilgā laikā pēc kāzām saņēmāt? Ielūgumus pirkāt / pasūtījāt / paši gatavojāt? Cik ilgi pirms kāzām izsūtījāt? Vai mainījāt uzvārdu? Kādas grūtības radīja uzvārda maiņa? Vai dāvanas saņēmāt tādas kā cerējāt? Vai devāties kāzu ceļojumā? Uz kurieni? Uz ko ietaupījāt organizējot savas kāzas? Ko ieteiktu jaunajām līgavām? Ko ieteiktu jaunajiem līgavaiņiem? Vēl iesaku ņemt vērā... Ja būtu dota vēl viena iespēja, ko darītu citādāk? Vai pirms kāzām tika rīkotas pirmskāzu ballītes? Īsumā raksturojiet.
Kāzu datums:17.06.2023

Kāzu datums:30.07.2022

Spēlēja grupa Džeki ar Kolu, gribējåm, lai mūziki var dziedāt gan latviski, gan angliski. Loti labi dzied, tikai ńem vērā, šie ir mūziki, vini tikai spēlēs, viesus nekā savādāk neizklaidēs. Bet labi dzied un tiešām jaudīgi. Cena €1230 par visu vakaru līdz 02:00, pēc tam likās mūziku uz tumbām no Spotify.

Kāzu datums:03.06.2022

Ceremonijā spēlēja stīgu kvartets, ļoti eleganti. Vakarā mūziku lika vakara vadītājs.

Kāzu datums:14.05.2022

Mēs negribējām dzīvo mūziku - neiet pie sirds. Mums bija lieliskais vakara vadītājs, kas spēlēja mūziku līdz pat teju 5 rītā. Un viesi būtu dejojuši vēl ilgāk! :D

Kāzu datums:03.09.2021

Muzikantu mums nebija, jo neredzējām jēgu dzīvai mūzikai. Daudz labāks risinājums likās DJ + vakara vadītājs vienā personā, kopumā izmaksāja ap 500 EUR.

Kāzu datums:27.08.2021

Kāzas bija īsas, tāpēc neizvēlējāmies muzikantus. Bija labas kvalitātes bezvadu tumba un paši zibatmiņā salikām mūziku, ko labprāt klausāmies.

Kāzu datums:11.08.2021

Iekļauties budžetā (500eur), lai būtu repertuārs latviešu, krievu un angļu valodā. Bija jāspēlē ģitāristam Vitālijam Bogdanovičam, bet neparedzētu apstākļu dēļ viņš nevarēja ierasties. Neskatoties uz to, izrādīja sevi kā profecionāls un atrada kolēģi, kas viņu aizvietoja, un vakars bija izglābts!

Kāzu datums:31.07.2021

Izvēlējāmies Rihardu Bērziņu ar grupu. https://www.facebook.com/countrysidelatvia Bijām dzirdējuši kaut kad sen uz Tallink kuģa un tur man ļoti viņi patika. Pēc tā arī nolēmu viņiem uzrakstīt. Ļoti patika, ka gan vecāka, gan jaunāka gada gājuma viesiem gāja pie sirds viņu set lists.

Kāzu datums:02.07.2021

Svinību vietā ļoti iederējās koklētāja Zane Sniķere. Ap 1-1,5 h muzicēšana fonā (viesiem ierodoties, ceremonijas laikā nerunāšanas vietā, fotografējoties, maltītes sākuma) 100 EUR+ceļš. Šīs bija īsā formāta kāzas (ap 6 h), un deju, garā vakara nebija, jo bija ieplānota kopīga ekskursija un piknikošana, pelde ezerā nākamajā dienā, kā arī mēs divatā gribējām pabūt skaistā viesnīcā, nevis pārgurumā atkrist līdz ar rīta gaiļiem pēc nesvarīgajām mičošanām, spēlēm ar balonu spridzināšanām un līgavas zagšanām. Šis bija viens no labajiem lēmumiem, jo izbaudīju gan skaistu braucienu miglas un oranžu debesu naktī uz viesnīcu, gan būšanu siltās rokās un padusē, kā arī sapucēšanos nākamajā rītā, lai lēni terasē pabrokastotu kopā nu jau ar vīru

Kāzu datums:10.10.2020

Vēlējāmies mūziķus, kas spēlē mūsu gaumē un ir ar profesionālu skanējumu, lai nav lauku šlāgeraptaujas sajūta. Izvēlējāmies Lauri Valteru ar MLM trio. Izmaksas bija 960 eur.

Kāzu datums:12.09.2020

Tā kā paši esam dejotāji, kā arī lielākā daļa draugu un radu tādi ir - mums mūzika bija ļoti svarīga. Izvēlējāmies Citizens.lv , jo viņus zinājām no dejotāju ballēm un mums ļoti patika viņu enerģija, stils un atraktivitāte. ~800eiro + ceļa izdevumi.

Kāzu datums:09.09.2020

Spēlēja Rihards Saule izmaksas 220 euro stundā. Biju filmējis vienas kāzas, kur ar viņu pats personīgi sapazinos! Mūzika ceremonijas laikā lika visiem raudāt! Bija skaisti!

Kāzu datums:20.08.2020

Mūs bija 2in 1.vakara vadītājs un dj. 650€

Kāzu datums:07.08.2020

Uzreiz zinājām, ka gribam dzīvo mūziku, jo gan paši esam lieli dancotāji, gan radiem, draugiem patīk izdejoties ballēs un pasākumos. Muzikantus – grupu “The Picture” mums ieteica kāzu organizatore. Gribējām tādu grupu, kas izpilda gan latviešu, gan ārzemju populārākos hitus, kas dzied gan melanholiskus meldiņus, gan roķīgākus gabalus. Un “The Picture” mums piedāvāja to visu! Ja vakara daļā puiši bija pilnā sastāvā – 5 cilvēki, tad ceremonijai izvēlējāmies intīmāku atmosfēru. Mūzikālo pavadījumu nodrošināja grupas solists un ģitārists divatā. Šobrīd varam teikt, ka tas viennozīmīgi bija tā vērts! Mirklis, kad Kaspars, uz balkona stāvēdams, mums veltīja Prāta Vētras “Spogulīt, spogulīt”, bija viens no emocionālākajiem brīžiem visā kāzu norisē, jo īpaši mums, jaunajam pārim. Mūzikas radītā atmosfēra nodrošina emocijas un mirkļus, ko no kāzu dienas atcerēsimies līdz mūža galam. Tā kā grupas ierastais uzstāšanās formāts ir četri piegājieni pa 40 minūtēm, zinājām, ka būs jāaizpilda laiks starp tiem. Tādēļ kāzu organizatore mums ieteica skaņotāju/gaismotāju, kas brīvajā laikā ir arī dīdžejs – Jānis Puķītis. Viņš nodrošināja patīkamu atmosfēru pirms grupas uzstāšanās un pārtraukumos. Kopējās izmaksas par mūziku, kā arī skaņas, gaismas aparatūras nomu, uzstādīšanu un dīdžeja pakalpojumiem ir 3600 EUR.

Kāzu datums:06.08.2020

Vitālijs Bogdanovičs Music - jārēķinas ar EUR 500 (IESAKĀM)

Kāzu datums:26.06.2020

Ar muzikantiem gāja grūti, jo vēlējāmies atrast pilij raksturīgu grupu. Diemžēl Latvijā mazs grupas, kas spēlē Viduslaiku mūziku. Beigās nosliecāmies, ka vakaram ņemsim DJ un iesākumā, kad ierodas viesi un mēs spēlēs grupa Trakula un iemācīs mums Viduslaiku deju, tā radot to noskaņu. Viduslaiku grupa Trakula - 350€ un DJ - 600€

Kāzu datums:14.02.2020

Spēlēja grupa “Dabasu Durovys”, kas ir viena no manām mīļākajām latgaliešu grupām. Izmaksas nepateikšu, muzikantus uzdāvināja mans tētis.

Kāzu datums:26.07.2019

Muzikantu biju noskatījusi vienās citās kāzās, kurās viesojos. Iepatikās vadīšanas stils un spēles. Muzikants bija kā vakara vadītājs - divi vienā. Vīrietis no Ogres - brauc pa visu Latviju, cena ļoti demokrātiska. Izmaksāja 250 EUR.

Kāzu datums:01.06.2019

Izvēlējos DJ Jāni Fabriku. Gribēju dzīvo mūziku, bet drausmīgas izmaksas un nesaprātīgi noteikumi, tāpēc izlēmu Dj par labu. Satikāmies pirms tam, radās ļoti gaumīgs, profesionāls un pretīmnākošs iespaids, un tiešām ballīte bija uz urrā!

Kāzu datums:27.04.2019

Izvēlējāmies dj+ vakara vadītāju vienā personā Kārli Blumfeldu. Izvēlējāmies,jo pēc satikšanās atstāja labu iespaidu un summa bija ļoti adekvāta (550eur). Bijām ļoti apmierināti, Kārlis novadīja lieliskas spēles un nospēlēja līdz 4 no rīta.

Kāzu datums:06.10.2018

Mēs nevēlējāmies dzīvo mūziku vai kādu grupu, tāpēc uzreiz meklējām DJ, ko arī veiksmīgi atradām. DJ izmaksas sastādīja 100eur (Rihards Snikus), mūziku spēlēja līdz pēdējam viesim, kurš bija gatavs dejot vai dziedāt. DJ bija pašam sava tehnika un viss aprīkojums, kā arī foršas gaismas.

Kāzu datums:18.08.2018

mums bija DJ, kas nāca klāt vakara vadītājai.

Kāzu datums:18.08.2018

Ieteica draudzene, gribēju citus, bet tie bija aizņemti. Izmaksas bija 400 eiro.

Kāzu datums:18.08.2018

Iztikām bez muzikantiem, jo izvērtējām to, cik no viesiem tiešām gribēs visu vakaru dejot.

Kāzu datums:18.08.2018

Pēc izmaksām. spēlēja Dj Kalvis 20 eiro /h spēlēja 6h 120 eiro.

Kāzu datums:18.08.2018

Easy riders - 850,00€

Kāzu datums:17.08.2018

Muzikantu mūsu kāzās nebija, iztikām ar iepriekš izviedotu Spotify playlisti, kurā apkopojām sev mīļas dziesmas.

Kāzu datums:04.08.2018

Izvēlējāmies tādus muzikantus, kuri muzicēt arī akustiski, kā arī spēlē dažādus instrumentus un dzied labākās latviešu dziesmas. Mūsu kāzās spēlēja superīgā grupa "Brāļi Puncuļi", kuri bija ar mums līdz pat nākamajai dienai, kā arī muzicēja līdz rīta gaismai. Izmaksāja 710 eiro, kuros jau bija iekļauti ceļa izdevumi. Mūziķi bija divas dienas - līdz nākamās dienas aptuveni pulksten 14. Savukārt kāzu ceremonijā mums muzicēja Lelde Tuče ar grupu (trīs cilvēku sastāvā). Izvēlējāmies, jo mums ļoti patika viņas dziesmas, skaistā balss un iespēja izvēlēties savas dziesmas, kuras gribam dzirdēt ceremonijas laikā (Lelde ar grupu iemācījās tās). Izmaksāja 300 eiro + 50 eiro ceļa naudu iedevām.

Kāzu datums:07.07.2018

Mūsu kāzās spēlēja grupa "Tandēms trijatā" - puiši, kuri spēj iekustināt pasīvāko publiku. Cilvēki, kuri mīl savu darbu. Fantastiski!

Kāzu datums:23.09.2017

Mūzika bija datorā, dziesmas bija sakopojis vīra brālis, viņš arī pildīja dīdžeja pienākumus. Mums bija maz viesu, ne īpaši lielas telpas, turklāt ne visi ir lieli dejotāji, tāpēc muzikanti likās nevajadzīgi.

Kāzu datums:23.09.2017

Spēlēja Brāļi Rozentāli no Ventspils. Iepriekš bijām gan kāzās, gan jubilejā, kur spēlēja šie muzikanti. Jau tad sapratām, ka arī mūsu kāzās spēlēs šie muzikanti. Vilšanos noteikti nesagādāja. Spēlēja gandrīz bez pauzēm, viesi daudz dejoja līdz pat rītam. Sāka spēlēt sestdien 19:00 līdz apmēram 6:00 rītā. Jau pirms 10:00 bija augšā, lai sagatavotos modināšanai. Svētdien spēlēja līdz 14:00. Izmaksas - 400 €.

Kāzu datums:09.09.2017

Mums bija svarīgi, lai kāds dzied un lai ir super jautri. Zināju muzikantu Andri, kurš ir fantastiski jautrs, bet viņam datums bija aizņemts, viņš man ieteica Ēriku (kuram uzvārdu nemaz nezinu), kurš esot tāds pats, tad nu klausīju padomam. Un sagadīšanās sanāca, ka arī viesu nama saimnieks to pašu Ēriku mums ieteica. Liktenis. LIELISKI! Viesi bija sajūsmā, daži no smiekliem neesot varējuši nākamā dienā pakustēties. 300 EUR par 7 stundām, un Ēriks pat aizrāvās un visas 8 nospēlēja! Fantastiski.

Kāzu datums:12.08.2017

Mums viesu namā ieteica Ivaru Šminiņu tandēmā ar Armīnu - fantastiski cilvēki, brīnišķīgs repertuārs, laba cena - 350.00 euro.

Kāzu datums:28.07.2017

Spēlēja divi fantastiski jauni puiši Silvestrs un Harijs. 190 eur

Kāzu datums:21.07.2017

Gribējām tādus zināmus muzikantus, bet visi bija aizņemti, tad nu paņēmām tos, kas bija pieejami. Spēlēja Mītavas soļi grupa. Izmaksāja 500 eiro+ ceļš.

Kāzu datums:07.07.2017

Muzikanti mums nebija. Izmantojām svinību vietu mūziku, kas bija neitrālas melodijas, tieši tādas kas iederējās kā fona mūzika.

Kāzu datums:23.12.2016

Mums paveicās ar to ka viesu mājas īpašnieks pats bij muzikants tādēļ izvēlējāmies viņu. Izmaksas bija 50 eiro.

Kāzu datums:29.09.2016

Mums bija tikai DJ. izmaksaja 250.00eiro

Kāzu datums:17.09.2016

Mums ieteica lielisku grupu. Viesiem ļoti patika dzīvā mūzika, teju visu laiku viesi dejoja.

Kāzu datums:03.09.2016

Izvēlējāmies klausoties ierakstus internetā un pēc atsauksmēm. Spēlēja "Trešā Brigāde" - varu vien teikt, ka viss bija ideāli. Zināja visas dziesmas. Zināja, kad piespēlēt kādam jestrākam mirklim. Perfekti, noteikti iesaku, viegla komunikācija, zina visas dziesmas. Izmaksāja 400€.